Duben 2012

Gott pozval na turné Absolonovou a přiznal: Moje dcerky ji milují!

24. dubna 2012 v 9:46 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
20. 4. 2012
.
Zpěvák Karel Gott (72) si po Gabriele Gunčíkové (18) ze SuperStar přizval dalšího hosta na své turné. Moniku Absolonovou (35) mu prý pomohly vybrat jeho holčičky Charlottka (5) a Nellynka (3).
.
"Zaujala mé dcerky, které ji milují. Velmi rády poslouchají její písně," řekl zpěvák Aha! s tím, že by mu holky jinak nedaly pokoj.
.
"Nejdříve jsem si myslela, že Ivana přehání, když říká, že umí moje písně a tančí u mých klipů. Ale pak jsem se přesvědčila, že je to tak. Loni jsem byla velkým dárkem k Charlotčiným 5. narozeninám. Zazpívala jsem jí na oslavě," prozradila Absolonová.
.
Autor: lbp

Avon pochod 2012

23. dubna 2012 v 21:22

To budete koukat: Absolonová se nechala obarvit na blond. Líbí se vám?

2. dubna 2012 v 9:30 | www.super.cz |  Akce
16. 3. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) mění image. Nechala si výrazně zkrátit vlasy a navíc je z ní blondýna. S novými vlasy se objevila na natáčení pořadu To byl náš hit na TV Barrandov.
.
.
"Monika prochází celkovou změnou image. Naším záměrem je, aby se z ní stala taková česká Sophia Loren (77). Klademe důraz na ženské křivky. Vlasy nejsou ještě finální. Čekáme, až doroste ofina a barva vlasů se ještě trošku upraví, ztmaví," řekl Super.cz stylista Filip Vaněk, který má proměnu Absolonové na starost.
.
.
Změnou prochází kompletně i Moničin šatník. "Na cenách Thalie už to bude úplně jiná Monika. Máte se na co těšit," dodal Vaněk.
.
.
Autor: Gabriela Wolfová
Foto: hermina.cz

Absolonová umí utrácet: Za lodičky, na kterých se nedá chodit, dala dvacet tisíc

2. dubna 2012 v 9:23 | www.super.cz |  Ostatní
6. 3. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) si najala stylistu Pavlíny Němcové (37) nebo Simony Krainové (39) Filipa Vaňka (34) a už jí to stojí pořádný balík. Jako první vyrazili pro nové lodičky Christian Louboutin. Boty na dvaceticentimetrovém podpatku vyšly na dvacet tisíc korun. Co na tom, že se na nich nedá chodit. Hlavně, že jsou chic!
.
.
"Dá se na nich maximálně stát a udělat pár kroků. Je to teda horor. Pro krásu se prý musí trpět. Tak to teda pěkně děkuju," řekla se smíchem Super.cz Absolonová.
.
.
A protože stály boty opravdu tučnou částku, Monika v nich "stojí" všude. Vzala si je během týdne na všechny společenské akce, kde byla - na výroční Kleopatru, premiéru muzikálu Bídníci a včera i na natáčení pořadu To byl náš hit na TV Barrandov. Soutěž o nejlepší píseň nakonec s hitem z muzikálu Kleopatra Monika vyhrála.
.
.
Autor: Gabriela Wolfová
Foto: hermina.cz, Michaela Feuereislová

Ženatý mlsný kocour Etzler opět v akci: Lačně hleděl na rajcovní Brožovou

2. dubna 2012 v 9:18 | www.super.cz |  Bídníci
5. 3. 2012
.
Herec Miroslav Etzler (47) vyrazil na premiéru muzikálu Bídníci do pražské GoJa Music Hall s kamarádem Petrem Motlochem. I když na prakticky všechny akce chodil herec ruku v ruce s manželkou Vilmou Cibulkovou, nyní herečka chyběla. Potvrdily se tak nepřímo spekulace bulvárních médií, že jedno z nejstabilnějších manželství šoubyznysu má vážné trhliny.
.
.
Etzler byl na roztrhání. Hrnula se k němu Monika Absolonová (35) i Kateřina Brožová (44). A on vypadal spokojeně. Společnost krásných žen si užíval. Zatímco Moniku si rychle našel její přítel Vratislav Janda, Kateřina se culila, žádná stálá známost po jejím boku momentálně není.
.
Že má pro krásné ženy a navíc herečky a zpěvačky Etzler slabost, dokázal loni, kdy ho paparazzi načapali při nevěře s Radkou Pavlovčinovou (23). To bylo poprvé, kdy herce jeho manželka Vilma vyhodila z domu. Pak mu odpustila, ale vztahem to stejně pořádně zatřáslo. Netrvalo dlouho a pár se rozešel údajně definitivně.
.
Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Michaela Feuereislová

Přijde Monika Absolonová o zuby? Víme, co se děje

2. dubna 2012 v 9:15 | www.super.cz |  Bídníci
5. 3. 2012
.
Monika Absolonová (35) má oprávněný strach o svůj běloskvoucí úsměv. V divadelní roli si totiž musí začerňovat část zubů speciální hmotou. "Dolů po představení to dostávám lihem. Se zubařem jsem se ještě neradila, ale doufám, že mi to nenaruší sklovinu," svěřila Super.cz Monika.
.
Jako paní Thenardiérová v Bídních musí Monika vypadat obzvlášť odpudivě. Ve větší části představení její kostým připomíná model ušitý z použitých hadrů na podlahu a místo líčení má tvář pomazanou tak, aby vypadala jako špinavá. V závěru zase připomíná harlekýna z pantomimy.
.
"Líčím se sama a hrozně mě to baví. Někdy mne musí kolegyně krotit, abych to tak nepřeháněla a nevypadala jako mouřenín," vysvětlila Absolonová.
.
Autor: Saša Šeflová

Marto Jandová, tohle jsou šaty nebo tričko? Zpěvačka ukazovala stehna v ultrakrátké mini

2. dubna 2012 v 9:11 | www.super.cz |  Bídníci
3. 3. 2012
.
Zpěvačka Marta Jandová (37) si poprvé v životě vyzkoušela roli moderátorky. Protože první premiéru muzikálu Bídnici hrála Monika Absolonová (35), s níž alternuje v roli paní Thenardiérové, zbyla na ni povinnost představit celý ansábl muzikálu. "Vystřídáme se. Na Martině premiéře budu zase moderovat já," vysvětlila Super.cz Monika Absolonová.
.
.
Zpěvačky se předháněly, která si vezme víc sexy outfit. Zatímco Monika vsadila na dekolt, Marta se rozhodla, že ukáže co nejvíce ze svých nohou. Minišaty, které si vzala na jeviště, připomínaly spíše trochu delší tričko.
.
Diváci měli možnost si Martu opravdu detailně prohlížet velmi dlouho. Než totiž vyjmenovala všechny účinkující, trvalo to skoro tři čvrtě hodiny. A to ještě vynechala jména muzikantů, kostymérek a dalšího technického personálu.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

Není to už moc? Monika Absolonová si vyšla na párty muzikálu Bídníci málem jen v podprsence

2. dubna 2012 v 9:03 | www.super.cz |  Bídníci
2. 3. 2012
.
Na pódiu byla za ošklivku, tak chtěla, aby na afterpárty vypadala krásně. Monika Absolonová (35) to ale s oblečením na večírku po premiéře legendárního muzikálu Bídníci možná už trochu přehnala. Představitelka paní Thenardiérové si nechala poradit od stylisty, aby si rozepnula halenku až hluboko pod prsa. A předvedla se tak očím hostů v krajkové černé podprsence.
.
.
"Mně to připadá elegantní," ohradila se Monika, která byla vybrána, aby zazpívala první premiéru společně s Kateřinou Brožovou, Danem Hůlkou, Pavlem Vítkem, Terezou Mátlovou či Davidem Uličníkem, kteří už hráli v minulé verzi muzikálu. "Jsem samozřejmě nadšená, že jsem to byla zrovna já. Konkurence je velká," smála se Monika, která roli alternuje s Martou Jandovou.
.
.
Na premiéře v divadle GoJa Music Hall se objevila většina českého showbyznysu. Jiří Pomeje se objevil poprvé od soudu, kdy mu byla určena podmínka a peněžitý trest. V divadle se po dlouhé době mohl potkat se synem své exmanželky Ivety Bartošové, Arturem, který přišel s otcem, jeho partnerkou a slečnou svého věku.
.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

Z Moniky Absolonové je konečně kočka. Najala si stylistu topmodelek Krainové a Němcové

2. dubna 2012 v 8:56 | www.super.cz |  Akce
29. 2. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) nikdy nebyla oblíbenkyní módních policistů. Ne, že by ji označovali za vyloženě nevkusnou, ale lepší známku než trojku za své outfity nedostávala. Obvykle se zdály nudné, bez nápadu a osvěžujících prvků. Teď se ale stala změna.
.
Monika byla nejlépe oblečenou ženou na party k desátému výročí divadla Broadway. V luxusních střevíčcích na ultravysokém podpatku s nápadnou rudou podešví charakterizující známého návrháře obuvi, síťovaných punčochách a černých koktejlkách do půli stehen, které doplnil vyčesaný účes a vyzvedly i vhodné šperky a kabelka, vypadala fantasticky.
.
"Domluvila jsem se se stylistou, že se postará o můj šatník," vysvětlila Super.cz Monika. A první vlaštovka v podobě jejího outfitu byla velmi úspěšná. Protože se jedná o stylistu Filipa Vaňka, který se momentálně stará o oblečení koučů a moderátorů Hlas Česko Slovenska a spolupracoval či spolupracuje mj. se Simonou Krainovou, Pavlínou Němcovou, Michaelou Kociánovou nebo Leošem Marešem, máme se na co těšit. Monika si chce dát obzvlášť záležet na róbě, kterou si vezme do Národního divadla, až se budou předávat ceny Thálie, kde je nominována v kategorii Opereta a muzikál.
.
Autor: Saša Šeflová

Monika Absolonová konečně promluvila o svatbě. Známe podrobnosti

2. dubna 2012 v 8:54 | www.super.cz |  Ostatní
25. 2. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) by se mohla z fleku vdávat. Jen kdyby konečně řekla svému příteli Vratislavovi Jandovi své ano. Ale kvůli novým a novým rolím to pořád odkládá. Super.cz konečně svěřila, že už ale neříká ne.
.
.
"Byla bych stará nevěsta a on starý ženich. Vypadali bychom trapně. A já bych se chtěla vdávat v bílých šatech a se závojem. Protože závoj jsem na svojí první svatbě neměla, aby ženich nevypadal menší než já," vyprávěla. "A tak se vezmeme někde tajně, aby nikdo neviděl, jak budu v závoji vypadat," dodala.
.
.
Také neplánuje vzít si manželovo příjmení. "Zůstanu Abslonová, protože zpěvaček se jménem Jandová, už je tady dost. Takže ani podle jména nikdo nic nepozná," řekla Monika, která je letos opět nominována na prestižní hereckou cenu Thálie. Poprvé se dostala na nominaci za muzikál Kleopatra, podruhé byla v širším výběru za Angeliku a letos ji komise vybrala za roli v muzikálu Funny Girl, který se hraje v Ústí nad Labem.
.
.
Autor: Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová

Monika Absolonová: Cena není konec, ale začátek

1. dubna 2012 v 22:08 | www.novinky.cz |  Úspěchy
26. 3. 2012
.
Zpěvačka a herečka Monika Absolonová obdržela cenu Thálie za roli Fanny Briceové v ústeckém divadle. "Je to úžasné překvapení a velká radost, ale taky pocit zodpovědnosti, protože cenou nic nekončí, spíš všechno začíná. Jsem trémistka a teď budu mít o to věší trému z toho, že diváci budou čekat výkon hodný toho ocenění," řekla Právu.
.
.
Překvapilo vás, že jste Thálii získala za Fanny Briceovou v ústeckém divadle?
"Fanny je tak krásná role, že bych ji hrála kdekoli. Ale jsem ústeckému divadlu moc vděčná, hlavně pánům Tomáši Šimerdovi a Radku Balášovi, že mi tak krásnou roli nabídli."
.
V čem je Fanny Briceová jiná než vaše dosavadní postavy?
"Především je to jiný druh hudby a role, která vyžaduje velké nároky činoherní a spoustu energie, navíc v téhle roli prakticky neslezu z jeviště.
.
Pomohl mi ji zvládnout jak pan dirigent Arnošt Moulík, tak režisér Lumír Olšovský, ale především pan profesor Eduard Klezla, k němuž chodím od roku 1995 a který se mnou celou roli nakorepetoval."
.
Pendlovat mezi Prahou a Ústím asi nebylo jednoduché?
"Byly to velké nervy, stres, málo zkoušek, dojíždění. Do toho jsem ještě hrála v Praze, před ústeckou premiérou jsem měla Vraždy za oponou v Karlíně a moderovala jsem Atleta roku. Ale přesto jsem strašně ráda, že jsem do toho šla a se mnou celý soubor naplno."
.
Takže Cena Thálie je pro vás sladkou odměnou?
"Je to úžasné překvapení a velká radost, ale taky pocit zodpovědnosti, protože cenou nic nekončí, spíš všechno začíná. Jsem trémistka a teď budu mít o to věší trému z toho, že diváci budou čekat výkon hodný toho ocenění. Ale já se teď ze všech sil budu snažit radost, kterou z té ceny mám, předávat lidem v hledišti."
.
Autor: rh
Foto: Jan Handrejch, Právo

Monika Absolonová: Nominace na Thalii je pro mě vyznamenáním!

1. dubna 2012 v 21:44 | www.blesk.cz |  Rozhovory
12. 3. 2012
.
Zpěvačka Monika Absolonová (35) byla hostem na chatu v redakci Blesk.cz. V pořadu To byl náš hit zazpívá píseň People z muzikálu Funny Girl, za který je letos nomonivaná na divadelní Cenu Thálie. Účinkuje také v novém nastudování muzikálu Bídníci jako hospodská Madame Thénardier, v komedii Světáci v roli Zuzany po Ivě Janžurové, v karlínské Vraždě za oponou hraje spisovatelku Georgiu, manželku moderátora pořadu To byl náš hit Petra Vondráčka. Podívejte se, na co vše v chatu odpověděla.
.
.
Otázka: Dobrý den , nejdříve bych vám chtěla pogratulovat na nominaci cenu Thálie a ceně v pořadu To byl náš hit. Máte oravdu překráásný hlas. Připravuje se nějaký další solový koncert?(byla jsem na něm v Praze a byl přenádherný). moc děkuju za odpověď a přeju krásný den.(Daiva99)
Monika: DAIVO,DEKUJU MOC!!! KONCERT URCITE ZASE BUDE, ALE MOMENTALNE JSEM V TAKOVEM POKLUSU, ZE NENI KDY...ALE NEBOJTE, ZASE NECO VYMYSLIM:) KAZDOPADNE MOC DEKUJU ZA PREKRASNE DOTAZY A VZKAZY, KTERE JSEM BOHUZEL NESTACILA VSECHNY ZODPOVEDET, COZ ME OPRAVDU MRZI...ALE NIKDO NEPOCITAL, ZE JICH PRIJDE TOLIK!!! ZASKOCILI JSTE ME A OPRAVDU DOJALI... MOC VAM VSEM DEKUJU ZA ZAJEM , PRIZEN, PODPORU...NESMIRNE SI TOHO VAZIM. ZAROVEN ME TO VELMI ZAVAZUJE VAS NEZKLAMAT. PREJI VAM VSEM JEN TO NEJ!HODNE STESTI, ZDRAVI A LASKY. KRASNE JARO, LETO A VUBEC VSECHNO:) KDYBY JSTE SE VECER NUDILI KOUKNETE NA CT1 OD 18.30 DNES POPRVE MODERUJU TAXIKA A VE 20.00 PREPNETE NA TV BARRANDOV, TAM ZAZPIVAM ZA DOPROVODU FANTASTICKEHO, LEGENDARNIHO DIRIGENTA PANA ARNOSTA MOULIKA PISEN Z FUNNY GIRL PEOPLE. DEKUJU A OPATRUJTE SE S UCTOU VASE M.A.
.
Otázka: Dobrý dne, Chtěla jsem se vás zeptat, kde bych mohla získat váš Autogram.. byla bych strašně šťastná, kdybych ho měla ve své sbírce.. Přeji krásný den.. :) A děkujji za odpověď(Tereza)
Monika: TEREZKO VYPLNTE FORMULAR NA MYCH STRANKACH:) PAPA
.
Otázka: Mila Moni, je jaro, videla jste uz ted nekde capy? Pry prileteli - tady v Nemecku uz pry jsou. Tesim se, az vas zase uvidim.(Blanka Bartsch Forstova)
Monika: BLANI NEVIDELA...JESTE JARO NECITIM. DOUFAM ZE BRZO PRIJDE. KRASNY DEN!
.
Otázka: Krásný den Moniko :)) Jak se máte? :) Jste poslední dobou hodně vytížená ? :) A teď mě napadla ještě jedna otázka - Sledujete Partičku (zábavný pořad na Primě) ? :) Mějte se krásně a ať všechno zvládnete :) Přeju hodně úspěchů do života a konečně nějaké mimčo ;) ♥(" Hani " :))
Monika: HANI MOMENTALNE JSEM NEJVYTIZENEJSI V ZIVOTE...ALE ZAPLATPANBUH! PARTICKU JSEM NIKDY NEVIDELA, PROTOZE MOC NEKOUKAM NA TV, ALE RADA BYCH NA NE DO DIVADLA. KAZDOPADNE ZNAM GENU SE SUCHOSEM A TI DVA JSOU ZARUKOU ZABAVY VZDY A VSUDE! DEKUJU I VAM JEN TO NEJ! M.
.
Otázka: Ahoj, omlouvám se že píšu dřív ale bohužel v pondělí to jinak nestíhám! Chci jen Monče popřát moc štěstíčka :) jen ať ti to tak zpívá dál :)) (Khaled :))
Monika: KHALEDE DEKUJU MOC!CERT TE VEM! M.
.
Otázka: Dobrý den Moni, před několika lety jste prošla výraznou změnou z - dovolím si říct- boubelky se během chvíle stala nádherná žena s dokonalými křivkami, překypující sexappealem a tuto formu si držíte i nadále. Co Vás přimnělo k tomu "něco ze sebou udělat", co bylo Vaší největší motivací a kolik úsilí to stálo/ stojí vypadat tak dobře? :-) Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den. :-)(Dominika)
Monika: DOMINIKO DEKUJU.) K DOKONALOSTI MAM OPRAVDU DALEKO...BOHUZEL. NA HUBNUTI FUNGUJE JEDINE OMEZIT SE V JIDLE A HYBAT SE...MOMENTALNE MI ANI JEDNO NEJDE!!!DRZTE SE A PEVNOU VULI PREJU.)MOTIVACI JSOU DIVACI A JEVISTE...KRASNY DEN
.
Otázka: Zdravím Vás a než položím otázku, chtěla bych Vám říct, že máte ten nejúžasnější hlas, který zahřeje u srdíčka a staví chloupky do pozoru a nádherné oči, které se umějí smát....a otázka: Která muzikálová role je Vám nejmilejší? Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstíčka.(Eva K.)
Monika: EVI DEKUJU...:)MAM RADA VSECHNY, ALE MOMENTALNE VEDE MUZIKAL FUNNY GIRL, TO JE SICE DRINA, ALE KRASNA...OPATRUJTE SE!
.
Otázka: božská moniko jste mojí královnou mezi zpěvačkami už 12 let moc vás obdivuji a chtěl by se jako váš věrný fanoušek zeptat kdy bude cd vše nej v životě jste poklad aŤ se vám nadále tak krásně zpívá jako doposud děkuji (hanns)
Monika: HANSI, DEKUJU MOC! CD BUDE NEJDRIV ZA ROK CI DVA...UVIDIME.DEKUJU A I VAM JEN TO NEJ!
.
Otázka: Ahoj Monči,chcem sa spytat,ci chodis aj na slovensko,hlavne do Košic.(dušan)
Monika: DUSANE, TERAZ BOHUZIAL NIE...:( KRASNY DEN:)
.
Otázka: Monicko vase pisne rad posloucham ,preji hodne krasnych pisnicek, s velikym obdivem Švec VL.(Švec Vlastislav)
Monika: VLASTISLAVE DEKUJU!!! KRASNY DEN!
.
Otázka: Ahoj Moni, v prvé řadě Tě moc zdravím :-)! Chtěla jsem se Tě zeptat, jestli máš doma všechny CD co si kdy vydala a jestli se někde dají sehnat ( hlavně ty starší ).? Děkuji za odpověď a už se moc těším až Tě 17.3.uvidím :-). Taky se v květnu chystám na muzikál Noc na Karlštejně, dlouho jsem na žádném s Tebou nebyla, tak musím dohonit absenci :-). Měj se krásně a OPATRUJ SE! Páčko J. (Jana P.)
Monika: JANI, BOHUZEL NEMAM VSECHNY CD, KTERE JSEM VYDALA! TO JE OSTUDA CO! A ANI TY NA KTERYCH JEN HOSTUJU...BUDU TO MUSET NEKDE SEHNAT...KRASNY DEN A TESM SE! NOC NA KARLSTEJNE JE KRASNA!
.
Otázka: Ahoj Moni mohal ybch se tě na ěnco zeptat? Herci a zpěváci v muzikálech zpívají na playback nebo naživo? Moc by mě to zajímalo. Děkuji moc za odpoved(Míša Vašáková)
Monika: MISO V MUZIKALECH SE VZDYCKY ZPIVA NA ZIVO! JEN V NEKTERYCH PRODUKCICH NENI ZIVY ORCHESTR, TZN. HUDBA A TREBA SBOROVE PARTY JSOU PLAYBACK, ALE SOLOSTE ZPIVAJI ZIVE VZDY:) KRASNY DEN!
.
Otázka: Dobrý den.chtěla jsem zeptat ¨chtěla jste být vždycky zpěvačkou?(Maky Ch.)
Monika: MAKY, VZDYCKY...:) A HURA POVEDLO SE!KRASNY DEN
.
Otázka: Ahoj Mončo chci ti říct že ti moc fandím. Jsi super zpěvačka,a já se pokaždé raduju, když tě vidím v telce :-). Chci se zeptat kterou roli ze všech které teď hraješ máš nejraději. A kterou vůbec.Měj se moc krásně. Držím ti obě palce ať jsi pořád tak úspěšná jako doteď a klidně i víc :D. Ahoj(Dráža)
Monika: DRAZO AHOJ:)DEKUJU ZA DOTAZ, ALE NEUMIM ODPOVEDET! VSECHNY ROLE MAM RADA, PROTO JE HRAJU...:) MOZNA MOMENTALNE VITEZI FANNY VE FUNNY GIRL! KRASNY DEN!
.
Otázka: Milá Moničko, jsi nejlepší zpěvačka na světě,krásná,dokonalá....neuvěřitelná...a strašně milá...doufám že se někdy uvidíme...Moní,pustí mě na Bídnících za tebou do zákulisí?Jsi moje zlatíčko..Mám tě strašně moc ráda!! Nikolka :)*(Nikolka)
Monika: NIKOLKO, TOHLE VSECHNO SNAD ANI NEMUZU BYT:) ALE DEKUJU MOC.DO ZAKULISI SE NEPOUSTI, ALE POCKEJ PO U ZADNOHO VCHODU:) KRASNY DEN:)
.
Otázka: Dobrý den Moniko, vím, že dost často máte vystoupení i na druhé straně republiky. Chtěla bych se zeptat, jestli všechno odřídíte sama nebo využíváte pomoci druhého řidiče? Děkuji za odpověď a mějte se moc hezky Iveta(Iveta)
Monika: MILA IVETO VYUZIVAM RIDICE! SVEHO BRATRA, KTERY ME MA MISTO BRIGADY:)KRASNY DEN:)
.
Otázka: Ahoj Mončo, jsi úúžasná. Nikdy nikdo už nezazpívá líp Teď královnou jsem já, to je prostě navždy Tvoje. Navíc jsi i výborná tanečnice, strašně jsem Ti fandila ve Stardance. Nechtěla by ses tancování věnovat profesionálně spolu se zpíváním? :-)(Verunka)
Monika: VERUNKO DEKUJU! JA JSEM TANECNICE NA BATERKY! STRASNE MI POMOHL VASEK MASARYK, BEZ NEJ A SVE PILE BYCH TO TAKHLE DOBRE NIKDY NEZVLADLA.JE PRAVDA, ZE KDYZ SE KOUKNU ZPETNE NA NASE TANCE, TAK TAM TA NERVOZITA NENI VIDET A VYPADA TO, ZE FAKT TANCIM:)))COZ JE NEUVERITELNY!!!KRASNY DEN!
.
Otázka: Moničko, chtěla bych se tě zeptat,jestli je možné poprosit tě o podpis na plese Olomouckého kraje??Jinak v pořadu To byl náš hit jsi byla nejlepší a strašně mooc ti to slušelo :)mám tě strašně moc ráda.Jsi ta nejlepší zpěvačka ;)S přáním pěkného dne Sabinka(Sabinka)
Monika: MILA SABINKO DEKUJU MOC! URCITE TO NEBUDE PROBLEM, JEN ME NAJDETE:) KRASNY DEN!!!
.
Otázka: ahoj,ses super zpevacka a osobnost a chtel bych se zeptat kde jsi sehnala ty nadherny lodicky od loubotina a jak se ti v nich chodi diky moc.(Petr1)
Monika: PETO DEKUJU! SEHNAL MI JE MUJ STYLISTA FILIP VANEK, V JEDNOM OBCHODU V PARIZSKE ULICI. FILIP JE STRASNE SIKOVNEJ NAVIC JSEM ZACALA SPOLUPRACOVAT S BLANKOU HASKOVOU A TO JE KOUZELNICE KOUZELNA, CO SE TYCE VLASU:) TO BUDE TED MONA UPLNE NOVA, JINA:)))DOUFAM, ZE SE VAM TO BUDE LIBIT.PAPA
.
Otázka: Naše milá Moňo, přeji Ti hodně zdraví, štěstí a lásky a hodně krásných písniček a rolí. Jsi fakt úžasná. :)))(JanaK.)
Monika: JANI MOC DEKUJU!!!KRASNY DEN:)
.
Otázka: Milá Mony moooc Tě zdravím a chci se zeptat, zda zase neplánuješ svůj sólový konzert? Jinak moooc držím pěsti na Thalii a děkuji za úžasný zážitek a setkání na Vraždě!!!! zdraví Naďa(Naďa Jablonec)
Monika: NADI! MOC ZDRAVIM DO JABLONCE:) KONCERT MAM V LETE , V CERVENCI, NA HRADE A TED SI NEVZPOMENU NA JMENO!!!KOUKNI NA STRANKY! DEKUJU ZA PODPORU:)PAPA
.
Otázka: ahoj Moni. chtela jsem se te zeptat co ti udela radost, protoze jdeme 19.3. 2012 na funny girl do Usti nad Labem a rada bych se s tebou videla? dekuju ti za odpoved mej se moc hezky!(kacka)
Monika: KACKO, BUDU RADA KDYZ PRIJDETE A UZIJETE SI SE MNOU PRIBEH FANNY BRICEOVE! TO BOHATA STACI:) KRASNY DEN!
.
Otázka: Ahojky Moni, v To byl náš hit jsi byla skvělá už se těším na People :) jinak moc gratulu za nominaci na Thalii a taky držím palečky aby jsi cenu dostala protože ty si jí zasloužíš :) mno posílám pusu pomazli Kvída a zase někdy naviděnou PS: moc děkuju za podpísek :)(Míša (s originálníma kytkama))
Monika: MISO, JA MOC DEKUJU! CERT TE VEM:) I KDYBYCH CENU NEDOSTALA, TAK JAK SE RIKA VE VRAZDE ZA OPONOU: UZ POUHA NOMINACE JE PRO NAS UMELCE VYZNAMENANIM! A JA TO CITIM STEJNE:) MISO KRASNY DEN:)
.
Otázka: Zdravím vás Moničko jsem rada že jste to vyhrala vy a vaše kralovnna je nejlepší muzikal.A nepřijedete k nám do Boleslavi zase do divadla s fuuny girl to bylo taky užasné přestavení)))))A děkuji vám za fotečku fakt hezký předtavení s pozdravem Dana.(danča)
Monika: DANI, DEKUJU:) NEVIM JESTLI PRIJEDEME ZASE S FUNNY DO BLOLKY, ALE VIM, ZE V RIJNU BUDEME SFUNNY HOSTOVAT V HYBERNII! TUSIM, 25.A 26.10. KRASNY DEN
.
Otázka: Dobrý den Moničko, jsem Vaše velká fanynka, byla jsme na Vašem koncertě v Hybernii a v pondělí jsem se s Vámi fotila po přímé přenosu, byla jste výborná. Moc Vám držím palce jak v soukromí, tak ve Vaší kariéře. S láskou Vaše fanynka, Janča Třeštíková (Jana Třeštíková)
Monika: JANI DEKUJU MOC:)I VAM JEN TO NEJ:)))
.
Otázka: božská moniko jsem vaším fanouškem už 12 let a pořád vám fandím přeji spoustu hitů opatrujte se vše nej v životě(honza)
Monika: HONZO:) JEE, TAK TO JSTE DRZAK! DEKUJU!!!KRASNY DEN A I VAM JEN TO NEJ:)M.
.
Otázka: Moni 12.5 jdu na muzikál Bídnici a moc se těším.Mohla ybch se zeptat budeš tam hrát ty? nebo kdo tam bude místo tebe?? a nevíš jestli tam bude Dan Hůlka a Pepa Vágner? Prosím moc odepiš mi..mě ještě nikdo neodpověděl. Míša(Míša V.)
Monika: MISO, TO JE BOHUZEL TAK DALEKO, ZE NEVIM JESTLI HRAJU, ALE SLEDUJ MOJE STRANKY, JA TAM TERMINY MAM JAKMILE JE VIM. JAK TO MAJI KLUCI NEVIM... MEJ SE A DOUFAM, ZE BUDES MIT STESTI NA OBSAZENI, KTERE CHCES:)PA
.
Otázka: Ahoj Moní,dotaz vlastně nemám,jen Ti chci říct, že jsem strašně ráda už za to, že žiješ. Děláš mi každý den o něco hezčí! :) A nakonec by se nějaký dotaz přece našel - možná to nevíš,ale kdyby náhodou - nebudou Světáci u v Břeclavi? Předěm děkuji :) Kleopatra ^^(Clea :))
Monika: CLEO:) DEKUJU! VY ME TADY DNESKA NORMALNE DOJIMATE!!!NEVIM, KDY BUDOU SVETACI V BRECLAVI, ALE SLEDUJ MOJE STRANKY, TAM VZDYCKY VSECHNO VEDI:) WWW.ABSOLONOVA.CZ OPATRUJ SE DRAHA KLEOPATRO:)PA
.
Otázka: Dobrý deň Monika ja by som sa chcela spátať , či niekedy prídete koncertovať na Slovensko aj blízko Nitry ... Viem teraz pôjdete s hrou Den na zkoušku blízko Malaciek .... Len sa chcem spýtať , či prídete aj niekedy blízko Nitry pretože bohužial na tie koncerty ktoré máte na Slovensku ja nemôžem ísť .... Ste úžastná speváčka a aj napriek tomu že mám len 15 rokov počúvam vás už roky... A aj napriek tomu , že som vás ešte nestretla stále dúfam , že vás niekedy stretnem ... Ste úžastná... Ďakujem za všetky vaše pesničky , ktoré mi dodávajú silu v neľahkých sitáciach .... Ste najlepšia speváčka... a dúfam ,že v pondelok opäť vyhráte v relácií To byl náš a hit a dúfam že vyhráte aj TýTý pretože si to veľmi zaslúžite... Prajem vám veľa šťastia , zdravia , lásky a úspechov či už v súkromí alebo v práci... Lenka (Lenka1997)
Monika: LENI ,ZDRAVIM NA SLOVENSKO!!!BOHUZEL NEVIM KDY ME ZPEV PRIVEDE DO NITRY, ALE DOUFAM, ZE SE TO BRZY STANE! TED BUDU 15. A 16.3. NA SLOVENSKU SE DNEM NA ZKOUSKU A MOC SE TESIM! DEKUJU ZA KRASNE PRANI, NEMUSIM BYT PRVNI, MNE STACI, ZE NEKOMU TREBA UDELAM RADOST:) MINULY TYDEN JSEM V HITU NA BARRANDOVE VYHRALA A BYLO TO SNAD POPRVE V MEM ZIVOTE:) ALE TO JSEM ZPIVALA PISNE, KTERE JSOU ZNAME:) DNES BUDU ZPIVAT PISEN Z MUZIKALU FUNNY GIRL, KTEROU ODE ME NIKDO V TV NESLYSEL, TAK JEN DOUFAM, ZE NESKONCIM POSLEDNI:)MEJTE SE KRASNE!!!
.
Otázka: Jsi moje favoritka:-))) Jinak přejí vše nej v pracovní sféře a také k dnešnímu českému svátku MDŽ:-)))(kikus2)
Monika: KIKU2.) MOC DEKUJU OPOZDENE ZA PRANI:) I VAM VSE NEJ!DEKUJU A PREJI KRASNY DEN:)
.
Otázka: Kleopatra ve vašem podání byla nejlepší. Jste krásná žena a umíte moc pěkně zpívat. Proč už nevystupujete v Kleopatře? Přeji moc štěstí v osobním životě (Zuzana)
Monika: ZUZKO DEKUJU...PROTOZE VSECHNO MA SVUJ ZACATEK I KONEC... A MUJ KONEC V KLEOPATRE BYL 26.12.2010 A BYL SMUTNEJ, ALE KRASNEJ A DUSTOJNEJ:)I VAM JEN TO NEJ! DEKUJU:)
.
Otázka: Ahoj Moni, letošní Lucerna byla skvělá, krásně jsi to tam rosvítila a roztančila... Budeš hostem H.Zagorové ještě někdy? Můžu mít otázku - kolik měří H.Z. my se tady s holkama přeme a vsadili jsme se... Máme tě moc rádi, přejeme moc úspěchů. (Mirda)
Monika: MIRDO:) HANICKA JE MALINKO MENSI NEZ JA A JA MAM 172 CM. TAK MUZE MIT 167 CM? NEVIM:)))KAZDOPADNE DEKUJU ZA VTIPNY DOTAZ:) DEKUJU ZA POCHVALU! TEN KONCERT BYL PARADNI A ATMOSFERA NESKUTECNA:))) S HANKOU ZAGOROVOU KDYKOLIV A COKOLIV:) TZN. POZVE LI ME, BUDE MI CTI...MEJTE SE V PRACI VSICHNI FAJN:)
.
Otázka: Jste nádherná ženská s obrovským sexepílem. Co tak erotické fotky pro Playboy, neuvažujete o nich?(Blekota)
Monika: BLEKOTO, TO JSOU VECI:) TAK O TOMHLE OPRAVDU NEUVAZUJU:)))KRASNY DEN
.
Otázka: Dobrý den Moniko, velice Vás obdivuji. Chtěl bych se zeptat zda Vás ještě někdy uvidíme jako Kleopatru? Připravujete další řadové CD? Poslední "opravdové" vyšlo v roce 2004 "Zůstávám dál". Přeji hodně úspěchů a kdyby se povedlo miminko, tak ať jste zdravé :)(Pepa - Praha Michle)
Monika: PEPO, DEKUJU! DOUFAM,ZE ME V BUDOUCNU CEKA TO VELIKE STESTI V SOUKROMI:)))A KDYBY SE POVEDLO SOLOVE PUVODNU CD BUDU PRESTASTNA! UZ O NEM ZACINAM UVAZOVAT:) MYSLIM, ZE 2X NEVSTOUPIS DO TEZE REKY. TZN. KLEOPATRA JE NADHERNA ROLE, KTERA MI PRINESLA SPOUSTU RADOSTI, USPECHU, FANOUSKU...:) A PROTO JE DOBRE, KDYZ TO PRINESE STESTI ZAS NEKOMU DALSIMU. NIKDY NERIKEJ NIKDY, ALE MYSLIM, ZE UZ JI SE MNOU V DIVADLE NEUVIDITE.
.
Otázka: Dobrý den,paní Moniko.Moc ráda poslochám vaše písničky. Hodně štěstí ve zpívání i v životě vám přeje Pavlína.(Pavlína)
Monika: PAVLINO, DEKUJU MOC:)DOUFAM, ZE VAS BUDU BAVIT I NADALE:)KRASNY DEN!
.
Otázka: Ahoj Moni.Měla jsem možnost vidět muzikál Angelika a musím říct,že ty a Pepa Vojtek jste byli úžasní.Jak na tento muzikál vzpomínáš Ty?(Markéta)
Monika: MARKETO, NA VSECHNY ROLE VZPOMINAM RADA, TAKY JSEM JE VSECHNY MOC RADA HRALA:) NAVIC ANGELIKA BYL MUJ NAPAD, TAK JSEM JI MELA O TO RADEJI:) MEJ SE KRASNE.
.
Otázka: Nechci vám ani pokládat žádnou otázku,ale pouze pozdravit a poděkovat za Vámi nazpívané krásné písničky,které si vždycky pouštím pro dobrou náladu.Nejen já,ale i moje maminka (77 let),vás obdivujeme za stále pozitivní vystupování.S dcerou a 11 letým synem se také moc těšíme v neděli 11.3. na Bídníky,kde si to vaše úúúúžasné zpívání z 1.řady pořádně užijeme.Mějte se moc krásně a přeji Vám ještě mnoho splněných přání.(Radka)
Monika: MILA RADKO,MOC DEKUJU ZA KRASNY VZKAZ!DOUFAM,ZE JSTE SI BIDNIKY UZILI STEJNE JAKO JA:) KRASNY DEN
.
Autor: red
Foto: Martin Hurda