Červen 2013

Otevření Mini baru ve Žlutých lázních

23. června 2013 v 11:55 | www.nextfoto.cz
23. 5. 2013

Letní restaurace Mini bar byla slavnostně otevřena v pražských Žlutých lázních.Absolonová provokovala extrémně průsvitnou halenkou. Koukněte, kdo se chytil

22. června 2013 v 16:03 | www.super.cz |  Přátelé
13. 6. 2013

O tom, že Monika Absolonová (36) měla na show Královny popu extrémně průhledné šaty, už Super.cz informoval. Se zpěvačkou jsme se ale sešli i na improvizovaném večírku v klubu Hudebního divadla Karlín. A tam se Monika převlékla. Opět byla ale hodně sexy.


Od doby, kdy začala Monika spolupracovat se stylistou Filipem Vaňkem (35), vypadá mnohem lépe. A schválil jí i velmi průsvitnou halenku, pod níž více než prosvítala černá podprsenka. A kdo se na mejdanu jejího provokativního modelu chytl? Nezadaný Václav Noid Bárta (32). A to nejen obrazně.


V klubu se kolegyně držel jako klíště a neustále se objímali. "Tady to na nás vždycky přijde," smáli se Monika s Vaškem, který to vysvětloval i její mamince Blance, která s kamarádkou Veronikou dceru doprovázela.


Osaháváním a objetími to ale skončilo. Monika s maminkou odjela domů a Vašek dlouze diskutoval s ředitelem divadla Egonem Kulhánkem a spořádaně odjel domů sám.

Autor: Saša Šeflová
Foto: Hermína

Labrador Moniky Absolonové zešílel: Matce zpěvačky zlomil prsty na noze a sežral jí klíč od auta

22. června 2013 v 15:55 | www.super.cz |  Ostatní
13. 6. 2013

Zpěvačka Monika Absolonová (36) mluví o svém ročním labradorovi Jonášovi v superlativech a nazývá ho zlatíčkem, její maminka Blanka už takové nadšení nesdílí. Naposledy jí sežral klíče od auta a má kvůli němu zlomenou nohu.


"Pořád tak kňoural, až se mi ho zželelo a šla jsem s ním ven. No a pak už jsem nešla a spíš za ním letěla," řekla Super.cz Blanka Absolonová. "Výsledek jsou dva zlomené prsty u nohy. Bolí to jako čert, v sádře to ale naštěstí nemám. Zatím mi to lékaři jen zafixovali," prozradila paní Blanka.

"A to vám ještě neřekla, že jí předevčírem sežral klíč od jejího auta," dodala se smíchem Monika. "On je fakt ale zlatej, i když to tak nevypadá. A je to vedle bráchy jedinej opravdovej chlap," uzavřela Monika.

Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Hermína

Nikdy nebyla takhle sexy: Monika Absolonová se předvedla v průhledných šatech za 300 tisíc

22. června 2013 v 15:51 | www.super.cz |  Akce
12. 6. 2013

Zpěvačka Monika Absolonová (36) má nejlepší postavu, jakou kdy měla, a tělo se tak nebojí ukázat. Na galavečer Královny popu si oblékla neskutečně sexy šaty, které byly úplně průhledné. Její stylista Filip Vaněk jí doporučoval dokonce jít pod nimi úplně naostro.


"Byla varianta černé prádlo, tělové nebo naostro. Zvolili jsme tělové prádlo, nahá bych nešla. Tak odvážná zase nejsem," řekla Super.cz Monika.


Moderátor večera Dalibor Gondík se na Moniku nemohl vynadívat. "Dost těžko se ti kouká do očí," pronesl s vtipem sobě vlastním na pódiu.


Šaty od světově proslulého návrháře Elieho Saaba ale zpěvačce neříkají paní. Měla je půjčené. "Jsou to šaty za 300 tisíc korun a jsem moc ráda, že mi byly zapůjčeny. Jsou opravdu nádherné a cítím se v nich naprosto skvěle," dodala Monika, která je stále bez chlapa. Doma jí společnost dělá jen její labrador Jonáš.


Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Hermína

Nový pár šoubyznysu? Sexy Absolonová a David Deyl přistiženi při hodně intimní chvilce!

22. června 2013 v 15:40 | www.super.cz |  Přátelé
8. 6. 2013

Zpěvačka Monika Absolonová (36) je již od konce loňského roku single a říká, že ji to tak vyhovuje. Nemusí se nikomu zpovídat, kdy přijde, a může se naplno věnovat svým přátelům a práci, které má nyní jako nikdy předtím.


"Mám kamaráda Járu Urbana a ten mi bohatě stačí. Je na telefonu, když potřebuju a pařit se mnou jde klidně ve dvě ráno, když mu zavolám a neremcá," řekla Super.cz se smíchem Monika.


Na křtu nového zpěvníku Davida Deyla to ale nevypadalo, že by zpěvačka byla sama. S Davidem, se kterým nazpívali před časem společně duet, se k sobě měli více než je běžné jen u přátel. Zpěvák ji neustále hladil a zahrnoval polibky.


Že by v šoubyznysu vznikala nová láska? Každopádně to mezi kolegy zpěváky pořádně jiskřilo. A proč ne? Oba jsou mladí, svobodní a bez závazků.


Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Michaela Feuereislová

Úsměv je ten nejlepší make-up: Podívejte se, jak to sluší nenalíčené Monice Absolonové

22. června 2013 v 15:30 | www.super.cz |  Ostatní
31. 5. 2013

Monika Absolonová (36) patří k ženám, které se rozhodně nemusí obávat odkrývat své přirozené půvaby.


Populární zpěvačka je totiž důkazem toho, že lze skvěle vypadat i bez obrovských nánosů make-upu. A také se tím náležitě chlubí!

"Pozdrav z cesty do Rakouska! Nenalíčené holky na výletě, brácha se nenalíčenej fotit nechce. Zpěvačku a tanečnice si nakreslíme na ksichtíky večer," vzkázala pod rozvernou fotkou z odjezdu na vystoupení Absolonová.

Nenalíčené zpěvačce jistě přispívá k půvabu i její typicky široký odzbrojující úsměv, který u ní dělá divy. Jak moc to Monice sluší bez make-upu, posuďte v naší fotogalerii.

Autor: Anna Veškrnová

Když ji nemůže mít pravou, stačí z papíru: Bývalý snoubenec postával u figuríny Moniky Absolonové

22. června 2013 v 15:27 | www.super.cz |  Mary Poppins
27. 5. 2013

Zpěvačka Monika Absolonová (36) měla derniéru muzikálu Mary Poppins. A chybět tam nemohl ani její bývalý přítel, lobbista Vratislav Janda. Ještě se z rozchodu nedostal, i když už spolu nejsou víc než půl roku. A na svoji bývalou lásku nedá dopustit.


Když už nemohl pózovat s Monikou, aspoň zaujal místo hned vedle její obrovské figuríny z papíru v kostýmu pohádkové chůvy.

Nebyl jediný, kdo si nenechal poslední pražské představení ujít. Nechyběli ani Moničini kamarádi a kolegové z muzikálu Bídníci, Tereza Mátlová (37) vzala i dcerku Emilku, se kterou nestihly premiéru, protože v té době byly ještě na zimním bytě v Dominikánské republice.

Nikoho neodradila zima ani déšť a museli vyrazit s deštníky. "Vždyť k Mary Poppins přece deštník patří, sama by bez něj nevyšla," smáli se hosté muzikálu.

Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

To je samice: Monika Absolonová se předvedla v rajcovních punčochách, podvazcích a korzetu

22. června 2013 v 15:23 | www.super.cz |  Vztahy na úrovni
22. 5. 2013

Monika Absolonová (36) je prý hodně stydlivá. Když se měla v rajcovním prádélku objevit před kamerou při natáčení seriálu Gympl, řešila to několik dní. "Červenám se už dopředu," tvrdila Super.cz loni na podzim.


Od té doby se ale hodně osmělila. Důkazem je model, ve kterém vystupuje v britské komedii Na úrovni, která se uvádí v Divadle Bez zábradlí.


Moniku tam sice v části představení uvidíme oblečenou, ale pak odloží stud a na jeviště vyrazí pouze v úsporném negližé.


Zpěvačka, která dostala cenu Thálie za nejlepší ztvárnění muzikálové role, se do činohry pustila poměrně nedávno a všichni kvitují, že má neskutečný komediální talent.


A zřejmě díky tomu, že se vžila do role, zapomněla, jak diváci zírají na její tělo oblečené pouze v korzetu, podvazcích a síťovaných punčochách.

Autor: Saša Šeflová
Foto: Hermína

Rozchod jí sluší: Monika Absolonová nikdy nevypadala tak mladistvě jako nyní. A to je jí 36 let!

22. června 2013 v 15:18 | www.super.cz |  Akce
21. 5. 2013

Je bez partnera, a přesto vypadá neskutečně. Zpěvačka Monika Absolonová (36) se před Vánoci po dvouletém vztahu rozešla s přítelem Vratislavem Jandou a od té doby je sama. Výrazně zhubla, začala se o sebe víc starat, má spoustu práce, je šťastná. A ve svých 36 letech vypadá jako holčička. Takhle skvěle Monika nevypadala nikdy předtím!


"Mám se skvěle, chlap mi nechybí, užívám si jara a mám kamaráda Járu Urbana, který mi teď bohatě stačí. Když mám třeba chuť i v jednu ráno na drink, tak prostě vyrazí," řekla Super.cz s úsměvem Monika.


Zpěvačka společně s Hanou Zagorovou, se kterou už za pár týdnů vystoupí na Královnách popu, vyrazila do Pražské mincovny, kde pokřtily medaili, kterou mincovna věnovala malíři Gustavu Klimtovi.


Medaili "Polibek", nazvanou podle jednoho z nejslavnějších obrazů tohoto rakouského autora s českými kořeny, pokřtily velmi stylově. Polibek byl totiž oběma zpěvačkami políben.

Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Michaela Feuereislová

Monika Absolonová: Se Svobodovou málem svedla bitvu o šaty

22. června 2013 v 15:04 | www.ihot.cz |  Přátelé
15. 6. 2013

Zpěvačka Monika Absolonová se s Vendulou Svobodovou sešla na galavečeru Královny popu. Jedna zpívala na pódiu, druhá seděla v hledišti mezi hosty. A nikdo nemohl zaznamenat, že málem na sobě měly podobné šaty.


Kdyby to tak dopadlo, obě dámy by tak v módní policii svedly malou bitvu. Šlo o šaty, ve kterých nakonec Absolonová zpívala. Podobné černé průsvitné si totiž v butiku Blanky Matragi nejprve vybrala Svobodová, nakonec ale svoje rozhodnutí změnila, a celkem prozíravě zvolila od Matragi jiné černé šaty, které jsou průhledné jen na ramenou.


Sotva se tak stalo, vystoupila Monika Absolonová na Královnách popu v černých průhledných šatech značky Elie Saab.


Svobodová se také o den později objevila na jiném galavečeru. Na předávání Výročních cen OSA se svou nevlastní dcerou Janou převzala cenu pro Karla Svobodu za jeho legendární hit Lady Karneval.


Autor: iHOT.cz

Zpěvačka Monika Absolonová: Žije s násilníkem!

22. června 2013 v 14:56 | www.blesk.cz |  Ostatní
15. 6. 2013

Když si Monika Absolonová (36) loni v září pořizovala štěně labradora, vůbec netušila, jaké ji čeká peklo. Z roztomilé černé kuličky, kterou pojmenovala Jonáš, totiž vyrostl pěkný barbar a násilník! Její mamince Blance dokonce zlomil hned dva prsty na noze!

Začalo to nevinně. Jonáš jako snad každé štěňátko zprvu Monice občas něco v bytě poničil. Jeho bláznění se ale stupňovalo a psí rošťák se změnil v demoliční četu, takže rozbité květináče a podlaha plná okousaných zbytků květin a hlíny se staly pro zpěvačku »denním chlebem«.

Nešťastný pád
Teď ale Jonáš přitvrdil a bohužel to odnesla zpěvaččina drobná maminka. "Mamka šla venčit v pantoflích, ale Jonáš uviděl ježka a zabral za vodítko. Maminka se rozhodla nepustit psa a zakopla. Výsledek? Dva zlomené prsty na noze," popsala Monika Blesku, jak se všechno semlelo. A jen hlesla: "Jsem zvědavá, co nás ještě čeká..."

Autor: pet

Zagorová a Absolonová křtily medaili

19. června 2013 v 11:28 | www.nextfoto.cz |  Akce
20. 5. 2013

Hana Zagorová a Monika Absolonová pokřtily v nové prodejní galerii Pražské mincovny v Obecním domě medaili s motivem jednoho z nejdražších obrazů na světe od Gustava Klimta.
Královny popu Machálková s Absolonovou: Jedna se líbala s travestitou, druhá laškovala s Noidem

14. června 2013 v 17:44 | www.ihot.cz |  Akce
13. 6. 2013

Tradiční galakoncert Královny popu se tentokrát nekonal v Opeře, a to byl asi ten problém. Slavnostní večer se totiž konal v Hudebním divadle v Karlíně a po červeném koberci se prošli jak zpěvačky, tak hosté, pocta českým hitmakerům se ale malinko zvrtla.


Tak například Leona Machálková se přímo na pódiu líbala s travestitou, kteří v čele s Naděždou Krupskou na galavečeru nechyběli.


Monika Absolonová sice přišla v doprovodu svojí maminky, kterou vzala i na následný večírek, to jí ale vůbec nebránilo v laškování s Vaškem Noidem Bártou. Absolonová je známou vášnivou kuřačkou, a s Noidem si dala i nějaký ten panák.


To ale nebyly zdaleka všechny výstřednosti večera, který bývá obvykle velmi slavnostní. Na ten se dostavil i módní návrhář Osmany Laffita, těžko ale říct, zda se černovlasou parukou chtěl maskovat, nebo podlehl nějakému sebeklamu.


A Jitka Zelenková se zase ve svých třiašedesáti letech nechala zmanipulovat k tancování na pódiu s taneční skupinou, což už dámy jejího věku opravdu nedělají.


Autor: iHOT.cz

Monika Absolonová: Obrečela roli s expřítelem

14. června 2013 v 17:39 | www.ihot.cz |  Mary Poppins
27. 5. 2013

Monila Absolonová doslova obrečela roli. A taky ukázala, že muzikál ji opravdu baví a není se co divit, že je držitelkou prestižní ceny Thálie právě v této kategorii.


Absolonová si dokonce pozvala svého bývalého přítele Vráťu i s jeho dětmi, aby přihlížel jejímu poslednímu vystoupení v roli Mary Poppins, o kterém nakonec sama řekla: "Tak nám skončila Mary... Moc mě to mrzí, protože to představení je kouzelné, dojemné, pozitivní, s krásnou myšlenkou... Jsem šťastná, že jsem se mohla s Mary sžít...".


Dojetí Absolonová rozhodně neskrývala. Slzy ronila už při závěrečné děkovačce na pódiu, kde se jí nedařilo utišit ani jejím kolegům z muzikálu. Vypadalo to, že ten správný vliv na ni měl až Ondřej Brzobohatý.


Už brzy se ale Absolonová zabaví novým muzikálem. Ženskou hlavní roli totiž dostala v muzikálu Zorro, který se začne zanedlouho zkoušet.


Autor: iHOT.cz

Faltýnová s Marešem: Zahřívá je mojito

14. června 2013 v 17:32 | www.ihot.cz |  Akce
26. 5. 2013

Ani nepříznivé počasí neodradilo celebrity, aby si neužily večírek k příležitosti otevření Mini baru ve Žlutých lázních. Petru Faltýnovou evidentně hřeje láska k partnerovi Leoši Marešovi, a oba dohromady ještě také mojito, kterého si oba dopřávali rovnou na baru. Zatímco ostatní dámy dorazily v teplém oblečení, Faltýnová chtěla být perfektní, a přišla v bílých šatičkách.


Ani ona ale nakonec neodolala extrémně chladnému květnovému počasí, a nakonec si oblékla bílý kabátek.
Zpěvačka Monika Absolonová dorazila sama, protože je momentálně bez přítele, a společnost jí chvíli dělal režisér Jakub Kohák. Absolonová se totiž do Žlutých lázní vyzbrojila průsvitným topem, který odhaloval její spodní prádlo i dekolt.


Něco podobného ostatně zvolila i modelka a herečka Dominika Kadlčková, která je ovšem viditelně zase o pár kilo lehčí, a tak už dohromady ani nemá čím zaujmout.

Autor: iHOT.cz

Královny popu 2013: českým zpěvačkám ve velkém chybí šmrnc a noblesa

14. června 2013 v 17:22 | www.ona.idnes.cz |  Akce
12. 6. 2013

Slávu zpěvačkám nepřináší pouze jejich zpěv, ale také vzhled. Jak se oblékly známé zpěvačky několika generací na koncert Královny popu?

Červený koberec, galakoncerty, stejně jako předávání nejrůznějších cen v Česku stále značně pokulhává za světem. Snaha pořadatelů i po letech vychází naprázdno.

Móda, trendy, styl i předepsaný oděv jako by byly věcí neznámou. Jen malá hrstka se dá označit za elegantní. To se stalo i na úterním galakoncertu Královny popu, jehož 11. ročník se konal v Hudebním divadle Karlín.

Hudební pocty známým českým hitmakerům se zúčastnilo několik generací českých zpěvaček a jako hosté i tři dámy ze Slovenska. O jejich pěveckých kvalitách nelze pochybovat, o jejich garderóbě to však již jednoznačně říci nelze. Bohužel. Dámy by měly šetřit štrasem, lesklým saténem i flitry, které ve velkém množství připomínají pozlátka z poutě.

Ke hvězdě patří i perfektní vzhled, oblečení, které lichotí své nositelce a ladí s příležitostí, na kterou se obléká. Skutečnými královnami večera se z dlouhého seznamu staly pouze dvě - Marie Rottrová a Monika Absolonová. To bohužel není mnoho.

Marie Rottrová
První sólo vystoupení Marie Rottrové nasadilo laťku hodně vysoko. "Madam soul" se na pódiu objevila v dlouhé večerní róbě v barvě holubičí šedi, kterou doplnila jemnými šperky. Hluboký výstřih a vysoký rozparek znamenají balancování na velmi tenkém ledě, Rottrová to ustála na jedničku. Dokázala šaty "vynést" a ukázat všem, jak vypadá zralá krása. Svou noblesou a vytříbeným vkusem připomíná Meryl Streepovou. Zraje jako víno, s noblesou a přirozenou nonšalancí. Pozor jen na odhalené paže.

Monika Absolonová
Muzikálová hvězda Monika Absolonová předvedla koktejlové šaty od libanonského návrháře Elieho Saaba a předvedla, jak má vypadat hvězda jeviště a celebrita hodna vykročit na červený koberec. Zpěvačka dávala pomyslný políček na tvář kolegyním svým celkovým vzhledem. Dva krajkové modely, které dorazily den před koncertem z New Yorku, daly vyniknout její postavě a přesně vystihly atmosféru a styl události.

"Krajka zažívá renesanci, vypadá luxusně a zároveň mladistvě. Monika má krásné, dlouhé nohy, které takto vyniknou," řekl o výběru oblečení stylista Filip Vaněk. Jednoduché střihy vyvedené z nákladných materiálů spolu s minimem doplňků Absolonové maximálně lichotily a ona sama svým vzhledem dosáhla hollywoodských kvalit. Pokud by vystupovala na Oscarech či Grammy, návrháři z celého světa by se předháněli v nabídkách, aby se zpěvačka stala jejich tváří.

Markéta Konvičková
Mladičká Markéta Konvičková se na koncertu Královny popu převlékala dvakrát. Na červeném koberci a posléze i na pódiu se objevila v dlouhých večerních šatech svěže zelené barvy. Střih a zejména pak efekt vody a průstřihy však její postavě moc nelichotily. U modelů, do kterých si nelze vzít spodní prádlo, se vyplatí hodně přemýšlet a nemáte-li dostatečně bujný a pevný dekolt, raději od nich dejte ruce pryč.

Nutno ocenit snahu o barevný soulad šatů s vybranými doplňky. Výrazné zelené náušnice a pastelově žluté lodičky na vysoké platformě se na červnové gala dobře hodí. U pastelově žluté zůstala v případě druhého modelu. Jednoduché šaty s asymetrickou sukní již Markétě slušely více, rázem působila mladistvě a svěže.

Jitka Zelenková
Jitka Zelenková se zapomněla v minulosti, v dobách televizních estrád, kdy kvalitní látky a elegantní střihy byly pojmem neznámým. Flitrované legíny ke kolenům a objemná halenka s fiží nevypadá dobře na modelkách, natož na ženě v letech. Na galakoncertu s efektně vyvedenou scénou něco takového nemá co dělat. Ani druhým modelem se zpěvačka netrefila. Korzetový top pošitý penízky a sukně s obrovskými kulatými látkovými květinami byly velkým přešlapem - neforemné, bez špetky elegance. Tylové rukávy s květinami kolem paží zbytečně rozšiřují. Strohý, pánský styl či minimalistická róba v lichotivé barvě by Zelenkové udělaly větší službu.

Petra Janů
Šedesátiletá Petra Janů zazpívala v jednoduchých večerních šatech v klasické černé barvě, kterou oživila štrasovými doplňky. Dobře zvolený střih zdůraznil štíhlé boky a linii pasu. Třpytivé manžety korespondovaly s vybranými doplňky v podobě štrasového pásku, náhrdelníku a masivního prstenu. Ten by již nemusel být. Méně znamená více i v tomto případě. Střih a nápadité zakončení rukávů jsou natolik efektní a nápadné, že vše ostatní je již navíc.

Monika Bagárová
Další z nastupující generace zpěvaček Monika Bagárová má všechny předpoklady zazářit. Hezká tvářička, krásné vlasy, perfektní postava je snem žen i návrhářů. Škoda, že se Monika se svým stylistou Lukášem Macháčkem více neodvázali. Mladičká hvězda se po celý večer držela černobílé kombinace, kterou oživila barevně výraznými lodičkami. Nápadité doplňky a líčení ostatně byly velmi silnou stránkou jejího vzhledu.

Ilona Csáková
Ilona Csáková se stejně jako většina ostatních převlékla dvakrát. "V šatech se cítím velmi dobře, jsou elegantní, mají dle mého šmrnc a přesně se hodí pro noblesní akci, kterou právě Královny popu jsou. Jako každá žena jsem i já ráda, když šaty vystihují ženské přednosti a křivky a naopak potlačují lehké nedostatky," řekla o svém výběru koncertní garderóby zpěvačka. Koktejlové šaty v černo-stříbrné doplnila rudým bolérkem.

Délku šatů zvolila lichotivou, ukázala krásně tvarované nohy. Pozor však na lesklé látky, které přidávají kila. Také lodičky s otevřenou špičkou nesnesou punčocháče, které zpěvačka vybrala navíc síťované. Holé nohy by vypadaly mnohem lépe. Csákové hodně uškodil nevhodný účes a látky, které jí zbytečně přidaly kila navíc. Charismatická zpěvačka má v sobě spoustu energie a jistě by uměla ostatním předvést, že na velikosti tolik nezáleží. Zkušený stylista by s ní dokázal skutečné zázraky. Tento typ postavy se s trochou cviku dá velmi efektně oblékat.

Nela Pocisková a Celeste Buckingham
Galakoncertu se zúčastnily také hosté ze Slovenska. Nela Pocisková a Celeste Buckingham vystoupily v dlouhých, jednobarevných róbách. Televizní a muzikálová zpěvačka a herečka Pocisková vykročila na scénu v bílých šatech s asymetrickým, jemně řaseným vrškem. Bez třpytu, spousty štrasu a ozdob z pouti dosáhla svěže elegantního vzhledu.

Také Buckingham se ukázala v dobrém světle. Spolu s českým návrhářským duem Chatty vybrala temně fialovou róbu s křišťálovým lemováním přecházejícím z dekoltu na záda. "Chtěla jsem podtrhnout Celestinu mladost. Tato barva skvěle zvýrazní její velmi světlý tón pleti," uvedla designérka Radka Sirková.

Autor: sck
Foto: MAFRA

Single Absolonová dráždila Noida: Průhlednému dekoltu neodolal!

14. června 2013 v 17:21 | www.blesk.cz |  Akce
13. 6. 2013

Tak to vypadá, že Monice Absolonové (36) už chybí muž, který by ji zahříval postel. Týden co týden vyráží na lov a hledá toho pravého. Nejdřív se do jejích sítí chytil zpěvák David Deyl (28), nyní jejímu vyzývavému dekoltu neodolal Vašek Noid Bárta (32).


Od té doby, co se Monika rozešla s podnikatelem Vratislavem Jandou je jako utržená ze řetězu. Jako svobodná žena vyráží do společnosti sama, a tak má velkou šanci na seznámení. Jejím cílem jsou v poslední době mladší muži z hudebního prostředí. Ještě před týdnem se líbala s Davidem Deylem, teď má ale jinou "oběť".


Na slavostním večeru Královny popu okouzlila rockera Noida svou rajcovní blůzkou. Pod průhlednou látkou se totiž skvěle vyjímala její ňadra, což Vašek nemohl přehlédnout. Neodolal a vrhl se Monice do náručí. Pár spolu laškoval, hladil se a házel na sebe "zamilované" pohledy.


Noid je také svobodný, tudíž už je teď jen otázka času, zda se Absolonová přikloní k romantickému blonďákovi Deylovi, nebo bude chtít řádit s drsným rockerem Vaškem Bártou.


Autor: tesk
Foto: herminapress.cz

Nový milenecký pár? Mezi Absolonovou a Deylem to pořádně jiskří!

14. června 2013 v 17:08 | www.blesk.cz |  Akce
7. 6. 2013

Bylo jen otázkou času, kdy se přátelství Moniky Absolonové (36) a Davida Deyla (29) změní v něco víc. David se již před časem svěřil s tím, že je mu po večerech smutno, a Absolonová po rozchodu s podnikatelem Vráťou tak zkrásněla, že Deyl prostě odolat ani nemohl.


V poslední době spolu Absolonová a Deyl trávili dost času a tak už bylo jen otázkou času, kdy se tito dva dají dohromady. Věčný samotář David Deyl by partnerku sice rád, ale ne a ne na ni narazit. Monika, která je od rozchodu s podnikatelem Vráťou Jandou stále bez chlapa, mu tak hezky přišla do rány.


Jiskry mezi nimi probíjely natolik, že první polibek na sebe nenechal dlouho čekat. Deyl pozval Moniku na křest své knihy, kde se na sebe vášnivě vrhli.


Oba slastně zavřeli oči a David se s erotickým výrazem k Monice pomalu svými ústy přibližoval. Monika na jeho polibek roztouženě čekala.


Davidovi se Monika líbí a zřejmě splňuje jeho požadavky. "Mě zaujme, když ta žena něco umí a je v něčem dobrá. Baví mě kreativní ženy, ne věšák na šaty." prozradil Blesk.cz před časem David. Je tedy dost možné, že se v rybníku českých celebrit rýsuje nový milenecký pár.


Autor: mar, tesk
Foto: herminapress.cz

Madonna Absolonová: Na rajcovní Moniku skočí láska sama!

14. června 2013 v 16:49 | www.blesk.cz |  Vztahy na úrovni
22. 5. 2013

Truchlením po rozchodu Monika Absolonová (36) neztrácí čas! Kartářka jí předpověděla, že velká láska na ni teprve čeká. Díky tomuto rajcovnímu oblečku, který jako by jí půjčila sama Madonna, na ni láska skočí jistě sama!


V komediálním představení Vztahy na úrovni se Absolonová nebála předvést v rajcovním květinovém korzetu, černých podvazcích a síťovaných punčochách.

Česká muzikálová herečka a zpěvačka už dávno vyřešila problémy s kolísáním své váhy, a tak se skutečně bylo na co dívat. Štíhlá Absolonová v sexy spodním prádle byla k nakousnutí. Jako by z oka vypadla zpěvačce Madonně, která se v podobném sexy kostýmu a jen v podvazcích objevila na předávání hudebních cen časopisu Billboard.

Nebylo by velkým překvapením, kdyby se Monice brzy vyplnila předpověď kartářky o tom, že na ni skutečná láska teprve čeká.

Monice Absolonové se v poslední době v lásce moc nevedlo a jejích slov se po rozchodu s podnikatelem Vratislavem Jandou (47) nikdo nový neobjevil. "Žádná nová láska není, ale věřím, že ta pravá přijde. Věřím tomu, ale to je tak všechno, co pro to jsem teď ochotna udělat", uvedla nedávno pro Blesk.cz sympatická zpěvačka.

Autor: mar
Foto: herminapress.cz

Monika Absolonová: Na lásku jsem se byla zeptat kartářky

14. června 2013 v 16:44 | www.blesk.cz
21. 5. 2013

Zpěvačka a muzikálová herečka Monika Absolonová je už nějaký ten pátek bez partnera, jak ale sama říká, vůbec jí to nevadí. A jak je to možné? Byla se totiž na svůj osud zeptat kartářky.

Už nějakou dobu jste bez partnera, není vám smutno?
"Já jsem takhle v pohodě. Žádná nová láska není, ale věřím, že ta pravá přijde. Věřím tomu, ale to je tak všechno, co pro to jsem teď ochotna udělat."

Věříte, že najdete lásku. Byla jste se zeptat třeba u kartářky na to kdy přijde ten pravý?
"Přiznám se, že jsem byla. Řekla mi, že ta láska přijde, já jí věřím, takže jsem v klidu. Ale mého dobrého kamaráda trochu děsí, že jsem sama, protože on a pak ještě můj brácha mě mají na krku, když se mi chce jít ven. Takže už mi říkal, že mi radši někoho najde nebo ho docela zničím (smích)."

Je o vás známo, že se svými bývalými partnery udržujete kamarádské vztahy a i s jejich novými partnerkami je zvete na večeře. Jak to vzniklo?
"Je to tak a nepřijde mi to zvláštní. Myslím, že když někoho dlouhou dobu milujete a ví o vás všechno, tak je divné ho jen tak vygumovat ze života. Samozřejmě nějakou dobu po rozchodu není dobré se vídat, ale později proč ne. Oni všichni ti kluci jsou skvělí, každý je jiný a obohacují mě."

Dnes jste se fotografovala u repliky korunovačních klenotů, máte ráda šperky?
"Já se ráda zdobím na jevišti, proto miluju dobové kostýmy, u kterých si můžu vyzkoušet velké blyštivé kousky. V civilu ale na šperky musím mít období. Teď zrovna nosím jen řetízek, který jsem dostala od maminky a bráchy. Spoustu let si ale slibuji, že si koupím nějaký velký prsten. Zatím na to nedošlo a raději jsem udělala radost někomu jinému."

Takže dárky raději dáváte, než dostáváte?
"Asi ano, já se vždycky cítím trapně, když něco dostanu. Ale přitom mám většinou velkou radost."

Většinou? Znamená to, že jste někdy dostala nějaký příšerný dárek?
"To teda dostala (smích). Bylo to někdy v roce 1997, tehdy jsem dostala od maminky opravdu prahnusnou vestu. Dost jsem se divila, protože moje maminka vždycky vybírala krásné věci a měla vkus. Nicméně jsem tak jako poděkovala a zahrála nadšení, abych jí udělala radost. Večer mi pak volala Hanka Křížková (muzikálová zpěvačka pozn.red.) a říká mi "Ta je hnusná co? Tu jsem ti poslala já." A smála se na celé kolo. Byla to nějaká vesta, kterou měla doma asi deset let, dostala jí někde v Rusku a chtěla se jí zbavit, tak si ze mě s mamkou vystřelily. Tak to byl můj nejhnusnější dárek."

Vestičku ještě máte?
"Myslím, že jsem jí poslala dál…nebo možná vyhodila, protože bych se styděla jí poslat dál (smích)."

Mimo divadelní prkna se pohybujete po silnicích jako taxikářka televizního pořadu Taxík. Jak jste se k tomu dostala?
"Produkci mě doporučil kamarád a kolega Aleš Háma, kterého jsem dost často vozila. Takže mi sami zavolali a já šla na konkurz a udělala ho."

Používáte při jízdě navigaci, nebo už jste zkušená řidička a jezdíte po paměti?
"Navigace je kráva……. říká nesmysly a komplikuje mi život, ale někdy to bez ní nejde. Jinak já jsem dobrá řidička, takže se se mnou nikdo nemusí bát jezdit."

Máte z tohoto pořadu nějaký kuriózní zážitek?
"Těch je dost. Hodně milé mi přišlo, když nějací kluci vyhráli a hned mě za to zvali na pivo. Že prý jsem jim přinesla štěstí. Já jsem ale ještě točila a nemohla jsem. Ale on ten pořad je celý kuriózní. Například stojím třeba na červené, točím a najednou mi na okýnko začne někdo bouchat a chce si povídat. To pak slyším, jak mi do ucha křičí režisér, ať toho člověka pošlu pryč. Tak to je kuriózní, protože já nevím, jak ho slušně poslat do háje (směje se Monika při vzpomínce)."

V taxíku s sebou vozíte hotovost. Kolik jste nejvíc vyplácela soutěžícím?
"To si pamatuji přesně, bylo to 29 tisíc a měla jsem z toho strašnou radost, že to někdo vyhrál."

Nebojíte se trochu vozit jen tak takovou sumu?
"Nebojím, ale jednou jsem se ptala kameramana, co by se dělo, kdyby se mi tu něco stalo…..A on se na mě tak podíval a suše prohlásil, že nic, ale měli by to natočený. Takže asi tak je o mě postaráno."

Autor: Michaela Uzlová