Tygřice Kuchařová roztančila Žofín: Proč vyrazila bez Brzobohatého?

27. dubna 2014 v 19:48
8. března 2014

Bez Ondřeje Brzobohatého včera přišla Táňa Kuchařová (26) na ples na pražském Žofíně. Únavu po letu z New Yorku se však snažila potlačit a rozdávala úsměvy na všechny strany. Ve zlatých šatech a zářila a jako správná finalistka StarDance předvedla i své taneční umění. Kde však zůstal její partner?

Modelka Taťána Kuchařová vyrazila na ples na Žofín. V rámci předtančení se objevila i na parketu - ovšem nikoli se svým tanečníkem ze StarDance Janem Onderem. Ten měl připravené vlastní vystoupení s jinou tanečnicí, na společné "plesání" s Miss World 2006 se chystají na oficiálních akcích až během dubna.

Kuchařová přitom zaujala již při příchodu - tygřím kabátem, zlatými šaty Karen Millen, ale také absencí svého partnera Ondřeje Brzobohatého. Ten ji alespoň dle jejích slov po příletu z New Yorku krásně přivítal - připravil jí večeři. Kuchařová si jeho kuchařské umění pořádně pochvalovala!

Na ples ale nevyrazil, měl vlastní program. Zato Táňu přijel alespoň vyzvednout. "Máme oba hodně práce, já pořád lítám za prací a Ondra také nestíhá. Jsme si ale zas vzácnější," řekla Kuchařová Blesku.

Žofínský ples uváděli moderátoři Jan Čenský a Gábina Partyšová. V průběhu večera pak vystoupila i zpěvačka Monika Absolonová.Autor: simao
Foto: Roman Souček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama