Březen 2013

Monika Absolonová: Na jevišti ji vystřídá Zorro

31. března 2013 v 17:59 | www.ihot.cz |  Ostatní
29. 3. 2013
.
Po divácky velmi úspěšném uvedení světového fenoménu Mary Poppins s Monikou Absolonovou se producentka společnosti Musical Production Ema Krahulíková rozhodla vsadit opět na zahraniční licenční titul.
.
.
Premiéra hudební komedie Zorro s hudbou světoznámých The Gipsy Kings je na prknech pražského Divadla Hybernia naplánována na 16. 10. 2013.
.
Legendární příběh hrdiny "Zorra mstitele" od chilské autorky Isabel Allende, inspiroval hudební skupinu Gipsy Kings a jednoho z nejlepších londýnských hudebních aranžérů Johna Camerona, společně s autorem scénáře Stephenem Clarkem, kteří uvedli tento příběh jako muzikál na West Endu 15. července 2008.
.
Ukázalo se, že vůbec první divadelní dramatizace tohoto příběhu souboje dobra a zla, lásky a vášně, navíc dramaticky prokomponovaná s takovými songy jako například "Bamboleo" či "Djobi Djoba" a mnoha dalšími zcela novými skladbami v rytmu flamenca, se rázem stala hitem sezóny s nominací hned na několik prestižních divadelních cen. Podmanivá hudba, jedinečná choreografická a akrobatická čísla, flamenco a emocionálně nabitý romantický příběh - to vše je muzikál Zorro!
.
Konkurz na hlavní role historického romantického muzikálu Zorro proběhne v Divadle Hybernia 19. dubna 2013 od 9.00 hod, konkurzy na dětské a taneční role pak v polovině května.
.
O plánovaný původní český muzikál Antoinetta - královna Francie, ale příznivci muzikálového divadla rozhodně nepřijdou. Premiéra tohoto představení byla přeložena na jaro 2014 zejména proto, aby tento bezesporu náročný titul mohl být uveden v kvalitě a zpracování.
.
Autor: iHOT.cz

Narozeniny Mariána Vojtka: Oslava nebo seznamka?

31. března 2013 v 17:55 | www.blesk.cz |  Akce
28. 3. 2013
.
Seznamovací večírek, i tak by se dala nazvat oslava narozenin Mariána Vojtka (40). Většina pozvaných hostů totiž přišla bez partnera. Buď šlo o čerstvě nezadané, nebo své protějšky nechali doma.
.
.
Na akci dorazila spousta známých osobností, ale kupodivu bez doprovodu. Monika Absolonová je čerstvě po rozchodu a na nového přítele nespěchá. "Nejsem na lovu, čekám na muže, se kterým to mezi námi bude jiskřit," přiznala Monika Blesku. Sám dorazil i Václav Noid Bárta. Po rozchodu s Eliškou Bučkovou sice randil s barmankou Nikolou, ale teď už je zase single. "To nebyl žádný vztah. Jen jsme občas někam zašli na drink," tvrdí zpěvák.
.
.
Svou drahou polovičku nechal doma i Karel Gott nebo Tereza Mátlová, partnerka hudebního bosse Františka Janečka. "Má spoustu práce, takže bohužel nemohl přijít," vysvětlila půvabná zpěvačka.
.
.
Autor: bes, mokk
Foto: foto Blesk - Roman Souček

Felix Slováček slaví »70«: Bartošová zvaná není...

31. března 2013 v 17:45 | www.ahaonline.cz |  Akce
30. 3. 2013
.
I na Felixe Slováčka došlo. Už 23. května má právo sfouknout 70 svíček na dortu. "A to také udělám. Dáda mi je do dortu ráno zapíchá," řekl s úsměvem Aha! geniální saxofonista.
.
V kolik hodin bude ale narozeninově snídat, neví. Večer před tím totiž v pražské Lucerně proběhne jeho narozeninový koncert "Felix 70", na kterém bude se svým big bandem nejenom hrát, ale celý si ho také odmoderuje. "No, kdo by to měl být jiný, než já, když slavím," podotkl Slováček.
.
No a po koncertě bude velké mecheche, takže spát se půjde k ránu. "Takže až vstanu, tak vstanu, a potom bude doma dort," řekl Felix, který má však na krku stále dost starostí. Kdo se na koncertě nesmí objevit a kdo mu dal košem a k jeho kulatinám mu nepopřeje?
.
Od koho dostal košem?
Helena Vondráčková, Lucie Bílá a Marie Rottrová se bohužel nemohou kvůli pracovním povinnostem zúčastnit. "Helena s Luckou mají už dávno nasmlouvanou práci. No a Maruška jede do Kanady slavit 50. narozeniny svého syna Martina Kučaje. Už byla na plakátech, ale syn je syn," řekl deníku Aha! zpěvák Martin France, jehož agentura Felixovy narozeniny pořádá.
.
Koho naopak nepozval?
Oslovena nebyla Iveta Bartošová. Proč? "Když před deseti lety slavil v Lucerně Felix šedesátku, Iveta měla vystoupit. Počítal s ní i režisér a televize. V den koncertu ale zavolala, že nepřijde, že jí není dobře. Všem způsobila velký problém," vysvětlil France s tím, že tohle Slováček riskovat už prostě nechce a Ivetu snad jako jedinou dámu z českého showbyznysu nepozval.
.
Kdo v Lucerně zapěje?
Felix chtěl, aby mu zazpívali ti nejlepší z nejlepších. Dvouhodinový koncert snímá Česká televize a účinkující mají symbolický honorář jednu korunu českou. Kdo tedy zapěje? Karel Gott, Hana Zagorová, Petra Janů, Monika Absolonová, Jitka Zelenková, Leona Machálková, Eva Pilarová, Kateřina Brožová, Josef Laufer, Martin France, Ilona Csáková a další.
.
Autor: mir

Kdopak je ten mladíček? Absolonová přistižena v objetí s tímhle fešákem: Moniko, představ nás!

25. března 2013 v 23:05 | www.super.cz |  Ostatní
23. 3. 2013
.
Monika Absolonová (36), která se koncem minulého roku rozešla se svým přítelem Vratislavem Jandou, poslední dobou září do dálky. Hned se tak vyrolily spekulace, že za tím stojí nový muž.
.
.
To však Monika popírá a říká, že vše je dílem krásné práce, která se jí nakupila. Kdo je tedy ten mladý fešák, se kterým se objímala na dovolené v Londýně, odkud se před pár dny vrátila?
.
.
To není nová láska, to je láska stará, která trvá už mnoho let. Tím fešákem totiž není nikdo jiný než Moničin mladší bratr Marek.
.
.
Právě ten, a také zpěvaččin kamarád, fotograf Jaroslav Urban, dělali sympatické Monice na výletě v Londýně společnost. A soudě podle fotek, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii, si povedená partička výlet dost užila.
.
Autor: Lucie Sieglová
Foto: Facebook

Monika Absolonová po rozchodu září: Takhle nádherně nevypadala nikdy předtím!

25. března 2013 v 23:00 | www.super.cz |  Akce
20. 3. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) nevypadala snad nikdy tak dobře, jako nyní. Výrazně zhubla, zesvětlila vlasy a září. A to je od Vánoc bez partnera. Po tříletém vztahu se rozešla s přítelem Vratislavem Jandou, se kterým to spíš než na rozchod vypadalo už dlouho na veselku.
.
.
"Prostě to nešlo. Důvody si nechám pro sebe, ale nemohli jsme spolu už dál žít. Bylo lepší to ukončit," řekla Super.cz Absolonová. Žádný pláč v koutě a nervy šestatřicetileté single zpěvačky. Monika se z rozchodu nehroutí a vypadá nádherně.
.
.
"Asi mi rozchody svědčí. Hubnu po každém konci nějakého vztahu. Možná přišlo uvolnění ze stresu," upřesnila Monika. "Nyní se k tomu přidala ještě kupa práce. Od ledna do března jsem se nezastavila. Ale nebojte, v létě zase pěkně nakynu. Jak začnou prázdniny, přestanu se hlídat, zlenivím a to je můj konec," dodala se smíchem Monika.
.
Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Michaela Feuereislová

Boubelka Csáková si před kamery oblékla krátké šatičky a takhle to dopadlo: Přirovnali ji k Pawlowské

25. března 2013 v 22:54 | www.super.cz |  Akce
11. 3. 2013
.
Zpěvačka Ilona Csáková (42) je sice maminkou na plný úvazek, ale nabídku zazpívat si společně se svou kamarádkou Monikou Absolonovou (36) nemohla odmítnout.
.
.
V závěru zábavného pořadu České televize Nejlepší scénka dámy společně zapěly notoricky otřepanou píseň z pořadu Možná přijde i kouzelník Tak už jdeme do finále.
.
.
A Ilona Csáková všechny překvapila odvážným výběrem svého outfitu. Ač má po porodu syna Dominika pár kilo navíc, oblékla si odvážné šatičky s délkou nad kolena, což neopomněli okomentovat někteří urýpaní diváci, které zarazilo, že zpěvačka zbytečně zdůrazňovala své zakulacené křivky.
.
.
"Při závěrečné písni jsem si v prvním momentě myslela, že s Monikou Absolonovou zpívá Halina Pawlowská (58), no a ona to je Ilona Csáková," divila se jedna divačka na webu České televize.
.
Přirovnání k Halině Pawlowské však zpěvačka nemusí brát jako křivdu. Někteří diváci z ní naopak byli nadšeni. "Hurá nová Halina Pawlowská, sluší jí to," vysekl zpěvačce poklonu další diskutér.
.
.
Csáková, která nedávno poprvé ukázala pětiměsíčního syna Dominika, vypadá velmi spokojeně a přebytečná kila vůbec neřeší. Dokud z ní bude vyzařovat rodinné štěstí, bude i jako boubelka v mini neuvěřitelně sexy.
.
Autor: Anna Veškrnová
Foto: Archiv České televize

Z maminy Csákové je čupr baba: Změnila si barvu vlasů a nakadeřila lokny. Líbí se vám?

25. března 2013 v 22:40 | www.super.cz |  Akce
1. 3. 2013
.
Zpěvačka Ilona Csáková (42) se už brzy opět připomene svým věrným fanouškům. U příležitosti natáčení nového pořadu České televize se nedávno setkala se svou kolegyní a kamarádkou Monikou Absolonovou (36). Ještě předtím však navštívila frizéra a vytasila se s novým, šmrncovním účesem!
.
.
"Vlasy jsem si nechala dorůst a změnila jsem barvu, cítím se fajn. S Monikou jsme se sešly při natáčení nového zábavného pořadu České televize, který budou moderovat Aleš Háma (39) a Jakub Wehrenberg," řekla Super.cz Csáková s tím, že se diváci mají na co těšit.
.
"Budeme zpívat jednu hodně známou písničku z osmdesátých let, ovšem pojatou jako recesi," prozradila nám zpěvačka, která nejvíc času věnuje pětiměsíčnímu synovi Dominikovi a tříletému Danielovi a díky rodinnému štěstí prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě.
.
Absolonová se s Csákovou viděla po dlouhé době a setkání si moc užívala. "Jsem ráda, že jsem se po delší době potkala s úžasnou zpěvačkou Ilčou Csákovou a společně jsme nazpívaly překvapivou píseň," napsala na sociální síť zpěvačka, jež září v rodinném muzikálu Mary Poppins.
.
Zato Ilona Csáková se zatím do muzikálů nehrne, protože se chce naplno věnovat mateřským povinnostem a nemůže se v divadle uvázat na delší dobu. Právě proto odmítla účinkovat v reprízách muzikálu Kat Mydlář a zatím jen přijímá nabídky na jednorázová vystoupení.
.
Autor: Anna Veškrnová
Foto: Facebook M. Absolonové

Nezadaní zpěváci Absolonová a Deyl si spolu užívají romantiku. O co tady jde?

25. března 2013 v 22:35 | www.super.cz |  Akce
27. 2. 2013
.
Jsou oba mladí, krásní, svobodní, naladění na romantickou notu a tráví spolu v poslední době dost času. Řeč je o Monice Absolonové (36) a Davidu Deylovi (28). Mezi zpěváky sice nevzniklo nic hlubšího než profesionální spolupráce, ale díky bohu aspoň za to. Deyl totiž napsal pro sebe a Absolonovou společný duet, který se stane další hymnou pochodu proti rakovině prsu.
.
.
"Oslovili mě, abych vytvořil novou píseň. Pro mě bylo logickým vyústěním, abych nezpíval sám, ale vytvořil duet. Chci zpívat s nejlepší zpěvačkou v České republice, a tou je pro mě Monika Absolonová," říká nejhranější interpret v českých rádiích.
.
.
David se s Monikou seznámil před řadou let, když zpěvačka spolupracovala s pěveckým sborem jeho matky s názvem Koťata. "Před dvěma lety jsme spolu navíc byli deset dní na pěvecké soutěži v Bělorusku, kde jsme se sblížili," říká David, kterému se pro Moniku na míru mnohem lépe skládá, protože ví, že se svým rozsahem to skvěle zvládne.
.
.
"Ta píseň je překrásná. David je velmi šikovný zpěvák a autor. Škoda, že všichni nevědí, jak vypadá," říká Monika.
.
Autor: Jiří Čeladník
Foto: Michaela Feuereislová

Monika Absolonová v nebezpečí: Létá deset metrů nad diváky zavěšená na kladce

24. března 2013 v 22:24 | www.super.cz |  Mary Poppins
16. 2. 2013
.
Jsou to sotva dva měsíce, kdy v divadle Kalich při představení Robina Hooda selhala kladka, pomocí které se vznášel nad diváky představitel titulní role Jan Kříž. Naštěstí to on i diváci, na které spadl, odnesli jen pohmožděninami. Mohlo být ale hůř. A nyní se na podobném zařízení vznáší Monika Absolonová (36) v divadle Hybernia v muzikálu Mary Poppins.
.
.
Co na to Monika, nebojí se? "Nechci nikoho podceňovat ani přeceňovat, ale naše zařízení dělali Angličané, funguje jim to po celém světě, tak to snad dobře dopadne i tady," domnívá se Monika, která se v kostýmu tak trochu pohádkové chůvy vznáší snad deset metrů vysoko.
.
.
"Je jasné, že ze začátku jsem se trochu bála. Na premiéře to hlavně bylo poprvé, kdy pode mnou seděli diváci. Ale pak máte pocit jako na horské dráze. A počáteční nevolnost je překonána," vyprávěla s tím, že nepotřebovala ani žádný prášek. "Já bych si kynedril ani vzít nemohla. To bych celé představení prospala," smála se.
.
.
Pro Moniku byla tato role velmi náročná. A to hned ze dvou důvodů. "Sama jsem taková bláznivá a zrychlená a tady bylo zapotřebí, abych v sobě jako Mary Poppins dokázala najít vnitřní klid. A pak byl problém, že se mi ještě nikdy nestalo, že bych nastoupila do rozjetého představení, které se v jiném městě hraje už dva roky," vysvětlila.
.
.
Nedalo nám nezeptat se, jak vycházela s novými kolegy z Brna a zda ji nepokládali za nafoukanou zpěvačku z Prahy. "Zpočátku určitě, ale pak jsem je všechny upila," uzavřela se smíchem Monika.
.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová
.
Video:
Moniko, ty jsi doletěla právě z jeviště. Já vím, že se tě na to ptá každej, ale jaký to je jako, tam lítat nad těma divákama, bereš to s nadhledem, nebo?
Monika: "Já jsem dneska lítala vlastně nad divákama poprvý, takže já jsem byla jako v pohodě. Mě dalo práci, když jsem tam na to šla poprvý. Když jsem jako poprvý se měla vznýst, tak mě nejdřív bylo špatně a pak najednou je to super. Hele je to jak na horský dráze. Dobrý."
.
Takže bez kinedrilu?
Monika: "Úplně, poněvadž, když bych si dala kinedril, tak nedám to představení, tak jim tady usnu a nemůžu bejt rázná chůva."
.
Hele ale víš, že to je nebezpečný? Že třeba v divadle Kalich se takhle tam vznášel na kladce Robin Hood, spadnul do diváků a pochroumal se i je.
Monika: "Já nechci nikoho podceňovat, ani nikoho přeceňovat, ale nám to tady dělali Angličani. Tak snad to tam uměj, když to dělaj po celým světě."
.
Co bylo pro tebe nejtěžší na tomdlenctom představení?
Monika: "inzodilaipxekitsiliždarfilakrepus. Superkalifradžilistikexpialidózní. Tohle představení je pro mě výjimečný v tom, že když si to přečteš, tak je ti to jako jasný. Ale když potom to máš říct, aby to vyznělo přirozeně, aby jsi byla rázná chůva, přitom ne zlá, ne přísná, ne ironická. Aby to vždycky zapůsobilo, tak jak má. A aby jsem byla srovnaná, jsem že jo, prdlá, zrychlená a tady jsem celou dobu, tak to bylo pro mě těžký, jako udržet to. Ale když jsem si to jako našla nějak v sobě, tak dobrý. Celý to bylo, ty choreografie a nastoupení do novýho kolektivu. Já jsem v životě nenastupovala do představení, který dva roky úspěšně funguje někde jinde v jiným městě. Nikoho jsem vlastně neznala, tak to je jako vždycky náročný na psychiku."
.
Jak dlouho tě nezdravili a mysleli si, že seš ta nafoukaná zpěvačka z Prahy?
Monika: "Asi si to chvíli mysleli, ale já jsem je všechny upila." (smích)
.

To je kvítek: Mrkněte na nádhernou dceru bývalých televizních hvězd Slávka Boury a Markéty Mayerové

24. března 2013 v 22:05 | www.super.cz |  Mary Poppins
15. 2. 2013
.
Více slavných rodičů s dětmi jsme už dlouho neviděli. Monika Absolonová (36), která hraje titulní roli v muzikálu Mary Poppins, vyprávěla na každém rohu, jak je úžasný, že neodolal skoro nikdo ze šoubyznysu a na pražskou premiéru rodinného muzikálu dorazil. Nadšené nebyly jen děti, ale také dospěláci, kteří odcházeli s úsměvem na tváři.
.
Nás překvapila Markéta Mayerová, když nám představila dceru Agátu, kterou má s další bývalou hvězdou televizní zábavy, již bývalým manželem Slávkem Bourou. Jestli se pustí na pole modelingu, bude v ní mít její jmenovkyně Hanychová pořádnou konkurenci. "Zatím se ale věnuje hlavně aerobiku," prozradila Markéta.
.
Syna Jakuba vzala na premiéru Vendula Svobodová (41) a jindy hyperaktivní Kubík vydržel až do konce téměř tříhodinového představení. Se synem Arturem přišla Leona Machálková (45), s Toníčkem, který už má první oblek, Tereza Kostková (36). Dcery vzali Martin Zounar (45) i Linda Finková. Jen Petr Kolář (45) si od bývalé manželky syny nevyzvedl a místo toho přišel do Divadla Hybernia se svojí milenkou.
.
Autor: Saša Šeflová

Rozkošní caparti: Tohle jsou děti expřítele Absolonové Vratislava Jandy. Jsou mu podobné?

24. března 2013 v 22:02 | www.super.cz |  Ostatní
13. 2. 2013
.
Bývalý přítel zpěvačky Moniky Absolonové (36) Vratislav Janda své dvě krásné děti doposud před médii střežil. Teď ale udělal výjimku a mladšího Bertíka a starší Elišku vyvedl do společnosti.
.
.
Dceru a syna vzal Janda na charitativní akci Klokánku a Kapky naděje Venduly Svobodové (41), která se konala v nejvýše položené restauraci v Praze na Pankráci. Nejen pro děti tam bylo připravené také kluziště, na němž se vyřádil třeba syn Venduly Svobodové Kuba, který je na zájem médií už zvyklý.
.
To Bertík a Eliška byli z fotografů trochu nesví a radši se drželi u táty, jemuž je především dcerka, jak už to tak u holčiček bývá, velmi podobná.
.
Janda a Absolonová, která v těchto dnech finišuje se zkoušením titulní role v muzikálu Mary Poppins, jenž bude mít premiéru už tento čtvrtek, se rozešli na konci minulého roku a podle svých slov zůstali přáteli. Ačkoli se spekulovalo, zda nemá Janda něco s Mahulenou Bočanovou, se kterou si nedávno ruku v ruce vyrazili do baru, panují mezi nimi jen kamarádské vztahy a jak on, tak Absolonová, která nápadníky láká na odvážné dekolty, jsou podle svých slov zatím sami.
.
Autor: Lucie Sieglová
Foto: Michaela Feuereislová

Rozchod jí prospívá: Absolonová vystavuje odvážný dekolt a rozzářenou tvář. Co za tím stojí?

24. března 2013 v 21:58 | www.super.cz |  Ostatní
11. 2. 2013
.
Zdá se, že Monika Absolonová (36) už překonala těžké porozchodové chvilky a zase má radost ze života. Po nějakém smutku ani vidu, ani slechu. Kam přijde, tam rozdává úsměvy a těm, kteří nemají možnost svou oblíbenkyni vidět naživo, je posílá alespoň prostřednictvím internetu.
.
.
Za zvednutými koutky a zářícíma očima prý zatím nestojí vztah, ale jen a jen práce. Konkrétně ta na muzikálu Mary Poppins, který bude mít premiéru 14. února a Monika se v něm představí v hlavní roli.
.
Při pohledu na zpěvačku, které to poslední dobou sluší snad jako nikdy, ale každého napadne, zda Monika tak trochu nemlží a přece jen za jejím uculováním nestojí nový muž. Nápadníků má jistě bezpočet, takže by se nebylo co divit...
.
Autor: Lucie Sieglová
Foto: Facebook

Otevření obchodu Armani Jeans

24. března 2013 v 21:54 | www.nextfoto.cz |  Akce
14. 3. 2013
.
Nový obchod s oblečením značky Armani Jeans byl slavnostně otevřen v pražském obchodním centru Nový Smíchov.
.
.
.
.

Jak hvězdy televize Nova oslaví Velikonoce? Borhyovou vyšlehá Hrdlička!

24. března 2013 v 19:30 | www.prask.nova.cz |  Ostatní
23. 3. 2013
.
Velikonoce se blíží a i tváře televize Nova už začaly barvit vajíčka a péct velikonočního beránka. Podívejte se, jak svátky oslaví Lucie Borhyová nebo herci ze seriálů.
.
Herečka Hana Igonda Ševčíková, která hraje v seriálu Ulice vypočítavou potvoru Kláru, nejraději tráví Velikonoce u rodičů svého manžela na Slovensku. Nejhorší vzpomínku má Ševčíková na Velikonoce, které strávila před lety na horské chatě v Terchové na Slovensku.
.
"Vůbec nic jsem nečekala a tehdy mě vzbudila ledová sprcha. Přímo do postele na mě vylili kbelík ledové vody. Byl to hrozný šok a nejhorší velikonoční zážitek. Když jsem se z toho šoku vzpamatovala, zjistila jsem, že jsou mokré peřiny, matrace a vše kolem mě. Trochu jsem se bála, abych nenastydla, ale nakonec jsem to přežila ve zdraví," dodala herečka.
.
Sympatická Míša Doubravová, kterou diváci mohou vídat jako Bětku v seriálu Ulice, na letošní Velikonoce tak trochu zapomněla. "Mám teď hrozně práce a s hrůzou jsem zjistila, že Velikonoce jsou už za dveřmi. Na svátky mě čekají pracovní povinnosti v divadle, ale samozřejmě si nenechám ujít barvení vajíček a pečení beránka. Velikonoce strávím s rodinou a chystám se, že s přáteli navštívím matějskou pouť. Mám hrozně ráda ty bláznivé adrenalinové atrakce," prozradila Míša.
.
Moderátorů Televizních novin jsme se zeptali, co mají na Velikonocích nejraději. Lucie Borhyová se těší na samotné přípravy na Velikonoce - barvení, malování, zdobení vajíček, pečení beránka, mazanců a pak čekání na koledníky. Jedním z koledníků bude také moderátor Sportovních novin Michal Hrdlička, který se nejvíce těší právě na to, až Lucku přijde vyšlehat.
.
První Velikonoce s dcerou Jasmínkou čekají letos Kristinu Kloubkovou. "Na letošní Velikonoce se těším už jen proto, že budou pro Jasmínku těmi prvními. Na pečení velikonočních beránků mám svůj speciální recept, letos jsem jich upekla už šest," říká s úsměvem Kristina.
.
"Kromě pečení beránků, mazanců, jidášů a barvení vajíček mám ráda tradice. Dívky by měly dostat něco nového, aby je "nepokakal beránek". Tím se nám alespoň vynahradí, jak si chlapci po svém přizpůsobili původní tradici 'pomlazování' pentličkami na konci pomlázek," svěřila se Jana Marečková.
.
Herečka Dana Batulková, která je představitelkou ředitelky gymnázia v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, každý rok dodržuje velikonoční tradice. "Foukáme vajíčka a zdobíme větvičky. Svátky slavíme v rodinném kruhu a samozřejmě peču beránka i mazance. Na koledování si naše rodina moc nepotrpí."
.
.
Monika Absolonová letošní svátky oslaví s předstihem. "Velikonoce budeme mít o dva dny dříve, protože mě čeká práce. A navíc svátky spojíme s oslavou dědečkových narozenin. Letos mám v plánu upéct čtyři mazance. Na Velikonoce mě musí vždycky někdo švihnout, jistotou je můj bratr. A maminka mě naučila, že si musím každý rok koupit něco pěkného na sebe, aby mě nepokakal beránek."
.

Autor: tn.cz / anš
Foto: TV Nova

Absolonová bere roli v Gymplu vážně: Začíná vypadat jako učitelka!

24. března 2013 v 19:24 | www.prask.nova.cz |  Seriál Gympl
11. 3. 2013
.
Monika Absolonová sice nehraje v Gymplu učitelku, ale seriálovou mrchu Volejníkovou, to ji však nebrání, aby při učení textů nahodila učitelskou image. A hned se s ní pochlubila na webu.
.
.
Monča Absolonová hraje v Gymplu, jak sama říká, "svini" Volejníkovou, která vydírá svého bývalého manžela a chemikáře na škole Ctirada Volejníka, kterého ztvárňuje Jan Šťastný.
.
Ačkoliv prohlašuje, že ta postava je jí velmi vzdálená, svou roli si užívá, což ukázala na snímku, který zveřejnila na sociální síti.
.
Nutno uznat, že bez make-upu a s typickým širokým úsměvem na tváři jí to opravdu hodně sluší. Je to kočka i bez nánosů líčidel, což se zdaleka o všech herečkách říct nedá. Je si zkuste některé z nich představit takhle v posteli po probuzení s brýlemi se širokými černými obroučkami.
.
Asi lepší nic si nepředstavovat...
.
Autor: ham
Foto: facebook.com Monika Absolonová

HVĚZDY POSEDLÉ TAJEMNEM: Monika Absolonová kartám věří

24. března 2013 v 19:21 | www.prask.nova.cz |  Seriál Gympl
4. 3. 2013
.
Zpěvačka najednou herečkou. Moniku budete vídat v Gymplu. Exkluzivně nám prozradila, jaká je v seriálu i jaká je v civilu.
.
.
Opravdu nepopsatelně příšernou manželku Jana Šťastného si zahraje v Gymplu zpěvačka Monika Absolonová. "Hraju protivnou exmanželku, v životě jsem se nechovala tak, jako se v Gymplu chovám běžně," ubezpečila nás sympatická zpěvačka a nyní už i seriálová herečka.
.
"Dostala jsem tu nabídku od scenáristek - sester Bártů, ony tvrdily, že ta paní snad ani není taková potvora, jak vypadá... Po každém záběru jsem se Janu Šťastnému omlouvala. Je to role složitá, ale zábavná," říká zpěvačka. "Je to pro mě nová zkušenost, chtěla jsem si to zkusit, ještě nikdy jsem v seriálu nehrála," prozradila magazínu doma.cz zpěvačka. "Hraju s Libuškou Švormovou, a Honzou Šťastným - je to moc fajn, jsem za to ráda," říká Monika Absolonová.
.
Co se týká zpěvaččina civilního života, jedna věc je o ní všeobecně známa, a ta nás právě zajímala nejvíce: její do určité míry až posedlost kartami. "To je strašně sporná věc, karty," povzdechla si zpěvačka. "Byla jsem už opravdu u spousty lidí, hodně jsem jich vystřídala, a v tom množství jsem objevila pouze tři - teď už jen dvě, protože jedna zemřela."
.
A právě těm dvěma kartářkám Monika Absolonová skálopevně věří. "Ale jen těm dvěma," upozorňuje. "Šťastní lidé, to si všimněte, ke kartářkám nechodí. Nemají tu potřebu. U mě je to letité, jsem s nimi kamarádka." Existují ovšem lidé, kteří by se ke kartářce neodvážili, báli by se dovědět cokoli o své budoucnosti...
.
"Není čeho se bát," domnívá se zpěvačka. "Negativní věci by říkat neměly. Ale nakonec i z průšvihů by si člověk měl vzít něco pozitivního. Když člověk těžce onemocní, to je celoživotní průšvih, ale jinak i průšvih se může změnit ve štěstí, může člověku pomoci. Záleží, jak se k tomu člověk postaví, neměl by být zapšklý. V muzikálu Mary Poppins hlavní postava říká: Stačí chtít a všechno je možné," uzavírá Monika Absolonová.
.
Autor: doma.cz/em
Foto: Archiv TV Nova Gympl

Hraju svi*i, říká o své roli v Gymplu Absolonová

24. března 2013 v 19:15 | www.prask.nova.cz |  Seriál Gympl
8. 2. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová získala roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným! "Je to svině, která svého bývalého jen vydírá," říká o své roli.
.
.
Absolonová si zahraje bývalou ženu chemikáře Ctirada Volejníka, kterého ztvárňuje Jan Šťastný. "Je to svině, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu," prozradila o své první seriálové zkušenosti Monika Absolonová.
.
Volejníková má se Ctiradem tři děti a jak sama říká, rozvedli se proto, že je Ctirad pitomec a zapomíná doma deštník. Volejník měl před sebou slibnou vědeckou kariéru ve výzkumném ústavu, ale když si jednoho dne zapomněl doma deštník a vrátil se pro něj, našel tam Volejníkovou v posteli se svým nadřízeným. Výsledkem bylo, že ho nadřízený z ústavu vyhodil a Volejníková se se Ctiradem rozvedla, protože co s chlapem bez peněz a budoucnosti!
.
.
Volejníková si velmi rychle našla nového přítele a ze Ctirada drsným způsobem vymáhá alimenty. Ctirad jí odevzdává skoro celý svůj učitelský plat. Když nezaplatí, nesmí vidět své děti, které bezmezně miluje.
.
Kdesi v hloubi duše ale Ctirad nepřestal svou bývalou ženu mít rád a ve slabých chvilkách přiznává, že by se k ní rád vrátil. Zdá se však, že k tomu nikdy nedojde, protože Ctirad je beznadějně švorc. "Jsem moc ráda, že jsem do Gymplu vstoupila. Můj kolega Honza Šťastný je příjemném chlap a velký profesionál. Většinu scén točíme s Honzou jen u dveří, protože dál ho nepustím," usmívá se Monika.
.
Autor: ana
Foto: Archiv TV Nova

Žhavá a nezadaná jitrnička: Absolonová se nasoukala do saténu

24. března 2013 v 19:10 | www.prask.nova.cz |  Akce
1. 2. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) se rozhlíží po novém partnerovi a jde tvrdě do boje. Na lov vyrazila v saténových šatech, které zvýrazňovaly její ženské křivky.
.
.
Monika Absolonová prožila těsně před Vánocemi bolestivý rozchod s Vratislavem Jandou (47), s nímž žila tři a půl roku. Její bývalý partner se teď ve společnosti pohybuje po boku krásné herečky Mahuleny Bočanové (45), která je také věčně bez chlapa, a tak se Absolonová rozhodla vyrazit na lov, aby stejně jako její ex dlouho sama nezůstávala.
.
Na divadelní premiéru si oblékla černé saténové šaty, do kterých se musela nasoukat silou vůle, rty nabarvila rudou, vyzývavou rtěnkou a vlasy natočila do svůdných ledabylých vln.
.
.
Na její sexy triky se chytil jen její kolega Marian Vojtko (39), který tam s ní laškoval. Ostatně jako vždy a s každou ženou, která je ochotná jeho řeči poslouchat...
.
Autor: livr
Foto: Herminapress.cz

Absolonová bude hrát v Gymplu! Příšernou potvoru...

24. března 2013 v 19:03 | www.prask.nova.cz |  Seriál Gympl
10. 2. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová získala roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným! Zahraje si bývalou ženu chemikáře Ctirada Volejníka (Jan Šťastný). "Je to svině, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu," prozradila o své první seriálové zkušenosti Monika Absolonová.
.
Volejníková má se Ctiradem tři děti a jak sama říká, rozvedli se proto, že je Ctirad pitomec a zapomíná doma deštník. Volejník měl před sebou slibnou vědeckou kariéru ve výzkumném ústavu, ale když si jednoho dne zapomněl doma deštník a vrátil se pro něj, našel tam Volejníkovou v posteli se svým nadřízeným.
.
Výsledkem bylo, že ho nadřízený z ústavu vyhodil a Volejníková se se Ctiradem rozvedla, protože co s chlapem bez peněz a budoucnosti! Volejníková si velmi rychle našla nového přítele a ze Ctirada drsným způsobem vymáhá alimenty. Ctirad jí odevzdává skoro celý svůj učitelský plat. Když nezaplatí, nesmí vidět své děti, které bezmezně miluje.
.
Kdesi v hloubi duše ale Ctirad nepřestal svou bývalou ženu mít rád a ve slabých chvilkách přiznává, že by se k ní rád vrátil. Zdá se však, že k tomu nikdy nedojde, protože Ctirad je beznadějně švorc.
.
"Jsem moc ráda, že jsem do Gymplu vstoupila. Můj kolega Honza Šťastný je příjemnej chlap a velký profesionál. Většinu scén točíme s Honzou jen u dveří, protože dál ho nepustím," usmívá se Monika.
.
A jak bude slavit zpěvačka a nyní i herečka Valentýn mimo televizní kamery? "Letošní svátek zamilovaných bude velkolepý. Čeká mě premiéra nového muzikálu,"dodává Monika Absolonová.
.
Podívejte na ukázku ze scénáře:
VOLEJNÍKOVÁ: Nemůžu pracovat. Jsem naprosto rozhozená. A taky mám únavovej syndrom. Těžkej...

CTIRAD: Mohl bych aspoň vidět děti a dát jim pusu?
VOLEJNÍKOVÁ: Ne, nemohl! Až doneseš prachy, tak si je můžeš pusinkovat od rána do večera. Jinak ne.

CTIRAD: A kde mám ty peníze vzít? Vybral jsem ti z účtu celou výplatu!
VOLEJNÍKOVÁ: Ty máš dvě vysoký a tři tituly! Tak to nějak vymysli!
.
Autor: doma.cz/em

V průběhu plesu Rotary Clubu Ostrava International došlo i na charitu

24. března 2013 v 18:51 | www.novinky.cz |  Akce
19. 2. 2013
.
V prostorách hotelu Mamaison Imperial Ostrava proběl v sobotu 16. února v pořadí již 8. benefiční a reprezentační ples Rotary Clubu Ostrava International. Vedle zajímavých hudebních a tanečních vystoupení se nezapomnělo ani na charitu.
.
Doprovodný program plesu odstartovali operní pěvci manželé Katarina a Alexandr Vovkovi. Za účasti rotariánů z Polska a Slovenska pozdravil zúčastněné ing. Alexander Turkovič, guvernér Rotary International Districtu 2240 České a Slovenské republiky pro období 2012/2013, který vzápětí předal Cenu "Díky" za významnou podporu charitativních projektů panu Aleši Buksovi. Ten byl již tradičně generálním partnerem tohoto charitativního plesu. Cena byla udělena na základě návrhu členů RC Ostrava International.
.
.
Předtančení se ujali mistři Evropy v latinsko-amerických tancích Marek a Renáta Swětíkovi. Hlavní hvězdou programu byla Monika Absolonová. Na podiu ji pak vystřídal také Petr Bende s kapelou, hodnotné umělecké vystoupení předvedl také stepař a herec Robert Urban. Příjemným jazz-swingovým osvěžením bylo vystoupení zpěvačky Dany Vrchovské.
.
Až do pozdních nočních hodin roztančila taneční parket skupina Proxima. V přízemí hotelu hrála cimbálová muzika Friš. Své pěvecké umění předvedli také mladí zpěváci pražských muzikálů Šárka Marková a František Pytloun.
.
Účastníci plesu si mohli zakoupit kalendář projektu "Pomoc dětem v africké Malawi", který organizuje společnost International Humanity s podporou RC Ostrava International.
.
Benefiční dražba umožnila rotariánům obdarovat Ústav sociální péče pro tělesně postižené v Hrabyni významnou částkou ve výši sto tisíc korun. Symbolický šek převzal senátor PČR a ředitel ústavu MUDr. Vladimír Plaček.
.
Ples moderoval člen činohry Národního divadla moravskoslezského a taktéž člen pořádajícího RC Vladimír Polák.
.
Rotary Club Ostrava International za dobu své existence věnoval na charitativní účely a projekty více než tři milióny korun.
.
Autor: Robert Rohál
FOTO: archiv Vladimír Polák