Srpen 2012

Monika Absolonová: Podprsenku sladila s tkaničkami

10. srpna 2012 v 12:12 | www.ihot.cz |  Akce
6. 8. 2012
.
V módě je v současné době povoleno lecos. Ale Monika Absolonová se o víkendu trochu pozapomněla v letech minulých, kdy bylo téměř nutné vyladit ve svém outfitu jednotlivosti.
.
.
Na hrad Houska, kde proběhl koncert hvězd, dorazila zpěvačka sice v módních zářivých barvách, ale vyladit barvu podprsenky s tkaničkami v teniskách, bylo trochu nešťastné.
.
.
Každopádně Absolonová sama tvrdí, že si s módou moc hlavu neláme, a nosí spíše střídmou klasiku, kterou občas oživí něčím, co právě frčí.
.
.
Na Housku doprovodil Moniku její přítel Vratislav, který má svou partnerku rád jak ve značkových modelech, tak ve sportovním a oba vypadali stále spokojeně a zamilovaně. A to i přesto, že se v kuloárech šušká, že se již pár měsíců marně pokoušejí o prvního společného potomka.
.
Autor: iHOT.cz

Absolonová zazpívala na Housce, teď se chystá do Londýna

10. srpna 2012 v 11:59 | www.idnes.cz |  Akce
6. 8. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová má za sebou jeden z mála koncertů tohoto léta. Stala se na něm i kmotrou výstavy aktů. Teď ji čeká s přítelem výlet do Londýna, kde chce podpořit naše olympioniky. Mnoho jich už totiž zná osobně.
.
.
"Naordinovala jsem si prázdninový klid, takže kromě dovolené u moře se moc zpívat v létě nechystám," říká zpěvačka. Pár výjimek ale přeci jen udělala. O víkendu vystoupila na hradě Houska po boku dalších českých i slovenských kolegů v rámci akce Noc s hvězdami, která má v kraji dlouholetou tradici.
.
.
Kromě vystoupení i se svým tanečním ansámblem byla vedle Petry Janů, Martina Franceho, který celou akci produkuje, a dalších účinkujících kmotrou výstavy aktů šansoniérky Renaty Drössler, se kterou se zná ještě z dob, kdy spolu hrály v muzikálu Dracula.
.
.
"Fotky jsou nádherné, a musím uznat, že Renata ve svých téměř padesáti letech vypadá skvěle. Název celého projektu, který se jmenuje Znovuzrozená, prostě hovoří za vše," radovala se ze setkání Absolonová. Sama se prý ale akty zatím nafotit nechystá.
.
.
Chystá se ale do Londýna za našimi atlety, které zná osobně hlavně díky předávání cen Atlet roku, které každoročně moderuje.
.
.
"Mezi našimi atlety mám spoustu přátel. Tyčkařku Jiřinu Ptáčníkovou jsem před výkonem povzbuzovala esemeskami až do Londýna, a věřím, že dnešní finále dopadne zlatě," drží palce zpěvačka.
.
.
"Určitě se potkáme s Bárou Špotákovou a s dalšími. Fandím všem a mají můj velký obdiv. Ten tlak ve smyslu velkých očekávání, kterému jsou vystaveni, musí být moc náročný," říká novopečená držitelka Thálie za hlavní roli v muzikálu Funny Girl.
.
Autor: nh
Foto: Lenka Hatašová
Fota z Housky

10. srpna 2012 v 10:54

Autor: Pavel Machan
Koukněte, jak se Monika Absolonová opálila na dovolené

3. srpna 2012 v 11:41 | www.super.cz |  Ostatní
26. 7. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) si dala předsevzetí, že tohle léto konečně nebude pracovat a jenom se válet. A vzhledem k jejímu opálení je znát, že to vzala zodpovědně. "Byli jsme s přítelem Vráťou na Menorce," vysvětlila Monika, která se skvěle opaluje díky tomu, že je původně brunetka.
.
.
Monika měla opravdu narvanou sezónu, takže je jasné, že si chce dát pohov. Absolonová odehrála mimo jiné dvě muzikálové premiéry, převzala Cenu Thálie za titulní roli v muzikálu Funny Girl, moderovala oblíbenou televizní soutěž Taxík.
.
"Letos v létě nevydám hlásku. Výjimku udělám jen teď v pátek na hradě Valečov, kde mám svůj jediný letošní sólový koncert. Bude to poprvé, kdy budu koncertovat pod širým nebem. Těším se moc a doufám, že bude pořád teplo a krásně," prozradila zpěvačka s tím, že jako obvykle vystoupí společně s Jirkou Škorpíkem a jeho Sound & Rhythm Orchestra.
.
Kromě dovolené na Menorce by si chtěla zpěvačka s přítelem poté dopřát ještě další pobyt u moře, tentokrát v Řecku. "Přemýšleli jsme nad Krétou, ale ještě uvidíme."
.
Co už ale jisté je, je účast Absolonové na letošní letní olympiádě v Londýně, kam pojede podpořit český tým a nasbírat znalosti a zážitky pro moderování dalšího ročníku ankety Atlet roku, kterým na podzim už po šesté provede společně s Alešem Hámou.
.
Volnější tempo během letních měsíců zpěvačka víc než vítá. "Je to jediné období v roce, kdy mám čas na sebe, na rodinu a na kamarády. Všechny je objedu, zjistím, co je nového a co se za ten rok, kterým jsem jen tak proletěla, událo. Na další sezónu se už ale opravdu těším. Zahájím ji s Funny Girl, kterou navíc v říjnu přivezeme z Ústí na dvě představení i do Prahy do Divadla Hybernia. A po celý podzim pojedu turné s Karlem Gottem (73). Toho, že si mě Karel Gott vybral jako hosta pro své turné, si nesmírně považuju," přiznává Monika Absolonová.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: archiv Moniky Absolonové

Absolonová, Háma a Matonoha končí v televizi: Přijdou o pořádný balík peněz!

3. srpna 2012 v 11:38 | www.super.cz |  Ostatní
25. 7. 2012
.
Monika Absolonová (35), Tomáš Matonoha (41) a Aleš Háma (39) si coby moderátoři vědomostního pořadu Taxík měsíčně přišli na opravdu slušný výdělek, Absolonová a Háma asi na 120 tisíc korun, Matonoha o něco méně. Podle našich informací se však od září natáčení dalších dílů Taxíku zastaví, takže s luxusními příjmy je konec.
.
.
To, že se s natáčením končí, nám potvrdil zdroj z České televize, který dodal, že místo Taxíku bude televize vysílat jiný vědomostní pořad. "Od září se natáčení taxíku zastavuje. Bude se natáčet nový formát, opět půjde o vědomostní soutěž pro celou rodinu, která se bude vysílat denně. V současné době vrcholí přípravné práce a hledá se moderátor," prozradil zdroj.
.
O tom, zda se Taxík na obrazovky ještě vrátí, rozhodne (ne)úspěch pořadu, který ho nahradí. "Úspěšnost tohoto formátu rozhodne kdy a zda vůbec se Taxík vrátí na obrazovky," dodal zdroj.
.
Autor: Lucie Sieglová
Foto: Archiv České televize

Benefici na hradě Houska podpořila dotace z kritizovaného programu

3. srpna 2012 v 11:34 | www.idnes.cz |  Akce
3. 7. 2012
.
Liberecký kraj daroval 600 tisíc korun na uspořádání sobotní benefiční akce Noc s hvězdami na hradě Houska. Peníze půjdou z kritizovaného Programu G-99 označovaného za "porcování krajského medvěda". Kraj ovládaný ČSSD takto poslal peníze na akci, která má pomoci památce v majetku občanského demokrata Jaromíra Šimonka.
.
"Noc s hvězdami nemá s politikou nic společného. Naše snaha o obnovu Housky by měla potírat rozdíly mezi ODS, ČSSD, TOP 09 a dalšími stranami," říká Martin France, jehož agentura Noc s hvězdami pořádá.
.
Na Program G-99 útočí především opoziční Starostové pro Liberecký kraj.
.
"Houska je mimořádně významná památka především díky gotickým freskám. Pokud benefiční koncert pomůže k její obnově, tak zaplaťpánbůh. Program G-99 je ale z principu špatný. Vadí mi, že jeden žadatel peníze dostane, druhý ne a kritéria nejsou jasná," řekl místostarosta České Lípy Tomáš Vlček.
.
Záštitu nad Nocí s hvězdami převzal krajský radní pro ekonomiku Zdeněk Bursa z ČSSD, který v minulých třech letech předložil ke schválení několik kontroverzních dotací z Programu G-99.
.
"O příspěvek na Noc s hvězdami žádáme Liberecký kraj pravidelně. Ne pokaždé ho získáme. Před několika lety jsme dokonce přemýšleli o ukončení benefičních koncertů. Dopláceli jsme na ně a museli jsme je dotovat z jiných akcí," upozornil France.
.
Dotace pomůže zaplatit honoráře i reklamu
Na sobotní akci vystoupí například Petra Janů, David Deyl, Martin Chodúr nebo Monika Absolonová. "Zaplatíme vystupujícím umělcům cestovné a honoráře. Zpívají ale za méně peněz než obvykle," poznamenal France. Krajská dotace posloužila rovněž k větší reklamě, aby přišlo co nejvíc návštěvníků.
.
"Na nádvoří se vejde tisíc lidí. Lístky pro dospělého stojí tři sta korun a sto korun pro děti od deseti let. Výtěžek ze vstupného dáváme hradu. Pohybuje se mezi sedmdesáti až sto padesáti tisíci korun. Záleží na návštěvnosti," uvedl France.
.
Na Noc s hvězdami přispěli kromě Libereckého kraje také sponzoři. France tvrdí, že je mu cizí jakékoliv politikaření.
.
"Asi před šesti sedmi lety mi jeden člověk z Libereckého kraje říkal, ať se rozhodnu, s jakou politickou stranou benefiční koncerty dělat. Ale neustoupil jsem a zůstal nezávislý. Později uznal svou chybu a omluvil se mi," zavzpomínal France.
.
Autor: Miloslav Lubas

Monika Absolonová s božským Gottem: Co spolu mají?

3. srpna 2012 v 11:30 | www.bleskove.centrum.cz |  Úspěchy
31. 7. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová ani v létě nezahálí. Tahle aktivní kráska si život opravdu umí užívat na sto procent. Své o tom ví i její nejbližší přátelé, kteří sotva Moniku zahlédnou.
.
Na začátku srpna se budete moci kochat jak jejím zpěvem, tak i tancem, který převede na charitativním koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska.
.
Co má Absolonová s Gottem?
Nebo si také můžete počkat, až se na pultech prodejen objeví připravovaná novinka duetu s mistrem Karlem Gottem, která vyjde už na podzim.
.
Jak Monika prožívá léto a plánuje konečně svatbu? Bleskově.cz se podařilo oblíbenou zpěvačku vyzpovídat. Co na sebe Monika Absolonová práskla?
.
Rozhovor s Monikou Absolonovou:
.
Na začátku srpna budete jednou z hlavních hvězd charitativního koncertu Noc s hvězdami - na co se od vás mohou fanoušci při této příležitosti těšit?
"Můžou se těšit, že přijedu a zazpívám dvě svižnější písně, přivezu své dvě tanečnice Libušku a Zuzanku a tak i trošku zatančím. Ale rozhodně se moc těším a budu se bavit jako každý rok na Housce! Jen doufám, že se mi nic nepřihodí! Říká se, že na Housce se dějí prapodivné věci, rozhodně na mě to tam tak působí!"
.
Letos jste získala prestižní ocenění Thalia za hlavní roli v muzikálu Funny Girl, považujete to za svůj dosavadní kariérní vrchol? Projevilo se to například na počtu nových pěveckých, hereckých či moderátorských nabídek?
"Z Funny Girl mám obrovskou radost a fakt, že za ni mám tohle krásné ocenění, je bonus, který mě moc potěšil a nesmírně si Thálie vážím. Každopádně jsem si trošku naivně představovala, že po takové ceně se něco stane... A nestalo se nic… Nabídek mám naštěstí už léta dost, ale raději to zaklepu… nerada bych to zakřikla! Dosud je Funny moje nejtěžší role, ale doufám, že mě ještě taková veliká a krásná v budoucnu čeká."
.
Jste očividně ve velkém pracovním nasazení, čím jste se za tu dřinu a vypětí naposledy sama odměnila? Případně čím vás obdarovali vaši blízcí?
"Já se odměňuju pořád. Třeba dobrým jídlem, pitím a momentálně jsem si ujela na náramcích. Je léto, nehraju divadlo a tak můžu být ověšená jak straka (smích). Nevěřili byste, jak jde někdy na nervy sundat všechny věci, co na sebe navěsím, protože jako Funny nebo Madam Thenardierova nemůžu mít současné šperky. Moje rodina a kamarádi mě odměňují neustále!"
.
Neplánujete svoje úspěšné období završit také v osobním životě, například svatbou?
"A nejste trošku zvědaví?" (smích)
.
Autor: jaz
Foto: Produkce

ČT ruší Taxík! Moderátoři o tom ale nemají ani tušení...

3. srpna 2012 v 11:26 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
27. 7. 2012
.
Vědomostní soutěž České televize s názvem Taxík končí! Vedení ČT však tuto informaci asi »zapomnělo« sdělit moderátorům Aleši Hámovi (39), Tomáši Matonohovi (41) a Monice Absolonové (35)!
.
"Mně jen řekli, že Taxík je v tuto chvíli zastavený. Další díly by se měly natáčet v listopadu a vysílat od ledna," řekl Aha! Aleš Háma, jemuž pořad vydělával už pět let řádné prachy!
.
"Hlady neumřu, mám tolik práce, že tu pauzu kvituji. Bude-li to pauza. Kdyby to byl opravdu konec, tak by mě to mrzelo. Já Taxík považuju za své dítě," říká Háma.
.
O zániku pořadu nevěděl ani další moderátor Tomáš Matonoha. "Taxík není zrušený, jen se posunulo natáčení na listopad. Jestli vy máte nějakou jinou informaci, tak já to nevím," sdělil nám. Na přímý dotaz Aha!, zda Taxík končí, ČT reagovala vyhýbavě.
.
Autor: pet

Monika Absolonová: Zazpívá pod širým nebem a má hrůzu z deště!

3. srpna 2012 v 11:24 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
26. 7. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) se rozhodla, že po náročném pracovním období zasvětí letošní léto odpočinku a nabere tak síly na novou sezónu.
.
"Letos v létě nevydám hlásku," dušuje se Monika. V zápětí ale dodává: "Velmi milou výjimku udělám tento pátek na hradě Valečov, kde mám svůj jediný letošní sólový koncert. Bude to poprvé, kdy budu koncertovat pod širým nebem. Těším se moc a doufám, že bude pořád teplo a krásně," prozradila zpěvačka své obavy z »pokaženého« počasí.
.
Volnější tempo během letních měsíců, ale zpěvačka víc než vítá. "Je to jediné období v roce, kdy mám čas na sebe, na rodinu a na kamarády. Všechny je objedu, zjistím, co je nového a co se za ten rok, kterým jsem jen tak proletěla, událo," svěřuje se Monika, která kromě kamarádů, navštíví také španělský ostrov Menorca, kam se svým přítelem Vratislavem Jandou (44) ráda jezdí.
.
"Velmi jsme si Menorcu oblíbili, jezdíme tam i s Vráťovými dětmi už několik let po sobě," těší se zpěvačka. Tím ovšem její cesty nekončí. Monika si rozhodně nenechá ujít letošní olympiádu v Londýně, kam pojede podpořit český tým.
.
Autor: pet