Říjen 2010

Taneční horečka se vrací

31. října 2010 v 17:58 | www.novinky.cz |  StarDance IV
27. října 2010

Boj o krále a královnu tanečního parketu po dvou letech opět začíná. Čtvrtá řada oblíbené soutěže - StarDance …když hvězdy tančí - startuje 30. října na obrazovkách České televize. Vybraných osm párů už od září trénuje na Kavčích horách v Praze.

Celebrit jsme se zeptali na to, z čeho mají největší obavy, a profesionálních tanečníků na dojmy z přiděleného partnera.

Aneta Langerová (23, zpěvačka) a Michal Kurtiš (21)
1. Největší problém mám s rukama. Uvolnit je k ladnému pohybu je pro mě zatím hodně psychicky náročné. Držím je u těla a hrbím se. Snad se ještě rozevlaju. Když mi něco nejde, Michal na mě tiše vrčí, na mě nesmí křičet.
2. Aneta je velmi učenlivá a poslušná a ještě se dost nasmějeme. Láká mě, že už ji lidé nikdy víc nebudou brát jako nepohyblivou postávající a posedávající zpěvačku.

Jitka Čvančarová (32, herečka) a Lukáš Hojdan (23)
1. Neumím zatáhnout břicho a bojuji se správným držením těla. Je těžké začít po třicítce lámat tělo. Myslela jsem si, že to bude jednodušší.
2. Na parketě Jitka vypadá báječně, má charisma a sex appeal. Dobře se s ní komunikuje i spolupracuje. Oceňuji, že je i ctižádostivá.

Alexander Hemala (58, moderátor) a Jitka Šorfová (32)
1. Ještě se sice hrůzou nebudím, ale bojím se chvíle, kdy budu stát na osvětleném parketu s partnerkou a oči diváků budou upřeny na nás. Jsem zvědav, jak takovou situaci v reálu vydýchám.
2. Saša je příjemný člověk. Je na sebe přísný. Cítí rytmus a po měr ně rychle se učí. Chci, aby zachoval klid a určitě to zvládneme.

Filip Sajler (31, kuchař) a Veronika Šmiková (20)
1. Bojím se vlastně pořád, ale začal jsem chodit rovně. Je to zatím to nejtěžší, co jsem kdy v životě dělal. StarDance je pro mě taková Mission: Impossible.
2. Filip o sobě říká, že je tancem nepolíbený, což je vidět. Ale snaží se a není to zase tak špatné. Je sympatický a zábavný, při prvním tréninku jsme se hodně nasmáli.

Monika Absolonová (34, zpěvačka) a Václav Masaryk (20)
1. Bojím se, abych to zvládala fyzicky. Před časem jsem měla problémy s krční páteří. Ze začátku jsem si myslela, že to bude jen legrace, teď už vím, že je to pekelná dřina.
2. Monika mě nadchla. Měl jsem představu, že s ní bude mnohem větší práce. Rychle se učí a výborně cítí rytmus.
Veronika Žilková (48, herečka) a Marek Dědík (27)
1. Bojím se, že to Markovi zkazím, je mistr republiky. Je šikovný a talentovaný, připadám si vedle něj jako jeho teta ve tři ráno na plese.
2. Veronika je důvtipný, pozitivní a spravedlivý člověk. Je přirozená a nehraje si na hvězdu. Překvapilo mě, kolik v sobě má energie a umí ji předávat ostatním. A to už vůbec nemluvím o tom, jak skvěle vypadá.

Saša Rašilov (38, herec) a Karolína Majerníková (26)
1. Největší problém mi dělá vzpřímená chůze a udržet rovnováhu. Mám pocit, jako bych se znovu učil chodit. Je složité dostat se do vnitřní a vnější fyzické souměrnosti.
2. Na Sašovi je vidět, že se skutečně snaží. Jde z něj pozitivní energie. K tanci má vynikající dispozice.

Pavel Kříž (49, herec) a Alice Stodůlková (23)
1. Pořád se trápím a vím, že ze mě tanečník nikdy nebude. Bojím se, že při přímém přenosu popletu choreografii, půjdu mimo rytmus nebo upadnu. V padesáti tělo nefunguje tak jako ve třiceti.
2. Pavel je na parketě pilný a cílevědomý žák. Chce se učit a za to si ho vážím. Oba táhneme za jeden provaz a to je důležité.

Autor: Dana Kaplanová, Právo
Foto: Michaela Feuereislová

StarDance začne večer v rytmu cha-cha a waltzu

31. října 2010 v 17:51 | www.novinky.cz |  StarDance IV
30.10.2010

Česká televize se v sobotu večer na ČT jedničce ponoří do rytmů cha-cha a rozevlátého waltzu a bude se snažit přitáhnout k sobě diváky, kteří se doposud dívali na Talentmánii na Nově.

Po roční přestávce se televize vrátila k osvědčené a diváky oblíbené taneční soutěži StarDance... když hvězdy tančí. V ní po boku profesionálních tanečníků a tanečnic soutěží v přímém přenosu ve standardních a latinskoamerických tancích a o přízeň poroty a diváků se ucházejí herci, zpěváci a tváře České televize (letos moderátor Alexander Hemala a kuchař z Kluků v akci Filip Sajler).

Vítěze budeme znát těsně před Vánocemi, v sobotu 18. prosince. Změnilo se místo konání. Holešovické Výstaviště nahradí ateliér číslo 8 na pražském Barrandově, kam se vejde dvojnásobek diváků než do pavilonu pod Křižíkovou fontánou, kde předchozí tři ročníky klání probíhaly.
Sázková kancelář Tipsport již vyhlásila favority a outsidery. Podle jejich bookmakerů tipují na vítězný pár zpěvačku Moniku Absolonovou s profesionálním tanečníkem Václavem Masarykem nebo herečku Jitka Čvančarovou s Lukášem Hojdanem. Šanci na výhru má podle nich i zpěvačka Aneta Langerová s Michalem Kurtišem. Naopak malé naděje dávají tipaři kuchaři Filipu Sajlerovi. Každý ale může nečekaně překvapit.

ČT musí dodržet licenční podmínky, protože pořad koupila od BBC. Podmínky jí ukládají, že v každém ročníku musí soutěžit někdo zralejšího věku, jiný, který bude dělat na parketě blbiny a rozesmávat publikum nebo člověk, který měl doposud k tanci daleko a není ani hercem, ani zpěvákem.

Proto napřed ČT hledá celebrity a k ním přiřazuje profesionální tanečníky a tanečnice. Pár se poprvé vidí na první zkoušce. Tanečník je ve zkušebně a čeká, až vejde vyvolená osobnost. Páry se většinou rychle dokáží skamarádit a sladit včetně času na tréninky, i když je to u vytížených celebrit někdy problém.

Do prvního vystoupení na obrazovce musí mít natrénováno 80 hodin. Někteří pilní trénují i více. A vědí, že to nejhorší je čeká, až se soutěž spustí. V sobotu večer ještě nikdo nevypadává, páry se pouze předvedou divákům i porotě, i když už s prvním nástřelem hodnocení poroty. A příště už dojde na první vyřazování a možná na první slzy.

Autor: Jana Perglerová, Právo
Foto: Petr Horník, Právo

Čtvrtá řada StarDance začala: kyčle Pavla Kříže vstoupí do dějin

31. října 2010 v 17:46 | www.revue.idnes.cz |  StarDance IV
31. října 2010

Po roční pauze začala v sobotu večer čtvrtá řada populární taneční soutěže StarDance. Napoprvé páry střídaly latinskoamerickou čaču s romantickým waltzem. I když z hodnocení poroty vyšla o jeden bod vítězně Monika Absolonová, úvodní večer ovládl "básník" Pavel Kříž a jeho čača a la Michael Jackson. Včetně klobouku a třpytivé rukavice.

Pavel Kříž a Alice Stodůlková
Neuvěřitelné, co dokáže vykouzlit svými boky absolutní taneční začátečník, jakým je herec Pavel Kříž. A že v rytmu Black or White předvede i Jacksonovu měsíční chůzi pozpátku, to asi nikdo nečekal. I když některé kroky byly lehce spartakiádní, diváci viděli zábavnou show a vlnění tělem a rytmus byly fantastické. "Já se zamilovala do těch vašich kyčlí," sdělila Pavlu Křížovi porotkyně Petra Kostovčíková.

Monika Absolonová a Václav Masaryk
Zpěvačka nastoupila s výrazem a sebevědomím muzikálové hvězdy a vydrželo jí to až do konce. Buď tančit opravdu umí, nebo to aspoň dobře zahrála. Pochvalu poroty sklidila i za to, jak po celou dobu romantického waltzu (Who Woud Imagine A King od Whitney Houston) udržela kontakt s partnerem.
Saša Rašilov a Karolína Majerníková
Silnou stránkou českého Johnyho Deppa je jeho španělská vizáž. Právě ona dodávala čače (I Need To Know) ten správný šmrnc. Herec tanec sice chvílemi spíše odchodil, místy plnil roli držáku pro svou partnerkou - ale charisma to mělo.

Filip Sajler a Veronika Šmiková
"Jsem nemotornej," řekl o sobě v medailonku kuchař z televizního pořadu Kluci v akci. Pravda, moc kroků v jeho waltzu (With You I am Born Again) zřejmě pro jistotu nebylo, místy za partnerkou cupital v předklonu jako číšník v čínské restauraci, a jak řekla porotkyně Petra Kostovčíková, Pánbůh nadělil taneční umění někomu jinému, ale nakonec to vystihl moderátor Marek Eben: "To nebyl tanec, to bylo hrdinství."

Veronika Žilková a Marek Dědík
Nejtemperamentnější číslo od nejmenšího páru celé série, energie má Veronika Žilková skutečně vagón. Co nezvládla v čače (Honey) tanečně, a nohy skutečně nebyly tak mrštné, jak by měly být, to doháněla akrobatickými kreacemi. Zkrátka Veronika Žilková.

Aneta Langerová a Michal Kurtiš
Po Pavlu Křížovi další překvapení večera. Tahle zpěvačka šla do soutěže s vlastním i všeobecným přesvědčením, že je "dřevo". Ale waltz (Horchat Hai Caliptus) skutečně tančila a bylo to nádherně elegantní. Nicméně ve standardu je sošné držení na místě, takže se necháme překvapit při latině v příštím kole.

Jitka Čvančarová a Lukáš Hojdan
Čača na skladbu Ghost Busters z Krotitelů duchů byla velmi energická a herečka byla dalším z těch, kdo skutečně tancoval. Přestože pro porotu rozporuplně. Pro Tatianu Drexler byla velmi sexy, pro Zdeňka Chlopčíka velmi těžkopádná. Možná, ale svým temperamentem a hezkým vlněním těla to Jitka Čvančarová celkem slušně maskovala.

Alexander Hemala a Jitka Šorfová
Poslední vystoupení večera, při waltzu You Light Up My Life v podání moderátora Hemaly se člověk jako by vrátil do časů hodin v tanečních. Nejstarší tanečník v soutěži svoji partnerku na parketě spíše jen doplňoval, ale mělo to noblesu jeho věku a časté cupitání na místě bylo roztomilé. "Výraz zasmušilého carského důstojníka jsme tu ještě neměli," pravil Marek Eben.
Po prvním kole tedy vede Monika Absolonová a za ní v těsném závěsu Pavel Kříž. Rozhodovat ovšem budou v průběhu příštího týdne svým hlasováním diváci. Nový sokolník Tyrš, jak se díky spartakiádním kreacím přezdívalo v posledním ročníku soutěže Jaromíru Bosákovi, sice v soutěži není, ale nové taneční osobnosti už se objevují.
"Kyčle Pavla Kříže vstoupí do historie tance," smála se na tiskové konferenci porotkyně Tatiana Drexler.

Autor: Martina Riebauerová
Foto: Lenka Hatašová

Absolonová má před StarDance stažený žaludek, bojí se poroty

31. října 2010 v 17:27 | www.revue.idnes.cz |  StarDance IV
30. října 2010

Zpěvačka Monika Absolonová oslavila vydání své nové desky muzikálových písní. S přáteli nad dortem ale přiznala, že je nervózní ze sobotního vystoupení na taneční soutěži StarDance. Má obavy z kritiky odborné poroty.
"Už teď mám sevřený žaludek. I když nám tancování s Vaškem ve zkušebnách docela jde, nevím, jak to zvládneme v přímém televizním přenosu. Když jsme začali trénovat zahajovací večer v přenosovém sále na Barrandově, místa pro porotce byla zatím prázdná, ale už takhle ve mně budila velký respekt," přiznala Absolonová, která navíc nemá ráda kritiku.
Taneční partner ji naštěstí spíš chválí. "To já potřebuju. Kritizovat se umím sama, proto nechci, aby mě kritizoval někdo jiný," přiznala. Když se jí nedaří, je naštvaná sama na sebe. Z počátku měla dojem, že půjde jen o legraci, ale brzy zjistila, že jde o pekelnou dřinu.
Hned při druhém kole bude mít navíc pořádnou honičku, protože ten den moderuje po boku Aleš Hámy vyhlášení cen Atlet roku. Z tanečnice v moderátorku se bude muset proměnit cestou z Barrandova do hotelu Ambassador, kde akce začíná už ve chvíli, kdy budou doznívat poslední tóny závěrečné znělky StarDance. Jak se zpěvačka vypořádá s bleskovým přesunem zatím sama neví, ale věří, že ani jeden přímý přenos nebude kvůli ní nijak narušen.
Monika Absolonová teď zažívá rušné období. Po dlouhé době vydala novou desku, na které se objeví hity od zesnulého Karla Svobody či Michala Davida. "Muzikálové písničky vydávám po šestileté pauze, tak trošku v tom má prsty i můj partner Vráťa, který mne k nové desce dlouho přemlouval. Pokřtít jsem ji chtěla na koncertě, který bude 9. listopadu, ale mezitím se lístky vyprodaly, takže bych kamarády ani kolegy neměla kam posadit," vysvětila Absolonová, proč oslavila vydání desky dířv.
Nový projekt Monice posvětila Hana Zagorová, která zároveň na večírku slavnostně rozkrojila dort s jejím portrétem. Nové album považuje Absolonová za velmi důležitý počin ve své kariéře. "Určitě je to hodně zásadní album v mém životě. Moje muzikálové role, to jsou velké mezníky mého života. A já si u každé písně vybavuji konkrétní dobu, lidi a zážitky spojené s příslušným muzikálem," řekla zpěvačka.

Autoři: KORZO, pro Revue iDNES.cz mn

Absolonová: Stud zahání alkoholem. Pije i ve StarDance?

31. října 2010 v 17:14 | www.bleskove.centrum.cz |  StarDance IV
29.10.2010

Praha - Účasti ve StarDance se zpěvačka Monika Absolonová zprvu bála.
Když vyfasovala sympatického tanečního partnera Václava Masaryka, pookřála a začala pilně trénovat.

"Modlila jsem se, ať nemám menšího tanečníka. Z toho bych měla okamžitě mindrák. Naštěstí je Vašek o malinko vyšší než já. Navíc je ve věku mého bratra. Takže s komunikací nemáme nejmenší problém," svěřila se Absolonová médiím.

Monika doufá, že Václav bude mít spoustu fanynek, které páru budou posílat hlasy. Nerada by vypadla v prvním kole a nechce udělat ostudu. Moc by ji mrzelo, kdyby Masarykovi vše pokazila.

Na první hodině tréninku jí taneční partner nejprve pouštěl hudbu a poté předvedl kroky waltzu. Byl příjemný a stále Moniku chválil. "To já potřebuju. Kritizovat se umím sama, proto nechci, aby mě kritizoval někdo jiný," přiznala.
Když se jí nedaří, je naštvaná sama na sebe. Z počátku měla dojem, že půjde jen o legraci, ale brzy zjistila, že jde o pekelnou dřinu. Ačkoliv je dost aktivní a činorodá, po prvních dnech trénování měla pocit, že jí někdo vypumpoval tělo i mozek. Bojí se, aby tréninky zvládala po fyzické stránce. Vždyť před časem ji trápily problémy s krční páteří.

Při tanci se údajně stydí. "Stud odbourávám alkoholem a na parket vyrážím mezi posledními. Pak si pracně buduji svůj vlastní prostor," prozradila rodačka z Benešova, která rozhodně není žádná troškařka.
Když má den, dokáže vypít i šest piv. V posilovně byla naposledy před rokem a zdravou výživu letos viděla pouze z uctivé vzdálenosti. Dokonce se před zahájením tréninků začala přecpávat jídlem, protože věděla, že pohybem na parketu zhubne.

Silné stránky prý v tanci nemá, ty slabé zatím vidí úplně všude. "Po prvních trénincích mě nejvíc bolela chodidla. Ani jsem netušila, že mám svaly i na palcích u nohou. Už po dvou hodinách jsem měla puchýře," zasmála se Absolonová.

Autor: KORZO
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Petr Štěpánek na chvíli zapomněl na vše zlé

31. října 2010 v 17:08 | www.blesk.cz |  Úspěchy
27.10.2010

Petr Štěpánek (62) se poprvé po tragické smrti bratra Martina (†63) objevil ve společnosti. Herec, kterého pronásledují rány osudu, se nejen vzpamatovává z bratrovy sebevraždy, ale navíc má i manželku v psychiatrické léčebně. Není divu, že doposud pozváním odolával. Výjimku udělal pro Moniku Absolonovou (32). Strávil čtyřicet minut na křtu její desky. "Vždyť jsem její muzikálový manžel, tak tady nemůžu chybět," svěřil se s úsměvem na tváři Štěpánek.
Štěpánek přišel mezi prvními a společnost mu překvapivě dělal plastický chirurg a odborník na liposukce Walter Linzer. "Jsme dlouholetí kamarádi a naším společným zájmem je mimo jiné láska k vínu. Petr za mnou jezdíval, i když jsem několik let působil v Německu," řekl Blesku Linzer.

To, že Štěpánek dorazil, ocenila nejen Monika Absolonová, ale i další členové souboru z Divadla Broadway, kde herec účinkoval v muzikálech Rebelové, Adéla ještě nevečeřela a Angelika. "Má to teď hodně těžké. Ale myslím, že mu pomůže pocit, že ho máme všichni moc rádi," myslí si producent Oldřich Lichtenberg.

Petr Štěpánek se zdržel jen čtyřicet minut, pak se omluvil kvůli práci. Desítky slavných tváří, které přišly podpořit Absolonovou a poblahopřát jí k muzikálové desce, se bavily až dlouho přes půlnoc. A došlo i na kuriózní situace. Monika Absolonová a Agáta Hanychová začaly porovnávat svoje matky a zjistily neuvěřitelnou podobu.
"Vypadáme jako sestry," nadšeně vykřikovala Veronika Žilková o Blance Absolonové. Zábavu nezkazila ani Hana Zagorová, která byla kmotrou desky, Vendula Svobodová s manželem nebo Felix Slováček s Františkem Janečkem.

Autor: Saša Šeflová, Hana Höschlová
Foto: Tomáš Vrbenský

Absolonová slavila narozeniny - Dorazil i truchlící Štěpánek!

31. října 2010 v 17:01 | www.ahaonline.cz |  Úspěchy
27.10.2010

34. narozeniny zpěvačky Moniky Absolonové přilákaly i hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Petra Štěpánka (62)! Ten prochází po sebevraždě bratra Martina (†63) nelehkým obdobím spojeným s
pokusem o sebevraždu jeho manželky Vlasty Janečkové (75). Ta je hospitalizována na psychiatrické klinice v pražských Bohnicích...
"Petr je můj kolega z muzikálu Noc na Karlštejně, je to báječný člověk. Jsem moc ráda, že si udělal čas a dorazil," řekla deníku Aha! Absolonová, kterou přišla podpořit celá řada kolegů a známých.
"Šlo vlastně o oslavu narozenin spojenou s dotočnou nové desky, která je složená právě z mých slavných muzikálových písniček, ale i hitů ze světové scény," nechala se slyšet šťastná zpěvačka, kterou na oslavu doprovodil i její přítel Vratislav Janda (44). Nechyběla ani zpěvaččina maminka Blanka, která společně s Veronikou Žilkovou zjistila, že jim dcery Monika a Agáta pěkně přerostly přes hlavu. Podle očekávání na oslavě chyběl Moničin otec Čeněk Absolon, jehož manželství prochází divokým rozvodem a s manželkou i dcerou má vztah na ostří noře. "Musím ale říct, že se oslava vydařila do puntíku a slavilo se až do ranních hodin," pochvalovala si Absolonová, kterou druhý den čekal trénink na sobotní zahájení StarDance.

Autor: LUKÁŠ VLTAVSKÝ
Foto Aha! - Martin Hykl

Absolonová na křtu nového alba: Lísala se, ke komu mohla

27. října 2010 v 11:21 | www.super.cz |  Úspěchy
27.10.2010

Monika Absolonová (34) konečně pokřtila dlouho očekávané album. Radost, jakou měla z nového díla i spousty hostů, kteří dorazili, se pak nestyděla dávat velmi srdečně najevo.
Monika
Protože na křest dorazili někteří Moničini kolegové bez partnerů, nesla se party ve velmi uvolněné atmosféře. Všichni se skvěle bavili a hlavní hvězdou večera byla pochopitelně Monika. Srdečně se se všemi objímala, olíbávala a fotila a šampíčko teklo proudem.
Monika s Jirkou Škorpíkem a Hanou Zagorovou
Šest let jí totiž trvalo, než světu představila nové album, které se skládá z jejích největších muzikálových rolí a oblíbených hitů. "Natočit muzikálové album mi dlouhou dobu radil a doporučoval Michal David i mnoho spolupracovníků a fanoušků. Rozhodující impulz však přišel od Hany Zagorové, se kterou jsem se o tom radila," řekla Absolonová o albu.
Monika s Petrem Štěpánkem
Na party tak pochopitelně nechyběla ani kmotra Zagorová, ani autor myšlenky a pomyslný kmotr Moničiny kariéry Michal David. Dostavili se ale i kolegové Libuše Vojtková, Felix Slováček, Veronika Žilková opět s Agátou Hanychovou, Petr Štěpánek, Kristýna Kloubková a šuškalo se o tom, že je na večírku i Moničin bývalý partner. Co na to asi Absolonové přítel Vráťa?

Autor: (pet)

Štěpánek po sebevraždě bratra a převozu manželky do blázince poprvé na veřejnosti

27. října 2010 v 11:10 | www.novinky.cz |  Úspěchy
26.10.2010

Herec Petr Štěpánek se poprvé od pohřbu bratra Martina, který před měsícem spáchal sebevraždu, objevil na veřejnosti. Působil velmi ustaraně. Štěpánek prožívá těžké chvíle také proto, že jeho manželka Vlasta Janečková je hospitalizována v psychiatrické léčebně.

Monika s Jirkou Škorpíkem a Hanou Zagorovou
Petr Štěpánek dorazil na křest nového muzikálového cédéčka Moniky Absolonové. Desku vydala zpěvačka po dlouhých šesti letech. "Známe se z divadla. Zpívali jsme spolu v Noci na Karlštejně a v muzikálu Rebelové. Upřímně jsem ani nečekala, že po těch starostech, co má, dorazí," řekla Novinkám Absolonová.

Bratr Petra Štěpánka, herec a politik Martin Štěpánek, spáchal před měsícem sebevraždu. Zastřelil se doma ve své pracovně legálně drženou zbraní. Spekuluje se o tom, že důvodem byly obavy z bolestí při konečném stádiu rakoviny.

Manželka Petra Štěpánka byla krátce po smrti bratra svého muže převezena do psychiatrické léčebny v Bohniciích. Po kombinaci prášků a alkoholu upadla a i v jejím případě se mluví o pokusu o sebevraždu.

Štěpánek se na křtu desky Absolonové zdržel asi půl hodiny. Vypadal velmi unaveně a ustaraně, povídal si s kolegy z divadla. Popřál Monice k desce a ze křtu odešel mezi prvními. "Jsem neherečka a Petr mě učil hrát. V Rebelech jsem měla činoherní roli a pan Štěpánek mi tehdy hodně pomáhal," dodala Absolonová.

Autor: Gabriela Wolfová, Novinky
Foto: Michaela Feuereislová

Žilková dře ve StarDance: Vážím méně než v 7. třídě na základce!

27. října 2010 v 11:02 | www.blesk.cz |  StarDance IV
26.10.2010

Herečka Veronika Žilková (49) se ztrácí před očima! Než začala docházet na taneční tréninky vážila sotva 55 kilo, dva měsíce tvrdých drilů pod vedením tanečního mistra v latinskoamerických tancích Marka Dědíka způsobily, že váží méně než v sedmé třídě na základní škole!

"Netuším, kolik mám přesně kilo, ale určitě je to míň než jsem měla v sedmičce na základce," tvrdí Žilková, která stejně jako většina jejích předchůdkyň propadla tanci. "Po těch dosavadních trénincích jsem asi určitě nějaká další kila shodila. Ale těch modřin co mám! Něco mám od Preisse z představení Ženitba a něco od mého tanečního parťáka Marka," směje se herečka.

"Máma už nechodí, ale pořád jen tancuje. Z postele nevyleze, ale vytancuje, uklízí - počítá kroky, a pak jede na trénink. Je tancováním úplně posedlá a musím říct, že jí to fakt jde," prozrazuje dcera Žilkové Agáta Hanychová.

S kily při trénincích na StarDance 4 zatočila nejen paní Veronika, ale třeba i Monika Absolonová nebo Jitka Čvančarová.

"Věděla jsem, že něco zhubnu, ale že to půjde takhle rychle, mě ani ve snu nenapadlo," usmívá se Absolonová, která už má šest kilo dole.

Autor: lara, josK

Monika Absolonová: Na křest svojí desky otce nepozvala

27. října 2010 v 10:57 | www.ihot.cz |  Úspěchy
27.10.2010

Zpěvačka Monika Absolonová pokřtila svoji novou desku muzikálových melodií, a zatímco na tuto slavností událost sezvala řadu prominentních osobností, její otec Čeněk zůstal doma.

Monika s Václavem Masarykem
A není se co divit. Před dvěma roky totiž u Absolonových došlo k rodinnému dramatu, během kterého se slavná zpěvačka měla stát i obětí domácího násilí ze strany otce. Když se vše vyřešilo, Absolonová prohlásila, že otec pro ni již neexistuje. Na křest ale pozvala svoji maminku a také svého tanečního partnera ze soutěže Stardance Václava Masaryka. V její společnosti se ale naopak neobjevil její přítel Vratislav Janda.
Monika s Jirkou Škorpíkem a Hanou Zagorovou
Desku Monice pokřtila zpěvačka Hana Zagorová a nechyběli ani její muzikáloví přátelé v čele s Michalem Davidem, Mariánem Vojtkem, Kristýnou Kloubkovou, Libuškou Vojtkovou či Romanem Vojtkem, který na křest přivedl jak svou manželku, tak i několikaměsíční dceru.

Autor: iHOT.cz

Gott s Donutilem mají rádi luxus

23. října 2010 v 18:57 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
23.10.2010

Praha - Stejně jako ve filmu Román pro muže, se i v reálném životě řídí Miroslav Donutil jednoduchým heslem: "Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se s tím nejlepším."

Zúčastnil se proto slavnostního otevření exkluzivního obchodu s vybranými destiláty Pure Pleasure. Podobně je na tom i Zlatý slavík Karel Gott, který měl dokonce tu čest přestřihnout červenou stuhu. Tentokrát nechal doma pracovně velmi vytíženou manželku Ivanu, která se starala o dcery.

Nejednalo se však pouze o pánskou záležitost. Do obchodu, který byl otevřen v hotelu Hilton Prague, se přišly podívat i moderátorky Zuzana Belohorcová a Gábina Partyšová. Pro dámské návštěvníky je totiž v Pure Pleasure připravený koutek s luxusními parfémy.
Marek Eben a přítel Moniky Absolonové se rozplývali nad lahvemi s drahým alkoholem.

"Některé top alkoholické nápoje nabízí Pure Pleasure, exkluzivně jako jediná prodejna v Evropě. Láhev z roku 1937 je například poslední volně dostupnou lahví této whisky na světě a její cena je 176 tisíc euro," řekl poučený Marek Eben.

Autor: ela
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Aneta Langerová je za dámu!

21. října 2010 v 22:59 | www.sip.denik.cz |  StarDance IV
14.10.2010

StarDance IV ...když hvězdy tančí, boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná! Čtvrtou řadu své oblíbené soutěžní show představila Česká televize, které se i letos podařilo "ulovit" do soutěže velmi zajímavá jména. Například od zpěvačky Anety Langerové, která se obvykle prezentuje spíše jako kluk, než načančaná slečna, by to jen málokdo čekal…
Čtyřka je numerology vykládána jako šťastné číslo spojené se zručností, asertivitou a pracovitostí. Nové StarDance s pořadovým číslem čtyři uvádí ČT1 od 30. října po osm sobotních večerů od 20:00 hod. Přímé přenosy jako už tradičně moderují Tereza Kostková a Marek Eben.

Kdo bude tančit?
I ve čtvrté řadě StarDance se o přízeň přísné a nesmlouvané poroty a především diváků ČT1 bude ucházet osm veřejné známých osobností, které vytvořili taneční páry s osmi šarmantními profesionálními tanečnicemi a tanečníky: Pavel Kříž a Alice Stodůlková, Monika Absolonová a Václav Masaryk, Saša Rašilov a Karolína Majerníková, Filip Sajler a Veronika Šmiková, Veronika Žilková a Marek Dědík, Aneta Langerová a Michal Kurtiš, Jitka Čvančarová a Lukáš Hojdan, Alexander Hemala a Jitka Šorfová.

Svá soutěžní vystoupení předvedou za živého doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Jejich taneční kreace budou hodnotit Tatiana Drexler, Petra Kostovčíková, Zdeněk Chlopčík a Petr Zuska.

Bulvár.cz: StarDance je jeden z mála opravdu povedených pořadů České televize. Zapomeneme-li na chvíli na její nenaplněnou, o to více deklarovanou veřejnoprávnost, i fakt, že si ji kvůli tomu platíme (což leckomu už leze krkem), a budeme-li vyžadovat alespoň vysokou profesionalitu zpracování, pak StarDance se opravdu povedla. Alespoň u předchozích tří řad tomu tak bylo. ČT vážně není žádná BBC, ale za tuto taneční soutěž se aspoň nemusíme hluboce stydět. Což u většiny ne příliš vyvedených, často poloamatérských pořadů, které nám ČT předkládá (a nikdo se na ně nedívá, také proč, že?), zdaleka neplatí….

Autor: Anna Vančová

Výsměch, hádky a krize! Skončí Žilková u rozvodu?

21. října 2010 v 22:52 | www.sip.denik.cz |  StarDance IV
15.10.2010

StarDance vážně ohrožuje vaše rodinné vztahy! Tak přesně takhle by měla znít výstraha pro celebrity, které řeknou ano na účast v taneční show. Navenek nevinná a roztomilá zábava pro televizní diváky totiž pro samotné hvězdy znamená často domácí hádky nebo dokonce velké krize!

Své o tom ví i Marek Eben, který bude společně s Terezou Kostkovou moderovat už čtvrtou řadu divácky oblíbené soutěže. "Doporučil bych soutěžícím, aby se připravili na všechno, co je se StarDance spojené. Hlavně aby připravili své rodinné příslušníky na to, že skoro osm týdnů nebudou doma, a také to, že se lidé začnou daleko více zajímat o jejich soukromí. Vím, že někteří soutěžící toužili po tom, aby vypadli. Jiří Schmitzer vypadl až v semifinále a neviděl jsem šťastnějšího člověka," řekl Eben.

Odvrácenou tvář soutěže už ale většina letošních hvězd spatřila. A od svých blízkých to "schytaly" už pouze za to, že vůbec se svou účastí v show souhlasily. "Reakce byly většinou zděšené a padaly otázky typu "Máš to zapotřebí?" a "Proboha proč?" svěřil se legendární Pavel Kříž neboli Štěpánek z Básníků. Negativních reakcí se dočkala i Monika Absolonová nebo Aneta Langerová. U Veroniky Žilkové už po pouhých dvou zkouškových týdnech hrozí dokonce domácí krize s manželem Martinem Stropnickým. "Nedávno na mě zařval, ať už laskavě vypnu ty ploužáky, co tancuju s tím Ostravákem," prozradila herečka.

Diváci tak mohou jen doufat, že se špatný psychický stav soutěžících neprojeví na jejich tanečním umění, které budou moci začít sledovat už třicátého října na České televizi.

Veronika Žilková (48): Jako dítě jsem milovala dechovku
Herečka Veronika Žilková si ve StarDance vynahradí zmeškané hodiny z tanečních, místo kterých chodila raději za tatínkem. Ten byl v té době v nemocnici v ohrožení života. Její taneční partner Marek Dědík prý zatím nevěřícně hledí na to, co Veronika dokáže vytvořit z právě naučeného tance. Ze soutěže by chtěla odejít s krásnou labutí šíjí.

Pavel Kříž (49): V padesáti už tělo nefunguje jako ve třiceti!
Jedním z největších taháků letošní soutěže bude určitě Pavel Kříž, kterého si diváci stále nejvíce spojují se stydlivým a roztomilým Štěpánem Šafránkem z Básníků. Svou účast ve StarDance si prý rozmýšlel asi týden a nejvíce se obává toho, že poplete choreografii nebo upadne. Po prvních trénincích ho prý bolí hlavně záda a chodidla. Partnerkou je Alice Stodůlková.

Alexander Hemala (58): Nabídka pro mě byla šokující!
Moderátor Alexander Hemala je nejstarším účastníkem soutěže StarDance. Už samotná nabídka ho šokovala tak, že chvíli lapal po dechu. Sám sebe považuje za oživlé dřevo a váží si své partnerky Jitky Šorfové, která je na něj při trénincích zatím hodná. Nejvíc se bojí toho, až se v prvním přímém přenosu postaví na parket.

Aneta Langerová (23): Dokážu lidem, že nejsem poleno!
Aneta Langerová nastoupila do StarDance vlastně jako náhradnice. Vystřídala Táňu Medveckou, které po několika trénincích dalo stopku koleno, a musela odstoupit. Aneta, která v SuperStar za svůj "netanec" občas sklízela posměch, chce lidem dokázat, že není až takové poleno, jak si o ní myslí. Bojí se křiku svého partnera Michala Kurtiše, ten na ni ale prý za její špatné výkony zatím jen tiše vrčí.

Filip Sajler (31): První tréninky jsem "odchodil"
Mezi hvězdami letošní StarDance se objeví i kuchař z pořadu Kluci v akci Filip Sajler. Zatímco on pomýšlí na vítězství, jeho taneční partnerka Veronika Šmiková je z jeho "chození" zatím spíše v rozpacích. Filip se z celé show těší hlavně na upnuté kostýmy. Ze škály barev by prý preferoval růžovou, tyrkysovou nebo kontrastní žlutou.

Saša Rašilov (38): Chtěl bych zvítězit
Herec Saša Rašilov ve StarDance opráší základy umění z tanečních, kde prý zažil spoustu legrace. Jeho přáním není jen se zúčastnit, ale rovnou vyhrát. Jeho dcery se trochu obávají pohybů pánví, které bude v televizi předvádět. Manželka Vanda Hybnerová má možná strach spíše z jeho krásné taneční partnerky Karolíny Majerníkové. Tu si diváci určitě pamatují ze soutěže SuperStar.
Monča
Monika Absolonová (34): Stud odbourávám alkoholem
Přesto, že je Monika Absolonová muzikálová hvězda, tanečním uměním prý příliš neoplývá. Svůj stud z tance prý vždy řešila alkoholem. Od účasti ve StarDance si slibuje hlavně to, že zhubne. Zatím jí to prý moc nejde. Bojí se problémů s krční páteří, které ji před časem trápily. Jejím partnerem je Václav Masaryk (20), který je ve věku jejího bratra.

Jitka Čvančarová (32): Nejvíc mi vadí mé velké břicho
Herečka Jitka Čvančarová se prý na účast ve StarDance velmi těšila, protože od mala milovala tanec a chtěla být baletkou. Její začátky ale prý nejsou takové, jaké si představovala. I když je její partner Lukáš Hojdan milý, sama na sebe prý bývá agresivní a nevrlá. Nejvíce jí vadí její velké břicho, které se jí nedaří zatáhnout.

Autor: Kristýna Beranová

Karel Gott dostal láhev koňaku za 25 tisíc, je stejně stará jako on

21. října 2010 v 22:37 | www.novinky.cz |  Akce
21.10.2010

Karel Gott pokřtil nový luxusní obchod a jako překvapení od majitelů dostal láhev armagnaku za 25 tisíc korun. Láhev Sempé 1939 je stejně stará jako sám Mistr, tedy 71 let.

"Kdekoliv se někde něco nového zajímavého otevírá, tak jsem na to vždy moc zvědav. Podnik Pure pleasure opravdu nabízí neuvěřitelný sortiment a je to požitek nejen pro oči, ale člověk to touží i ochutnat," prozradil kmotr podniku na party.

Od hostesky si také zkusil potáhnout z doutníku, přestože vůbec nekouří. "Mám ale vůni kvalitních doutníku moc rád," přiznal mistr.
Další celebrity, které neodolaly vybraným pochutinám, byly například herec a moderátor Marek Eben, herec Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou, módní návrhářka Beata Rajská, zpěvačka Monika Absolonová s partnerem Vratislavem Jandou, zpěvák Michal David s manželkou a dcerou, hudebník Felix Slováček, či moderátorka Gábina Partyšová s manželem Josefem Koktou.

Monika Absolonová se nejvíc zajímala o luxusní čokolády a voňavky. "Dobré čokoládě nikdy neodolám, proto musím teď tvrdě hubnout ve Stardance," směje se.

"Vůně a kosmetika vůbec mě láká od dětství. Proto mi bylo líto, že se moje máma nelíčila a já jí nemohla krást šminky," přiznává s úsměvem zpěvačka.

Marka Ebena trochu mrzelo, že v široké nabídce doutníků a cigaret nemají jeho oblíbené hřebíčkové cigarety. Ale na jeho přání se zřejmě brzy v sortimentu objeví.

Autor: Gabriela Wolfová, Novinky
Foto: Michaela Feuereislová

Karel Gott: Je libo doutníček?

21. října 2010 v 22:13 | www.ihot.cz |  Akce
21.10.2010

Zpěvák Karel Gott si vyrazil do hotelu Hilton, kde se otevíral luxusní obchod s opravdu vybraným zbožím. Nechybělo drahé pití, luxusní doutníky, nebo kaviár a jiné "drobnosti" pro mlsné jazýčky a nadité peněženky.

Karla Gotta překvapivě ze širokého výběru zaujaly doutníky, které si sice sám moc nevychutnal, přesto ale ze všech sil nasával jejich libou vůni.
Monča s Vráťou
Do nového obchodu s příznačným názvem Pure Pleasure kromě Gotta zavítala celá řada celebrit. Nechyběla zpěvačka Monika Absolonová se svým bohatým přítelem, moderátor Marek Eben, známý svým vybraným vkusem, nebo moderátorka Gábina Partyšová, která překvapivě přišla bez svého manžela Josefa Kokty.

Autor: iHOT.cz

Jitka Čvančarová: Na tanečních zkouškách ukázala víc, než chtěla

21. října 2010 v 22:08 | www.ihot.cz |  StarDance IV
21.10.2010

Herečka Jitka Čvančarová v posledních týdnech pilně trénuje na taneční soutěž Stardance, která vypukne na obrazovkách České televize co nevidět.
Jitka Čvančarová s tanečním partnerem Lukášem Hojdanem
Čvančarová se svým tanečním partnerem Lukášem Hojdanem trénuje na plné obrátky a ve svém kostýmu, jak jinak, než černém, ukázala snad víc, než chtěla, při jedné z tanečních kreací.

Čvančarová už na zkouškách ale dává najevo, že tanec jí rozhodně není cizí a díky své popularitě bude jistě jednou z horkých favoritek na vítězství. Konkurence ale bude rozhodně velká. Dobrou tanečnicí bude rozhodně i zpěvačka Monika Absolonová a také nestárnoucí Veronika Žilková.

Autor: iHOT.cz

Absolonovou milenec rozmazluje! Prsten za sto tisíc?

21. října 2010 v 21:58 | www.blesk.cz |  Ostatní
20.10.2010  11:53

Zpěvačka Monika Absolonová (34) se má jako princezna! Její přítel podnikatel a lobbista Vratislav Janda (45) ji pěkně rozmazluje. K narozeninám dostala zlatý prstýnek s brilianty od Cartiera!
Cena takových prstenů se pohybuje mezi padesáti až sto tisíci Kč. Rozhodně to tedy není levná záležitost. Monika se prstýnkem pochlubila i serveru Blesk.cz. "Dostala jsem ho od svého přítele k narozeninám, je od Cartiera, je moc krásný, má to symbolizovat lásku, věrnost a přátelství. Je to pro mě velmi citová záležitost, tak doufám, že ten, kdo mi ho dal, to myslí doopravdy a že to nějakou dobu vydrží," prozradila nám zpěvačka. Její přítel Vratislav je stále v rozvodovém řízení se svou manželkou. Kvůli vztahu s Monikou mu dělá problémy. Monika tak pořád chodí se ženáčem.
Denně tvrdě trénuje tance
Monika se objevila s partnerem na otevření nového obchodu s luxusním zbožím v hotelu Hilton a přišla rovnou z tanečního tréninku. Se svým tanečním partnerem se pilně připravuje na soutěž Stardance, která začne už na konci měsíce.
"Dorazila jsem z tréninku a jsem hodně unavená, je to opravdu dřina, můj taneční partner je velmi milý a hezký, ale moc mě teda nešetří," řekla Blesk.cz se smíchem Monika.
Mimo tančení nyní Absolonová po šesti letech vydává svou novou desku, tentokrát s muzikálovými hity. Dokonce se na albu podílela i jako producentka. "Tím, že je to po šesti letech, tak si toho vážím ještě mnohem víc a mám radost, že je deska venku," řekla nám s nadšením zamilovaná zpěvačka.

Autor: gam, vosk
Foto: Pavel Machan

Monika Absolonová: "Nebyla jsem těhotná, ale nenažraná."

20. října 2010 v 21:59 | časopis SuperSpy |  Rozhovory
S Monikou Absolonovou (34) jsme probrali její účast ve StarDance, nekonečné hubnutí i nového sexy chlapa, který se vedle ní objevil.
Monika Absolonová vypadá před čtvrtou sérií StarDance skvěle.
Moniko, když přišla nabídka tancovat ve čtvrté sérii StarDance, váhala jsi, nebo jsi měla radost?
"Neváhala jsem ani vteřinu! Mně se tím splnil sen. Ironie byla, když se v červnu psalo "Absolonová je těhotná, Absolonová je tlustá", bylo to právě kvůli StarDance. Jenže jsem byla vázaná smlouvou o mlčenlivosti a nic jsem nemohla říct. Víš, tenkrát jsem si vzpomněla na Majdu Bočanovou, která tancem šíleně zhubla, a tak jsem si řekla: Super! Já budu hubená! A začala jsem se cpát vším možným, protože jsem si myslela, že to přece vytancuju..."

A vytancovalas?
"No právě. Za tu dobu, co v tělocvičně potím krev, mám dole jenom jedno kilo. Teprve se mi postava začíná formovat, což je dobře, ale je to strašlivá dřina. Možná kdybych na začátku věděla, co mě čeká, že bych to své nadšení nepřeháněla. Je to boj sám se sebou. Málokdo si umí představit, jak moc to může být těžké."

Už nastala situace, že sis řekla "já na to nemám" a chtěla odejít?
"Jasně. Hned při druhém nebo třetím tréninku. Řekla jsem si, že to nezvládnu a že to vzdávám. Nechtěla jsem to mému tanečnímu partnerovi dál kazit. Teď už mě to ale naštěstí baví, a když to zkazím, tak se tomu zasmějeme a jedeme dál."
Musí to být dost časově náročné. Jak to všechno stíháš? Vždyť máš přece už tak práce až nad hlavu!
"To jo, ale vše záleží na tom, jak si ty tréninky naplánuješ. Já jsem si v divadle udělala menší pauzu, takže se teď můžu věnovat téměr naplno StarDance. Ještě teda vydávám desku, a tak jsem celý srpen byla buď ve studiu, nebo na tréninku. Od 16. srpna jsem neměla ani jeden den volna - a to už je říjen. Volno budu mít po vyřazení, ale doufám, že to hned tak nebude."

Těšíš se, až vypadneš?
"Na začátku jsem se modlila, abych vypadla hned v prvním kole. Chtěla jsem být ušetřená těch tréninků. Teď si ale říkám, že by to nebylo dobré, protože v den prvního vyřazování současně moderuju na ČT přímý přenos Atleta roku a tím vyřazením bych určitě byla rozhozená. A taky když na nečem makáš, něco se učíš a dáváš tomu čas, tak se ti vypadnou ani nechce. Bojím se sice toho, že se za čtyři dny nezvládnu naučit novou choreografii, protože už teď to má se mnou Vašík těžké, ale zároveň bych se o to chtěla pokusit. Tak uvidíme, jestli dostanu příležitost."

Co ti tancování dává?
"Asi poznání o sobě samé. Najednou zjišťuju, že neumím napočítat do čtyř, protože on mi řekne první, druhá a já si počítám první, čtvrtá... (smích). Stejně jako mi řekne "Na první se nejde", a já vykročím..."
Monča s Vráťou
Tys nechodila do tanečních?
"Chodila, ale už je to strašně dávno. Pak se mnou na plesy chodil strejda a naposledy jsem byla na plese v tanečních svého bráchy, který se za mě styděl až na půdu. Byla jsem velící důstojník, obtáčela si ho kolem sebe a na lidi řvala "pozor". Brácha sice vyhrožoval, že už mě nikdy nikam nevezme, ale zatančili jsme si (smích)."

Tak strašná jsi být nemohla. Vždyť máš přípravku v muzikálech, ne?
"Právě že ne. Zjistila jsem, že je to úplně jiný pohyb, a hned při prvním tréniku jsem třeba přišla na to, že neumím ani chodit. Při tanci je všechno úplně jinak."

No, chudák tvůj taneční partner Vašek Masaryk. Vidím, že ho čeká ještě hodně práce...
"Že jo? (smích) Mám štěstí, že jsme si s Vašíkem výborně sedli, a hlavně mám radost, že je to krásnej kluk, takže bude mít spousty fanynek a ty mu budou posílat hlasy."

Krásnej, to on bezpochyby je. I mně se moc líbí! Nežárlí na něj tvůj přítel?
"Ne. Vašík byl u nás doma, seznámili se a chodí k nám na návštěvy. Je o čtrnáct let mladší, takže o něčem jiném než o tancování ani nemůže být řeč. Já mám o jedenáct let mladšího bráchu, takže lidi v tomto věku pořád beru jako děti, a najednou přijde kluk z Havířova, kterej je ještě o tři roky mladší než brácha a je o hlavu vyšší než já! Vašík už se stihl poznat i s bráchou, byli jsme společně zapařit a úžasně zapadl do naší rodiny. Dokonce si i telefonuju s jeho maminkou. On mi říká mámo dvě a jediný prostor, kde ho nechávám mluvit, je na parketu. Jinak ho neustále poučuju."

Tak si říkám, jestli zvládne stres z přímých přenosů. A co ty? Nebojíš se?
"Bojím se hrozně! A Zuzka Norisová, která se mnou hraje v divadle, mi řekla, že se mám na co těšit. Prý je to takový adrenalin, že měla pocit, že jí rupne hlava. Ale Zuzana tančila jako bohyně, takže to je asi rozdíl..."
Monča s bráchou
Čeká tě nejen tancování, ale vůbec poprvé tě taky budou v televizi otevřeně kritizovat. Narážím na porotce. Jsi připravená na negativní hodnocení?
"Já doufám, že k nám budou shovívaví. Oni tomu sice rozumějí a vědí, jak to má být, ale zase by měli brát ohled na to, že jsme všichni začátečníci. Jakýkoliv pohyb, který v tom tanci je, je úplně jiný, než jaký jsme až do této chvíle dělali."

Chceš StarDance vyhrát?
"Pro mě je vítězství už to, že si mě sem vybrali, že se něco nového naučím a že jsem poznala partu skvělých lidí. Hlavně toho Vašíka. Poznala jsem kluka, ke kterému bych se normálně nedostala nebo on ke mně. Je to hrozně fajn člověk a tolik mi toho dal... Já zase mám pocit, že mu hezky radím v životě a doplňujeme se. Jo a taky jsem šťastná, že je stejně jako já kuřák, takže máme kuřácké pauzy (smích)! Jsem s ním moc spokojená. A jsem ráda, že je to zrovna Vašek. I když jsou všichni strašně fajn, s Vašíkem jsme si fakt sedli a funguje nám to."

Myslíš, že tancování nějak zúročíte i po StarDance?
"Až tenhle blázinec skončí a všechno se to uklidní, určitě bych chtěla v tanci dál pokračovat. Už jsme se o tom bavili i s přítelem, že bychom chodili někam na lekce. A myslím si, že když budeme mít s Vaškem možnost někde dál vystoupit, že to uděláme. Myslím nějaké společenské akce nebo firemní plesy. Už teď máme jedno vystoupení domluvené a bude to super."

Je o tobě známo, že se pořád zotavuješ z ošklivé autonehody, kterou jsi měla přede dvěma lety. Nemůže ti to tancování nějak ublížit?
"Je pravda, že po té smutné příhodě mám poškozenou krční páteř. Nosila jsem límec, teď musím být opatrná. To je taky jediné, čeho se já i Vašek bojíme. Bohužel je to tak, že občas musím zajít na rehabilitaci. Přiznám se, že to není úplně v pořádku. Jenže se to nedá vyléčit. Mám popraskané měkké tkáně a záleží na tom, jak se ta páteř zatíží. Bolí to, ale neznamená to, že bych nemohla chodit nebo se hýbat."

Konzultovala jsi účast v soutěži s lékařem?
"Určitě. Byla jsem u pana doktora a ten mi řekl, že pokud mi s tou hlavou někdo nehejbne a dám si ji tam sama, že mě to bude sice bolet, ale že se nic nestane. Na bolest jsem zvyklá, takže to vydržím. Tu bolest překonávám poslední dva roky."

Já ti přeju, aby ses veškeré bolesti zbavila a aby se ti dařilo nejen v soutěži. Víš, že Simona Krainová během podobné soutěže otěhotněla...
"Vím a moc děkuju! (smích)"

Chýlková se Stašovou: Přetahovačka u stánku s oblečením!

12. října 2010 v 13:16 | www.ahaonline.cz |  Akce
12.10.2010  7:00

Herečky Ivana Chýlková a Simona Stašová se na Veletrhu hraček málem popraly! Ovšem o dobrou věc, tedy o záchranu Dětského centra FTN v Praze. Do boje se k nim připojila i zpěvačka Monika Absolonová a další umělci, kteří chtějí přístřeší pro miminka zachovat i za pomoci dobročinných nákupů.
Monika na Veletrhu hraček pomáhala Dětskému centru FTN v Praze
Slavné dámy se na veletrhu hraček staly na okamžik jak nákupčími, tak i prodavačkami. Nejenže pro děti nakoupily oblečení a hygienu - při čemž se stačily na oko skoro i poprat - navíc k nákupům lákaly i ostatní návštěvníky akce.

"Když jsem zjistila, že kojenecký ústav nemá ani na dupačky pro děti, prádlo, žínky nebo zubní kartáčky, musela jsem nějak pomoct." řekla jedna z VIP prodavaček Monika Absolonová.

Celá tržba z prodeje, která na konci dne i díky pomoci známých osobností činila 48 tisíc korun, bude použita na hračky pro děti, na které z rozpočtu nezbývají peníze. A pomoci můžete i vy!

Nadační fond Dětský úsměv: č.ú.: 572187093/0300

Autor: (iec)
Foto Dětské centrum FTN