Duben 2013

Trapasy hvězd: Vychrtlá Monika a vyprsená Kateřina

29. dubna 2013 v 22:16 | www.spy.cz |  Mary Poppins
24. 3. 2013

Nehlídají se, a pak to takhle dopadne. Skončí tady. Pod lupou.

.

Monika Absolonová

Toto je typický výraz Moniky Absolonové (36).

Monika Absolonová

Jde z role do role, záhadně jí zmizel velký zadek, a tak je z toho u vytržení. Bacha, ať nedopadneš jako Bučková.

Monika Absolonová

Brzy budu vážit jako Kytinář.

Monika Absolonová

Autor: red
Foto: Ivan Kahún

Úspěšná zpěvačka Absolonová se tahá s příživníkem

29. dubna 2013 v 22:12 | www.spy.cz |  Akce
18. 3. 2013

Čtyři měsíce singl Monika Absolonová (36) se už zase pomaličku začíná rozkoukávat kolem sebe. Na večírku se k ní měl zpěvák David Deyl (28), jenže tomu víc než o vztah jednoznačně šlo o fotku v časopise.

A tak je zase sama. Moniku singl stav trápí, a dokonce přiznala, že se z rozchodu s právníkem Vratislavem Jandou (37) stále ještě nevzpamatovala.

Monika Absolonová

Ten naopak do světa posílá zprávy, že se cítí líp než kdy jindy, a nevypadá to, že by Moniku chtěl vzít na milost.

Veškeré city tak půvabná zpěvačka upíná ke psu Jonáškovi a svůj volný čas tráví s maminkou, bráchou nebo s kamarády.

Monika Absolonová, David Deyl

Autor: red
Foto: Vadim Kramer

Módní záblesky

29. dubna 2013 v 22:08
Monika Absolonová

Malá černá klasika
Klasiku v podobě malých černých šatů asi není třeba popisovat. Rád bych však upozornil na to, že Monika v nich zvládla vypadat skvěle, aniž jí v tom pomáhaly jakékoli výrazné doplňky. Podobně jako Pařížanky si prostě vystačila s culíkem a rudou rtěnkou. Super!

Autor: Petr Jansa
Foto: Ivan Kahún

Absolonová odehrála premiéru a je opět na vrcholu

29. dubna 2013 v 22:05
8. 3. 2013

Zatímco si v ústraní léčí bolavé srdce z rozchodu, v pracovním životě se zpěvačce Monice Absolonové (36) daří snad líp než kdy dřív. Za výkon Mary Poppins ve stejnojmenném muzikálu si od diváků vysloužila ovace vestoje.Poté, co loni získala Cenu Thálie za roli Fanny v představení Funny Girl, byla nedávno obsazená do vysněné role Mary Poppins.

Mary Poppins

"Stačí jen chtít a rázem vše je možné," půjčila si repliku z tohoto muzikálu Monika, která na pódiu zářila a na závěr si vysloužila stand-up publika.

Monika Absolonová

Taky večírek k premiéře byl dobrý. Foyer Divadla Hybernia se zaplnilo mnoha osobnostmi z kulturního života a rozdávaly úsměvy na všechny strany.

Autor: (zf)
Foto: Ivan Kahún

Největší úlety a nejodvážnější a nejkrásnější šaty TýTý: Absolonová se předvedla v róbě za 550 tisíc!

29. dubna 2013 v 21:29
28. 4. 2013

Která dáma byla největší kočičkou na udílení cen TýTý? Jednoznačně zabodovala zpěvačka Monika Absolonová (36), která předvedla luxusní a nejdražší róbu večera. Oblékla si vyšívanou toaletu od Oscara de la Renty a doplnila ji správnými doplňky včetně účesu. "Celý večer si musím dávat šílený pozor. Jsou to šaty za 550 tisíc korun, takže se hlídám jako blázen, radši stojím a kontroluju, aby mi je někdo nepropálil nebo neroztrhl," řekla Super.cz Absolonová.


Povedený model předvedla také moderátorka a modelka Inna Puhajková (27). "Měla jsem původně přichystané jiné šaty, ale když jsem včera u jednoho návrháře viděla tyto šaty, bylo jasno. Narychlo se na mě ještě doupravovaly," prozradila Inna.Překrásné modré šaty měla Ivana Gottová (37). Jako vždy byly od její dvorní návrhářky Beaty Rajské. "Beatě naprosto důvěřuji a s její volbou jsem naprosto spokojená. Cítím se v nich výborně," řekla Super.cz Ivana.Výběr šatů se naopak tentokrát příliš nepovedl Lucii Bílé, jako vždy nebyly výhrou šaty Agáty Hanychové a katastrofou byl výběr Vendulky Křížové, jejíž model jde jednoznačně označit za největší úlet večera. Vendulko, na procházku po Praze se psem je to dobré, ale na TýTý opravdu ne!

Autor: Gabriela Wolfová, Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

Tyhle divošky vás přivedou do varu: Mrkněte na největší výstřihy vnadné Ilony Csákové a svůdné Moniky Absolonové

29. dubna 2013 v 21:05 | www.super.cz
17. 4. 2013

Dnes jsme si pro vás připravili jednu hezkou vzpomínkovou vnadami nabitou fotogalerii. Před dlouhými sedmi lety se konala znovuobnovená premiéra muzikálu Kleopatra, kde nemohly chybět ani dvě krásné kolegyně a kamarádky Monika Absolonová (36) a Ilona Csáková (42).


Úspěšné zpěvačky vypadaly v kostýmech Kleopatry setsakramentsky sexy, o čemž se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Zpěvačky vystavily na odiv své nadupané hrudníčky, z nichž pánové celkem pochopitelně nemohli spustit oči.

"Jedno pravý, druhý levý, zda jsou pravý, to se neví," zpívalo se už tehdy při pohledu na výstavní a pevné poprsí Ilony Csákové. O tom, že jí k dokonalosti pomohla nezbytná špetka silikonu, však při pohledu do jejího výstřihu netřeba dlouze diskutovat. A nutně musíme podotknout, že to u živočišné Ilony rozhodně není na škodu.


Ač by někdo mohl namítnout, že vedle obdařené Ilony vypadala Monika Absolonová jako její chudá příbuzná, v Kleopatře se rozdíly ve velikosti ňader stíraly. Kostymérky si totiž daly hodně záležet na tom, aby vynikla i čistě přírodní prsa Moniky, a zpěvačka tak vypadala opravdu hodně sexy.

Doufejme, že se nám někdy v budoucnu obě zpěvačky opět ukáží společně v podobně odvážných outfitech. Fanoušci by si jistě opět přišli na své.

Autor: Anna Veškrnová
Foto: profimedia.cz

Žádná uhrančivá zrzka: Ze zpěvačky Moniky Absolonové je zase jemná blondýnka. Líbí se vám?

29. dubna 2013 v 20:57 | www.super.cz
16. 4. 2013

Moniku Absolonovou (36) potkalo přesně to, co se stává většině žen po rozchodu - zpěvačka se rozhodla změnit svůj život. A jako první na řadě bývá většinou barva vlasů. Po prvním ne úplně vydařeném pokusu přeměny plavovlásky na zrzku se zpěvačka rozhodla svou kštici opět zesvětlit.


Na devátý ročník autorských přehlídek módního projektu Shooting Fashion Stars dorazila s blond barvou vlasů, která jí sluší nejvíc. Zpěvačka byla nadšená zejména z prezentace kolekce "Mongol" návrhářky Moniky Přikrylové. Nezvyklá lokace pražského Masarykova nádraží jí osobně nebyla příliš po chuti, na rozdíl od Yvetty Blanarovičové (49), která větrné prostředí zvládla i v krátkých šortkách.


"Je to peklo v tomto nečase. Zítra a pozítří hraju v divadle, a tak mám strach, abych neonemocněla," svěřila se nám těsně po show Monika.

Obecně má ale Monika prostředí vlaků ráda a rozhodně prý nepatří mezi celebrity, které se přemisťují výhradně ve svém autě. "Vlakem jezdím ráda. V létě určitě pojedu na nějaký výlet a v zahraničí jezdím vlakem velmi často. Naposledy jsem jela velmi nedávno v Anglii," nechala se slyšet čerstvá blondýna Absolonová.

Autor: Jiří Čeladník
Foto: Michaela Feuereislová

Takhle jsme ji ještě neviděli: Monika Absolonová se rozdivočela ve svůdném kostýmu. Co na to říkáte?

29. dubna 2013 v 20:47
8. 4. 2013

Monika Absolonová (36) se umí pořádně odvázat. Jedna z našich nejvíc sexy zpěvaček sváděla v dráždivém prádélku charismatického herce Jana Šťastného (47).


Pikantní chvilky si však neužívali ve skutečnosti, ale v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde si Absolonová střihla pořádně peprnou scénu.


Jan Šťastný si coby Ctirad Volejník v důsledku svých osobních problémů a nepříliš šťastného bytí vezme drogu, která mu způsobuje halucinace, a zjeví se mu jeho bývalá žena v podání Moniky Absolonové.


Ta mu ve žhavém vánočním prádle zazpívá song od Mariah Carey All I Want For Christmas Is You.


Kdo by to byl čekal, že se divák rodinného seriálu dočká vedle dramatických osudů postav také takového divočení...


Autor: Anna Veškrnová
Foto: Archiv TV Nova

Z rozvrkočené dívčiny popovou divou: Pokochejte se archivními snímky věčně usměvavé Moniky Absolonové

29. dubna 2013 v 20:36 | www.super.cz |  Ostatní
3. 4. 2013

Monika Absolonová (36) patří k našim nejúspěšnějším a nejpůvabnějším muzikálovým zpěvačkám. Momentálně září v muzikálovém představení Mary Poppins a na televizních obrazovkách zkouší vědomosti cestujících v pořadu Taxík. Jak ale Monika vypadala ještě jako náctiletá slečna?


Společně s námi si teď můžete v naší fotogalerii zavzpomínat na to, jak se šarmantní zpěvačka měnila v čase. Zapátrali jsme v archivu a našli několik vypečených snímků, které jistě potěší každého fanouška této sympatické zpěvačky, jež všechny okouzluje svým typickým širokým úsměvem.

Na rozverných fotkách z dětství a dospívání byste Moniku téměř nepoznali. Účesy a svou image měnila jak na běžícím páse, ale pokaždé jí to moc slušelo. Dnes už je z ní vyzrálá dáma, jíž ke štěstí chybí snad jen milující partner. Zpěvačka totiž po rozchodu s přítelem Vráťou stále čeká na toho pravého.

Autor: Anna Veškrnová

Nejhezčí český zpěvák má velký zájem o ženské přednosti. Jak se to projevuje?

29. dubna 2013 v 20:31 | www.super.cz |  Ostatní
2. 4. 2013

Již od roku 2005 pořádá velká kosmetická společnost charitativní projekt Zdravá prsa, který patří mezi nejvýraznější projekty v boji proti rakovině prsu. Vyvrcholením celé kampaně je každoroční pochod, který se letos uskuteční 8. června.

Zpěvák a skladatel David Deyl (28) se již podruhé stal autorem hymny Avon pochodu. Po předchozí skladbě Nic nevzdávám bude mít letošní ročník pochodu novou oficiální píseň, duet Budu tu stát, který pro tuto událost napsal společně s Davidem Ondřej Ládek alias Xindl X.

V nahrávce zazní také hlas Moniky Absolonové (36) a dětský sbor Koťata. Píseň doprovází kromě studiových hráčů také Severočeská filharmonie Teplice pod vedením šéfdirigenta Alfonsa Scarana. K duetu Budu tu stát vzniká navíc videoklip v režii Rolanda Wranika.

"Ženské přednosti jsou nádherné nejen na pohled, ale měli bychom si jich všímat nejen my, muži, ale i ženy samotné," vede k preventivním vyšetřením dámy sám zpěvák.

Autor: Saša Šeflová

Taková škoda! Tělo téhle krásné české zpěvačky prý nikdy neuvidíme v bikinách

29. dubna 2013 v 19:37
25. 2. 2013

Nezávislým pozorovatelům by se mohlo zdát, že Monika Absolonová (36) vypadá vůbec nejlépe za celou svou kariéru. Zpěvačka je ale vůči své postavě kupodivu velmi sebekritická.


V našem rozhovoru se Monika přiznala, že málokdy například obléká plavky. Drobné nedostatky v létě naopak zachraňuje šikovným oblečením, například volným tričkem, které se davově obléká na pochodu proti rakovině prsu.


"Jsem moc ráda, že je volné," hodnotí Monika praktičnost modelu, který už podruhé navrhla Taťána Kovaříková, a jedním dechem dodává: "V červnu, když se jde pochod, nejsem nejhubenější, protože mi končí sezóna."
Zpěvačku tak její fanoušci na plovárně v bikinách jen tak neuvidí, protože - jak řekla - do plavek nechodí.Moniko, dneska je to o růžové barvě. A tuhle barvu spousta lidí miluje a nebo potom hodně nenávidí. Tak jak to máte vy?
"Tak já když jsem byla malá, tak jsem jí milovala. Potom bylo pochopitelně období jakože růžová v žádným případě a od tý doby, co jsem patronkou Avon pochodu, tak pro mě ta růžová barva má určitej jako smysl, symbol v boji proti rakovině prsu."

Na Avon pochod oblékáte tričko typické, každý rok se mění. Oblékáte ho potom ještě někdy jindy v průběhu roku?
"No jasně. A já mám hlavně všechny ty trička ze všech ročníků kde jsem byla, tak je mám doma schovaný a od tý doby, co je dělá Táňa Kovaříková, to znamená, to už je druhý tričko od ní, tak jsem jako nadšená, protože ony jsou jako i praktický. Tam to je jako fajn, to je tričko, který si beru ve svým volným čase, když jdu cvičit, když prostě jdu se psem, ale tohle je jakože fajn, že prostě se... Je to jako pro ženskou, to vy neodceníte, ale je to pro ženskou strašně variabilní. Takže to je jako fajn. A když mám kamarádky, který prostě třeba nejsou úplně nejhubenější a i třeba já většinou v červnu nejsem úplně nejhubenější, protože mi končí sezóna, tak prostě..."

Počkejte, to je ta plavková právě ne?
"No to já nechodím do plavek. (smích) Takže já se vždycky šťastná za to, že to je jako volný. Že prostě nejste někde obeplej."

To jste mi trošku právě naběhla na otázku, já jsem se chtěl zeptat, vy jste dneska vyměnila dva outfity, v jednom jste byla za princeznu a teď jste tak trošku tepláková. Tak co je pro vás příjemnější. Asi tuším jaká bude odpověď.
"Tak já jsem úplně tepláková. Úplně kdyby záleželo na mě, tak mám možná ponožky, tepláky a tílko. Ale takhle se asi na veřejnost úplně nechodí. A vzhledem k tomu, že tohle je oblečení prostě na Avon pochod. Určitě bych ho nešla v těch šteklích."

Autor: Jiří Čeladník
Foto: Michaela Feuereislová

Dámy, inspirujte se: Absolonová přiznala, jak se vyrovnává s bolestnými rozchody

29. dubna 2013 v 19:17
22. 2. 2013

Jistě znáte baladu Moniky Absolonové (36) "Zůstávám dál", která vznikla podle originálu "All By Myself".


Tak tato krásná česká verze písně by nikdy nevznikla, kdyby měla její interpretka spokojený partnerský život. Zpěvačka totiž píseň otextovala po jednom ze svých rozchodů a celý proces prý vypadal hodně podobně jako porozchodová scéna z filmu Bridget Jones, kde se hlavní hrdina u písně Celine Dion láduje zmrzlinou, opíjí vínem a pláče nad společnými fotkami.


Když Monika nedávno ukončila tříletý vztah s Vratislavem Jandou (46), zachraňovala ji její práce, přátelé, rodina, pes, a dokonce bývalí milenci.


Jaká porozchodová náplast ale funguje v životě zpěvačky stoprocentně, to se dozvíte až v našem video rozhovoru, který jsme s Monikou natočili na prezentaci nového parfému, jehož je českou tváří.


Moniko, teď právě jste v porozchodovém období, jste ještě smutná?
"Každej rozchod je smutnej, ale tady ten rozchod proběhl už před delší dobou, takže jsem s tím úplně srovnaná. Myslím."

Máte nějakej trik, jak na to, jak právě na ten smutek, nebo na ten splín, jak to vytěsnit?
"Já mám několik jako takovejch tipů. Já se vždycky vypovídávám s kamarádkou."

Třeba jako Bridget Jones, jakože Celine Dion písně, víno a prohlížení společných fotek a podobně?
"To jsem kdysi jako cejtila a díky tomu jsem si otextovala píseň All by myself, kde se to všechno jako... On každej ten rozchod.."

A to byl kterej chlap teda?
"To vám přece nemůžu říct. Ale už je to dlouho. Ale jako vždycky ten rozchod je jako nepříjemnej. Mně je teď jako dobře, takže já teď vám tady nebudu jako předvádět, že jsem nešťastná. Prostě se to stalo, mně bylo špatně předtím než se to stalo a potom těsně. Ale tím, že jsme si to jako vyřešili v soukromí s tím, že mám okolo sebe úžasný lidi. Mám jako bezvadný kamarády, i třeba bejvalý partnery mám bezvadný kamarády, tak mi tohle jakože hrozně pomohlo. A ta práce. Já vím, že to je blbý, nechci působit jako workoholik, ale tím jak já jako pracuju s emocema, zpívání je o emocích a divadlo jakbysmet, tak vlastně mě to jako na tom jevišti pomáhá. Že to jako přejde, já se ze všech smutků tam jako vykřičím, vybrečím. Ale vždycky pomáhaj kamarádi a kamarádky a rodina a třeba můj pes a práce a taky někdy nějakej večírek, tajně u mě doma v kuchyni."

Autor: Jiří Čeladník
Foto: Michaela Feuereislová a Hermína

VIDEO: Monika Absolonová svádí Jana Šťastného v sexy prádélku!

29. dubna 2013 v 18:50 | www.prask.nova.cz |  Seriál Gympl


Nejvášnivější páry TýTý: Absolonová s Brzobohatým a Basiková s Kolářem

29. dubna 2013 v 18:42 | www.prask.nova.cz |  Akce
Ondřej Brzobohatý, Monika Absolonová

29. 4. 2013

Na předávání televizních cen TýTý se někteří hosté pěkně rozvášnili. Komu nejvíc chybí sex?

Monika Absolonová

Zpěvačka Monika Absolonová (36) je po rozchodu jako utržená ze řetězu. Na předávání cen TýTý se nestydatě vrhala na herce Ondřeje Brzobohatého (30), který se objevuje například v seriálu televize Nova Gympl s (r)učením omezeným.

Monika Absolonová

Brzobohatý se nejdříve bránil, ale pak se nechal svést a vášnivě políbit. Stejně na tom byla i zpěvačka Bára Basiková (49), která podlehla v sevření kolegy Petra Koláře (50).

Bára Basiková a Petr Kolář

Ten tam přitom byl se svou přítelkyní. Jak je již ale známo, Kolář je rocker každým coulem a jedné ženě nedokáže být věrný. Jeho milenka by si na něj měla dávat větší pozor.
Autor: mivr
Foto: Herminapress.cz

Absolonová zastínila všechny kolegy: Na TýTý se oblékla za milion korun!

29. dubna 2013 v 18:39
Monika Absolonová - 2

29. 4. 2013

Monika Absolonová tento rok sice nevyhrála v soutěži Týtý nejlepší zpěvačku roku, na předávání cen ale své kolegyně z přehledem zastínila. V róbě kterou oblékla vypadala fantasticky!

Muzikálová hvězda Monika Absolonová dorazila do divadla na Vinohradech v doprovodu svého bratra Marka a ihned byla středem pozornosti! Jednoznačně oblékla nejkrásnější šaty večera a zdá se, že to byla i nejdražší róba, která se objevila na Týtý. Šaty Oscar de la Renta stojí neuvěřitelných 550 tisíc korun!

Monika Absolonová - 1


S výběrem šatů Monice pomáhal její dvorní stylista Filip Vaněk, kterého znáte z módní policie magazínu Prásk!. Šaty byly půjčené, ale i tak vypadaly, jako by byly šité přesně na zpěvaččinu postavu. Róbu doplňovaly i luxusní boty a doplňky, celkový outfit se nakonec vyšplhal téměř k milionu korun. I když nevyhrála v kategorii zpěvačka roku, rozhodně patřila k nejzářivějším hvězdám večera! Ukázala, že na to má...

Monika Absolonová - 2
Autor: bar
Foto: Herminapress.cz

Ceny Thálie 2012

29. dubna 2013 v 18:35 | www.nextfoto.cz |  Akce
23. 3. 2013

Ceny Thálie se předávaly v pražském Národním divadle. Následný večírek proběhnul v Paláci Žofín.


Tisková konference k Avon pochodu proti rakovině prsu

29. dubna 2013 v 17:29 | www.nextfoto.cz |  Ostatní
10. 4. 2013

TK k Avon pochodu proti rakovině prsu se konala v pražském klubu Hard Rock Café.

Módní faux pas Ivany Gottové: K večerním šatům obula sandály

29. dubna 2013 v 16:51 | www.ihot.cz |  Úspěchy
29. 4. 2013

Módní policisté by lomili rukama, kdyby si třeba taková Nicole Kidman obula místo luxusních bot na vysokém podpatku nízké sandály. I tato holywoodská hvězda totiž musí na červeném koberci řešit fakt, že je vyšší, než její manžel.

Ivana Gottová, která má stejný problém, ale na módu zrovna ohled nebrala, a k modrým dlouhým večerním šatům si prostě obula nízké sandály, díky kterým se svým manželem Karlem Gottem udržela vyrovnaný výškový rozdíl.

Na předávání cen TýTý ale bylo takových přehmatů víc. Třeba Agáta Prachařová se díky sňatku s Jakubem Prachařem dostala do vyšší společnosti, s jejími rozvernými koktejlkami ale ukázala, že na něco takového není úplně připravená.

Inna Puhajková sice prokázala vkus a byla elegantní, déšť ale její dlouhé šaty poškodil tak, že Puhajková udílení cen musela absolvovat s promočenou dolní částí šatů.


Nejlépe oblečenými dámami pak byly bezesporu Tereza Kostková, Lucie Borhyová nebo zpěvačka Monika Absolonová, které by ve svých róbách mohly v klidu konkurovat i hollywoodským červeným kobercům.

Autor: iHOT.cz

Módní policie: Moniku Absolonovou stylista nespasil

29. dubna 2013 v 16:45 | www.blesk.cz |  Akce

Spojení taftové sukně a topu splňuje požadavky společenské elegance. Zároveň má jistou, švih udávající ležérnost. Navíc dává prostor krásnému masivnímu šperku. Ale sukně měla být kratší a stylově sporné sako není tím správně šarmantně drzým kontrastem. Bohužel tady úsilí být cool držitelce loňské Thálie v kategorii muzikál a opereta a jejímu stylistu Vaňkovi, do jehož péče se bez výhrad svěřila, příliš nevyšlo.

Autor: Františka Čížková

Kterým celebritám se s jarem začínají zapalovat lýtka? Budete se divit

29. dubna 2013 v 16:41 | www.blesk.cz |  Rozhovory
2. 4. 2013

Na naši otázku se smíchem odpovídaly zpěvačky Linda Finková a Monika Absolonová, tanečnice Libuška Vojtková nebo čerstvý čtyřicátník zpěvák Marián Vojtko.


I když to tak venku nevypadá, je jaro. A co myslíte, zapalují se celebritám lýtka?

Monika Absolonová: "Mě se lejtka zapalujou celoročně."

Video: Adam Rut
Autor: Michaela Uzlová