To byl náš hit: Petr Vondráček odstartuje druhou řadu

28. ledna 2012 v 19:42 | www.ihot.cz |  Akce
23. 1. 2012
.
Startuje druhá řada úspěšné hudební show To byl náš hit! 16 tematických přímých přenosů zahájí už v pondělí 13. února Valentýnské duety. V dalších dílech diváci svými hlasy rozhodnou o nejoblíbenější rockové baladě, největším filmovém i muzikálovém hitu, najdou i nejhezčí písničky Waldemara Matušky, Petra Jandy nebo Elvise Presleyho.
.
Nominační fáze je zahájena. Diváci už nyní mohou navrhnout svoji nejoblíbenější písničku. Tipy posílají na e-mailovou adresu nominace@barrandov.tv, hity s nejvyšším počtem nominací zazní v nových aranžmá a překvapivých seskupeních, vždy v podání špičkových hvězd.
.
Nová řada přinese hned několik novinek. Pro výherce právě probíhající Valentýnské soutěže bude první přímý přenos 2. řady pořadu To byl náš hit nezapomenutelným! Jeden vylosovaný zamilovaný pár prožije doslova hvězdné dny. Získá romantickou večeři, noc v přepychovém hotelu Alcron, cestu na natáčení luxusní limuzínou i setkání s hvězdami! V každém díle bude navíc vylosován jeden hlasující divák, výherce ceny pořadu To byl náš hit.
.
Pořadem opět provede Petr Vondráček, účast v show již potvrdili: Monika Absolonová, Miro Žbirka, Michal David, Eva Pilarová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Martin Chodúr, Bára Basiková a další.
.
Autor: iHOT.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama