Šarm slavných v zrcadle TýTý: Kdo oslnil, nudil, vyděsil?

27. dubna 2014 v 19:52
6. dubna 2014

Pokřivená zlatá zrcadla od Kurta Gebauera, jež symbolizují televizní cenu popularity, se udělují nejoblíbenějším personám, pořadům, s nimiž se na obrazovce v minulém roce diváci setkali. Jejich slavnostní udílení v pražském Divadle na Vinohradech je významnou společenskou událostí, k níž atraktivní podívaná na celebrity v gala náleží. Jaká byla ta letošní módní show TV hvězd?

Ceny TýTý nepřidělují fundovaní kritici, akademici, ale masa hlasujících diváků. Prestižní zrcadla nejsou ani tak puncem kvality jako projevem sympatií. Jinak si těžko vysvětlit, proč se v nominacích jednotlivých kategorií objevují stále stejná jména, proč nijak osobitá Lucka Vondráčková, jejíž hudební produkci lze přirovnat k líbivým hadříkům z vietnamské tržnice, se opět stala nej zpěvačkou roku. Věrnost české ulice k jejím idolům je zkrátka neotřesitelná a pro ně jistě zavazující. O tom, že to tak cítí, netřeba pochybovat. Ale otázkou je, zda ti, co se těší slávě, mají i vkus, cit pro věc, potřebnou kultivovanost…

Rozhodně platí, že známé tváře, populární aktéři a tvůrci nominovaných pořadů mají na galavečeru TýTý jedinečnou šanci předvést se v plné parádě. Potvrdit svou image, charisma. Veřejnost zase může porovnat, nakolik se jejich oblíbenci při téhle slavnostní prezentaci shodují s idolem, jež na obrazovce ztělesňují.

Prověrka citu pro věc

Letos rozhodně nebyla o velké večerní toalety nouze. Některé dámy to v opulentnosti, dramatickém efektu vzhledem k rázu akce až poněkud přehnaly. Například milá Tereza Kostková, nevkusem smílaná Jolana Voldánová a na hraně byla i v róbě od Alice Abraham oděná Michaela Jílková, i když ta se v bizarních večerních modelech prezentuje i v zcela civilní, občanské problémy probírající relaci Máte slovo, díky níž byla na zrcadlo TýTý nominovaná.

Jiné krásky při volbě dlouhých rób ctily elegantní, podniku konvenující uměřenost. Patřila k nim i Monika Absolonová, sportovní moderátorka Inna Puhajková. Nechyběly ani variace na tzv. koktejlky. Ty jsou například charakteristické pro prezentaci Veroniky Freimanové, či Zlaty Adamovské, která subtilní stříbřitý model pokazila bílou šálou s třásněmi.
Módní vody malých a večerních kreací rozvířily i kalhotové kostýmy v pánském stylu, na něž například vsadila hvězda seriálu Ulice Hana Maciuchová, v Cestách domů se připomínající Markéta Hrubešová, absolutní vítězka TýTý Dáša Havlová, na níž smoking dost překvapil.

Šlehačka jedinečnosti

Českou televizí přenášenému večeru cen TýTý bohužel na poli prezentované módy scházel pel provokativní osobitosti, kreativity, jež je s tvůrčím světem spojena. Výjimkou byl pro mnohé kontroverzní outfit kuchaře Pohlreicha a jeho paní, která byla protikladem glamour zdobnosti, která jejímu typu nesedí. Rozhodně zaujal i z nekončícího seriálu Ordinace známý Lukáš Hejlík se svou partnerkou. A skvělá též byla manželka Marka Ebena, i na vozíku stále půvabná Markéta Fišerová, která s úsměvem ve zlatavém kalhotovém kompletu, jež korunoval jedinečný přehoz, dala všem na vědomí, handicapovaní umí svým vkusem, hravým stylingem, šarmem s plným počet hvězd bodovat.

Autor: Františka Čížková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama