Leden 2013

Monika Absolonová (36): Botox? Děkuji nechci!

25. ledna 2013 v 18:34 | www.blesk.cz |  Rozhovory
25. 1. 2013
.
Zpěvačku se sametovým hlasem jsme vyzpovídaly v televizním klubu Rohlík na Kavčích horách, kde natáčela jeden z dílů oblíbeného televizního pořadu Taxík. Zeptaly jsme na to, kdo je jejím mužem života, co si přeje do budoucna i na to, jestli podléhá módním trendům.
.
"Ráda si koupím nějaké ty módní časopisy, někdy si je dokonce i přečtu a žasnu, kolik co stojí, ale že bych byla módní obětí, to určitě ne."
.
Na otázku, zda i ona coby známá osobnost využívá rady odborníků, krásná zpěvačka prozradila: "No jasně, mými tzv. módními guru jsou návrhářka Tatiana Kovaříková a stylista Filip Vaněk. Oba totiž umí skvěle zamaskovat moje nedostatky. V létě, když mám míň práce, tak vždycky naberu nějaké to kilo, a ti dva mě oblečou tak, že to není vůbec vidět. Jsou mojí záchranou i inspirací."
.
Monika se nám také svěřila s tím, jak pečuje o svou pleť a překvapila svou vytrvalostí - od 14 let prý pravidelně navštěvuje kosmetiku! "Za to můžu poděkovat mojí mamince, která mě na ni poprvé přivedla. Trpěla jsem akné, navíc jsem alergik. V divadle, kde se nejvíc pohybuju, je všude spousta prachu a pleť dostává pokaždé zabrat."
.
Tip, jak unavené pleti pomoci má Monika jasný: "V pražském Salonu krásy kam chodím, jsem objevila jednu úžasnou věc: kyslík. Funguje na bázi vody ve spreji, ale aplikace kyslíku je mnohem intenzivnější. Po ní se mě vždycky známí ptají, co mám s pletí, že vypadám mladší. Kyslík totiž pleť skvěle rozzáří a je to opravdu znát. Doporučuju všem!"
.
Monika se netají operací nosu, kterou před lety absolvovala. "Bohužel, moc se mi nedařilo hojení, takže jsem podstoupila další úpravu. Od té doby se tak trochu bojím botoxů, místo toho si radši koupím kvalitní krém."
.
A jak se Monika cítí nejlíp v civilu: "Jednoznačně nenalíčená! Make upu si víc než dost užiju jak v divadle, tak v televizi. Proto v civilu chodím zásadně bez makeupu. Já ho v podstatě totiž vůbec nemusím!"
.
.
7 NEJ zpěvačky Moniky Absolonové
.
Nejoblíbenější jídlo
"Musím říct dvě: Svíčková a Segedín"
.
Nejranější vzpomínka z dětství
"Sluníčko na zápraží u babičky v Benešově a koně, pes a slepice u babičky druhé. Obojí jsem milovala."
.
Nejromantičtější dárek
"Hodně ráda mám, když mi po představení někdo (a většinou to bývá máma) napíše dopis. Dá mi kytku, dáreček a dopis - to je pro mě nejvíc. Těším se, až si všechny budu za pár let pročítat..."
.
Nejsilnější životní zážitek
"Napadá mě bohužel ten nepříliš pozitivní... Je mi sice už šestatřicet, ale nejsem moc srovnaná z odchodem někoho blízkého, tedy myslím, když zemře. To prožívám moc. Nejsilnější takový zážitek jsem zažila vloni, kdy jsem musela nechat uspat svého 14,5letého milovaného psa..."
.
Nejlepší chlap mého života
"Brácha"
.
Největší přání do budoucna
"I když to možná bude znít jako klišé, moc si přeju, abych byla v životě šťastná a stejně tak i moje okolí. V tom je totiž všechno..."
.
Nejoblíbenější zpěvák
"Jednoznačně Karel Gott!"
.
Autor: Dita Černá

Napálená Absolonová: Z auta jí udělali taxík

25. ledna 2013 v 18:28 | www.blesk.cz |  Ostatní
22. 1. 2013
.
Z Moniky Absolonové si pěkně vystřelili kolegové z pořadu Taxík. Z jejího auta totiž udělali pomocí nálepek soutěžní taxi a zpěvačka prý sundavá samolepky doteď.
.
.
Monika Absolonová měla na chvíli svůj soutěžní Taxík. Aleš Háma a další kolegové z pořadu si z ní totiž pěkně vystřelili a auto ji polepili tak, aby vypadalo jako taxi.
.
"Tak to mi chlapci udělali v sobotu, jeli náhodou kolem, kde jsem mela zaparkované auto... Já je proste miluju! Ať žije Taxík a lidi kolem něj!" Napsala na sociální síť zpěvačka.
.
Napálena Absolonová, se prý těžko nálepek zbavovala. "Aleš Háma na hrad:))) doteď sundavám nálepky!!! Jsou to ptáci, už nevědí, jak mi ten život zpříjemnit!!!!" napsala. Jestli se ale vtipálkům pomstí, zatím nezveřejnila.
.
Autor: INT, mok
Foto: facebook, archiv Blesku

Monika Absolonová: Pochlubila se těhotenským bříškem!

25. ledna 2013 v 18:24 | www.blesk.cz |  Ostatní
14. 1. 2013
.
Sotva se zpěvačka Monika Absolonová (36) po 3,5 letech rozešla s podnikatelem Vratislavem Jandou, už má roupy. Nejprve se obarvila na zrzavou, pak zpátky na blond a teď se pochlubila bříškem, odpovídajícím zhruba 7. měsíci těhotenství.
.
.
Monika Absolonová by se ve svých šestatřiceti letech už nejraději stala matkou. Na divadelním jevišti se sice několikrát předvedla v požehnaném stavu, avšak ve skutečnosti nikdy těhotná zatím nebyla. Kvůli své poslední roli si vycpala břicho a zkusila, jak by s těhotenským bříškem vypadala. "Posílám Vám fotku z natáčení. Jen doufám, že tenhle stav jednou zažiju i ve skutečnosti," směje se Monika.
.
Děťáto by si moc přála, ovšem do svatby se už tolik nežene. Jednou vdaná byla, za hokejistu Václava Eiselta, a jak sama prohlašuje, stačilo jí to. "Svatba pro mě není důležitá," prohlašovala, když ještě chodila s Vratislavem. Pro zpěvačku je prostě přednější její práce. No Moniko, snad se to jednou povede.
.
Autor: Tereza Kühnelová
Foto: Facebook

Absolonová: Vztah s exmilencem odstřihla novou hlavou

25. ledna 2013 v 18:20 | www.blesk.cz |  Ostatní
10. 1. 2013
.
Po rozchodu s partnerem se mnoho žen rozhodne ve svém životě něco změnit. Většinou jsou to vlasy, ať už účes nebo barva. U zpěvačky Moniky Absolonové (36) to není jinak. Nedávno se rozešla s podnikatelem Vratislavem Jandou (47) a udělala radikální změnu. Z jemné blondýnky se stala provokativní zrzka.
.
.
S novým svobodným životem chtěla Monika také nový účes. Po rozchodu s Vráťou, se kterým zpěvačka chodila tři a půl roku, se rozhodla pro novou barvu vlasů. Monika už není ta blonďatá princezna jako z pohádky. Díky zrzavým vlasům se z ní rázem stala sexy dračice. "Tak a jsem zrzka," pochlubila se Monika na zdi své sociální sítě.
.
Jenže novou image si Absolonová dlouho neužije. Kvůli natáčení seriálu Sanitka 2 se musí vrátit ke své původní blonďaté hřívě. "Bohužel budu zrzka jen do neděle, protože točim a neuvědomila jsem si, že musím být stejná..No, aspoň jsem to zkusila," politovala si zpěvačka.
.
Autor: Tereza Kühnelová
Foto: Facebook, archiv blesku

Monika Absolonová: Ukázala těhotenské bříško!

25. ledna 2013 v 18:15 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
14. 1. 2013
.
Tak to je šok! Monika Absolonová nedávno přiznala rozchod, ale teď se nečekaně objevila na veřejnosti s těhotenským bříškem. Že by si tajně pořídila miminko?
.
.
Monice kulaté bříško moc sluší a z její tváře je znát, že si těhotenství uživá. Na miminko má ve 36 letech nejvyšší čas a kariéra bude muset nejspíš jít dočasně stranou.
.
Jak to ale Monika stihla, když před pár dny na ní ještě těhotenství nebylo vůbec znát? Bříško jí totiž pořídili v maskérně během natáčení. "Jen doufám, že tenhle stav jednou zažiju i ve skutecnosti," napsala Monika na facebooku a přidala fotku, z níž je zřejmé, že by byla moc spokojenou maminkou.
.
Autor: ph, cam
Foto: Facebook

Monika Absolonová po rozchodu: Bez chlapa je mi dobře!

25. ledna 2013 v 18:00 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
11. 1. 2013
.
Na konci roku zpěvačka Monika Absolonová (36) oznámila, že se po třech letech rozešla se svým přítelem Vratislavem Jandou (47). Jako důvod uvedla, že jejich vztah vyhořel a nikam se neposouval.
.
Nového přítele teď ale hledat nechce. "Chlapem mého života je teď můj pes Jonáš. Strávili jsme spolu doma příchod nového roku. Obložila jsem se jím, bublinkami, jídlem a kamarády. A bylo nám dobře," prozradila magazínu Aha! TV Monika, kterou čeká náročný pracovní rok. "Já tedy doufám, že ta »třináctka« bude šťastná," dodala zpěvačka, kterou mimo jiné můžete vidět v nových dílech televizní soutěže Taxík, aktuálně s novým rezavým přelivem.
.
.
Autor: lbp
Foto: Facebook

Absolonová byla na Vánoce sama, s přítelem se po třech letech rozešla

10. ledna 2013 v 0:21 | www.revue.idnes.cz |  Ostatní
28. 12. 2012
.
Vztah Moniky Absolonové s podnikatelem Vratislavem Jandou je minulostí. Zpěvačka si před Vánocemi protrpěla rozchod a do nového roku vstoupí singl. S expartnerem se rozešli v dobrém a zůstanou prý přáteli.
.
Absolonová a Janda se rozešli už před několika týdny. Konec vztahu se jim ale podařilo utajit a mohli tak nepříjemné období strávit v klidu.
.
"Bohužel to je pravda. Je nám to oběma moc líto, přiznám se, že jsem ráda, že se to dostalo ven až teď, protože těsně po rozchodu by nás to úplně rozsekalo," napsala Absolonová svým fanouškům na Facebooku.
.
"S Vráťou jsem prožila krásné tři roky, plné lásky, podpory, zážitků. Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních," vysvětlila zpěvačka.
.
"Nejsme první ani poslední, ale je to smutný a bolí to. Konce nesnáším u čehokoliv, natož u vztahu! Ale protože jsme si neublížili, zůstaneme i nadále v kontaktu, ale už jen kamarádském," dodala.
.
Šestatřicetiletá Absolonová a o jedenáct let starší Janda přitom působili jako spokojený pár, mluvilo se o svatbě a dokonce o dítěti. Zpěvačka odmítala podepisovat smlouvy na muzikály, v nichž byl zákaz otěhotnění a netajila se tím, že si přeje miminko.
.
Vratislav Janda má už dvě děti z předchozího manželství. Když se dal s Absolonovou v roce 2009 dohromady, byl ještě ženatý. Rozvod se protáhl až do roku 2011.
.
Absolonová už je taky jednou rozvedená. V roce 2000 se provdala za hokejistu Václava Eiselta. Manželství vydrželo tři roky.
.
Autor: nh

Helena Vondráčková: Vypadá pořád sexy, kolegyně závidí!

10. ledna 2013 v 0:19 | www.bleskove.centrum.cz |  Bídníci
4. 1. 2013
.
Hvězdy muzikálu Bídníci si vyrazily na premiéru stejnojmenného filmu, kde hrají jejich slavnější kolegové z Hollywoodu. Na premiéře nemohla chybět ani zpěvačka Helena Vondráčková, která zastínila své mladší kolegyně.
.
Tmavě modrým kostýmkem, stále dokonalou postavou a jiskrou v očích Helena dostala na premiéře snad každého. Ani výrazně mladší zpěvačce Monice Absolonové se nepodařila vzít Heleně pomyslný titul královny večera.
.
.
Bídníci trhají rekordy!
Kromě okouzlující Vondráčkové na nový film na motivy Victora Huga dorazily i hvězdy českého muzikálu, Tereza Mátlová, Marián Vojtko nebo Magda Malá.
.
Stejně jako film i muzikál Bídníci jde pořádně na dračku a dokonce trhá i rekordy v prodeji vstupenek. Producent František Janeček je z úspěchu nadšen a varuje případné zájemce, aby neotáleli, protože úplně vyprodáno je až do května roku 2013.
.
Autor: jaz
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Opuštěné duše Absolonová, Rola a Gregorová zahánějí smutek společně

10. ledna 2013 v 0:10 | www.blesk.cz |  Bídníci
3. 1. 2013
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) se ještě před Vánoci rozešla po třech a půl letech se svým přítelem Vratislavem Jandou (47). Samota jí ale nedělá dobře a tak jí společnost dělají další opuštěné duše Rola Brzobohatá (34) s matkou Hanou Gregorovou (60), které překonávají bolest z nedávné smrti Radka Brzobohatého.
.
.
Monika, která sama v muzikálu Bídníci zpívá, si včerejší premiéru stejnojmenného filmu nechtěla nechat ujít. Zpěvačka je opět sama a tak si za přítele Vráťu našla náhradní garde. Během představení ji dělal společnost zpěvák Pavel Vítek, ale po premiéře dala Monika přednost raději dámské jízdě.
.
.
Do pražské Lucerny dorazila i Rola Brzobohatá a tak společně s Monikou vyrazil dál pařit. Hana Gregorová místo Bídníků oslavovala 62. narozeniny prezidentského kandidáta Jana Fischera, ale ženskému tlachání s Monikou a Rolou nepohrdla a pospíchala za nimi.
.
Tři osamělé duše se navzájem utěšovaly nad ztrátou svých milovaných mužů. V jednu chvíli to i vypadalo, že se Absolonová při rozhovoru s Rolou rozplakala. Rychle ale utřela slzičky a s holkama pokračovaly v zahánění smutku nad sklenkou dobrého pití v jednom pražském baru v centru Prahy.
.
Autor: Tereza Kühnelová
Foto: Marek Pátek, Pavel Machan

Monika Absolonová: Vánoce už bez lásky

9. ledna 2013 v 23:57 | www.blesk.cz |  Ostatní
28. 12. 2012
.
Monika Absolonová (36) je sama. Po třech a půl letech se rozešla s podnikatelem Vratislavem Jandou (47). "Přiznávám, už nejsme spolu. Je mi to moc líto, ale bohužel náš vztah vyhořel," potvrdila Blesku informaci zpěvačka.
.
Monika se s Vráťou rozešla už před několika týdny. A stejně jako jejich začátek vztahu, tak i konec před médii tajila. "Rozchod nikdy není příjemný. Jsem ráda, že jsme si to nejsmutnější odžili v klidu. Opravdu je mi to moc líto, ale už jsme spolu nemohli být," řekla Blesku zpěvačka, která s přítelem už Vánoce nestrávila.
.
Rozvod
Když se na jaře v roce 2009 dal pár dohromady byl ještě podnikatel ženatý. Ale se ženou, s níž má dvě děti, už delší dobu nežil. Rozvod se dlouho táhl. Janda vytoužené svobody dosáhl až na Velikonoce v roce 2011. "Rozváděl jsem se podruhé, ale klidně bych se oženil potřetí. Ale Monika nechce," netajil se Janda. To Absolonová se před oltář rozhodně nehnala. "Už jsem jednou vdaná byla a další svatby se bojím." Nakonec jejich láska skončila rozchodem.
.
Psa hlídal Gott
Vánoční svátky strávila Monika s rodinou a nejbližšími přáteli. "Skoro každý den někde zpívám, takže jsem byla ráda, že 23. upeču tradiční vánočky, na Štědrý den jsem byla za Hankou Křížkovou v nemocnici a Karlu Gottovi, který mi hlídal mého nového psa, jsem odnesla vánočku," prozrazuje Monika. Zpěvačku v roce 2013 čeká nová role, a to Mary Poppins a natáčení nových dílů Taxíku na České televizi.
.
Autor: lara

Monika Absolonová v slzách! Co se jí stalo?

9. ledna 2013 v 23:54 | www.ahaonline.cz |  Bídníci
3. 1. 2013
.
Některé věci jen tak nepřebolí. Své o tom ví zpěvačka Monika Absolonová (36), která se stále nevzpamatovala z rozchodu s přítelem Vratislavem Jandou (47). Jak sama řekla, moc to bolí! Na premiéře filmu Bídníci se dlouho snažila být statečná, pak ji ale emoce přemohly.
.
.
Monika a Vratislav se rozešli po více než třech letech. A důvod? Prý jejich vztah tak nějak vyhořel, a tak se domluvili, že si každý půjde svou cestou. Jenže jak to vypadá, jejich vztah byl mnohem silnější, než si oba uvědomovali ve chvíli, kdy svorně řekli: KONČÍME!
.
Na premiéře filmu, v jehož muzikálové podobě Monika zpívá, jí dělal společnost zpěvák Pavel Vítek (50), kterého ale vzhledem k odlišné sexuální orientaci lze těžko podezřívat z toho, že ke smutné Monice cítí něco víc, než jen přátelství. Monice tedy přejme, ať brzy najde novou lásku. Nebo snad ta stará ještě není až tak zrezivělá? Co říkáš, Moniko?
.
Autor: ph
Foto: Pavel Machan, Marek Pátek

Monika Absolonová: Proč jsem tajila rozchod celé týdny? Bála jsem se!

9. ledna 2013 v 23:50 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
29. 12. 2012
.
Poté, co se v pátek provalilo, že Monika Absolonová (36) už pěkných pár týdnů není se svým snoubencem, musela zpěvačka s pravdou ven. A svým fanouškům se snažila vysvětlit, proč nepříjemnou záležitost oba tak dlouho tutlali.
.
Monika už s Vratislavem Jandou není poměrně dlouho. Jenže v malém rybníčku českého showbyznysu se nic nedá utajit příliš dlouho, a tak nakonec vše vyplavala na hladinu. "Je nám to oběma moc líto, přiznám se, že jsem ráda, že se to dostalo ven až teď, protože těsně po rozchodu by nás to úplně rozsekalo. Proto se nezlobte, že jsem vám to nenapsala. S Vráťou jsem prožila krásné 3 roky plné lásky, podpory, zážitků," vzkázala svým fanouškům na sociální síti, kde se pokusila vysvětlit i to, proč se podle ní nadějný vztah změnil v trosky.
.
"Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních. Nejsme první ani poslední, ale je to smutný a bolí to," dodala Monika, která, která tvrdí, že se rozešli v dobrém a jejich vztah jen po dohodě změnili na kamarádský. Prý to tak podle ní prostě bude lepší.
.
Autor: ph