Minutové utrpení Moniky Absolonové: I ona se zapojila do exování piva!

27. dubna 2014 v 22:15 | Blesk |  Ostatní
13. února 2014

Facebookovým světem letí nová interaktivní hra Social beer game aneb Pivní výzva. A po Kate Zemanové je tu další známá osobnost, co se zapojila! Utrpení Moniky Absolonové trvalo celou minutu! Podívejte se na video.


http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/234154/minutove-utrpeni-moniky-absolonove-i-ona-se-zapojila-do-exovani-piva.html


Monika Absolonová byla nominovaná kamarádem Danem a rozhodně z toho nebyla na větvi. "Je to podpásovka," začíná video, ve kterém do sebe zpěvačka hodí půllitr piva. Ze začátku si ale příliš nevěřila. "Na ex jsem pivo nikdy nepila a možná ho ani nevypiju," nechala se slyšet Monika.

Výzvu ale přijala sportovně a pustila se do ní. "Dobře mi tak, je to masakr," pronese ještě před začátkem asi nejdelší minuty v jejím životě. Pivo do sebe začala statečně klopit, ale jako prezidentova dcera to rozhodně nesvedla.

"Přiznávám, že v půlce jsem to chtěla vzdát a mnou vyzvaní kamarádi taky," napsala k videu, které si podle pravidel soutěže dala na zeď svého facebookového profilu. "Oznamuju, že tohle bylo poprvé a naposled. Pivo mám ráda, ale víckrát už to fakt nedám," přiznala dál.

Je jisté, že tato soutěž má u lidí registrovaných na sociální síti úspěch, protože se šíří rychlostí světla, a tak je jen otázkou času, kdy budou nominovaní další slavné osobnosti. Koho byste nominovali vy, kdybyste měli tu šanci?

Autor: tas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama