Miss Jana Doleželová byla vydražena před oponou

20. ledna 2011 v 10:38 | www.super.cz |  Akce
17.01.2011

Modelka Jana Doleželová (27) spolu se spoustou známých tváří přikráčela po rudém koberci do Mahenova divadla v Brně, kde se konal jeden z nejprestižnějších plesů sezony, Ples před oponou.

"Pro mě je tanec vyjádřením nějakých emocí a mám tanec moc ráda," nechala se slyšet Jana Doleželová, která se také zapsala do povědomí diváků jako jedna z účastnic soutěže StarDance.

Ples před oponou se připravuje celý rok a je to opravdu zážitek a pastva pro oči. Člověku by se chvílemi mohlo zdát, že se nějakým kouzlem dostal zpět v čase na úžasný vídeňský bál. Tato prestižní záležitost má ale také svou cenu, vždyť nejlevnější lístek stojí dva tisíce korun a za VIP stoleček mohou ti movitější zaplatit až sto tisíc korun.
Monika
Večerem provázel oblíbený moderátor Marek Eben a vystoupení zpestřili tancem Saša Rašilov a Monika Absolonová se svými tanečními partnery ze StarDance. Návštěvníci plesu měli také příležitost zhlédnout vystoupení německé popové hvězdy osmdesátých let Sandry nebo jejího rodáka Lou Begy.

Část večera byla věnována charitativní dražbě pro občanské sdružení Práh, které pomáhá lidem s psychotickým onemocněním se zařadit do běžného života. Jedním z dražených objektů byl kalendář Miss Jany Doleželové. "Jsem velmi ráda, že kalendář přispěl na dobrou věc a že jsem aspoň takto symbolicky podpořila charitativní část večera," řekla modelka.

Autor: (gr)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama