Květen 2012

Celebrity řekly Story

30. května 2012 v 21:25
.

To tu ještě nebylo: Mrkněte, jak se Monika Absolonová prohání po trávníku a hlavičkuje

22. května 2012 v 19:50 | www.super.cz |  Akce
7. 5. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) se první květnový den zúčastnila přátelského fotbalového utkání mezi týmy České republiky a Polska. A do zápasu se pustila se vší vervou. Ujala se výkopu, na hřišti předváděla parádní práci nohou a dokonce "hlavičkovala".
.
.
Monika se samozřejmě i dál drží svého řemesla, takže její fanoušci nemusejí mít strach, že by ze zpěvu přesedlala na fotbal. To se pouze jako členka fotbalového týmu Amfory účastnila přátelského utkání, jež bylo předkrmem před opravdovým zápasem, ke kterému v rámci Mistrovství Evropy 2012 nastoupí reprezentace obou zemí.
.
.
Kromě Absolonové se po trávníku v polské Cieszyně za Amforu prohánělo mnoho dalších známých tváří, například Petr Novotný, Jožka Černý, Sagvan Tofi, Horst Siegl nebo nově přijatý člen Jakub Kohák, který jako zápisné přinesl lahve sektu a od prezidenta klubu Petra Salavy dostal parádní dárek - nejnovější model kopaček, se kterými hraje i Messi.
.
.
Kromě skvělého výkonu, kdy Amfora po bezbrankovém poločase remizovala s mladým soupeřem 3:3, přispěli hráči i na dobrou věc. Vybrali mezi sebou finanční částku ve výši 5.000 Kč, kterou věnují nevidomé sochařce Petře Zelenkové, aby jí pomohli k realizaci první výstavy jejích výtvorů.
.
.
Autor: Lucie Sieglová
Foto: Jiří Markvart

Marián Vojtko: Koncertoval v divadle, ve kterém hraje

22. května 2012 v 19:40 | www.ihot.cz |  Ostatní
2. 5. 2012
.
Zpěvák Marián Vojtko si dopřál sólový koncert. Ovšem v divadle, ve kterém téměř denně účinkuje v některém z mnoha muzikálů, ve kterých hraje.
.
Hosty sólového vystoupení laureáta Ceny Thálie 2010 za mimořádný jevištní výkon v kategorii opereta a muzikál byli Tomáš Savka a Monika Absolonová, která prestižní ocenění udělované Hereckou asociací převzala letos. V doprovodu orchestru Jiřího Škorpíka a smyčcového kvarteta zazpívali nejen muzikálové hity, ale do repertoáru zařadili také několik hudebních překvapení.
.
.
Nic to ovšem nemění na faktu, že muzikáloví zpěváci většinou úspěšnou kariéru mimo svoji muzikálovou domovskou scénu neudělají.
.
Autor: iHOT.cz

Absolonová opět obula jehly proslulé pády, žasla i Kočičková

22. května 2012 v 19:29 | www.revue.idnes.cz |  Akce
16. 5. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová se na předávání cen Zlatý míč vyzbrojila lodičkami od Christiana Louboutina. Dvacet centimetrů vysoké podpatky si obula i přesto, že se na nich nedávno skácela k zemi její kolegyně Tina. A že si stejné boty vzala na několik akcí za sebou, ji absolutně netíží. Jehly nepřehlédla ani moderátorka večera Ester Kočičková.
.
.
"Ty jehly jsou docela síla, co?" ohlížela se za Monikou Absolonovou Ester Kočičková ve chvíli, kdy zpěvačka opouštěla pódium a zlehka našlapovala, aby si nezpůsobila úraz. Proslulé lodičky, které zpěvačku Tinu dokonce stály pád v Hlasu ČeskoSlovenska, byly zkrátka nepřehlédnutelné.
.
.
Obuv zpěvačce vybral stylista Filip Vaněk, který obléká i moderátory hudební soutěže. "Když jsem tyhle boty viděla poprvé, tak jsem mu říkala, že se asi zbláznil. Pak se v módních policiích psalo, že je nosím furt. No, budu je nosit furt. Kdybyste věděli, kolik stály, tak byste udělali to samé. Já si je nechám až do důchodu," vtipkovala Absolonová, aniž chtěla prozradit, kolik vlastně za smrtící boty zaplatila. Podle všeho to muselo být kolem dvaceti tisíc korun.
.
O anketě Zlatý míč, kterou už posedmé za sebou vyhrál gólman Petr Čech, rozhodovali jako tradičně sportovní novináři, mezi nimiž nechyběli ani zástupci sportovní redakce iDNES.cz.
.
Mluveným slovem letos provázela herecká dvojice Ester Kočičková a Leoš Noha, kteří uplatnili své silné zbraně. Kočičková moderováním napodobila předávání Českých lvů, které se v jejím případě vyznačuje bravurní ironií až černým humorem, Noha zase stejně jako v Okresním přeboru polykal písmeno R a připomněl, že stále Okresním přeborem žije.
.
"Sázka do loterie by moje moderování bylo v případě, kdybych předstírala, že rozumím fotbalu. Takto vyspělí vrcholoví hráči jsou dost inteligentní na to, že se ustrnou. A zvláště, když jsem se jim k tomu přiznala. Od fotbalu tu byl kolega Leoš Noha, který fotbal hraje nejen v Okresním přeboru," uvedla Ester Kočičková.
.
"Ester je zkušená moderátorka, já jsem, řekl bych, celkem vtipný člověk a dohromady to doufám lidi trochu pobavilo. I když dělat vtipy o fotbale na našem fotbalovém rybníčku je docela tenký led," doplnil Leoš Noha, který přiznal, že na trávníku válí. "O mně se málo ví, že mám velmi kladný vztah k fotbalu. Jsem výborný fotbalista. Když hrajeme charitativní zápasy s Okresním přeborem, bývám jeden z nejlepších střelců. Za to se nestydím."
.
A jaký vztah mají známé dámy k fotbalu? "Spíš než fotbal mám raději hokej. Jsem tak vedená z domova. U nás se sledoval hokej, zvlášť proti Rusům, tam to začalo. Občas se kouknu na hokej, když je něco vypjatého, ale fotbal moc nemusím," svěřila se Kočičková.
.
"K fotbalu mám velmi pozitivní vztah, navíc jsem čestná vykopáčka, tedy vykopávka Amfory," přiznala se smíchem pro změnu Absolonová.
.
Součástí doprovodného programu ankety Zlatý míč bylo i vystoupení Kamila Střihavky. Překvapení pak čekalo na fotbalistu Karla Poborského, který ke čtyřicátinám dostal obrovský dort ve tvaru fotbalového míče. Hlavní vítěz ankety Petr Čech se akce v pražském Hotelu Praha kvůli tréninkům nezúčastnil.
.
Autor: Vedran Kovačevič
Foto: Marek Navrátil, iDNES.cz

Kohák hrál poprvé za Amforu. V kopačkách za 8 tisíc

22. května 2012 v 19:13 | www.blesk.cz |  Akce
5. 5. 2012
.
Režisér a herec Jakub Kohák, známý hlavně z televizní reklamy s Bolkem Polívkou, se dal na fotbal. Stal se členem populární Amfory a má za sebou první zápas. Pořídil si na utkání s Polskem kopačky za 8000 korun, jaké má argentinský útočník Lionel Messi.
.
V zápase, který skončil remízou 3 : 3, sice Kohák do děje nezasáhl, ale v exhibici po zápase se předvedl a luxusní kopačky posvětil gólem. Na trávníku nechyběla ani čestná výkopářka Monika Absolonová, která předvedla, že umí i hlavičky.
.
.
"Zahájili jsme zápasem v Polsku již 38. sezonu," prozradil prezident klubu Petr Salava. Nadýmal se pýchou, když jeho týmu blahopřál k výsledku a výkonu i trenér reprezentace Michal Bílek. Výtěžek z utkání šel polským dětem nemocným leukemií.
.
Autor: höh, mivrk
Foto: Jiří Markvart

Takhle celebrity začínaly: Sláva je změnila k nepoznání!

22. května 2012 v 19:08 | www.blesk.cz |  Ostatní
19. 4. 2012
.
Před lety vypadaly jako holky od vedle, ale dnes jsou z nich kočky, které plní společenské rubriky. Klidně by se dalo říct, že stárnou jako víno - čím starší, tím lepší. O kom je řeč? O českých slavných ženách. Podívejte se, jak před lety vypadala Ivana Gottová (35), Aneta Langerová (25), Lucie Vondráčková (32) a další.
.
Monika Absolonová (35), zpěvačka
.
Dlouho ve svém stylu tápala a bojovala s váhou, která jí nahoru a dolů lítala rychleji než jo-jo. Monice hodně pomohla úprava nosu. Před lety se zamilovala do lobbisty Vráti a začala být za dámu. Musíme přiznat, že to je to pravé ořechové.
.
Autor: Markéta Reinischová
Foto: Archiv Blesku

Smrtící jehly: Proč Tina, Absolonová, Jandová a spol. luxusem riskují?

22. května 2012 v 19:04 | www.blesk.cz |  Ostatní
12. 4. 2012
.
Úraz nohy moderátorky Tiny během přímého přenosu soutěže Hlas Československa připomněl fakt, že ani snově drahé, navýsost přepychové a promyšleně stavěné střevíčky od slovutných návrhářů nezaručují komfort pohodlí, pokud mají deseticentimetrový a vyšší jehlový podpatek. Což je kramflíček, jenž elitní designéři dámských bot milují. Vysoké podpatky jsou sexy, tvrdí a ženy v jejich artefaktech dobrovolně trpí. A někdy se i mrzačí.
.
Nebezpečné vysoké jehly jsou charakteristické i pro kolekce tří současností vzývaných obuvnických mistrů jakými jsou Manolo Blahnik, Jimmy Choo a Christian Laboutin. Jejich střevíčky obouvají hvězdy Hollywoodu, aristokratky, byznysmenky, solventní snobky. A méně bohaté ženy o nich alespoň sní.
.
Co na tom, že se v precizně zpracovaných originálních lodičkách nedá chodit, déle stát, natož tančit? Ultra vysoké a ultra tenké podpatky to prostě nedovolují. Chůze je vratká, nárt vyvrácený, svaly permanentně napjaté. Bříška chodidel pálí, lýtka čelí křeči, žíly nabíhají. Mimochodem pohled na nohy Moniky Absolonové, která si na afterparty muzikálu Bídníci obula luxusní střevíčky od Laboutina jsou jedním z důkazů….
.
.
Za iluzi se platí
O dani za mega vysoké jehly, jež prodlužují nohy, činí svou nositelku vyšší, ladnější, štíhlejší by mohla vyprávět i bývalá zpěvačka, nyní návrhářka a jedna ze stylotvorných ikon módy, Victoria Beckham. Vinou vytrvalého nošení vysokých podpatků se jí začala bortit klenba nohy, měla bolesti a jistý čas musela na kramflíčky zcela zapomenout… Nožky netrpěly, ale vše nasvědčovalo, že se Victoria pro změnu trápí psychicky… Spolu s vysokými podpatky ztratila kus sexy osobnosti - alespoň si to tenkrát myslela, jak vyplývalo z jejích vyjádření ve společenských rubrikách. Nyní je Victoria naštěstí jinde. Postupem času pochopila, že ženský sexappeal je záležitostí i jiných věcí, než jsou vypasované, na superštíhlou postavu upozorňující šaty a mučící výška jehlových podpatků.
.
Nejen někdejší Posh Spice, Beckham, ale i milióny jiných žen věří slovům Manola Blahnika, jenž tvrdí: "Mužské reakce na vysoké podpatky jsou napůl normální a napůl perverzní. Podpatky každopádně muže dráždí a řada z nich mi řekla, že jsem jim svými botami zachránil manželství. Oni se totiž nejprve dívají ženě na nohy a nic není víc sexy než vysoké podpatky."
.
Dobrovolné mučení, trvalé poškození a občas záchranka
Těžko říci, jaké boty by pánové navrhovali, pokud by v nich také chodili. Zdá se, že spíš rozumí duši ženy, než jejím nohám… Ale i tak platí, že dámy o nepohodlných lodičkách za nekřesťanskou cenu bytostně touží. Blahnik, Choo a Laboutin je k tomu zkrátka přiměli… Samozřejmě za účasti správné prezentace, masírující reklamy. Americkým magazínem Vogue počínaje, v případě Blahnika seriálem Sex ve městě konče.
.
Moderátorka Hlasu Československa, Tina, byla v trochu jiné pozici. Jí lodičky na vysoké platformě a víc než dvaceticentimetrové jehle určil stylista Vaněk, který si bohužel vůbec neuvědomil, že hlavním úkolem Tiny není zdobit, nýbrž moderovat. S tak vysokými, nesmírně subtilními podpatky se dá maximálně s grácií zvládnout pár metrů při hvězdné exhibici na rudém koberci, ale těžko se s nimi celý večer běhá po schodech ze zákulisí na scénu.
.
Tiny výraz během přenosu ostatně napovídal, že se v botičkách od Laboutina příliš jistě necítí. A vůbec není divu, že se jí při chůzi ze schodů zvrtla noha a musel zasahovat lékař záchranky. Naštěstí stačila dlaha. Pád mohl dopadnout hůř. Druhý den Tina obula dlouhou róbou kryté sandálky. Byla menší, ale na charismatickém půvabu netratila. Byla uvolněná a půvabná. Jinými slovy střevíčky Christiana Laboutina, nejsou samospasitelné. I když je ženy pro červenou podrážku, která je poznávací značkou jejich luxusu, milují. Dodává jim totiž jako kabelky s monogramem od Vuittona status výjimečnosti. A pro ten trpí - na vysoké noze se zdravotními následky…
.
Autor: Františka Čížková
Foto: Archiv Blesk

Blonďaté krásky fotbalových hvězd v boji o ligový titul! Hledá se... Královna!

22. května 2012 v 18:54 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
10. 5. 2012
.
Atraktivní blondýnky! Krásky největších hvězd týmů peroucích se i po včerejším 29. kole fotbalové ligy o titul. Tady je máte. Lenku, ženušku libereckého kouzelníka Jiřího Štajnera (35), a Janu, paní mazaného špílmachra Plzně Pavla Horvátha (37). Která z nich se v sobotu večer stane první dámou české fotbalové ligy?
.
Jen jedna si s muzikálovou Kleopatrou Moniky Absolonové vesele zapěje: "Teď královnou jsem já!" Lítý boj rozhodne právě řež posledního kola Liberec - Plzeň. Včerejšek jen napověděl a vyřadil ze hry sparťanské kočky. Jak je asi drahým polovičkám po těle, když se jejich chlapi jdou rvát na hřišti o trofej a o prémie? Nervy jsou v uzlíčku, na plotně se sem tam něco připálí, palečkům hrozí rozmačkání…
.
"Vždycky jsem přála týmu, kde zrovna Pavel hrál. Takže samozřejmě věřím Plzni," hlásí Jana Horváthová s vírou, že kralovat bude ona. A proč ne, když její hoši včera smetli Příbram 5:0? "Jirkovi moc fandím a vím, že když má doma tři holky, musí někdy přijít na jiné myšlenky. Tak jde občas s kamarády na pivo," říká láskyplně o svém muži Lenka Štajnerová a po vítězství Slovanu 2:0 v Jablonci sní o koruně. Také oprávněně, chlapcům kolem Jiřího přece stačí remíza a pohár se bude koupat v Nise.
.
Zkrátka, jestli Severočeši dotáhnou k titulu, tak »Štajny« jistě vyrazí s přáteli, a ne na jedno…
.
Autor: nem, ae

Partyšová, Brodská, Bočanová a spol.: Kvůli rakovině si prošly peklem! Teď budou pomáhat!

22. května 2012 v 18:51 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
29. 4. 2012
.
Patří mezi nejvýznamnější ženy českého showbyznysu, ale život některých není pohádkový. Vstoupila jim do něj totiž rakovina, a ony se proto rozhodly upozornit ženy na důležitost prevence. Proto 9. června projdou Prahou v rámci Avon pochodu, jehož výtěžek poputuje na boj s touto zákeřnou nemocí.
..
Gabriela Partyšová (33)
"Přímou zkušenost s rakovinou prsu nemám, ale setkala jsem se s ní ve svém okolí. V den pochodu mám narozeniny, lepší oslavu než dobrý skutek jsem si přát nemohla."
.
Tereza Brodská (43)
Okatá herečka pravidelně dochází na vyšetření mamografem. "Poprvé jsem na něm byla před osmi lety a měla jsem strašný strach, aby mi něco nenašli, ale jsem ráda, že jsem to překonala."
.
Martha Issová (31)
Její matka Lenka Termerová prodělala rakovinu prsu, ví moc dobře, jak zákeřná tato nemoc umí být. "Proto jsem se zapojila do boje, prevence často zachrání život!"
.
Tatiana Kovaříková (44)
I v okolí slavné návrhářky už rakovina úřadovala, a proto se rozhodla, že v boji pomůže alespoň návrhem sytě růžového trika, které stojí 399 Kč a slouží jako vstupenka na pochod.
.
Mahulena Bočanová (45)
Před 16 lety jí zemřela maminka na rakovinu. "Ona se tak strašně bála diagnózy, že nechtěla chodit na kontroly, a když přišla, bylo už pozdě."
.
Lenka Termerová (64)
S rakovinou sama úspěšně bojovala, dokonce jí na čas ochrnula ruka. "Největší oporou mi byl manžel a dcera. Víc si vážím života a i třeba obyčejný déšť mi udělá radost. Děkuji teď za každý den."
.
Tatiana Vilhelmová (33)
Herečka je tváří pochodu už poněkolikáté a účastní se i jiných charitativních akcí, které mají ženy varovat. "Ženy by si měly uvědomit, že je ta hrozba příliš velká a daň za zanedbání prevence ještě větší."
.
Simona Stašová (57)
Zákeřná rakovina zničila život několika lidem v jejím okolí. "Cítila jsem proto potřebu využít toho, že mě lidé znají, abych mohla poukázat na to, že prevence je nejlehčím bojem proti této strašlivé nemoci."
.
Aňa Geislerová (36)
"Hřeje mě u srdce, když si uvědomím, kolika ženám pochod pomohl zachránit život. Máme ohlasy, že díky němu zašly na vyšetření a nemoc odhalily včas."
.
Ivana Gottová (36)
"Dělám si pravidelně samovyšetření. Chtěla jsem ale vědět, jak takové vyšetření na mamografu probíhá, a proto jsem ho nedávno absolvovala," říká Ivana.
.
Monika Absolonová (35)
"V mém věku už se o sebe začínám bát," říká Monika, která si pravidelně vyšetřuje prsa prohmatáním a apeluje i na ostatní ženy. "Je to chvilka, která vám dokáže zachránit život! A nic to nestojí!"
.
Autor: nik
Foto: Avon, Prima Love