Monika Absolonová: Víme, co ji živí po vyhazovu z divadla

20. ledna 2011 v 10:46 | www.super.cz |  Akce
18.01.2011

Závěr loňského roku nebyl pro Moniku Absolonovou (34) zrovna růžový. Kvůli svému prvnímu albu, které si vydala sama, se rozkmotřila s Michalem Davidem (51) a ten ji nakonec vyhodil z divadla. To ale netušil, jak moc své "svěřenkyni" otevírá dveře do světa.
Monika
Není to tak dlouho, co stránky všech společenských rubrik plnil skandál ohledně sporu mezi Monikou Absolonovou a Michalem Davidem. Zpěvačka si totiž "dovolila" vydat své poslední album bez spolupráce s ním, což jeho producentská i mužská ješitnost prostě neunesla. "Michal mi říkal, že na tom albu chtěl se mnou spolupracovat, ale to až poté, co bylo na světě," nechala se slyšet Monika, která se ke sporu nechce dále vyjadřovat.

Faktem ale je, že v důsledku uražené ješitnosti ji David vyhodil z obsazení muzikálu Kat Mydlář i všech dalších muzikálů a snad ji tím chtěl i ztrestat. To ovšem netušil, že na Absolonovou čekají jen v Praze minimálně tři divadla, která ji okamžitě přijmou do svých řad. "V následujícím roce budu hrát v Hudebním divadle Karlín, připravuji dokonce činoherní představení a mám ještě další nabídky," uvedla Monika.
Moderátorský tandem Absolonová & Háma.
A to není všechno! V poslední době se totiž tato talentovaná mladá dáma začala profilovat i coby moderátorka a zjevně ji to baví. "Moderujeme s Alešem Hámou už nějakou dobu a moc mě to baví. Navíc jsem zjistila, že to lidi zajímá, což je strašně fajn," prozradila zpěvačka na plese veterinářů, jehož se stala ozdobou moderátorskou, pěveckou i taneční.

Autor: (pet)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama