Pozdrav z ráje: Absolonová (37) s Heidi (51) se chlubí těly dvacítek!

27. dubna 2014 v 22:04 | Blesk |  Ostatní
10. ledna 2014

Při pohledu na opálená těla v titěrných bikinách zpěvaček Moniky Absolonové (37) a Heidi Janků (51), ostatním nezbývá než jen tiše závidět. Obě krásky poslaly pozdrav z teplých krajů, kam utekly před letošní podivnou zimou. Které závidíte víc?


Zatímco v Čechách se lidé oblékají do zimních kabátů a krk si několikrát obtočí huňatou šálou, Monika Absolonová s Heidi Janků se válejí na pláži v plavkách.Absolonová odletěla na Nový rok do Thajska, kde svou vyrýsovanou postavou provokuje místní muže. Zpočátku se v titěrných bikinách nechtěla vůbec ukazovat. Ovšem později si vše rozmyslela a před fotoaparát se vystavila s chutí a úsměvem.


To její starší kolegyně Heidi Janků si se svou postavou hlavu vůbec neláme. Před časem přiznala, že toho moc nesní, a tak je jasné, že se do bikin svlékne bez rozmyslů a obav. Zpěvačka nyní dovádí ve vlnách na Kanárských ostrovech, kam odletěla se svým manželem. Ten se pohledem na svou sexy ženu zaručeně kochá. Aby také ne, Heidi má tělíčko přímo k nakousnutí...


Autor: tesk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama