Absolonová na pokraji sil: Leží v horečkách a přišla o scénář k novému muzikálu!

27. dubna 2014 v 21:04 | Blesk |  Muzikál Antoinetta - Královna Francie
15. dubna 2014

Na plné obrátky jela v posledních dnech zpěvačka Monika Absolonová (37), která je hlavní hvězdou nového muzikálu Marie Antoinetta. Několik představení za sebou, natáčení jiného pořadu a desítky jiných povinností si vyžádalo své. Dostala se na pokraj svých sil a ulehla v horečkách..Absolonová odehrála premiéru muzikálu Antoinetta - Královna Francie před pěti dny a od té doby má za sebou dalších šest představení. Do toho nepřestává natáčet pořad Taxík, kvůli kterému vstává v časných ranních hodinách. Stres a únava na sebe nenechaly dlouho čekat.


"Padla jsem za vlast. Mám asi horečku a hoří mi krk. Přijít to muselo, víc nadoraz už jsem jet nemohla. Snad to do rána přejde," postěžovala si včera zmožená Monika.

A aby toho nebylo málo, její věčnou nepřítomnost doma jí dal doslova "sežrat" i její domácí mazlíček. Na kusy jí roztrhal scénář právě k muzikálu o Marii Antoinettě. "Můj pes je idiot. Mám to těžký, mám to těžký. Nudí se, chápu. Ale všechno má své meze. I moje tolerance," svěřila se Absolonová. Monika by si měla dát trochu "voraz", aby to s ní příště neseklo na jevišti...

Autor: tesk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama