Říjen 2012

Takhle spěchá Karel Gott: Proč chodí Slavík s manželkou pozdě do divadla?

29. října 2012 v 11:44 | www.super.cz |  Funny Girl
28. 10. 2012
.
Jako kdyby se znovu inscenovala fotografie na album Beatles Abbey Road. Tak to vypadalo, když Karel Gott (73) s manželkou Ivanou a přítelem Moniky Absolonové (36) Vratislavem Jandou spěchali kolem divadelního baru, aby dvacet minut po začátku představení muzikálu Funny Girl usedli konečně do hlediště.
.
.
Gotta pozvala Monika Absolonová na derniéru muzikálu, za který dostala cenu Thálie. Stejně jako na její předchozí premiéru v muzikálu Bídníci ale Slavík dorazil s dvacetiminutovým zpožděním. "Jsme v zácpě," volal do divadla. Na rozdíl od GoJa Music Hall se ale se začátkem v Divadle Hybernia nečekalo, a tak Gottovi doslova utíkali na svá místa.
.
.
Derniéru si nenechal ujít ani bývalý Moničin přítel Jaroslav Haštava, který dorazil se svojí současnou přítelkyní, modelkou Terezou Zimovou.
.
.
Přišla i Laďka Něrgešová s manželem Jaroslavem Pleslem, kteří si dali sraz až před divadlem a Laďka byla překvapená, jak jsou i přesto navzájem barevně sladění.
.
.
Svou žákyni si přišel poslechnout i profesor Eduard Klezla.
.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

Jo-Jo efekt podle Moniky Absolonové: V létě nosím dvaačtyřicítky, v zimě šestatřicítky

29. října 2012 v 10:52 | www.super.cz |  Ostatní
28. 10. 2012
.
Také nevíte, jak si udržet váhu, které dosáhnete po radikálním zhubnutí? Rozhodně nejste sami. Názorným příkladem ze světa celebrit je zpěvačka Monika Absolonová (36). Rozdíl mezi jejím letním a zimním šatníkem činí bezmála čtyři velikosti.
.
.
"Už to tak mám roky. V létě, kdy mám volno, zpohodlním a doslova se rozkydnu. Nosím pak velikosti čtyřicet a někdy i dvaačtyřicet. A v zimě, kdy se na mě naopak práce nahrne, zase zhubnu a v pohodě si obléknu šestatřicítky," svěřila se Super.cz zpěvačka.
.
Samozřejmě ví, že to není ideální, ale už se s deseti kily, která jdou střídavě nahoru a dolů, smířila. Stejně tak i její partner. "Má mě rád, ať už jsem oplácaná nebo hubená. Ale tuhle sezónu by mi mohla ta hubenost vydržet déle, protože v únoru mě čeká muzikál Mary Poppins a tam mám opravdu hodně pohybu," uzavřela.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

To je pokoukáníčko: Sexy Absolonová předvedla své vnady v neskutečném výstřihu

29. října 2012 v 9:54 | www.super.cz |  Funny Girl
27. 10. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) se předvedla na divadelních prknech v šatech s pořádně hlubokým dekoltem. Při děkovačce muzikálu Funny Girl v pražském Divadle Hybernia měla co dělat, aby své vnady udržela v dekoltu. A bylo to doslova o prsa.
.
.
Ústecký muzikál Funny Girl končí a v Praze se konala jeho poslední dvě představení. Monika tak své dokonalé vnady v kostýmu Funny včera ukázala naposledy. "Představení bohužel končí, protože Ústecké divadlo nemá peníze, po Funny mi bude smutno," řekla nám smutně Absolonová, která za svůj výkon získala prestižní divadelní cenu Thálie.
.
.
Monika je nyní ve výborné formě a neuvěřitelně štíhlá. Sama přiznala, že během sezóny se dostává i na velikost 36, zatímco během letních prázdnin zase vesele přibírá až na dvaačtyřicítku. "Myslím, že to teď není špatný," dodala se smíchem Monika.
.
.
Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Hermína

Takhle se zubí Absolonová: Moniko, hlavně nás nekousni

29. října 2012 v 9:32 | www.super.cz |  Funny Girl
26. 10. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) dostala prestižní hereckou cenu Thálie za muzikál Funny Girl, v němž ztvárnila hlavní roli. Hrál se ale v Ústí nad Labem a jen málokdo z jejích kolegů se mimo metropoli vypravil. Takže Monice nezbylo nic jiného, než je pozvat na poslední dvě představení.
.
.
To předposlední se konalo v pražském Divadle Hybernia a všichni byli nadšení. Tak bouřlivé ovace český muzikálový svět dlouho neslyšel. "Znáte mě, jsem kritický, ale tohle je opravdu velmi povedené představení. A Monika je čím dál tím lepší. Nejen pěvecky, ale i herecky," řekl Super.cz po představení producent František Janeček (68), v jehož Bídnících Monika také hraje.
.
.
Chválou nešetřila ani Hana Zagorová, Petr Štěpánek nebo Ondřej Brzobohatý. A samozřejmě i Vratislav Janda, Moničin přítel, který zpěvačku podle jejích slov podporuje v profesi jako žádný jiný muž před ním.
.
.
Monika byla tak nadšená, že jí ani na chvíli nezmizel úsměv z tváře. A zubila se tak, že jsme se skoro báli, aby při polibcích někoho nekousla.
.
.
Ti, kteří by excelentní výkon Absolonové chtěli ještě vidět, mají tu úplně poslední možnost dnes, kdy se koná oficiální derniéra. "Určitě to obrečím," řekla včera aplausem dojatá zpěvačka.
.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Hermína

Vzpomínáte? Bohyně tance Monika Absolonová divočila na parketu a ukazovala svá stehna v punčoškách

28. října 2012 v 21:26 | www.super.cz |  StarDance IV
25. 10. 2012
.
Vzpomínáte? Zpěvačka Monika Absolonová (36) vlnila svými boky v taneční soutěži StarDance a v rytmu divokého tance sklízela nadšené ovace diváků. Pátá série této soutěže už brzy vtrhne na televizní obrazovky a my pro vás máme pořádně žhavou vzpomínku právě na Moniku Absolonovou, jež ve dvojici s charismatickým Václavem Masarykem skončila překvapivě těsně před branami velkého finále.
.
.
Diváci se tehdy měli opravdu na co dívat. Absolonová ukazovala svá sexy stehniska během akrobatických tanečních kreací, kterým nechyběly erotické prvky i něžné ladné pohyby lahodící oku každého milovníka tance.
.
Zpěvačka dostávala diváky do varu zejména díky temperamentním latinskoamerickým rytmům, ale pozornost přísné poroty uměla přitáhnout i v pomalejším tempu. Vašek Masaryk letos dostal na starosti nejprsatější účastnici páté řady Báru Polákovou, která dle fotek z tréninků předvede nevídané věci. Monika, která se na Vaška jistě přijde podívat, se bude zase potit na zkouškách muzikálu Mary Poppins.
.
Pátá řada StarDance odstartuje už v listopadu. V oblíbené taneční soutěži budou diváky bavit například herečka Dana Morávková (41), hokejista Martin Procházka, zpěvák Petr Bende (35) či krásná modelka Pavlína Němcová (40).
.
Autor: Anna Veškrnová
Foto: Archiv České televize

Další totální proměna Moniky Absolonové: Takhle bude zářit v nové roli. Co na ni říkáte?

28. října 2012 v 20:18 | www.super.cz |  Mary Poppins
11. 10. 2012
.
Monika Absolonová (36) má před sebou další vymazlenou muzikálovou lahůdku. A vy se s námi můžete exkluzivně podívat, jak bude v nové masce postavy všem důvěrně známé z filmového plátna vypadat. Přinášíme vám fotky Moniky z prvního focení v kostýmu chůvy Mary Poppins.
.
.
Muzikál, který uvede Musical Production ve spolupráci s Městským divadlem Brno v pražské Hybernii pouze ve 30 exkluzivních představeních, bude mít premiéru 14. února 2013. Monika se do postavy slavné chůvy převtělila s předstihem. Nápomocna jí byla Ivana Tokárska, režisér Petr Gazdík a fotograf Jára Urban.
.
.
"Sama jsem byla zvědavá, jak budu jako Mary Poppins vypadat. Kostým je krásný, ale těžký a hodně teplý, takže jsem byla ráda, že focení probíhalo rychle a v pohodě. Moc se na představení těším, i když to bude zase asi pěkná dřina, budu zpívat, tančit, hrát, stepovat, lítat a bůhví co ještě, sama jsem moc zvědavá," směje se Monika, která je na novou roli natěšená jako malé dítě.
.
.
Autor: Jiří Nedvídek
Foto: Profimedia/ Archiv M. Absolonové

Ivanko, mrkej! Takhle se Karel Gott umí odvázat v houfu mladých temperamentních krásek

28. října 2012 v 20:14 | www.super.cz |  Akce
4. 10. 2012
.
Božský Karel Gott (73) už v pátek odstartuje v Táboře své dlouho očekávané koncertní turné, na které se už moc těší. Aby ne, společnost mu na pódiu bude dělat hned několik krásných žen.
.
"Moje současné turné není mým posledním turné. Je prostě jen další částí koncertní šňůry, kterou absolvuji celý život. Letos mne znovu na všech koncertech jako v minulých letech doprovodí Boom!Band Jiřího Dvořáka, tedy formace, se kterou spolupracuji dlouhodobě. Je to parta výtečných hráčů pod skvělým kapelníkem a baví nás to spolu," řekl Karel Gott.
.
Mnohonásobný slavík Karel Gott se na minulém turné o pódium dělil s operní divou Evou Urbanovou. Tentokrát se zpěvák obklopil mladšími kráskami.
.
"Mými hosty jsou hned tři mladé, krásné a hlavně výtečně zpívající dámy - Monika Absolonová (36), Dasha a Gabriela Gunčíková (19). Se všemi si zazpívám také duet a v několika písních si dokonce zazpíváme všichni společně. Milým překvapením pak bude určitě vystoupení dívčího tanečního souboru La Clave de Osha kubánské choreografky a tanečnice Doris Martinez," prozradil Gott.
.
.
Populární zpěvák zařadí do svého repertoáru řadu písniček, které na jeho koncertech dlouho, nebo dokonce ještě nikdy nezazněly. Vyslyší tak přání svých fanoušků. To je případ například písniček Sny bláznivý, Muzika, Za lásku pálím svíci, Jestli Tě budu mít rád či Krev toulavá z televizního seriálu Cirkus Humberto.
.
A samozřejmě dojde i na novinky z Mistrova letošního alba Dotek lásky. A láska je přesně to, o čem Gott vůbec nejraději zpívá.
.
"Já o ničem jiném v životě takřka nezpívám. V mém zpěvníku by se čestných výjimek našlo opravdu jenom pár. Toto téma je totiž nejdůležitějším tématem současnosti. Láska má nekonečnou spoustu podob a umělce láká odnepaměti. S tak silným citem, jakým je láska, se dá přece pracovat donekonečna," uzavírá Gott.
.
Autor: Anna Veškrnová
Foto: Michaela Feuereislová

Ten je rozkošný: Koukněte, jak se Monika Absolonová mazlí se svým novým psím miminem

28. října 2012 v 20:07 | www.super.cz |  Ostatní
24. 9. 2012
.
Tak tyhle roztomilé fotky musí dojmout i ty nezavilejší odpůrce obyvatel zvířecí říše. Monice Absolonové (36), která se před pár dny pochlubila bezvadnou postavičkou v plavkách, poslední dny už v tváři zase září bělostný úsměv od ucha k uchu. A důvod? Ten je prostý. Novým členem její domácnosti se stalo štěně labradorského retrívra jménem Jonáš.
.
.
A vy se můžete pokochat prvními společnými fotkami pyšné paničky a jejího nového mazlíka, kterého si přivezla z chovné stanice Sarblet z Hovězího u Vsetína.
.
.
"Když jsme si pro něj s bráchou jeli, byla jsem nervóznější víc, než kdybych šla na rande s chlapem," svěřila později Monika, která tráví se svým psím miminem každou volnou chvíli a bere ho všude, kde je to zatím možné.
.
.
Společníka bude Jonáš Monice, kterou v příštím roce čekají dvě skvělé muzikálové role, dělat asi také na některém z řady koncertů velkého podzimního turné Karla Gotta, kde bude Monika hostovat.
.
.
.
Autor: Jiří Nedvídek
Foto: Archiv Moniky Absolonové

Léto, vrať se zpátky: Fešná Monika Absolonová v duhových plavkách rozbrnká struny vaší fantazie

28. října 2012 v 20:03 | www.super.cz |  Ostatní
21. 9. 2012
.
Letošní dovolenou zpěvačka Monika Absolonová (36) strávila se svým přítelem Vráťou na řeckém ostrově Kréta. A soudě podle fotek, užila si ji naprosto skvěle. Vy si užijte pohled na Moničinu postavu, kterou v plavkách vystavovala horkému balkánskému slunci.
.
.
Moniku známe jako elegantní dámu ve večerních róbách, často ji vídáme v pestrých muzikálových kostýmech, nebojí se ukázat v civilu, v džínách a teniskách, ale jen v plavkách, zachycenou oddávaje se relaxaci v bazénu, tak jsme Moniku doposud neviděli. Až nyní.
.
.
A je to pohled pro bohy, dere se do úst při spatření Moniky, kterak se v duhových plavkách ráchá v hotelovém bazénu, z něhož je luxusní výhled do okolí.
.
.
Na snímcích odhalila nejen svou postavu, ale také obličej, který se ve dnech volna nesetkal s líčidly. Jednou v bazénu, podruhé při odjezdu zpět do domoviny.
.
.
"Tak to je pět ráno a my se chystáme na odjezd z hotelu... Takhle mě vidí jen můj přítel a rodina - a teď vy," napsala Monika k fotce, na níž je zahalena jen do osušky a na nose má posazené výrazné brýle.
.
.
Dioptrická skla či čočky jsou pro ni ostatně nutností. "Nevím, jestli to víte, ale bez čoček nebo brýlí nemůžu ven," svěřila zpěvačka svým fanouškům.
.
.
Autor: Lucie Sieglová
Foto: Facebook M. Absolonové

Tohle vás zaručeně rozněžní: Monika Absolonová se pochlubila svým novým psím miláčkem

28. října 2012 v 19:46 | www.super.cz |  Ostatní
19. 9. 2012
.
Tyhle obrázky zaručeně dojmou všechny pejskaře. Zpěvačka Monika Absolonová (36) zažívá v těchto dnech velmi příjemné starosti. Novým členem její domácnosti se stalo štěně labradora s typicky semaforským jménem Jonáš.
.
.
Před pár týdny Monice odešel její psí miláček Kvído, který byl zpěvaččiným parťákem čtrnáct let. Pocit prázdnoty se proto Monika rozhodla okamžitě řešit. "Sama jsem byla překvapená, jak moc mě to zasáhlo. Byl to člen domácnosti a zažil toho se mnou za těch čtrnáct let opravdu hodně," přiznala smutně Monika.
.
.
"Jonáš je naprosto úchvatný a je s ním strašná legrace. Když jsme si pro něj s bráchou jeli, cítila jsem větší trému, než kdybych šla na schůzku s chlapem," říká zpěvačka, které nový psí společník dovede spolehlivě vykouzlit úsměv na tváři.
.
.
Monika, kterou čekají v příští sezóně hned dvě skvělé muzikálové role, teď jen řeší, jak skloubí starost o malého neposedu s pracovními aktivitami. Na začátku října vyráží totiž na podzimní turné s Karlem Gottem. "Asi ho budu brát s sebou, nic jiného mi nezbude," zakončila zpěvačka.
.
Autor: Jiří Nedvídek
Foto: Facebook

Konkurence pukne závistí: Absolonová si v příštím roce střihne dvě úchvatné muzikálové role

28. října 2012 v 19:41 | www.super.cz |  Úspěchy
18. 9. 2012
.
Držitelka prestižní divadelní ceny Thálie Monika Absolonová (36) si na nedostatek práce rozhodně nemusí stěžovat. Naopak. Její konkurence by se měla mít hezky na pozoru, protože v příštím roce bude Monika doslova na roztrhání. Nedávno se totiž stala mediální tváří hlavního producenta Divadla Hybernia, společnosti Musical Production, a dostala nabídky na dvě hlavní role, které jí budou kolegyně nejspíše hodně závidět.
.
"Od producentky Emy Krahulíkové jsem dostala dvě nabídky na krásné hlavní role v muzikálech Mary Poppins a Královna Antoinetta a na obě se moc těším. Každá je úplně jiná. Mary je krásná pohádka plná barev, kouzel a dobrodružství. Marie Antoinetta nebyla úplně sympatická a milá osoba, ale já si na ni určitě něco pozitivního najdu. A navíc autoři - pánové Hubač, Vrba a Škorpík - jsou pro mě zárukou, že to bude krásné představení," nechala se slyšet Monika.
.
Divadlo Hybernia, kde Moniku v příštím roce čekají hned dvě velké premiéry, má ještě jeden důvod k oslavě. Už tento pátek v rámci představení Lucrezia Borgia přivítá miliontého diváka.

Monika Absolonová promluvila o roli v muzikálu Mata Hari i plánovaném mateřství

28. října 2012 v 19:36 | www.super.cz |  Ostatní
3. 9. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) se rozpovídala o svém údajném angažmá v muzikálu Mata Hari. S muzikálem prý nemá vůbec nic společného a odmítá, že by snad někdy dostala nabídku v něm účinkovat, jak už loni přetřásala některá média. Hitmaker Michal David (52) jí měl údajně slíbit titulní roli v tomto muzikálu, což Absolonová odmítá. Slavnou špiónku si zahraje Kateřina Brožová (44).
.
"V Mata Hari jsem nikdy neměla hrát, neměla jsem podepsanou žádnou smlouvu, ani nebylo nikdy v plánu, abych v tomto muzikálu hrála. To, že se před několika lety pláclo v souvislosti s tímto muzikálem moje jméno, hned neznamená, že v něm automaticky hraju," vysvětlila Super.cz zpěvačka.
.
"Opravdu jsem neměla slíbenou žádnou roli, Michalovi ale přeju, aby se mu muzikál vyvedl," zdůraznila Absolonová.
.
Populární zpěvačka by se nebránila založit s přítelem Vratislavem rodinu. Ve smlouvách už od loňska nepodepisuje kolonku "zákaz otěhotnění". V pětatřiceti letech už jí přeci jen tikají biologické hodiny. Plánuje snad v nejbližší době potomka?
.
"Dítě se neplánuje, po dítěti se touží," řekla nám krátce k otázce mateřství zpěvačka, kterou můžeme vidět hned v několika úspěšných muzikálech. Exceluje v představeních Bídníci, Vražda za oponou či v americkém muzikálu Funny Girl.
.
Autor: Anna Veškrnová

Poznáte holčičku na koni? Proslavila se díky muzikálům a její bývalý manžel ji ustavičně podváděl

28. října 2012 v 19:33 | www.super.cz |  Ostatní
1. 9. 2012
.
Malá holčička na koni patří ke známým českým muzikálovým zpěvačkám. Na svém kontě má i několik sólových alb a získala prestižní divadelní cenu. Patřila k moderátorkám známého vědomostního pořadu a skončila třetí v populární taneční soutěži. Za sebou má jeden rozvod, ale nyní opět září štěstím. Poznali jste ji?
.
.
Monika Absolonová (36) se narodila 27. září 1976 v Benešově u Prahy. Už jako sedmiletá holčička zpívala v Kühnově dětském sboru, což ji předurčilo k úspěšné pěvecké kariéře. Pěveckou průpravu získávala nejprve u Lídy Nopové, později u vyhlášeného hlasového poradce a profesora Eduarda Klezly. První cédéčko s názvem Monika vydává roku 1993. O dva roky později nastartovala svou muzikálovou kariéru, která trvá dodnes.
.
.
Účinkovala v divácky úspěšných muzikálech Dracula a slovenské verzi Landova Krysaře. Titulní roli získala v muzikálu Michala Davida (52) Kleopatra a další hlavní role na sebe dlouho nenechaly čekat. Diváci jí tleskali v divadelní verzi muzikálu Rebelové a v muzikálech Noc na Karlštejně, Tři mušketýři, Angelika a Mona Lisa.
.
Chybět nemohla ani v obnovené premiéře Draculy, kde si střihla hlavní roli Lorraine. Po roztržce s Michalem Davidem, která vznikla kvůli natočení desky s muzikálovými melodiemi, odchází z divadla Broadway. I přesto se jí pořád daří. Loni získala prestižní cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon v muzikálu Funny Girl. V současnosti ji mimo jiné můžeme vidět v muzikálech Bídníci, Vražda za oponou či v divadelní verzi filmu Světáci. Monika se nevěnuje jenom muzikálům. Moderovala vědomostní soutěž Taxík a zúčastnila se taneční soutěže StarDance, kde skončila na výborném třetím místě.
.
Monika Absolonová neměla vždy na růžích ustláno. Po bouřlivém rozvodu svých rodičů nekomunikuje se svým otcem Čeňkem. Celá rodinná kauza tehdy dlouho zaměstnávala nejen bulvární média.
.
Zpočátku se Monice nedařilo ani v osobním životě. Ve třiadvaceti letech se provdala za extraligového hokejistu Václava Eiselta. Brali se z lásky, ale manželství se po čtyřech letech rozpadlo. Jedním z důvodů byly opakované hokejistovy nevěry. Nyní je Monika opět moc šťastná. Tři roky žije s o jedenáct let starším podnikatelem Vratislavem Jandou, s nímž časem plánuje založit rodinu.
.
Autor: Anna Veškrnová
Foto: soukromý archiv, archiv Moniky Absolonové

Návrhář drsně zneužil krásky Absolonovou, Průšovou a Zimovou: Šílený podvod a hodně hrubé nadávky!

28. října 2012 v 19:25 | www.super.cz |  Ostatní
15. 8. 2012
.
Začínající módní návrhář Mike Zachevar do šoubyznysu ještě pořádně ani nevstoupil a už si proti sobě poštval pěknou řádku hvězd.
.
Zachevar uspořádal svoji první módní přehlídku a hned lítaly blesky. Na propagační materiály si vyvěsil jména jako Monika Absolonová (36), Tereza Zimová a další hvězdy, které s přehlídkou neměly nic společného. Když to Zimová zjistila, slušně požádala jeho asistentku, aby její jméno i jméno Moniky z webových stránek smazala.
.
"Pan Zachevar si mě předtím dvakrát objednal na přehlídku a vždycky to zrušil, protože se náhle nekonala. Přišla jsem kvůli tomu o jiné kšefty. A pak si mě napíše na stránky k akci, na kterou mě vůbec nebookoval," řekla Super.cz rozčilená Zimová.
.
"Když jsem se ozvala, začal na mě hulákat a nazývat mě těmi nejsprostšími slovy včetně dámského přirození. Takhle se mnou v životě nikdo nejednal, a to nejsem v šoubyznysu zrovna krátce," vysvětlila Zimová.
.
"Stejně naštvaná byla i Monika, která také okamžitě chtěla stažení svého jména ze stránek," dodala Zimová.
.
Kateřina Průšová (28) Zachevarovi fotila jeho první kampaň. Nyní ale také již nemají dobré vztahy. "Zachoval se vůči mě velmi sprostě. Nechci s ním mít již nic společného a byla bych raději, aby se o něm v souvislosti s mým jménem vůbec nepsalo. Špatná reklama je taky reklama a já mu v tom pomáhat nechci," uzavřela Průšová.
.
Autor: Gabriela Wolfová

To není hezký pohled: Moniko Absolonová, tyhle kalhoty nesluší žádné ženě!

28. října 2012 v 19:06 | www.super.cz |  Akce
7. 8. 2012
.
Turecké kalhoty se sníženým sedem jsou pro ženy rozhodně pohodlné. Pokud si ale myslí, že lichotí jejich postavě a mužům se v nich líbí, jsou na velkém omylu. Ať už se Super.cz zeptal jakéhokoliv zástupce mužského pohlaví, každý byl tímto typem oblečení téměř zhnusen.
.
.
Monika Absolonová (36) a její tanečnice to ovšem neberou v potaz. Dokonce se v kalhotách s tureckým sedem předvádějí i na pódiu. Moničin partner Vráťa Janda tak určitě nemusel v žádném případě na svoji přítelkyni žárlit, i kdyby ji býval na charitativní vystoupení na hrad Houska nedoprovázel.
.
.
A turecké kalhoty neprospěly ani jejím tanečnicím, i když jsou na rozdíl od Moniky, která přes léto jako obvykle nedrží diety a nepřehání to se cvičením, útlé jako laňky.
.
.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

To jsou ale vnady: Monika Absolonová vytasila svou nejsilnější zbraň a ukázala podprsenku

28. října 2012 v 18:59 | www.super.cz |  Akce
6. 8. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) předvedla na vystoupení nejen svůj božský hlas, ale také bujné vnady. Oblékla se do sexy upnuté vestičky a pod ni si vzala jen podprsenku. A hodně zářivou. Tričko nebo tílko nechala doma. Monika vsadila na dekolt a podprsenka z černé vestičky pěkně vykukovala.
.
.
Návštěvníci každoročního koncertu na hradě Houska se měli na co těšit. A tentokrát se dokázal Monice dívat do očí opravdu jen málokdo. Muži upřeli pohled do jejího dekoltu a ne a ne ho odvrátit.
.
.
Absolonová přijela na hrad Houska i se svými sexy tanečnicemi a také přítelem Vratislavem Jandou. Po vystoupení si užili také tradiční bojovku.
.
.
Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Michaela Feuereislová

Absolonová se loučí s "praštěnou" Fanny: Po muzikálu mi bude smutno!

28. října 2012 v 18:49 | www.tyden.cz |  Funny Girl
24. 10. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) se v těchto dnech připravuje na derniéru slavného amerického muzikálu Funny Girl, který mohou diváci vidět naposledy tento pátek v pražském divade Hybernia, kde představení hostuje. "Představení bohužel končí, protože Ústecké divadlo nemá peníze, po Funny mi bude smutno," řekla Sedmičce hlavní představitelka "praštěné" Fanny Monika Absolonová.
.
"Do Hybernie se vracím po delším čase, v příštím roce zde budu zkoušet dvě hlavní role Mary Poppins a Královnu Antoinettu," dodává zpěvačka, která která za roli Fanny získala prestižní cenu Thálie 2011.
.
"Momentálně jedu turné s Karlem Gottem, kde vystupuji jako host. To je věc, která mě baví a naplňuje," říká o svých pracovních povinnostech Monika Absolonová. Kvůli práci rovněž nestihne sledovat taneční show Stardance, která startuje 3. listopadu, v jehož minulé sérii tančila a soutěžila o titul Královna parketu.
.
"Bohužel nebudu mít čas se dívat a mrzí mě to. Nedávno jsem se potkala se svým tanečním partnerem Václavem Masarykem, který v nové sérii tančí s Barborou Polákovou, a když jsem viděla Vaška, tak se mi úplně zastesklo. I když to byla dřina, tak to byla ta nejhezčí práce, kterou jsem dělala," míní zpěvačka.
.
Muziká Funny Girl uvede Divadlo Hybernia 25. a 26. října od 17 hodin v režii Lumíra Olšovského za hudebního doprovodu velkého orchestru Severočeského divadla Ústí nad Labem pod taktovkou dirigenta Arnošta Moulíka. Po představení následuje autogramiáda.
.
Autor: -lu-

Karel Gott pokřtil nové album v obležení nádherných žen

28. října 2012 v 18:34 Akce
23. 10. 2012
.
Zpěvák Karel Gott (73) teprve v úterý pokřtil své nové album Dotek lásky a hned s ní slaví úspěch. Necelý měsíc po vydání alba totiž získal Zlatou desku za prodej. "S některými věcmi člověk počítá dopředu," vyřkl trošku neskromně Gott, který si to může ale dovolit. Do desky totiž neinvestoval jenom svůj slavičí hlas a energii, ale stal se poprvé producentem vlastní desky.
.
"Bylo to riziko si desku sám produkovat. Věděl jsem ale od začátku, že bude mít úspěch. Věřil jsem v to. A hlavně si říkám, že někdo své propije a jiný investuje do sebe. Je to moje dílo, mé dítě, můj produkt a nyní i má radost. Tím, že tam byl kus rizik, to pro mě byla větší výzva. Je také nutné přihlédnout k tomu, že se dříve zlato dávalo za padesát tisíc desek, dneska už jenom za tři tisíce prodaných. Trh je takový, že skoro není. Už nejsou skoro žádné kamenné prodejny. Takže v tak brzké době mít zlato je zázrak," prozradil své pocity zpěvák, který se vrátil riskantně zpátky k vinylovým deskám.
.
Vinyl zní lépe
"Vinyl lépe zní, mám lepší pocit z produktu, který má nádhernou obálku, designe, grafiku. Je to prostě vinyl. Není to jenom můj názor. Ale aby byl viny, tak musí být také gramofony, takže doufám, že se začnou opět hojně prodávat," přeje si Gott, který si na svém novém albu střihnul dva duety a to se zpěvačkou Monikou Absolonovou a mladičkou Gábinou Gunčikovou.
.
.
"Vybral jsem si je, protože jsou dobré a do té doby jsem s nimi nic nenatočil. Jsou to mé favoritky. Monika již dávno a Gábina se ji stala během finále soutěže, které se zúčastnila. Hned jsem si ji vybral. Od začátku byla pro mě vítězkou. Má totiž všechny předpoklady být hvězdou," dodal Gott, který o víkendu ukončil slovenskou část svého podzimního veleúspěšného turné.
.
"Já bych byl rád, kdyby vám to někdo vyprávěl, protože mně se to těžko říká. Můžu vám říct, že byly plné hokejové sportovní haly. Publikum bylo naprosto vynikající. Mám za sebou slovenskou část a od příštího týdne startujeme tady. Přál bych si, aby u nás byla taková reakce, jako na Slovensku," ukončil zpěvák, kterému album pokřtil jeho dlouholetý kamarád Pavel Vrba a zpěvačky Dasha, Gábina Gunčiková a Monika Absolonová.
.
Autor: -ren-
Foto: David Kundrát, Martin Hykl

Křest alba Karla Gotta - Dotek lásky

28. října 2012 v 18:27 | www.youtube.com |  Úspěchy

Monika Absolonová prošla bizarní přeměnou - je z ní stará tetka!

28. října 2012 v 18:25 | www.showbiz.cz |  Mary Poppins
12. 10. 2012
.
Zpěvačka se převtělila do postavy kouzelné chůvy Mary Poppins, která umí létat za pomoci obyčejného deštníku! Monika Absolonová (36) totiž zazáří v hlavní roli muzikálu Mary Poppins v pražské Hybernii, a to pouze v 30 exkluzivních představeních.
.
.
Monika Absolonová (36) už má na svém kontě mnoho muzikálových rolí - stala se Kleopatrou, Mylady de Winter, Angelikou nebo Fanny Brice. Vždy se jednalo o ženy osudové a další osudová, byť možná naoko trošku uhlazená, hlavní hrdinka na ni čeká v muzikálu Mary Poppins, který uvede Musical Production ve spolupráci s Městským divadlem Brno v pražském divadla Hybernia.
.
Mary Poppins bude mít sice premiéru až 14. února 2013, ale už teď se Monika Absolonová poprvé převtělila do postavy slavné chůvy. S pomocí vizážistky Ivanky Tokárské, divadelního kostýmu a pod vedením režiséra Petra Gazdíka se zpěvačka postavila před objektiv fotografa Jaroslava Urbana a Mary byla na světě!
.
.
Rodinný muzikál Mary Poppins, který vznikl na motivy slavné pětioscarové filmové adaptace z roku 1964 v produkci sira Camerona Mackintoshe a společnosti Walt Disney, se po čtyřiceti letech dočkal své premiéry a od té doby sklízí úspěchy v Londýně i na Broadwayi.
.
Náš příběh se odehrává v Londýně konce 19. století a jeho hrdinkou je chůva Mary Poppins, která se zjeví na přání malých dětí Banksových, jimž rodiče nevěnují příliš pozornosti.
.
.
Dokonalá vychovatelka disponující kouzelnými dovednostmi prozáří jejich dětský svět hravostí, svobodou a fantazií a zcela převrátí přísný řád Banksovic domu natolik, že nakonec dokáže proměnit i samotné rodiče.
.
Foto: Kateřina Zittová