Srpen 2011


Jízda za oponou

31. srpna 2011 v 16:43

Módní policie Story

28. srpna 2011 v 20:31 | Story
.

Top Star Magazín 7

28. srpna 2011 v 20:19 | www.stream.cz |  Akce

17. 2. 2011
.
První reportáž bude patřit Monice Absolonové. O Monice víme ledasco, ale setkání s její maminkou by mohlo být velice zábavné. (od 1:49)
.
Top Star Magazín vyrazil za zpěvačkou Monikou Absolonovou aby trochu blíže prozkoumal její soukromí a rodinu. Co například na Monice nejvíc obdivuje její přítel Vráťa a jak se jí žije v jednom domě s maminkou Blankou?
.
Jaký je to pro maminku mít doma slavný dítě?
Monika Absolonová: "Já si myslím, že to jako úplně hitparáda není. Myslím, že jsou situace, vím, že mamka, když si hledala práci, tak jednoho dne mi zavolala, že už toho má dost, že kvůli mně ji nikam jako nechtěli. Ale nechtěli v tom, jako že měli pocit, že by nevzala takovouhle práci. A máma: A já jim prostě nevysvětlím, že prostě. Vysvětli jim, že nejsi milionářka nebo tak. Přišlo mi to taky legrační. Já říkám: Mami, já přece za to nemůžu. A máma: A já za to můžu? Tak to vím, že z toho byla nešťastná. Ne, že by jí to ty lidi dávali jako sežrat, ale jenom si mysleli, že by třeba mamka učit do školky nebo někam jako nešla, že jako. Naopak máma to má ráda a my jsem všichni rádi, že ji to tam baví, že jo, a ty děti ji maj rádi."
.
Paní Absolonová vy žijete v jednom domě s Monikou, každá máte svoji domácnost. Jak si tak jako do té domácnosti vzájemně zasahujete?
Blanka Absolonová: "Každá si to děláme sama. Já můžu říct, že teda Monika si žehlí od 16 let sama vždycky. Protože jak nerada uklízela oblečení, tak vždycky všechno vytahala ven, pak aby se to nemuselo skládat do skříně, hodila to do špíny, já jsem to vyprala, vyžehlila. Pak jsem si řekla konec. Takže od tý doby už si uklízela věci, protože si to pak musela i vyžehlit. A teďka jak bydlíme, ty domácnosti jsou opravdu na sobě tak nezávislé, že k sobě chodíme na návštěvu stejně jako kdyby jsme bydleli na druhém konci Prahy nebo v jiném městě."
.
Málokdo by si pomyslel, že Monika Absolonová, která zpívá od svých 16 let, měla teprve před třemi měsíci svůj první sólový koncert v životě. A ani tam nechyběli její nejbližší.
.
Co poradit zpěvačce, která má úplně první koncert v životě?
Hana Zagorová: "Ježiš, to jenom, tý se není zapotřebí radit vůbec nic. Opravdu. Ta všechno má."
.
Monika nám prozradila, že dokonce vám musí zpívat i doma. Je to pravda?
Vratislav Janda: "No já vám to musím potvrdit, že když dlouho jí neslyším, tak že se mi stejská a přeju si, aby mi zazpívala no. A kolikrát máme koncerty třeba do tří do rána. Sedíme na zemi, popíjíme a máme základy a zpíváme."
.
Vzpomínáte vy na ty chvíle, jak vyprávěla Monička, že zpívala u toho zrcadla…
Ing. Oldřich Výpusta (dědeček): "Ona taky zpívala se mnou. Poněvadž já jsem tak trochu zpěvák taky."
.
Helena Výpustová (babička): "Zpívala tam před tím dlouhým zrcadlem a do toho hříbku, jak se kdysi spravovaly ponožky, kdysi. Tak do toho zpívala."
.
Ing. Oldřich Výpusta (dědeček): "Myslím, že ještě někde je."
.
Helena Výpustová (babička): "To jsem jí dala. To si odvezla. To si schovala na památku. Takže já jsem z toho celá dojmutá."
.
Hurá.
Monika Absolonová: "Hurá."
.
Mončo, tak dojmy, jak ti je?
Monika Absolonová: "Já jsem hrozně šťastná. Vím, že jsem zapomněla kousek textu, ale jinak jsem úplně šťastná, že to mám za sebou. A ty lidi byli úplně úžasný. Já jim hrozně děkuju za to, že přišli a tleskali a tak."
.
Redaktorka: Martina Jandová, Andrea Ježková

Top Star Magazín 27

26. srpna 2011 v 14:03 | www.stream.cz |  Ostatní
6. 7. 2011
.
Reportáž o sporu Moniky a Michala Davida od 11:55
.
Všechny nás velmi překvapila zpráva o konfliktu Michala Davida s Monikou Absolonovou mezi kterými byly do té doby téměř rodinné vazby. Veškeré spory se týkaly nového alba, které Monika Absolonová vydala, a které tentokrát nedělala s Michalem, nýbrž s jiným hudebníkem Jiřím Škorpíkem. Následně na to Michal David oznámil, že Monika nebude zpívat hlavní roli v jeho novém muzikálu Kat Mydlář.
.
Michal David: "V zásadě problém byl v tom, že jsem jí chtěl vyprodukovat po těch osmi letech co jí dělám v muzikálu muzikálový cédéčko jinak. Než mi bylo víceméně už předloženo, aniž bych do toho mohl nějakým způsobem zasáhnout a mluvit. Kde Jirka Škorpík tomu dal aranže, který třeba se mi moc nelíběj a se kterýma nejsem úplně spokojenej a když někdo napíše nějaký písně, tak je slušnost, že se mu nejdřív vůbec představí písničky v jaký formě se budou vydávat a ten autor s tím má souhlasit."
.
Monika Absolonová: "Protože jsem oslovovala všechny autory o svolení, tak jsem pochopitelně, a tím, že se Michalem jsme měli, já doufám, že někdy zase mít budeme, blízkej vztah, takže jsem za ním někdy v dubnu tady toho roku byla, řekla jsem mu, že budu připravovat muzikálový cédéčko, že ho budu dělat s Jirkou Škorpíkem a že bych moc ráda tam zařadila tři písničky a že k nim uděláme nový aranže. A Michal říkal: Ježiš to je bezvadný. To držím palce. Jirka je šikovnej. A pak vlastně byl večírek k desce a pak mi Míša napsal, že se mu ta deska nelíbí."
.
Prosímtě Michale, vy jste se předtím vůbec nebavili. Monika za tebou nebyla? Údajně byla se s tebou radit a informovat tě o tom, že něco chystá.
Michal David: "No skutečně nebyla. No byl jsem s tím tak trošku překvapenej. Ale já říkám, je to dospělá ženská, která si myslím, že má právo na to si svůj život určitě řešit a pokud se chce postavit na vlastní nohy a už nepotřebuje naší pomoc, tak nic proti tomu nemáme, ať to zkusí."
.
Monika Absolonová a Michal David se po čase usmířili a dnes spolu opět komunikují.

Top Star Magazín 29

26. srpna 2011 v 13:39 | www.stream.cz
20. 7. 2011
.
Reportáž s Monikou a Kvídem od 15:19
.
Ty máš takovýho malýho pejsáčka.
Monika Absolonová: "Mám takovýho malýho pejsáčka a prosím vás, ano správně Kvído čuráš. Já si neumím představit život bez Kvída. A vůbec si neumím představit, že bych měla jako jinýho psa. On je tak jako specifickej, tak jako nevychovanej a přitom jako takovej milující, že pro mě on je hrozně důležitej. "

Top Star Magazín 34

26. srpna 2011 v 12:32 | www.stream.cz |  Akce
24. 8. 2011
.
Reportáž ze svatby Ilony Csáková a Radka Voneše od 26:29
.

Moniko, obligátní otázka, co byste popřála Iloně do novýho života?
Monika Absolonová: "No pochopitelně štěstí, zdraví a lásku. Lásku maj. Aby měli další krásný děti jako je malej. A aby jim to vydrželo, aby spolu byli šťastní. Zatím vypadají úžasně šťastně a hrozně mě jako pár baví a strašně ráda se s nima potkávám, takže myslím, že jim to vyjde.


VIP zprávy 23.8.2011

26. srpna 2011 v 12:08 | www.stream.cz
23. 8. 2011
.
Reportáž z natáčení Moničina videoklipu od 6:13
.
Zpěvačka Monika Absolonová trávila poslední dva dny na střeše jednoho pražského hotelu. Prostředí z výhledem na Prahu zvolila pro natáčení svého nového videoklipu. No tak vzhůru k oblakům Móňo.
.
Jedu. Playback.
.
Deska s názvem Muzikálové album vyšla Monice Absolonové už před rokem. Do natáčení videoklipu se ale vrhla až teď. Zvolit písničku, která si natočení klipu zaslouží nebylo složité.
Monika Absolonová: "Je to jediná novinková na tom cédéčku. Jsem bohužel jako toho času na nějaký vymýšlení novejch písniček na nový cédéčko neměla, tak jsem si řekla, že bych právě to jako ten videoklip ráda udělala."
.
Písnička Nespoutaná tak celé dva dny vyhrávala na střeše pražského hotelu odkud je krásný výhled na celou Prahu. Ve videu se objeví i tanečníci a hlavně Monika v různých podobách.
Monika Absolonová: "Jsou to různý střihy. Takže jsem tam jako buď v civilu nebo krasavice v šatech a v drdolu."
.
Jakub Wehrenberg (režisér): "Je disciplinovaná. Známe se strašně dlouho a já to mám rád, když můžu pracovat s někým s kým se znám."
.
I Monika si během natáčení pochvalovala celý svůj tým. Do práce mu prý vůbec nemluvila.
Monika Absolonová: "Já jsem akorát včera chtěla vidět jako první jetí, abych viděla jak tam vypadám. A protože máme strašně šikovnýho kameramana, kterej mě krásně svítí, tak prostě tam vypadám jako fešanda, takže jsem měla hned radost."
.
Pro svůj nový videoklip si Monika vybrala právě tohle místo kvůli úžasnému výhledu.
Monika Absolonová: "To je radost tady bejt. Je to škoda, že není veřejná. Mě to taky mrzí, že si to tady užiju jenom teď."
.
Zpěvačka od pondělí do soboty zkouší americký muzikál Vražda za oponou. Video tedy začala natáčet v neděli, aby v divadle nechyběla.
Monika Absolonová: "No ale dneska se teda ulejvám. Což mě docela mrzí. Ale zase na druhou stranu svůj videoklip je můj videoklip."
.
Ten natáčela po dlouhých sedmi letech a tak si ho chtěla užít. Přestože se bavila přiznává, že chvilkami to bylo i náročné.
Monika Absolonová: "Je pravda, že jsem tu choreografii včera jela asi 60krát a že nakonci jsem opravdu měla co dělat."
.
Výsledek prý ale určitě bude stát za to. A vy se můžete sami přesvědčit už v polovině září.
.
Adéla Jandová, televize Prima

VIP zprávy 13.8.2011

26. srpna 2011 v 11:52 | www.stream.cz |  Akce
13. 8. 2011
.
Reportáž ze zkoušky Vraždy za oponou (sice bez Moniky) od 5:19

VIP zprávy 12.8.2011

26. srpna 2011 v 11:49 | www.stream.cz |  Akce
12. 8. 2011
.
Reportáž ze svatby Ilony Csákové a Radka Voneše od 11:54
.
Brno má za sebou zřejmě nejsledovanější svatbu roku. Ilona Csáková si tam vzala podnikatele Radka Voneše. Už včera jsme vás alespoň na chvilku na jejich veselku vzali. O co vás ale určitě nemůžeme ochudit je samotný obřad, který proběhl v Mariánském chrámu panny Marie ve Vranově u Brna.
.
Do kostela přijela nevěsta se 40 minutovým zpožděním. Ženichovi to na klidu samozřejmě příliš nepřidalo.
Radek Voneš: "Nervozitu jsem teda musel zahnat sedmičkou bílého."
.
O vzácný den ve zpěvaččině životě se ve velkém zajímala média. Bohužel i taková, která nevěsta nezvala.
Monika Absolonová: "Ilu říkala, že to je utajená svatba. A teď jsem úplně v šoku, že jsou tady takhle média. Takže já to nepráskla."
.
Zatímco tady před kostelem se fotografové nevěsty a ženicha nemohli nabažit a spoušť foťáků mačkali jako o život za tyto dveře už nikdo z nich nesměl. My pro vás ale záběry z kostela máme.
.
Ilona Csáková: "Já jsem velmi dojatá. Já bych mohla být profesionální plačka, mě by si lidi mohli pronajímat."
.
Dojatá ovšem nebyla jen nevěsta. Kapesníčky vytáhl například Karel Gott nebo jeho žena Ivana, která byla Iloně za svědka.
Ivana Gottová: "Mělo to atmosféru úžasnou."
Karel Gott: "Dojímá mě to samozřejmě. V barokním kostele a za zvuků varhan. Vegas je Vegas, ale baroko je baroko."
.
Obřad proběhl v kostele ve Vranově u Brna. Při vyslovení osudového "ano" ani jeden z páru nezaváhal.
Radek Voneš: "Otče, vy jste svědkem, zadrhl jsem se? Klaplo to?"

Ilona Csáková: "Byla jsem velmi nervózní a ještě pořád jsem. Už jsme to měli udělat dávno."
.
Právě teď vás asi zajímá jak že se ta Ilona teď bude jmenovat. Csáková nebo Vonešová?
Ilona Csáková: "Csáková."
.
Takže ani ten jeho šarm vás nedonutil k tomu, abyste vzala jeho příjímení?
Ilona Csáková: "Toho šarmu mám plno ve svém domě."
.
Ono se říká, že po svatbě bývají muži pod pantoflem. Tak jak si myslíte, že na tom bude váš muž?
Ilona Csáková: "Nevím, já nenostím pantofle."
.
Karel Gott: "To bude pevné na celý život. Amen."
.
Tereza Jemelíková, televize Prima

VIP zprávy 11.8.2011

26. srpna 2011 v 11:31 | www.stream.cz |  Akce
11. 8. 2011
.
Reportáž ze svatby Ilony Csákové a Radka Voneše od 3:03
.
Zpěvačka Ilona Csáková se dnes vdala. Vzala si otce svého dítěte podnikatele Radka Voneše. Církevní obřad se konal ve Vranově u Brna. No a my se teď na Moravu podíváme živě, protože tam máme reportérku Terezu Jemelíkovou. Terezo, dobrý večer, ty jsi nám slíbila, že před kamery dostaneš nevěstu. Podařilo se ti to?
.
Hezký večer, Báro, bohužel tě musím zklamat. Přestože ženich tvrdil, že to tady ochranka všechno pečlivě hlídá, nevěstu už nějakou chvíli nemůžeme najít. Naštěstí jsem za ni našla docela solidní náhradu. Vedle mě stojí Ilonina kamarádka, zpěvačka Monika Absolonová.
.
Mončo, kde si myslíš, že Ilona vězí a kdo v jejím zmizení má prsty?
Monika Absolonová: "Krásný večer dámy a pánové, no nevím kde úplně vězí, ale tuším kdo v tom má prsty, ale neprozradím."
.
Ty se znáš s párem docela dlouho, tak co bys jim popřála od manželství?
Monika Absolonová: "Já už jsem jim to dneska přála přesně v 15:05 byl jejich sňatek uzavřen, takže já jsem měla velkou radost. Musím říct, že Ilona byla krásná a roztomilá nevěsta. Byla dojatá hned jak přišla do kostela, a já teda s ní, protože ji znám dlouho a mám ji moc ráda. A to štěstí, který mají s Radkem jim strašně přeju. A byly opravdu kouzelný, a já jim přeju hodně štěstí, zdraví pochopitelně, lásku už maj, krásnýho syna taky, tak jenom krásnou zdravou dceru a aby ten domeček, kterej stavěj se jim podařilo krásně dostavět. Aby to všechno fungovalo, aby se všechno vyvedlo jako tenhle dnešní krásnej den."
.
Hodně štěstí do manželství samozřejmě novomanželům přeji i já za celou televizi Prima a divákům přeji hezký večer a tobě Báro, vracím zpátky slovo.
Monika Absolonová: "Nashledanou."

Monika Absolonová: Proč má takovou hrůzu z manželství

25. srpna 2011 v 20:37 | Blesk |  Rozhovory
31. 10. 2010
.
Zpěvačka Monika Absolonová (34) má v současnosti tolik kšeftů, že na svého přítele Vratislava Jandu (45) nemá skoro žádný čas. Na miminko a svatbu si tak musí její prošedivělý elegán ještě počkat. Stejně tak Monika na rozvod svého milého.
.
.
Hrajete v muzikálech, koncertujete a teď ještě vystupujete ve StarDance, stíháte vůbec nějaký osobní život?
(usmívá se) "Ne, nestíhám. A musím říct, že zatím je můj partner velmi tolerantní. Trošku se však bojím, jak dlouho mu to vydrží."
.
Takže si váš přítel Vratislav nestěžuje, že na něho nemáte zrovna moc času?
"V naší branži je to tak, že buď máte práce moc, nebo nemáte vůbec nic. Nikdy jsem nezažila, že bych mohla něco dělat v klidu. Nejsem klasická herečka, a když si na mě někdo vzpomene, tak mám radost. Dostala jsem teď nové krásné herecké nabídky a volala mu s tím, že jestli mu to bude vadit, tak to zruším. A on mi řekl, že mu to nebude vadit. Zatím má Vráťa trpělivost."
.
Vy ale zase musíte mít na druhou stranu trpělivost, co se týče jeho rozvodu?
"Každý rozvod je vždycky citlivá a hlavně soukromá věc. Navíc sama vím, jak může v některých případech dlouho trvat. Když jsme se poznali, věděla jsem, že se rozvádí. Jsou věci, které můžete ovlivnit a které ne. Takže mám trpělivost, navíc já nikam nespěchám."
.
.
Vy jste také byla několik let vdaná, také jste zažila rozvod, šla byste ještě jednou do svatby?
"Uff. Tak tohle je jak u výslechu… No, nikdy neříkej nikdy, ale řekněme, že svatba není moje priorita. Upřímně? Mně svatba štěstí nepřinesla, když se rozhlídnu kolem sebe, tak neznám moc lidí, kterým by to vyšlo. Svatba je krásná, ale já z ní mám strach."
.
Rozumím, bez svatby se dá žít, ale co láska, věříte v ni?
(usmívá se) "Ano, věřím v lásku."
.
Nepochybně ji i prožíváte… dokázala byste odpustit nevěru?
"To určitě ne. Možná to bude znít naivně, ale znám se natolik dobře, že už vím, že nevěru neumím přejít, takže udržovat takový vztah dál pro mě nemá cenu. Neumím být v tomto směru velkorysá a zub za zub už vůbec neuznávám… Navíc já se tak taky nechovám, tak proč by měl můj partner?"
.
Váš přítel by si prý moc přál miminko, netlačí na vás?
"Samozřejmě že by chtěl rodinu, ale rozumí tomu, že mám práci, která mě baví a nalinkovat se to stejně nikdy nedá. Sama jsem si už taky říkala, že bych se chtěla uklidnit, mít rodinu. A pak přijde tak hezká nabídka, která se neopakuje, jako se to seběhlo teď. Moc dobře si pamatuji dobu, kdy jsem byla nezaměstnaná, a proto si těch šancí nesmírně vážím."
.
.
Když je umělec bez práce, tak jde na pracák? Nebo… jak jste tu situaci tehdy řešila?
"Obcházela jsem konkurzy a čekala a čekala… Na to, až mě někam obsadí. Byla jsem ráda za jakoukoliv možnost někde vystoupit. Přiznám se, že zpětně nechápu, jak to, že jsem to nezabalila."
.
Finančně jste na tom asi tehdy nebyla moc dobře…
"Musela jsem si půjčovat peníze, naštěstí od mamky. Ale každý měsíc 5 tisíc, a tím, že to příští měsíc vrátím. To jsem vždycky dodržela, ale třeba dva si zas půjčila… Jsem ráda, že už to tak není."
.
Dcera vašeho přítele prý pěkně zpívá, poradila byste jí po vašich zkušenostech, ať se tomu věnuje profesionálně?
"Ona je velmi talentovaná, tak jsem zvědavá, kterým směrem se vydá. Mohu jí jen kamarádsky poradit. Kdybych měla vlastní děti, tak bych jim tohle povolání hodně rozmlouvala. Je to strašně nekompromisní profese. Může se stát, že vynaložíte nesmírně úsilí, a přesto nikdy neprorazíte. Je to nejen o talentu a píli, ale hlavně o štěstí a o náhodě… já zpívala devět let, než si mě někdo všiml."
.
.
Teď se vám ale daří, vydala jste nové CD, proč až po šesti letech?
"Když mi vyšlo před šesti lety poslední autorské cédéčko, nechtěla mě hrát rádia, řekli mi, že se nevejdu do formátu. Bylo mi nejdřív líto té snahy, času všech lidí kolem. Pak jsem se naštvala a řekla si, že nebudu nic lámat přes koleno. Že asi gramofonový průmysl nedobudu a že budu raději dělat, co mě baví, ale hlavně mě tam chtějí, to znamená divadlo. Sice jsem dostávala nabídky a moji fanoušci se ozývali, ale pořád jsem to odkládala. Až minulý rok jsem se i díky svému partnerovi rozhodla, že to zkusím."
.
Takže vás navedl přítel?
"Ano, je zlatý. Se showbyznysem nemá nic společného, ale líbí se mu můj hlas. Začal se zajímat o to, co dělám, a říkal, jeslti není škoda, že nevydávám CD. Já mu oponovala, že není a že se o tom nechci bavit! Ale přemýšlela jsem o tom. Nakonec jsem dala na radu Haničky Zagorové, se kterou chodím na kafíčko. A teď mi vyšlo CD Muzikálové album, na kterém jsou písně z muzikálů, ve kterých jsem účinkovala. Ale v nových aranžích."
.
Nekazí vám radost z nové desky podzimní deprese? Míváte je někdy?
"No to víte, že mám. Nemám ráda, když si začnu uvědomovat, že už bude třeba do dubna jenom zima. Letos mám navíc ještě taneční deprese. Někdy tím bohužel obtěžuji celé své okolí."
.
Co myslíte těmi tanečními depresemi?
"Když najednou při tom tanci zjistíte, že jste vlastně úplný tupec!" (smích)
.
Proč tupec? Vždyť hrajete v muzikálech a musíte mít vztah k tanci a hudbě…
"Chodila jsem kdysi do tanečních, ale v muzikálu se tomu úspěšně vyhýbám. Občas něco udělám, ale ne celou choreografii. Ale tady je to jinak. Tanečník vám řekne, jděte vpravo a vy jdete vlevo. Pak řekne, zastrč břicho a vy vystrčíte zadek. Ale je to pro mě velký zážitek!"
.
.
Vzala jste nabídku do StarDance, abyste zhubla?
(směje se) "Asi před půl rokem se říkalo, že Absolonová je tlustoprdka a musím říct, že je to pravda. Když jsem dostala nabídku tančit, tak jsem se rozjedla. Věděla jsem, že se budu hýbat a budu hubnout. Tak jsem začala jíst bez omezení. Zatím jsem se však jen zpevnila."
.
Zdá se, že se vám daří na všech frontách, zlepšil se i váš vztah s tátou? Měli jste problémy a dokonce vás uhodil. Už je všechno v pořádku?
"Vnitřně jsem mu určitě odpustila, protože se nedá žít s nenávistí. Ale dobře to není a nikdy nebude. Mně už to líto není, protože ty bolesti, smutek a zklamání jsem si odžila a beru to jako fakt."
.
Setkáváte se?
"Ne, nestýkáme se a ani se nehodlám. Myslím si, že takhle se tátové nechovají…"
.
Autor: Katarína Krajčiová
Foto: Jaroslav Urban

Fešák Noid porazil v beachvolejbale namakaného Brzobohatého

23. srpna 2011 v 21:55 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
22. 8. 2011
.
Hudební divadlo Karlín pořádalo tak jako každý rok na sklonku divadelních prázdnin sportovní klání svých hereckých hvězd. Na pražské Ladronce se proti sobě postavily týmy muzikálů Jesus Christ Superstar a Vraždy za oponou.
.
V beachvolejbale, ping-pongu, závodě na trojkolkách i bowlingu si to spolu rozdali například Václav Noid Bárta, Martin Sobotka, Ondřej Brzobohatý, Lumír Olšovský, Petr Vondráček a další protagonisté. Nechyběla ani módní přehlídka toho nejlepšího z muzikálu Vraždy za oponou. V kostýmech se předvedla Monika Absolonová i Ivana Chýlková.
.
.
.
.
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Šok: Režisér Procházka předvedl striptýz na veřejnosti!

23. srpna 2011 v 21:47 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
22. 8. 2011
.
Praha - Režisér Antonín Procházka zvládá horké tropické dny po svém.
.
Na sportovním dni pražského Hudebního divadla Karlín šokoval stovky přítomných návštěvníků nefalšovaným striptýzem!
V pražském parku Ladronka se sedmapadesátiletý režisér neváhal svléknout úplně donaha.
.
Procházka se údajně převlékal a vůbec ho nenapadlo, že ho fotografové nafotí pár metrů od beachvolejbalového utkání hvězd muzikálů Jesus Christ Superstar a Vražda za oponou.
.
Soudě podle fotografií, na kterých se režisér s úsměvem na rtech opaloval, to ale nevypadalo, že se jen rychle převléká. Nudistická opalovačka v horkém letním odpoledni byla zkrátka hodně lákavá.
.
.
Muzikálový sportovní den si kromě odvážného režiséra nenechali ujít ani Monika Absolonová, Ivana Chýlková, Václav Noid Bárta, Jiří Korn, Petr Vondráček a další protagonisté Hudebního divadla Karlín.
.
.
.
.
.
.
.
Autor: veš
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Svobodová vytáhla na koncert manžela, Vítek přítele

23. srpna 2011 v 21:34 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
23. 8. 2011
.
Státní opera v pondělí praskala ve švech. Své světové turné Symphonica: The Orchestrial Tour tam totiž odstartoval populární britský zpěvák George Michael. Nechyběly ani naše české celebrity, které si přišly George poslechnout. Ukázal se Leoš Mareš s přítelkyní, Dara Rolins, Vendula Svobodová nebo dokonce šéfkuchař Emanuel Ridi s manželkou.
.
.
.
.
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Chýlková se opičí po svém expartnerovi Rodenovi

23. srpna 2011 v 21:19 | www.superspy.cz |  Akce
23. 8. 2011
.
Ivana Chýlková zřejmě zatoužila vypadat jako její expartner Karel Roden, když si zahrál v první 3D pohádce zrzavého tatínka.
.
Nikoli ale na stříbrném plátně, jak tomu bylo v jeho případě, ale na divadelních prknech. Herečku totiž tvůrci nového představení Vražda za oponou namaskovali tak dokonale, že byla k nepoznání. Brzy se v této image představí na prknech Hudebního divadla Karlín.
.
"Připadám si jako dámička z první republiky," smála se na sportovním dni, který divadlo pro své herce uspořádalo, Chýlková.
.
V porovnání s jejím expartnerem Rodenem jí to ale seklo mnohem více a chvilkami připomínala komiksovou postavičku.
.
"Celé to představení je koncipováno do komiksu, proto jsme i kostýmy a líčení zvolili v tomto duchu," prozradil jeden z tvůrců.
.
.
Pozadu ale nezůstala ani Monika Absolonová či Petr Vondráček, kteří si exhibici v rozpustilých kostýmech vyloženě užívali. Vypadá to, že se mají divadelní příznivci od září na co těšit.
.
Autor: red
Foto: Roman Souček

Monika Absolonová prozřela a plánuje dítě!

23. srpna 2011 v 21:06 | www.showbiz.cz |  Ostatní
19. 8. 2011
.
Monika Absolonová (34) si najednou uvědomila, že ještě nemá vlastního potomka! Zpěvačka se médiím svěřila se svým světabolem - chce dítě! No, ještě je pořád čas …
.
.
Monika Absolonová (34), která je stále svobodná a bezdětná, se přiznala, že se snaží o dítě. Jejím současným partnerem je podnikatel Vratislav Janda, který se nedávno kvůli své milence rozvedl. Oběma partnerům tak již nic nestojí v cestě a mohou s klidným svědomím na to vrhnout a počít krásné zdravé mimino, které bude krásné po Monči a chytré po Vráťovi!
.
Zpěvačka, která se zřejmě rozhodla, že ze svého těhotenství udělá veřejnou záležitost, už o svých plánech řekla i v divadle. Monika má totiž v listopadu premiéru muzikálu v Ústí nad Labem, ale už prý pro jistotu nahlásila, že možná nenastoupí - že se může stát cokoliv … Produkce jí naštěstí vyšla vstříc a vyjádřila se v tom smyslu, že by jí to nevadilo.
.
Chce nám tím půvabná zpěvačka naznačit, že dítě je už na cestě?
.
Foto: Martin France

Dara Rolins: Vyrazila za Georgem Michaelem do opery

23. srpna 2011 v 7:02 | www.ihot.cz |  Akce
23. 8. 2011
.
Zpěvačka Dara Rolins byla mezi celebritami, které si nenechaly ujít ojedinělé vystoupení britského zpěváka George Michaela v pražské Státní opeře.
.
Michael navzdory svojí pověsti přijel na odpolední zkoušku v dobrém rozpoložení a čekajícím fotografům dokonce zamával.
.
Večer se už před budovou Státní opery začali scházet prominentní hosté ještě prominentnější show, kterou Michael odehrál s naším symfonickým orchestrem.
.
.
Dara Rolins dorazila v černých večerních šatech, podobně jako Monika Absolonová se svým přítelem.
.
Polovina dua Těžkej Pokondr, tedy Miloš Pokorný se na George Michaela vydal se svou manželkou, stejně jako Marek Eben.
.
Mezi VIP hosty nechyběli ani Marián Vojtko, Vendula Svobodová s manželem, nebo televizní kuchař Emanuel Ridi s manželkou.
.
Autor: iHOT.cz

Freedom v Opeře. Bouřlivák George Michael zpíval s českým orchestrem

23. srpna 2011 v 6:56 | www.blesk.cz |  Akce
22. 8. 2011
.
Jeden z nejúspěšnějších hudebníků všech dob George Michael (47), zpěvák hitů Freedom a Faith, v pondělí ve Státní opeře odstartoval své velké turné s názvem Symphonica: The Orchestrial Tour. Britský zpěvák si prý start turné právě u nás zvolil proto, že se mu země líbí. A hlavně čeští chlapi. Je totiž známo, že Michael před časem udržoval víc než jen přátelství s Čechem Zdeňkem Tovarou (26).
.
.
Na zpěvákův dlouho očekávaný koncert dorazilo nemálé množství českých celebrit. Mezi diváky nechyběl Leoš Mareš s přítelkyní, zpěvačka Monika Absolonová, zpěvák Pavel Vítek s partnerem Janisem Sidovským a nebo Petr Kotvald. Michael měl v hledišti také velké množství svých zahraničních fanoušků.
.
.
Na pódium George Michael nakráčel v černém obleku a své vystoupení otevřel romantickou baladou. Celý koncert za doprovodu Českého národního symfonického orchestru byl podpořen barevnou světelnou show. Do svého repertoáru zařadil Michael celou řadu předělávek hitů svých slavných kolegů, ze svých písní vystřihl především slavný song Faith.
.
Britský zpěvák dorazil do Prahy velmi dobře naladěn. Pro parný den zvolil vzdušnou bílou košili a fanouškům čekajícím před budouvou Státní opery odhalil svou hruď. Na koncert se zjevně velmi těší, při příjezdu na generálku nešetřil úsměvy, mával a ukázal i zdvižený palec.
.
Česko má rád, i Čechy
Zpěváka do naší metropole zřejmě netáhne jenom práce, ale i srdce. Loni totiž udržoval vztah s Čechem Zdeňkem Tovarou. "Je to vážné přátelství," říkal všude Tovara. Páreček byl přistižen loni v březnu na jachtě u Sydney.
.
Jak se seznámili? "Poprvé jsme se potkali na ulici v Londýně, kde jsem pracoval jako asistent v oděvním průmyslu. Šel jsem ráno se šéfem do práce a po cestě se šéf pozdravil s nějakým chlapíkem. Domlouvali se na kafi, kam jsem byl přizván. A pak jsem se dozvěděl, že šlo o George Michaela," prozradil Tovara před časem v rozhovoru pro časopis LUI.
.
Zdeněk čekal, že zpěvák bude namyšlený, ale opak byl pravdou. "Působil přirozeně, uvolněně. Je to fakt výborný chlap." To, že je zpěvák homosexuál, se šeptalo už dlouho. Ke své orientaci se však přiznal až poté, co byl před několika lety přistižen na záchodech při orálním sexu s mužem.
.
Další jeho slabostí jsou drogy. Loni v září byl dokonce odsouzen k pobytu ve vězení. Řídil totiž pod vlivem drog a způsobil dopravní nehodu. Odseděl si osm týdnů.
.
Znovu na podzim
Pondělní koncert nebyl jeho poslední zastávkou. Do Prahy se ještě jednou vrátí v listopadu. George sice v roce 2008 oznámil, že s koncertováním končí, jenže letos si to rozmyslel. Na turné se 47 zastávkami zpěvák vybral své největší hity.
.
Kdo je George Michael?
Vlastním jménem Georgios Panayiotou je původem Řek. Patří k čtyřiceti nejprodávanějším umělcům planety. Na konci minulého roku překročil hranici 100 milionů prodaných desek. V letech 1982-86 byl členem populární skupiny Wham! Pak se vydal na sólovou kariéru. Od roku 1996 žil s mužem, Kennym Gossem, se kterým se v roce 2008 rozešel.
.
Autor: Katarína Krajčiová, ljš
Foto: Pavel Machan

Ivana Chýlková je skoro v padesáti k nepoznání. Udělali z ní neskutečnou zrzku

23. srpna 2011 v 6:47 | www.super.cz |  Akce
23. 8. 2011
.
Herečka Ivana Chýlková (47) prošla pořádnou proměnou. Kvůli roli hollywoodské producentky si nechala nasadit zrzavou paruku. A nutno dodat, že jí velmi sluší. Ivana by i v reálném životě jako zrzka byla pořádně sexy.
.
.
Svůj zjev vložila Ivana v připravovaném muzikálu Vražda za oponou do rukou kostýmní výtvarnice Michaely Hořejší. Výsledkem byla nadšená. "Dokonce trvala na tom, že musím být u focení plakátu na muzikál, přestože jsem měla těsně před porodem. Abych vychytala případné chybičky a pohlídala to," prozradila Super.cz Hořejší, přítelkyně miliardáře Michala Horáčka.
.
.
Překrásný kostým předvedla také Monika Absolonová, která hraje hollywoodskou divu. "Připadám si, jako bych vystoupila z komiksu. Do role se okamžitě dostanu. Nemusím stát ani na jevišti. Nejvíc mě baví ta zelenina na hlavě," rozplývala se Absolonová na přehlídce kostýmů muzikálu, který bude mít premiéru 22. září.
.
"Než jsem se převlékla do svých šatů, měla jsem chuť tvářit se jako dámička z první republiky," dodala se smíchem zpěvačka.
.
Autor: Gabriela Wolfová, Saša Šeflová
Foto: Michaela Feuereislová