Sebevražda Dodala (†54): Těžká rána pro Svobodovou!

23. ledna 2011 v 17:26 | www.blesk.cz |  Ostatní
23.01.2011

Když se roznesla zpráva, že významný producent Petr Dodal (†54) spáchal sebevraždu, vzalo to zejména Vendulu Svobodovu. Dodal byl nejen významným sponzorem její Kapky naděje, ale hlavně kamarádem, na kterého bylo spolehnutí. Po manželovi Karlovi a kamarádovi Petru Mukovi (†45) si smrt přišla pro dalšího muže, který pro Vendulu hodně znamenal.

Vendula Svobodová pláče. Před čtyřmi lety zažila tragický leden, když se zastřelil její manžel Karel. Nyní je opět v slzách.

"Na Petra bylo spolehnutí. Byl dokonce člen správní rady Kapky naděje, spolurozhodoval, do jakých nemocnic peníze půjdou, a byl i aktivním sponzorem," vysvětluje Vendula a dodává: "Byl mi blízkým člověkem s velkým srdcem. Měla jsem ho ráda jako člena rodiny."

Před čtyřmi lety, 28. ledna, našla mrtvého s prostřelenou hlavou svého manžela Karla. Teď v pátek, 22. ledna, byla v centru Prahy v restauraci a čekala právě na Dodala. Nedorazil. Nikdy nechodil pozdě a Vendula hned tušila, že se něco děje. Zavolala mu a jeho telefon nikdo nezvedal. Až v pátek odpoledne se dozvěděla, že její kamarád si vzal život...

Řekli o Dodalovi:
Monika Absolonová (zpěvačka): "Byl to jeden z nejhodnějších lidí, které jsem v životě poznala, a je mi ctí, že jsem mohla být jeho kamarádkou. Jeho odchod je pro všechny, kteří ho znali, obrovskou nezacelitelnou ranou."

Viktor Mráz a Michal Běloušek (producenti muzikálu Děti ráje): "V Petrovi jsme ztratili kamaráda, který pro nás znamenal štěstí, pohodu, noblesu a velkorysost."

Sagvan Tofi (zpěvák a herec): "Je tolik věcí, pro které mi bude chybět. A pořád přibývají další. Je to... Byl to jeden z nejlaskavějších lidí, co jsem kdy potkal. Jsem smutnej, smutnej..."

Autor: mir, jos, mivrk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama