Únor 2013

Monika Absolonová: Vydírá herce Šťastného

25. února 2013 v 22:48 | www.ihot.cz |  Ostatní
8. 2. 2013
.
Monika Absolonová je na kordy s hercem Janem Šťastným. Má ho totiž tvrdě vydíírat. Naštěstí ale jen v seriálu Gympl, kam Absolonová coby nová postava nastupuje.
.
.
A zpěvačce se její nová role líbí. "Je to svině, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu," prozradila o své první seriálové zkušenosti Monika Absolonová.
.
.
Absolonová si v Gymplu zahraje exmanželku Jana Šťastného, snad si ale něco ze své drsné role nepřenesla do soukromí, kde se před několika měsíci rozešla se svým dlouholetým přítelem Vráťou. Smutnit ale nebude ani na Valentýna, který se kvapem blíží. Na toto datum si totiž Absolonová naplánovala premiéru nového muzikálu Mary Poppins v pražské Hybernii.
.
.
Monika tak bude další zpěvačkou v seriálu. Velmi dobře se totiž v jeho první sérii etablovala Marta Jandová.
.
.
Autor: iHOT.cz

S bývalými vždycky zůstávám v kontaktu, říká Monika Absolonová

25. února 2013 v 22:30 | www.revue.idnes.cz |  Mary Poppins
20. 2. 2013
.
Téměř tři měsíce od rozchodu s Vratislavem Jandou si Monika Absolonová na život nemůže stěžovat. Jak sama říká, má tolik práce, že na osobní záležitosti ani nezbývá čas. Je ovšem ráda, že se svými bývalými zůstává v kontaktu bez ohledu na to, že vztah skončil.
.
.
"Já jsem se všemi svými bývalými partnery v kontaktu, protože si myslím, že když jednou v životě někoho milujete a ten člověk o vás určitou dobu ví úplně všechno, je holý nesmysl vypudit ho úplně ze svého života. Navíc to, že nám nevyšel vztah, ještě neznamená, že nemůžeme být kamarádi, ba naopak," řekla iDNES.cz Monika Absolonová.
.
.
Poslední týdny se v jejím životě točily hlavně kolem premiéry Mary Poppins v pražské Hybernii. Že ji nepřišel podpořit žádný partner, ji nijak netrápilo.
.
.
"Vždycky, když v životě něco končí, tak něco nového začíná. Neměla jsem vůbec čas přemýšlet nad ničím jiným než nad Mary a sama jsem si na premiéře vůbec nepřipadala, protože jsem kolem sebe měla svoji rodinu, nejlepší kamarády a výborné kolegy. Když to představení skončilo, byla jsem opravdu šťastná a opuštěná jsem si fakt nepřipadala," doplňuje s tím, že premiéra vyšla tak, jak si představovala.
.
.
"Premiéra Mary Poppins dopadla pro mě nad očekávání dobře. Nic nespadlo, ani já, ani kolegové, ani kulisy a myslím, že se všechno povedlo na výbornou."
.
.
Absolonovou nyní zaměstnává i natáčení seriálu Gympl, kde získala roli semetriky a manželky Jana Šťastného. Lásku tak momentálně nemá ani kdy vyhlížet.
.
.
"Právě skončila jedna premiéra, doháním resty s Taxíkem, Gymplem a za chvíli mě čeká další zkoušení činohry Vztahy na úrovni, do toho jezdím na různá vystoupení a hraju v divadle. Jediné, na co teď mám myšlenky, je, kdy se konečně pořádně vyspím," uzavírá zpěvačka.
.
Autor: Vedran Kovačevič
Foto: Divadlo Hybernia

Absolonová po rozchodu: Sama rozhodně nejsem!

25. února 2013 v 22:09 | www.blesk.cz |  Ostatní
21. 2. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) se před několika měsíci rozešla s podnikatelem Vráťou Jandou (47). I když se v jejím životě zatím nový muž neobjevil, sama se rozhodně necítí.
.
Vztah Moniky a podnikatele Jandy skončil pár týdnů před loňskými Vánocemi. "Je mi to moc líto, ale bohužel náš vztah vyhořel," tvrdila po rozchodu zpěvačka. Od té doby se její život točí jen okolo práce.
.
"Nemám na chlapy čas. Ale věřím, že někde na mě ten pravý stále čeká," míní Absolonová, která se i po rozchodu se svými ex dál stýká. Dokonce je k sobě domů zve i s jejich novými partnerkami.
.
Autor: Markéta Reinischová

Uražená Monika Absolonová: Prý mám pusu na tři penisy!

25. února 2013 v 22:04 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
25. 2. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) už zná i odvrácenou stranu slávy. Má sice spoustu fanoušků, ale na druhou stranu musí čelit nepříjemným útokům na její osobu.
.
Když Monika v roce 2000 po neshodách s Michalem Davidem opustila Divadlo Broadway, ukázala, že si nenechá jen tak něco líbit. Přesto se občas nestačí divit, když si pročítá diskuze pod svými články. "Nechápu, proč to dělám, nejspíš z nějakého nevysvětlitelného masochismu, protože se vždycky o sobě dozvím naprosto příšerné věci," řekla Monika v magazínu Instinkt.
.
Jako důkaz zmínila přípěvek, který ji doslova šokoval. "Jednou jsem se dočetla, že mám pusu na tři penisy, což mě pobavilo, ale zpravidla tam jsou strašně drsné urážky - až se člověk diví, kde se v lidech bere tolik zloby!" pokračovala zpěvačku, kterou si na své turné vybral Karel Gott.
.
Monika momentálně září v muzikálu Mary Poppins a na nedostatek práce si nemůže stěžovat. "Občas si vzpomenu na období, kdy jsem naopak měla práce tak málo, že jsem si musela půjčovat peníze od mámy," přiznala Absolonová, která se už rozhlížela po práci servírky.
.
Autor: cam

Monika Absolonová: Stále touží po exmilenci!

25. února 2013 v 22:00 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
21. 2. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) je už tři měsíce »singl«. Přesto nemůže svého bývalého přítele Vratislava Jandu (47) pustit z hlavy.
.
"Já jsem se všemi svými bývalými partnery v kontaktu, protože si myslím, že když jednou v životě někoho milujete a ten člověk o vás určitou dobu ví úplně všechno, je holý nesmysl vypudit ho úplně ze svého života. Navíc to, že nám nevyšel vztah, ještě neznamená, že nemůžeme být kamarádi, ba naopak," svěřila se zpěvačka na iDnes.cz
.
Absolonová je už s rozchodem zřejmě smířená a naplno se věnuje práci na muzikálu Mary Poppins. "Vždycky, když v životě něco končí, tak něco nového začíná. Neměla jsem vůbec čas přemýšlet nad ničím jiným než nad Mary a sama jsem si na premiéře vůbec nepřipadala, protože jsem kolem sebe měla svoji rodinu nejlepší kamarády a výborné kolegy. Když to představení skončilo, byla jsem opravdu šťastná a opuštěná jsem si fakt nepřipadala", uzavírá zpěvačka, která je připravená na další životní etapu.
.
Autor: mpa

Nová role Moniky Absolonové: Svi*ě v seriálu!

25. února 2013 v 21:58 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
8. 2. 2013
.
Muzikálová hvězda Monika Absolonová (36) se z divadelních prken přemístila před kameru a představí se v nečekané roli. Takhle ji její fanoušci ještě neviděli…
.
Monika bude novou hereckou posilou seriálu Gympl, v němž si s chutí zahrála bývalou partnerku chemikáře Ctirada Volejníka v podání Jana Šťastného. "Je to svi*ě, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu," řekla Absolonová o své první seriálové zkušenosti.
.
Jako fúrie Volejníková si svého exmanžela pořádně vychutnává. Nemůže totiž přenést přes srdce, že krachla jeho vědecká kariéra a skončil jako chemikář ve škole. Přestože už si za něj našla náhradu, exmanželovi je stále v patách a vymáhá z něj alimenty.
.
"Jsem moc ráda, že jsem do Gymplu vstoupila. Můj kolega Honza Šťastný je příjem nej chlap a velký profesionál. Většinu scén točíme s Honzou jen u dveří, protože dál ho nepustím," dodala Monika k natáčení.
.
Autor: cam

Premiéra rozverné operety Mam'zelle Nitouche

24. února 2013 v 22:21 | www.nextfoto.cz |  Akce
31. 1. 2013
.
Premiéra rozverné operety Mam'zelle Nitouche se uskutečnila v pražském Hudebním divadle Karlín.
.
.

Fanynky, těšte se! Pohledný tělocvikář z Gymplu se vrací. Sbalil fúrii Absolonovou

7. února 2013 v 10:45 | www.super.cz |  Ostatní
6. 2. 2013
.
Sympatický herec Miroslav Hrabě, který získal srdce mnoha žen a dívek díky své roli tělocvikáře v Gymplu s (r)učením omezeným, v němž často skotačil v přiléhavém nátělníku, se i přes konflikt se seriálovou exředitelkou Lucií Benešovou vrací zpět! Podle zpráv Super.cz bude hrát milence Moniky Absolonové (36). Ta se už před časem pochlubila fotkou z natáčení s těhotenským bříškem.
.
.
"Vrací se v průběhu druhé série, už ne jako tělocvikář, ale jako partner Moniky Absolonové, která hraje Michaelu Volejníkovou. Oba jsou celkem vypočítavá a negativní dvojice. Hrabě tam bude mít velmi vyhrocené scény s Honzou Šťastným, který hraje bývalého manžela Absolonové, jenž se snaží získat zpět její srdce a taky děti," uvedl náš zdroj s tím, že role Miroslava není moc velká, ale o to zajímavější.
..
"Monika je kontroverzní postava. Je hodně na peníze a celkově je na své okolí hodně ostrá," dodal informátor. Sám Hrabě odmítl informace komentovat. "Zeptejte se na Nově," odsekl suše. Není to ale jeho jediná zajímavá příležitost, kterou dostal. Stal se totiž průvodcem velké show Putování s dinosaury, jejíž výroba stála přes miliardu korun a již uvidíme mezi patnáctým a sedmnáctým únorem v pražské O2 aréně.
.
"Tohle vám potvrdit můžu. Je to vážně velký projekt, na české poměry naprosto mimořádný a pro mě hezká herecká a moderátorská příležitost. Musím se kvůli tomu školit v Londýně, Frankfurtu, Vídni a Curychu. Moje postava je takový Indiana Jones, paleontolog, který celou show provází," uvedl Miroslav Hrabě, který v poslední době rozhodně nemá čas zahálet.
.
Autor: David Zápal
Foto: Facebook

Koukejte, jak dnes vypadá někdejší kat SuperStar Klezla: Takhle trápí Absolonovou

7. února 2013 v 10:41 | www.super.cz |  Mary Poppins
6. 2. 2013
.
Moniku Absolonovou (36) čeká už příští týden další velká premiéra v titulní roli muzikálu Mary Poppins v Divadle Hybernia. A nervy jsou na pochodu. Po zkoušení v Brně včera měla poprvé zkoušku v pražském divadle s režisérem inscenace Petrem Gazdíkem.
.
.
"Těším se a bojím se zároveň," prozradila Super.cz Monika, která korepetuje nejen v divadle se svou jmenovkyní Monikou, ale také soukromě u Eduarda Klezly.
.
.
"Pan profesor je úžasný. Známe se od roku 1995. Myslím, že je jen málo lidí, kteří o mně vědí to, co on, ale nedovolila bych si mu tykat," svěřila Monika.
.
.
A co dnes někdejší obávaný kat SuperStar dělá? "Je strašně pracovitý. Učí na Konzervatoři Jaroslava Ježka a také na Deylově konzervatoři," prozradila jeho letitá žačka Monika, která je ze své nové muzikálové role nadšená.
.
.
"Je to kouzelné představení pro děti i pro dospělé. Sama jsem ho v Brně viděla osmkrát. Výprava je fantastická," láká diváky Monika, která má největší obavy z lítacích scén. "Na ty se opravdu těším. Mám fóbii z výšek," uzavřela.
.
Autor: Jiří Nedvídek
Foto: Archiv divadla Hybernia

To nebyl pohřeb, ale premiéra: Proč chodí české hvězdy pořád v černé?

7. února 2013 v 8:05 | www.super.cz |  Akce
1. 2. 2013
.
Kdyby se někde konal pohřeb a nikdo se nestihl převléknout, dalo by se pochopit, proč české celebrity dorazily na divadelní premiéru kompletně v černé. Ale nebyl, takže se můžeme začít bavit o nedostatku invence. V Hudebním divadle Karlín to při premiéře operety Mam'zelle Nitouche vypadalo jako na sletu černých můr.
.
.
Černá zeštíhluje, je univerzální a dá se s ní kombinovat leccos. Ale vypadalo to opravdu smutně. "Já nejsem za můru, mám na šatech i bílou," mohla se ohradit pouze moderátorka Marta Ondráčková. "Já mám zase zlatý pásek," hájila se Míša Nosková (29), která už kvůli pocitu větší štíhlosti černou rozhodně nosit nemusí.
.
Nejkrásnější šaty měla rozhodně Monika Absolonová (36), která vypadala jako prvorepubliková diva a s modelem sladila i kabát. Nejkratší sukní se mohla pochlubit hvězda Ulice Ilona Svobodová.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

Monika Absolonová po rozchodu dováděla s Noidem. Lásku jim předpověděla Lucie Bílá

7. února 2013 v 7:59 | www.super.cz |  Akce
1. 2. 2013
.
Jen dva dny poté, co její bývalý přítel Vratislav Janda přišel do společnosti s Mahulenou Bočanovou (45), vyrazila ven i Monika Absolonová (36). A neuhodnete, s kým laškovala! Velkou část večera po premiéře operety Mam'zelle Nitouche trávila s Vaškem Noidem Bártou (32).
.
.
Na toho se totiž nepřišla podívat jeho přítelkyně Eliška Bučková (23). "Mám jen malou roli, nestálo to za to," vysvětlil Super.cz Vašek. No, představení neviděla ani Monika, protože dorazila kvůli natáčení pozdě, ale afterpárty si opravdu užila.
.
.
A právě Noid ji překvapil, když jí vyprávěl, že se jeho bývalé manželce Lucii Bílé (46) zdál sen, v němž měl s Monikou dítě. "Takže ty jsi teď můj nový kluk? Ještě musíme něco udělat s tou tvojí hubenou krásnou modelkou a proč ne," smála se Monika, která vypadá po rozchodu s Vráťou spokojeně a rozhodně neřeší, zda něco má či nemá s Mahulenou.
.
.
"Rozešli jsme se v klidu a já nové vztahy svých bývalých nijak nekomentuju. Se všemi jsem zůstala kamarádka a kamarádím třeba s Terezou Zimovou, která žije s Jardou Haštavou, s nímž jsem taky nějaký čas byla," mávla rukou Monika.
.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

Bočanová šokovala: Přišla ruku v ruce s exmilencem Absolonové. Co spolu mají?

7. února 2013 v 7:51 | www.super.cz |  Akce
30. 1. 2013
.
Když Mahulena Bočanová (45) dorazila jako jedna z kmoter nočního klubu do lokálu zavěšena do exmilence Moniky Absolonové (36) Vratislava Jandy, všem spadla čelist. "No, ale vlastně by se k sobě docela hodili," mínili po prvotní chvíli překvapení mnozí.
.
Mahulena ovšem tvrdí, že mezi ní a Vráťou nic není. "Jsme staří kamarádi, spolupracujeme na jednom projektu a před akcí jsme byli ještě s kamarádem Petrem na večeři, tak jsme všichni dorazili sem," řekla Super.cz. Proč se ale nedržela i zmíněného Petra a do baru vplula pouze s Vráťou, nevysvětlila.
.
Mahulena už se s dcerou Márinkou přestěhovala do domu v Buštěhradu a od té doby přestala navštěvovat bary v centru, v nichž byla jako doma, když bydlela na Staroměstském náměstí. "Stačily dvě minuty, abych si svlékla pyžamo a nazula kecky a vyrazila za kamarády do mých oblíbených podniků," vzpomínala.
.
Nyní prý jezdí všichni za ní a při tom, jak to vyprávěla, představili jsme si dům v Buštěhradě tak trochu jako bar. "Mám to zařízené tak, aby se mohla sejít větší společnost, vaříme, popíjíme, dá se tam i přespat," svěřila.
.
Bydlí tam prý ale jenom s dcerou. "Neříkám, že nemám někoho radši víc než ostatní, ale nechci Márince komplikovat život. Když budu s někým, na kom mi záleží, tak ne u nás doma ale u něj. Můj Buštěhrad můj hrad," vymyslela variaci na známé rčení. A zda ten někdo je právě Vráťa Janda, ukáže čas.
.
Autor: Saša Šeflová

Háma si vystřelil z Moniky Absolonové: Tajně jí polepil auťák a udělal z ní nefalšovanou taxikářku

7. února 2013 v 7:47 | www.super.cz |  Přátelé
22. 1. 2013
.
Ze zpěvačky Moniky Absolonové (36), která provází soutěžním pořadem Taxík, si její kamarádi parádně vystřelili.
.
.
Kolegové z pořadu v čele s Alešem Hámou (39) jí totiž tajně polepili auto tak, aby vypadalo jako taxík.
.
.
"Tak to mi chlapci udělali v sobotu, jeli náhodou kolem, kde jsem měla zaparkované auto, já je prostě miluju. Ať žije Taxík a lidi kolem něj, Aleš Háma na Hrad," napsala pod fotku svého polepeného auťáku Absolonová, která se s novým povoláním nechtěla smířit.
.
.
"Doteď sundávám nálepky, jsou to ptáci, už nevědí, jak mi ten život zpříjemnit," líčila naoko naštvaná zpěvačka. Kolik lidí ji na ulici poprosilo o svezení, se už Absolonová raději nesvěřila.
.
Autor: Anna Veškrnová

Ze zrzky Absolonové je zase blondýna. A ukazuje těhotenské břicho. O co tady jde?

7. února 2013 v 7:38 | www.super.cz |  Ostatní
14. 1. 2013
.
Monika Absolonová (36) je samá změna. Pár dní poté, co se zřejmě jen z rozmaru u kadeřníka přebarvila nazrzavo a vystavila si fotky na své sociální síti, je ze zpěvačky zase blondýna. Dlouho to v nové kůži nevydržela. A my víme proč. Blonďaté kadeře totiž pěnici předepisuje scénář.
.
.
"Točila jsem jednu takovou roličku v seriálu. Má postava není moc sympatická, ale více zatím prozradit nemůžu," přiznala Super.cz Monika, která si v nové televizní roli vyzkoušela i vycpané těhotenské břicho.
.
Své pocity z role předestřela svým fandům na sociální síti: "Posílám vám fotku z natáčení. Jen doufám, že tenhle stav jednou zažiju i ve skutečnosti." Monika sice přidala několik smajlíků, dá se ovšem pochybovat o tom, že by jí bylo už do zpěvu. Od rozchodu s Vratislavem Jandou, se kterým společné potomstvo plánovali, uplynulo teprve několik týdnů.
.
Svou pozornost zpěvačka kromě práce v posledních týdnech obrací ke svému psímu miminu Jonášovi, ale jak známe Moniku, jistě to nebude trvat dlouho a ona začne brzy vysílat tajnosnubné signály k příslušníkům silnějšího pohlaví.
.
Autor: Jiří Nedvídek
Foto: Facebook

Monika Absolonová přiznala, kolik přibrala a přebarvila se na zrzku. Jak se vám líbí?

7. února 2013 v 7:35 | www.super.cz |  Ostatní
10. 1. 2013
.
Ženy často změny ve svém životě umocňují také změnami vizáže. Ani Monika Absolonová (36) není výjimkou. Do roku 2013 vstoupila jako svobodná žena a po návratu z hor prošla u kadeřníka podstatnou proměnou.
.
.
Kštici se rozhodla přebarvit na zrzavo. "Tak jsem zrzka," napsala pod nové fotky na své sociální síti.
.
Monika, která se s novým rokem vrhla do práce na muzikálu Mary Poppins a na natáčení populární soutěže Taxík, se rovněž přiznala, že začíná s hubnutím. "Přes svátky jsem nepřibrala, ale na horách za 3 dny 3 kila. Jestli já nejsem holka šikovná. Hubnutí nazdar," vzkázala motivačně všem fanynkám Monika.
.
Autor: Jiří Nedvídek
Foto: Facebook

Další trápení Moniky Absolonové: Její psí miláček musel pod kudlu

7. února 2013 v 7:33 | www.super.cz |  Ostatní
8. 1. 2013
.
Monika Absolonová (36) neměla závěr minulého roku právě růžový. Rozchod s přítelem Vratislavem Jandou se jí dařilo nějaký ten týden tutlat a zvládla to statečně. Po novém roce zase pro změnu musela řešit zdravotní komplikace svého psího miláčka Jonáše, který je teď společně s kamarády zpěvaččiným nejvěrnějším společníkem.
.
Jonášovi museli veterináři hned dvakrát operovat zánět oka. "Jonáš má dnes zase řezaný očičko. Je to statečnej pejsek. No a já vám zítra odjedu na hory s marodem," vzkázala na své síti na konci týdne fanouškům Monika, která hned po návratu z hor začne všechny smutky na duši léčit prací.
.
"K mé velké radosti se zase na obrazovky vrátila soutěž Taxík, a hlavně teď makám na zkouškách muzikálu Mary Poppins, který bude mít premiéru už 14. února v Divadle Hybernia," svěřila Super.cz Monika.
.
Autor: Jiří Nedvídek

Absolonová poprvé po rozchodu ve společnosti: Na tváři úsměv, v očích smutek

7. února 2013 v 7:31 | www.super.cz |  Akce
3. 1. 2013
.
Před pár týdny ukončila Monika Absolonová (36) svůj tříletý vztah s Vratislavem Jandou. Přestože mnozí by si po takové životní zkušenosti doma lízali rány, muzikálová hvězda se vztyčenou hlavou vyrazila do společnosti. Aby si zpěvačka pročistila hlavu, přišla na českou premiéru nového filmového zpracování muzikálu Bídníci.
.
.
Monice to moc slušelo a málokdo by hádal, že má za sebou nepříjemný životní zážitek. Snažila se totiž stále usmívat. Náladě jistě napomohla přítomnost blízkých přátel. Zpěvačku do kina Lucerna doprovodili její kamarádi Pavel Vítek a Janis Sidovský a v sále se to hemžilo spoustou kolegů a známých.
.
Na přílišné smutnění ale podle Absolonové není prostor. "S Vráťou jsem prožila krásné tři roky plné lásky, podpory, zážitků," řekla zpěvačka.
.
Absolonová nebyla jedinou opuštěnou duší v sále. Na premiéře nechyběla třeba také Rola Brzobohatá, která loni v září přišla o tatínka Radoslava Brzobohatého.
.
Autor: Jiří Čeladník
Foto: Michaela Feuereislová

Pod stromečkem bylo přece jen veselo: S tímto rozkošným fešákem strávila Vánoce čerstvě rozejitá Monika Absolonová

7. února 2013 v 7:28 | www.super.cz |  Ostatní
30. 12. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) se sice před pár týdny rozešla se svým snoubencem Vratislavem Jandou, sama ale na Vánoce rozhodně nebyla. Svátky strávila s jiným fešákem - se svým novým černým labradorem Jonášem.
.
.
Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka a každý, kdo nějakého toho huňáče vlastní, a ví, jak v těžkých chvílích dokáže němá tvář každého podržet, toto tvrzení jen potvrdí. V první řadě mezi nimi by v těchto dnech stála i Monika Absolonová, pro kterou nebyl, co se soukromého života týče, konec roku právě nejšťastnější. Po třech a půl letech se rozešla s přítelem Vratislavem, s nímž byla i zasnoubená, a dokonce plánovala rodinu.
.
Vánoce tak strávila ve společnosti svého roztomilého psa Jonáše, kterého si pořídila teprve nedávno, krátce poté, co zemřel její předchozí mazlíček Kvído.
.
Autor: Lucie Sieglová
Foto: Facebook

Monika Absolonová promluvila o bolestném rozchodu se snoubencem: Co bylo jeho příčinou?

7. února 2013 v 7:25 | www.super.cz |  Ostatní
28. 12. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) neprožívá právě lehké chvíle. Jak vyšlo najevo, nedávno se rozešla s přítelem Vratislavem Jandou, což se jim podařilo několik týdnů ututlat před veřejností. Teď promluvila o tom, jak se cítí a v čem podle ní byla chyba.
.
"Je nám to oběma moc líto, přiznám se, že jsem ráda, že se to dostalo ven až teď, protože těsně po rozchodu by nás to úplně rozsekalo. Proto se nezlobte, že jsem vám to nenapsala. S Vráťou jsem prožila krásné 3 roky plné lásky, podpory, zážitků," vzkázala Monika svým fanouškům na sociální síti.
.
Tam také přidala možný důvod rozpadu jejího vztahu s mužem, s nímž ještě před několika měsíci plánovala vdavky a rodinu. "Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních. Nejsme první ani poslední, ale je to smutný a bolí to," řekla Monika, která dodala, že se se svým expartnerem rozešli v přátelském duchu.
.
"Ale protože jsme si jakkoliv neublížili, zůstaneme i nadále v kontaktu, ale už jen kamarádském. Bude líp, musí," doufá sympatická zpěvačka.
.
Autor: Lucie Sieglová

To je smutné! Monika Absolonová se po třech a půl letech rozešla se svým snoubencem

7. února 2013 v 7:24 | www.super.cz |  Ostatní
28. 12. 2012
.
Zpěvačce Monice Absolonové (36) o Vánocích nejspíš do zpěvu moc nebylo. Trávila je totiž bez své lásky Vratislava Jandy (47), s nímž chodila tři a půl roku. Monika až nyní přiznala, že se rozešli, a to už před několika týdny. Podobně jako začátek jejich vztahu, tak i rozpad se jí podařilo před médii udržet pod pokličkou.
.
.
Dvojice přitom plánovala společný život, který stvrdila i zásnubami. Dnes je ale všechno jinak. "Přiznávám, už nejsme spolu. Je mi to moc líto, ale bohužel náš vztah vyhořel. Rozchod nikdy není příjemný. Jsem ráda, že jsme si to nejsmutnější odžili v klidu," uvedla zpěvačka pro deník Blesk.
.
Podnikatel Janda byl přitom v době, kdy poznal Moniku, ještě ženatý. S manželkou, s níž měl tři děti, ale už nějaký čas nežil. Přesto se jejich rozvod dlouze protahoval. Janda ale na opětovný vstup do manželství rozhodně nezanevřel a nedlouho poté požádal Moniku o ruku. Ta se svatbou vyčkávala, jelikož za sebou měla už jeden rozvod, s hokejistou Václavem Eiseltem, a pár dalších nevydařených vztahů.
.
Autor: Dagmar Plecháčová
Foto: Michaela Feuereislová