Duben 2014

Absolonová se zahalila do luxusu: Auto za milion, šaty a boty za 60 tisíc!

28. dubna 2014 v 13:01 | Blesk |  Akce
9. března 2014

Monika Absolonová na plese v pražském Žofíně vskutku zářila! Mohla za to také její skvostná róba, na které si dala řádně záležet: šaty od návrhářky Kovaříkové ji stály 30 tisíc korun, boty od Jimmyho Choo celých 27 tisíc! K nim perfektně sladila i auto za milion...Monika Absolonová (37) přijela na pražský ples na Žofíně zazpívat a na svém outfitu si dala hodně záležet. Nešetřila a pořádně se plácla přes kapsu!


Skvostnou zlatou róbu si nechala na zakázku ušít od návrhářky Tatiany Kovaříkové, vyšla ji zhruba na 30 tisíc korun. Takové šaty přece nemohou být doplněny jen tak ledajakými botami, a tak si Absolonová obula na nohy boty Jimmy Choo. Ty nestály o moc méně: zpěvačka za ně dala 27 tisíc korun


"Ty jsem nekoupila v Americe, ale v Čechách," svěřila se deníku Aha. A aby luxusu nebylo málo, provětrala při slavnostní příležitosti Absolonová také svůj vůz - Volkswagen Touareg za milion!

Autor: kl
Foto: Roman Souček

Monika Absolonová jako Marie Antoinetta: Zbořili kvůli ní půlku divadla!

27. dubna 2014 v 22:21 | Blesk |  Muzikál Antoinetta - Královna Francie
18. ledna 2014

Z divadelního hlediště taneční sál. Takovou proměnou prošlo pražské muzikálové Divadlo Hybernia. Monika Absolonová (37) se totiž rozhodla v divadle uspořádat taneční večer! Pryč musely sedačky i nakloněná rovina.Zpěvačka, kterou proslavila i Davidova melodie Teď královnou jsem já!, pořádala coby královna Marie Antoinetta ples! V půlmetrové paruce a objemných šatech s těžkou kovovou konstrukcí dokonce před milovníky tance vystřihla s kolegou Romanem Vojtkem (41) přímo ukázkový waltz.


"Byla to bojovka, Roman mi celou dobu šlapal po šatech, takže byl zázrak, že jsme se neskáceli k zemi," komentovala Monika se smíchem první tanec večera.


Už dnes se ale divadlo zase vrací do své původní podoby, aby se mohlo začít pilně zkoušet. Premiéra muzikálu Marie Antoinetta se chystá začátkem dubna.


Autor: kot
Foto: Petr Novotný

Minutové utrpení Moniky Absolonové: I ona se zapojila do exování piva!

27. dubna 2014 v 22:15 | Blesk |  Ostatní
13. února 2014

Facebookovým světem letí nová interaktivní hra Social beer game aneb Pivní výzva. A po Kate Zemanové je tu další známá osobnost, co se zapojila! Utrpení Moniky Absolonové trvalo celou minutu! Podívejte se na video.


http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/234154/minutove-utrpeni-moniky-absolonove-i-ona-se-zapojila-do-exovani-piva.html


Monika Absolonová byla nominovaná kamarádem Danem a rozhodně z toho nebyla na větvi. "Je to podpásovka," začíná video, ve kterém do sebe zpěvačka hodí půllitr piva. Ze začátku si ale příliš nevěřila. "Na ex jsem pivo nikdy nepila a možná ho ani nevypiju," nechala se slyšet Monika.

Výzvu ale přijala sportovně a pustila se do ní. "Dobře mi tak, je to masakr," pronese ještě před začátkem asi nejdelší minuty v jejím životě. Pivo do sebe začala statečně klopit, ale jako prezidentova dcera to rozhodně nesvedla.

"Přiznávám, že v půlce jsem to chtěla vzdát a mnou vyzvaní kamarádi taky," napsala k videu, které si podle pravidel soutěže dala na zeď svého facebookového profilu. "Oznamuju, že tohle bylo poprvé a naposled. Pivo mám ráda, ale víckrát už to fakt nedám," přiznala dál.

Je jisté, že tato soutěž má u lidí registrovaných na sociální síti úspěch, protože se šíří rychlostí světla, a tak je jen otázkou času, kdy budou nominovaní další slavné osobnosti. Koho byste nominovali vy, kdybyste měli tu šanci?

Autor: tas

ABSOLONtní úlet: Monika si v opilosti koupila letenku a teď takhle "trpí" v Thajsku

27. dubna 2014 v 22:11 | Blesk |  Ostatní
6. ledna 2014

Nebýt předvánočního bujarého mejdanu, sedí Monika Absolonová teď doma "za pecí". Protože si ale v opilosti po večírku bez rozmyslu rezervovala letenku a přestože ráno toho litovala, nyní si užívá sluncem zalitých pláží v Thajsku."Přestože jsem den po zakoupení letenky sama sobě nadávala, co jsem to zase vyvedla, tak to byl jeden z mých nejlepších nápadů vůbec," přiznala Absolonová , která si dovolenou užívá plnými doušky a konečně ukázala svou postavu.


Na pravou thajskou masáž totiž dorazila jen v titěrných bikinách. Takovou příležitost si nenechal ujít její kamarád Michal, za kterým Absolonová na východ jela. Fotkami se hned pochlubila na sociální síti.


Podruhé se Monika nechala vyfotit na pláži, tentokrát v růžových bikinách. V nich je zcela znatelné, že se zpěvačka za těch pár dní velmi dobře opálila.


Absolonová nyní svého opileckého manévru už nelituje. "Včera jsem byla sama v moři. Uvědomila jsem si, že je leden a já jsem v ráji. Naposledy jsem byla v teple s rodiči, když mi bylo 17 let na Kanárských ostrovech. Pak jsem nikdy nikam nejela, protože jsem na to neměla buď peníze nebo čas ani odvahu," dodala Monika, které zasloužený relax v ráji už brzy skončí.


Autor: tesk

Pozdrav z ráje: Absolonová (37) s Heidi (51) se chlubí těly dvacítek!

27. dubna 2014 v 22:04 | Blesk |  Ostatní
10. ledna 2014

Při pohledu na opálená těla v titěrných bikinách zpěvaček Moniky Absolonové (37) a Heidi Janků (51), ostatním nezbývá než jen tiše závidět. Obě krásky poslaly pozdrav z teplých krajů, kam utekly před letošní podivnou zimou. Které závidíte víc?


Zatímco v Čechách se lidé oblékají do zimních kabátů a krk si několikrát obtočí huňatou šálou, Monika Absolonová s Heidi Janků se válejí na pláži v plavkách.Absolonová odletěla na Nový rok do Thajska, kde svou vyrýsovanou postavou provokuje místní muže. Zpočátku se v titěrných bikinách nechtěla vůbec ukazovat. Ovšem později si vše rozmyslela a před fotoaparát se vystavila s chutí a úsměvem.


To její starší kolegyně Heidi Janků si se svou postavou hlavu vůbec neláme. Před časem přiznala, že toho moc nesní, a tak je jasné, že se do bikin svlékne bez rozmyslů a obav. Zpěvačka nyní dovádí ve vlnách na Kanárských ostrovech, kam odletěla se svým manželem. Ten se pohledem na svou sexy ženu zaručeně kochá. Aby také ne, Heidi má tělíčko přímo k nakousnutí...


Autor: tesk

Módní trapas Absolonové: Luxusní outfit za 60 tisíc vytáhla hned dvakrát po sobě!

27. dubna 2014 v 21:52 | Blesk |  Akce
11. března 2014

Zlatavé šaty s průhledným dekoltem a luxusní střevíce posázené třpytivými kamínky. V takovém outfitu se zpěvačka Monika Absolonová (37) objevila hned dvakrát po sobě na různých akcích. Poprvé na plese na Žofíně, tři dny na to v nich vystoupila na finále Supermiss v Hiltonu. Moniko, chtělo by to změnu...Když se Absolonová před pár dny na plese na Žofíně na červeném koberci nakrucovala před záblesky fotoaparátů ve zlatých šatech, všichni její róbu obdivovali. V plesových šatech, které doplnila pouze jemnými šperky a třpytivými střevíci, vypadala jako princezna.


Aby také ne, Monika se totiž zahalila do luxusu. Šaty, které si nechala na zakázku ušít od návrhářky Tatiany Kovaříkové, ji vyšly zhruba na 30 tisíc korun. Chodidla ozdobila botami od návrháře Jimmyho Choo za 27 tisíc korun. "Ty jsem si koupila v Čechách," svěřila se zpěvačka.


Lichotky od přítomných pánů ji nejspíš nadchly natolik, že se v naprosto stejném outfitu objevila na finále Supermiss v hotelu Hilton, které se konalo pouhé tři dny po plese. Nejenže Absolonová vytáhla stejné šaty a boty, pro fanoušky si připravila naprosto identické pěvecké vystoupení, jaké ukázala na Žofíně.


Jediné, na čem Monika za poslední tři dny zamakala, byl její účes. Na plese měla vlasy stažené do složitého drdolu, na finále Supermiss si vlasy spletla do francouzského copu. Moniko, parádu si v těchto šatech už udělala, teď by to chtělo zase nějakou novinku...


Autor: tesk
Foto: Roman Souček

Boj o Thalie začíná. O druhou cenu se utkají Absolonová a Langmajer

27. dubna 2014 v 21:12 | Blesk |  Úspěchy
29. ledna 2014

V Národním divadle byly dnes oznámeny nominace na divadelní ceny Thalie. O druhou skleněnou škrabošku budou letos bojovat Monika Absolonová (37) a Jiří Langmajer (47).


Monika už doma jednu cenu má, a to za roli Fanny Briceové v muzikálu Funny Girl. Letos je nominována za hlavní roli v muzikálu Mary Poppins.

"Strašně moc bych si přála cenu získat. Té, co mám už doma, je samotné smutno," přeje si zpěvačka.

Za roli v muzikálu Mata Hari je nominovaný Jiří Langmajer. I ten už doma jednu cenu má. V roce 1999 získal Cenu Thálie pro umělce do 33 let.

Celkem se letos bude 29. března v Národním divadle udělovat podle nově schváleného Statutu 15 Cen Thálie.

Autor: Markéta Reinischová

Valentýnská anketa: Jak budou celebrity a redaktorky slavit?

27. dubna 2014 v 21:10 | Blesk |  Rozhovory
14. února 2014

Dnes je svátek svatého Valentýna. Zeptala jsem se proto celebrit a svých kolegyň, jak dnešní den prožijí.


Monika Absolonová
"Valentýna nijak zvlášť neprožívám. A proč? Sama vlastně nevím, ale mamce kupuju květinu každoročně, abych jí udělala radost."

Blesk do selfie mánie zapojil i tuzemské celebrity: Když už má selfie i Karel Gott, pošlete ho i vy!

27. dubna 2014 v 21:07 | Blesk |  Muzikál Antoinetta - Královna Francie
6. března 2014

Oskarová »selfie« fotka moderátorky Ellen DeGeneres (56) rozpoutala peklo! A takhle to vypadá, když se do takových fotek pustí naše celebrity.


Popadnout mobil do napřežené ruky, pečlivě se naštelovat do zorného pole objektivu, zmáčnout spoušť a výsledné foto co nejdřív vpustit do světa prostřednictvím sociálních sítí. Tak to je »selfie«. Moderátorka Ellen DeGeneres takhle během nedělních Oscarů nahnala do záběru hollywoodskou smetánku včetně Brada Pitta , Angeliny Jolie , Meryl Streep a Julie Roberts .

Fotka pak zbořila všechny dosud platné rekordy, k včerejšímu odpoledni ji sdílelo na svých profilech zhruba 3,25 milionu lidí! Dřívější světový rekord Baracka Obamy byl přitom 781 tisíc přeposlání.

A svět zachvátila »selfie« mánie! Na žádost Blesku se zapojily i tyto české celebrity...


Zkouška muzikálu Marie Antoinetta - Monika Absolonová (37) nahnala své kolegy do baru Divadla Hybernia. "Ani nevíte, jakou mi to dalo práci! Snad mi za to neuseknou hlavu jako Marii Antoinettě," smála se představitelka titulní role.

Autor: Hana Pokorná

Absolonová na pokraji sil: Leží v horečkách a přišla o scénář k novému muzikálu!

27. dubna 2014 v 21:04 | Blesk |  Muzikál Antoinetta - Královna Francie
15. dubna 2014

Na plné obrátky jela v posledních dnech zpěvačka Monika Absolonová (37), která je hlavní hvězdou nového muzikálu Marie Antoinetta. Několik představení za sebou, natáčení jiného pořadu a desítky jiných povinností si vyžádalo své. Dostala se na pokraj svých sil a ulehla v horečkách..Absolonová odehrála premiéru muzikálu Antoinetta - Královna Francie před pěti dny a od té doby má za sebou dalších šest představení. Do toho nepřestává natáčet pořad Taxík, kvůli kterému vstává v časných ranních hodinách. Stres a únava na sebe nenechaly dlouho čekat.


"Padla jsem za vlast. Mám asi horečku a hoří mi krk. Přijít to muselo, víc nadoraz už jsem jet nemohla. Snad to do rána přejde," postěžovala si včera zmožená Monika.

A aby toho nebylo málo, její věčnou nepřítomnost doma jí dal doslova "sežrat" i její domácí mazlíček. Na kusy jí roztrhal scénář právě k muzikálu o Marii Antoinettě. "Můj pes je idiot. Mám to těžký, mám to těžký. Nudí se, chápu. Ale všechno má své meze. I moje tolerance," svěřila se Absolonová. Monika by si měla dát trochu "voraz", aby to s ní příště neseklo na jevišti...

Autor: tesk

Tihle budou potit krev! Slavný muzikál Fantom opery už má své tváře

27. dubna 2014 v 20:05 | Blesk |  Moničini kolegové
21. března 2014

Představitelé hlavních rolí české verze nejslavnějšího světového muzikálu Fantom opery se představují! Co o nich nevíte?

Michaela Gemrotová (28), Christine

Co by o mně řekli mí kamarádi: "Od maminky by to bylo: Naše Míša, sluníčko. Práci odvádí na 100 %."
Moje nejlepší a nejhorší vlastnost: "Veselá, ale moc starostlivá."
Kdy jsem se rozhodla zpívat: "Už když jsem byla malá, hrála jsem na housle, které jsem nesnášela. Ke zpěvu mě to táhlo víc."
Proč jsem šla na konkurz Fantoma: "Miluju ten muzikál a toužila jsem si Christine zazpívat."
Jsem zadaná? "Zasnoubená."
Trapas, který se mi stal na jevišti: "Přeřek, kdy jsem místo Maminka vás bude soužit, abyste brzo umřel, řekla: Maminka vás bude souložit, abyste brzo umřel."
Totálně nesnáším: "Podvody a lhaní."
Nikdy bych nesnědla: "Člověka a psa."
U sebe vždy nosím: "Parfém a telefon."
Co mě rozesměje: "Můj pes a když se na sebe ráno podívám do zrcadla."
Jaký seriál sleduji v televizi: "Teorie velkého třesku."

Radim Schwab (35), Fantom

Co by o mně řekli mí kamarádi: "Dvoumetrovej kluk, který miluje hudbu, sport a kachnu s bramborovým knedlíkem a červeným zelím."
Moje nejlepší a nejhorší vlastnost: "Jsem empatický a chci mít všechno perfektní."
Místo, které toužím navštívit: "Řím."
Proč jsem šel na konkurz Fantoma: "Je to nádherné hudební dílo a já ho zbožňuju."
Jsem zadaný? "Ano, ale teď máme pauzu a uvidíme, jak to bude dál."
Jako dítě jsem chtěl být: "Řidič autobusu a popelář."
Totálně nesnáším: "Lež, podrazy a neslušné chování."
Nikdy bych nesnědl: "Pejska a kočičku."
Nejvíc miluju: "Hudbu, moře a opravdové přátele."
U sebe vždy nosím: "Telefon, klíče, knihu nebo hudbu."
Co mě rozesměje: "Neočekávané situace a filmy jako Kdo se bojí Virginie Woolfové? a Smrt jí sluší."
Z čeho je mi do pláče: "Z blbosti, nenávisti a násilí."
Den začínám vždy: "Cvičením."

Monika Sommerová (26), Christine

Co by o mně řekli mí kamarádi: "Že jsem strašný dříč, ale zároveň pěknej lenoch."
Místo, které toužím navštívit: "Čína a Rusko."
Kdy jsem se rozhodla zpívat: "Odmala jsem zpívala ve sboru, pak mě mamka vzala do divadla a bylo vymalováno."
Proč jsem šla na konkurz Fantoma: "Je to neuvěřitelně krásné dílo a já chtěla být jeho součástí."
Totálně nesnáším: "Když někdo nedokáže říct věci na rovinu."
Nejvíc miluju: "Když se pořádně pracuje, což u Fantoma bude, a těším se."
U sebe vždy nosím: "Lesk na rty - moje malá úchylka."
Den začínám vždy: "Nesnáším rána, svět začnu vnímat teprve asi tak po hodině."
Jaký seriál sleduji v televizi: "Sex ve městě, ten nikdy nezklame."
Jaký zpěvák se mi nejvíc líbí z českých muzikálů: "Naši Fantomové."

Marian Vojtko (40), Fantom

Co by o mně řekli mí kamarádi: "Kde je, tam je o zábavu postaráno. Spolehlivý a pravdomluvný."
Místo, které toužím navštívit: "Asi Čína."
Kdy jsem se rozhodl zpívat: "Jako malého mě rodiče dali do souboru, pokračovalo to liduškou, konzervatoří a vysokou školou."
Proč jsem šel na konkurz Fantoma: "Je to moje role, která prochází mým životem, ale doposud mi chyběla. Teď jsem šťastný."
Jsem zadaný? "Šťastně s Alicí Janečkovou."
Jako dítě jsem chtěl být: "Indiánem."
Totálně nesnáším: "Pavouky."
Nikdy bych nesnědl: "Hmyz nebo mléčnou polévku."
Nejvíc miluju: "Kuře na různé způsoby, nejvíc křidélka."
U sebe vždy nosím: "Telefon a klíče."
Co mě rozesměje: "Dobrá komedie a neštěstí druhého."
Den začínám vždy: "Jdu na toaletu."
Jaký seriál sleduji v televizi: "Žádný."
Jaká zpěvačka se mi nejvíc líbí z českých muzikálů: "Monika Absolonová."

Autor: hap

Divoké kreace hvězdného porotce ze StarDance: Révaiovi praskly kalhoty!

27. dubna 2014 v 19:56 | Blesk |  Akce
19. dubna 2014

Jan Révai v soutěži StarDance usedl do poroty, během charitativní akce Pomozte dětem však vyrazil přímo parket. A rozjel pořádně divokou show. Až tak divokou, že kopy, skoky a úskoky nevydržely jeho kalhoty. Herec však měl štěstí, že na generálku večera nevyrazil na ostro. Do křepčení se však pustily i další tančící hvězdy. Třeba Jitka Čvančarová.

Na parketě během charitativní akce "Pomozte dětem... aneb když hvězdy nejen tančí", kterou v sobotu večer odvysílá Česká televize, se sejde řada známých tváří ze soutěže StarDance. Vystoupí přitom bez nároku na honorář. Jde přece o dobrou věc - pomoc dětem v nouzi.

Révaiovi praskly půlky

Mezi účinkující se tak zařadí třeba vítězka poslední řady Anna Polívková, Jitka Čančarová, Monika Absolonová, Mahulena Bočanová a další krásky. A také jeden krasavec - herec a porotce ze StarDance Jan Révai. Toho moderátorka Jolana Voldánová vyzvala k čače, sambě a čardáši s další porotkyní, Tatianou Drexler. Závěrečný čardáš však v generálce na večer nevydržely Révaiovy kalhoty. A praskly mu mezi půlkami. Révai se začervenal, s úsměvem pak odešel z parketu lehce nejistou chůzí.

Rozvášnila se i Čvančarová

V rámci zkoušky na charitativní večer, během kterého opět budou moci diváci posílat své dárcovské SMS, zatančila s manželem Petrem Čadkem i herečka Jitka Čvančarová. I ona se přitom pořádně rozparádila. A potvrdila, že když vejde na parket, nevidí, neslyší a její tělo ovládnou silné emoce. Na rozdíl od Révaie to však skončilo mnohem menší pohromou. Pouze rozvázanou tkaničkou. A vášnivým polibkem navrch!

Tanečníci a tanečnice, mezi kterými nebudou chybět ani profesionálové typu Jana Ondera, tanečního partnera Táni Kuchařové ze StarDance, do toho zkrátka šlapali naplno. Hvězdy však nebudou během sobotního večera jen tančit. OD 21:25 je na obrazovce ČT čekají i další čísla. "Těšit se můžete na zcela nová taneční vystoupení, skvělá hudební čísla a další různá překvapení," láká diváky televize na svůj projekt ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.

Autor: zej,simao

Šarm slavných v zrcadle TýTý: Kdo oslnil, nudil, vyděsil?

27. dubna 2014 v 19:52
6. dubna 2014

Pokřivená zlatá zrcadla od Kurta Gebauera, jež symbolizují televizní cenu popularity, se udělují nejoblíbenějším personám, pořadům, s nimiž se na obrazovce v minulém roce diváci setkali. Jejich slavnostní udílení v pražském Divadle na Vinohradech je významnou společenskou událostí, k níž atraktivní podívaná na celebrity v gala náleží. Jaká byla ta letošní módní show TV hvězd?

Ceny TýTý nepřidělují fundovaní kritici, akademici, ale masa hlasujících diváků. Prestižní zrcadla nejsou ani tak puncem kvality jako projevem sympatií. Jinak si těžko vysvětlit, proč se v nominacích jednotlivých kategorií objevují stále stejná jména, proč nijak osobitá Lucka Vondráčková, jejíž hudební produkci lze přirovnat k líbivým hadříkům z vietnamské tržnice, se opět stala nej zpěvačkou roku. Věrnost české ulice k jejím idolům je zkrátka neotřesitelná a pro ně jistě zavazující. O tom, že to tak cítí, netřeba pochybovat. Ale otázkou je, zda ti, co se těší slávě, mají i vkus, cit pro věc, potřebnou kultivovanost…

Rozhodně platí, že známé tváře, populární aktéři a tvůrci nominovaných pořadů mají na galavečeru TýTý jedinečnou šanci předvést se v plné parádě. Potvrdit svou image, charisma. Veřejnost zase může porovnat, nakolik se jejich oblíbenci při téhle slavnostní prezentaci shodují s idolem, jež na obrazovce ztělesňují.

Prověrka citu pro věc

Letos rozhodně nebyla o velké večerní toalety nouze. Některé dámy to v opulentnosti, dramatickém efektu vzhledem k rázu akce až poněkud přehnaly. Například milá Tereza Kostková, nevkusem smílaná Jolana Voldánová a na hraně byla i v róbě od Alice Abraham oděná Michaela Jílková, i když ta se v bizarních večerních modelech prezentuje i v zcela civilní, občanské problémy probírající relaci Máte slovo, díky níž byla na zrcadlo TýTý nominovaná.

Jiné krásky při volbě dlouhých rób ctily elegantní, podniku konvenující uměřenost. Patřila k nim i Monika Absolonová, sportovní moderátorka Inna Puhajková. Nechyběly ani variace na tzv. koktejlky. Ty jsou například charakteristické pro prezentaci Veroniky Freimanové, či Zlaty Adamovské, která subtilní stříbřitý model pokazila bílou šálou s třásněmi.
Módní vody malých a večerních kreací rozvířily i kalhotové kostýmy v pánském stylu, na něž například vsadila hvězda seriálu Ulice Hana Maciuchová, v Cestách domů se připomínající Markéta Hrubešová, absolutní vítězka TýTý Dáša Havlová, na níž smoking dost překvapil.

Šlehačka jedinečnosti

Českou televizí přenášenému večeru cen TýTý bohužel na poli prezentované módy scházel pel provokativní osobitosti, kreativity, jež je s tvůrčím světem spojena. Výjimkou byl pro mnohé kontroverzní outfit kuchaře Pohlreicha a jeho paní, která byla protikladem glamour zdobnosti, která jejímu typu nesedí. Rozhodně zaujal i z nekončícího seriálu Ordinace známý Lukáš Hejlík se svou partnerkou. A skvělá též byla manželka Marka Ebena, i na vozíku stále půvabná Markéta Fišerová, která s úsměvem ve zlatavém kalhotovém kompletu, jež korunoval jedinečný přehoz, dala všem na vědomí, handicapovaní umí svým vkusem, hravým stylingem, šarmem s plným počet hvězd bodovat.

Autor: Františka Čížková

Tygřice Kuchařová roztančila Žofín: Proč vyrazila bez Brzobohatého?

27. dubna 2014 v 19:48
8. března 2014

Bez Ondřeje Brzobohatého včera přišla Táňa Kuchařová (26) na ples na pražském Žofíně. Únavu po letu z New Yorku se však snažila potlačit a rozdávala úsměvy na všechny strany. Ve zlatých šatech a zářila a jako správná finalistka StarDance předvedla i své taneční umění. Kde však zůstal její partner?

Modelka Taťána Kuchařová vyrazila na ples na Žofín. V rámci předtančení se objevila i na parketu - ovšem nikoli se svým tanečníkem ze StarDance Janem Onderem. Ten měl připravené vlastní vystoupení s jinou tanečnicí, na společné "plesání" s Miss World 2006 se chystají na oficiálních akcích až během dubna.

Kuchařová přitom zaujala již při příchodu - tygřím kabátem, zlatými šaty Karen Millen, ale také absencí svého partnera Ondřeje Brzobohatého. Ten ji alespoň dle jejích slov po příletu z New Yorku krásně přivítal - připravil jí večeři. Kuchařová si jeho kuchařské umění pořádně pochvalovala!

Na ples ale nevyrazil, měl vlastní program. Zato Táňu přijel alespoň vyzvednout. "Máme oba hodně práce, já pořád lítám za prací a Ondra také nestíhá. Jsme si ale zas vzácnější," řekla Kuchařová Blesku.

Žofínský ples uváděli moderátoři Jan Čenský a Gábina Partyšová. V průběhu večera pak vystoupila i zpěvačka Monika Absolonová.Autor: simao
Foto: Roman Souček

Video: Rozloučení s Richardem Hesem

27. dubna 2014 v 19:41 | Jan Jedlička, Luboš Procházka |  Moničini kolegové
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/235586/genzer-a-finkova-na-pohrbu-hese-50-resili-deti.html