ABSOLONtní úlet: Monika si v opilosti koupila letenku a teď takhle "trpí" v Thajsku

27. dubna 2014 v 22:11 | Blesk |  Ostatní
6. ledna 2014

Nebýt předvánočního bujarého mejdanu, sedí Monika Absolonová teď doma "za pecí". Protože si ale v opilosti po večírku bez rozmyslu rezervovala letenku a přestože ráno toho litovala, nyní si užívá sluncem zalitých pláží v Thajsku."Přestože jsem den po zakoupení letenky sama sobě nadávala, co jsem to zase vyvedla, tak to byl jeden z mých nejlepších nápadů vůbec," přiznala Absolonová , která si dovolenou užívá plnými doušky a konečně ukázala svou postavu.


Na pravou thajskou masáž totiž dorazila jen v titěrných bikinách. Takovou příležitost si nenechal ujít její kamarád Michal, za kterým Absolonová na východ jela. Fotkami se hned pochlubila na sociální síti.


Podruhé se Monika nechala vyfotit na pláži, tentokrát v růžových bikinách. V nich je zcela znatelné, že se zpěvačka za těch pár dní velmi dobře opálila.


Absolonová nyní svého opileckého manévru už nelituje. "Včera jsem byla sama v moři. Uvědomila jsem si, že je leden a já jsem v ráji. Naposledy jsem byla v teple s rodiči, když mi bylo 17 let na Kanárských ostrovech. Pak jsem nikdy nikam nejela, protože jsem na to neměla buď peníze nebo čas ani odvahu," dodala Monika, které zasloužený relax v ráji už brzy skončí.


Autor: tesk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama