Září 2010

StarDance IV

30. září 2010 v 22:46 | www.ceskatelevize.cz |  StarDance IV

Zde najdete článek a videa s tančící Mončou :)

Držíme všechny palce, hlavně ty na nohách.

Verešová se v televizi postaví za plotnu

30. září 2010 v 14:38 | www.super.cz |  Akce
29.9.2010  11:17

Modelka Andrea Verešová (30) nedávno oslavila kulaté narozeniny a nemohla se přestat divit, proč k nim dostala samé kuchařky a kurzy vaření. Vařit prý umí, což se nám bude snažit dokázat v nové řadě kulinářské show spolu s dalšími celebritami.

Andrea Verešová, která je od svých třicátých narozenin zásobena záplavou kuchařek, tak konečně může ukázat, jak to vlastně s její kulinářskou genialitou je doopravdy. "Dostala jsem také speciální kurz vaření, který se zaměřuje na asijskou kuchyni a suši. Tak se tam vytáhnu s něčím orientálním," směje se modelka.

Své kuchařské umění a znalosti gastronomie tentokrát poměří v show Haliny Pawlowské Prostři pro 3 spolu se známými osobnostmi českého showbyznysu. Rozděleny budou do dvou soutěžních týmů. O vítězství se budou ucházet zpěváci versus zpěvačky, manželé a manželky, rosničky a věštci, krásky a byznysmeni a Češi a Slováci.

Pozvání do celebritní řady pořadu dostaly další známé tváře jako Dara Rolins, Ilona Csáková, Ondřej Hejma, Eva Decastelo, Monika Absolonová, Robert Vano, Pavel Vítek, Jitka Zelenková, Diana Kobzanová, Josef Karas a další.

Show bude poprvé uvedena v sobotu 2. října 2010 ve 20.05 hodin na TV Barrandov.

Autor: (mkao)

Absolonová se klidně cpe klobásou a pivem, ale je jak lunt

30. září 2010 v 14:35 | www.odhaleno.cz |  Ostatní
30.9.2010  09:41

Zpěvačka Monika Absolonová (34) se nerada trápí dietami. Přesto se snaží jíst zdravě a od páté hodiny odpolední většinou nejí. Aby se udržela v kondici, chodívá běhat.

Nejsem žádný králík, tvrdí.

"Diety nedržím, ale snažím se po páté hodině nejíst, což se mi daří vždycky, když hraju představení," sdělila Absolonová.

Minimálně dvě hodiny před vystoupením nic nejí, aby se necítila nafouklá a dobře jí to zpívalo. Vylepšit si postavu chodívá do posilovny a také na masážní stoly.

Jako ortodoxní vyznavačka zeleniny a ovesných vloček si prý nepřipadá. Snaží se pít džusy, moc jí chutná ten s chutí jahod. Občas ho mívá v chladničce plný regál.


"Nejsem žádný králík, ale chutnají mi zeleninové saláty. Potěšilo mě, že v některých restauracích je mívají dobré a už nejsou bez chuti,"
přiznala zpěvačka.

Občas ale zapomene a zdravou výživu vymění za uzeniny. Především při návštěvě hokejového zápasu. To si dá u stánku klobásu a za večer vypije několik piv, aby prý bylo pořádně veselo.

Benešovská rodačka svou pěveckou kariéru zahájila již ve svých sedmi letech v Kühnově dětském sboru. Počátkem 90. let začala navštěvovat hodiny zpěvu u Lídy Nopové a od roku 1996 studovala zpěv u profesora Eduarda Klezly.

Do muzikálu vstoupila v roce 1995, kdy se objevila v muzikálu Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese Drákula.

V současné době kromě jiných aktivit vystupuje na prknech Divadla Broadway v novém představení Křížem krážem muzikálem.

Autor: kris, Korzo

Ve čtvrté řadě StarDance zatančí Langerová, Čvančarová a Rašilov

30. září 2010 v 14:30 | www.novinky.cz |  StarDance IV
30.9.2010  14:17

Účastníky čtvrté řady taneční soutěže StarDance... když hvězdy tančí budou po boku profesionálních tanečníků a tanečnic herci Pavel Kříž a Saša Rašilov, herečky Jitka Čvančarová a Veronika Žilková, zpěvačky Aneta Langerová a Monika Absolonová a moderátor Alexandr Hemala. Sestavu doplní kuchař Filip Sajler. Česká televize (ČT) ji bude vysílat každou sobotu od 30. října do 18. prosince.

Soutěžní večery se budou natáčet v ateliérech na Barrandově a zazní v nich na 60 písniček v úpravě Martina Kumžáka, jehož Moondance Orchestra tanečníky doprovodí. Moderátory budou jako v předchozích letech Marek Eben s Terezou Kostkovou.

První ročník soutěže veřejnoprávní televize odvysílala v roce 2006, vítězem se tehdy stal herec Roman Vojtek. O rok později zvítězil akrobatický lyžař Aleš Valenta; v zatím posledním třetím ročníku před dvěma lety si vítězství "vytančila" herečka Dana Batulková.

Autor: ČTK

Taneční StarDance je zpět, boky rozvlní Žilková, Kříž i Langerová

30. září 2010 v 14:27 | www.revue.idnes.cz |  StarDance IV
30. září 2010  11:08

Oblíbená taneční soutěž České televize StarDance se počtvrté vrací na obrazovku. Největším překvapením letošního klání je zpěvačka Aneta Langerová, která doplnila řady VIP tanečníků kvůli nemoci Taťjany Medvecké, jež na poslední chvíli odstoupila.
"Moc jsem se na tancování těšila, lékař mi ale pokračování nedoporučil," řekla iDNES.cz Medvecká, která má problémy s koleny. Namáhavé tréninky by tak pro ni znamenaly velkou zátěž.

Kompletní sestava tanečníků tak vypadá následovně: Pavel Kříž zatančí s Alicí Stodůlkovou, Moniku Absolonovou provede tanečními rytmy Václav Masaryk, Saša Rašilov utvořil pár s prefesionálkou Karolínou Majerníkovou, Filip Sajler je partnerem Veroniky Šmikové, Veroniku Žilkovou bude doprovázat Marek Dědík, Jitka Čvančarovou Lukáš Hojdan, partnerkou Alexandera Hemaly je Jitka Šorfová a Aneta Langerová je ve dvojici s Michalem Kurtišem
Letošní kampaň čtvrté sérii taneční soutěže, jež vychází z licence BBC, pojala Česká televize originálně. Spoty se natáčely v bazénku v jednom ze studií, který produkce nechala speciálně pro tyto účely postavit. Pro hvězdy soutěže byl tanec na vodní hladině skutečný zážitek, nejvíc si v něm libovala asi Veronika Žilková. "Ve večerní róbě jsem se ještě nekoupala, takže mě natáčení vážně bavilo. Šlo jen o to nenastydnout," uvedla Žilková.

Nevšední zážitky si odnášejí i moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková. Spoty totiž natáčeli jako první, takže ještě odnesli nevychytaný detail - podrážky bot ve vodě klouzaly natolik, že dvojice několikrát skončila ve vodě vleže. Problém pohotově vyřešila kostýmní výtvarnice Hana Kopecká, která boty všech ostatních bleskurychle opatřila protiskluzovými podrážkami.

"Do vody jsem chtě nechtě musela taky, ale jelikož se kampaň natáčela v srpnu, kdy bylo ještě teplo, zase mi mokro v botách tak nevadilo," líčí poněkud dramatický průběh fotografování autorka kampaně Lenka Hatašová. "Potřebovala jsem, aby voda co nejvíce cákala, ale aby tanečníci zároveň zachovali co nejfotogeničtější pózy, což bylo složité zesynchronizovat. Navíc jsem pořád měla mokrý objektiv a hrozilo, že vlhká elektronika fotoaparátu každou chvíli vypoví službu," vzpomíná fotografka.

Celý štáb si prázdninové vodní radovánky zopakoval ještě jednou na sklonku září, kdy se musel přetáčet spot s Anetou Langerovou.

Autoři: Vedran Kovačevič
Foto: Lenka Hatašová

StarDance se vrací: Tančit bude Langerová, Žilková a Čvančarová!

30. září 2010 v 14:15 | www.blesk.cz |  StarDance IV
30.9.2010  13:59

Česká televize konečně odhalila, kdo bude ve čtvrté řadě taneční soutěže StarDance bojovat o titul královna nebo král parketu. Asi největším překvapením je zpěvačka Aneta Langerová, která kvůli problémům s koleny nahradila herečku Taťjanu Medveckou.
Kompletní sestava osmi tanečních dvojic, která je složena z VIP hvězdy a profesionálního tanečníka nebo tanečnice, vypadá následovně:

Aneta Langerová a Michal Kurtiš

Pavel Kříž a Alice Stodůlková

Monika Absolonová a Václav Masaryk

Saša Rašilov a Karolína Majerníková

Veronika Žilková a Marek Dědík

Filip Sajler a Veronika Šmiková

Jitka Čvančaroá a Lukáš Hojdan

Alexander Hemala a Jitka Šorfová
Autor: lara, mivrk
Foto: archiv ČT

Monika Absolonová nafotila luxusní fotky. Podívejte se

30. září 2010 v 13:57 | www.bleskove.centrum.cz |  Úspěchy
29.9.2010  15:37

Praha - Zpěvačka Monika Absolonová se v těchto dnech intenzivně věnuje dokončování svého nového CD.
Nejen nahrávání jde do finiše. Pro účely obalu CD nafotila Monika novou sérii fotografií.
"Chtěla bych, aby fotky odpovídaly hudebnímu obsahu - vznešené, decentní a exkluzivní. Požádala jsem tedy návrhářku Taťánu Kovaříkovou o dvoje šaty, které se budou hodit k náladě muzikálového alba. Výsledek předčil mé očekávání, modely od Taťány jsou nádherné," říká k tomu zpěvačka.
Její dvorní fotograf Jaroslav Urban zajistil pro focení exkluzivní prostor - reprezentativní apartmá ve 12. patře Sluneční věže v Karlíně.
"Takový byt jsem u nás ještě neviděla. Světlo jde do něj ze všech světových stran a většina snímků se díky tomu nemusela nasvěcovat uměle. Když přišel fotograf s nápadem, abychom fotili i na ochozu kolem bytu, úplně jsem zapomněla, že trpím závratí. Když jsem se pak v té nádherné róbě ocitla na lávce vysoko nad zemí, zatočila se mi hlava," směje se zpěvačka.
Nové album, které vyjde 18. října, bude obsahovat muzikálové hity v nových aranžích a za doprovodu velkého symfonického orchestru. Monika si pro všechny fanoušky připravila písně Teď královnou jsem já, Jsi můj pán, Lásko má, já stůňu nebo Temný stín.
Autor: ela
Foto: Produkce

Monika Absolonová: Hrozila jí nákaza virem Heja Heja

27. září 2010 v 15:43 | www.ihot.cz |  Akce
27.9.2010  00:03

Zpěvačka Monika Absolonová se stala kmotrou nové knížky Slávka Boury Naháči. Tu křtila společně se Shimim, který je v současné chvíli novým producentem Ivety Bartošové a je tedy přímo zodpovědný za její "hit" Heja Heja.
Absolonová po křtu totiž chvílemi vypadala, že má opravdu "bláznivou chuť se smát", jak zpívá Bartošová, a tak na chvíli panovaly obavy, aby se do práce na své budoucí desce také nepustila se Shimim. Absolonové se sice v muzikálech velmi daří, sólová kariéra ale značně pokulhává.
Zpěvačka ale začátkem léta podepsala novou nahrávací smlouvu a do žádných experimentů se pouštět zjevně nehodlá. S producentem Jiřím Škorpíkem totiž natočí album muzikálových evergreenů.
Autor: iHOT.cz

Slávek Boura napsal román Naháči: Je o Facebooku!

27. září 2010 v 15:07 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
27.9.2010  08:57

Praha - Herec a moderátor Slávek Boura se změnil ve spisovatele a hned pokřtil svou první knihu s názvem Naháči.
V pražském klubu Solidní nejistota mu román z prostředí sociálních sítí pokřtila zpěvačka Monika Absolonová a psychiatr Jan Cimický.

Psychologický román vypráví příběh o vztazích na sociálních sítích a je literární předlohou připravovaného muzikálu.

Je i návodem těm, kteří chtějí používat sociální síť jako interaktivní prostředek k vlastnímu vyjádření a ke všemu ještě vydělat peníze.

Slávek Boura je sám už rok a půl na členem sociální sítě Facebook, ale jak sám říká, není na něm ještě stále závislý.

"Je velmi dobře, že sociální sítě existují, že spolu lidé komunikují. Jen se člověk musí naučit na sociálních sítích pohybovat, protože nic není takové, jak se zdá, obzvláště na sociálních sítích", míní Slávek.

Na slavnostní křest moderátorovy románové prvotiny dorazilo mnoho známých osobností a tváří veřejného života.

Kromě Moniky Absolonové přišla například návrhářka Valentina Armandi, zpěvačka Klára Kolomazníková, Vít Chaloupka a hudebník Jarek Šimek, který v současnosti spolupracuje s Ivetou Bartošovou.

Večerem provázela Naděžda Krupská, imitátor(ka) Haliny Pawlovské.

Autor: veš
Foto: Jiří Herman/www.hermina.czAbsolonová fušuje do hip hopu

23. září 2010 v 20:14 | www.super.cz |  Ostatní
23.9.2010

Moniku Absolonovou už zřejmě nebaví být za muzikálovou dámu. S výběrem šatníku jí vypomohl přítel Vráťa a zapůjčil jí své kalhoty. Monika v nich vypadá jako pravá hiphoperka!
Monika tentokrát zvolila pánský styl. Kalhoty s rozkrokem u kolen sice už začaly nosit i ženy, ale k Monice se nehodí a působí v nich příliš hiphopersky. Pánské sako jí na ženskosti také nepřidalo a nezachránila to už ani perlovými doplňky.

Nezpívá se mi teď zrovna snadno, říká Helena Vondráčková

19. září 2010 v 22:09 | www.revue.idnes.cz |  Akce
16. září 2010

Helena Vondráčková se stále nemůže vzpamatovat ze šoku, který jí způsobili kolegové, kteří podepsali petici pro Martu Kubišovou. Mrzí ji, že tak učinili, aniž by do celé záležitosti viděli. Na druhou stranu ji ale těší, že zůstala spousta těch, kteří nepodepsali, a především, že ji neodsoudilo její publikum.

"Nezpívá se mi v téhle době před lidmi zrovna dobře, ale naštěstí mě podporují. Už jsem si po tom osudném dni, kdy jsem se dozvěděla, kolik kolegů a kteří podepsali nějakou petici, pár koncertů odzpívala. Na ten první se mi nejelo zrovna snadno, nevěděla jsem, jak se lidi zachovají. Absolutně mě ale podpořili, z toho jsem měla radost," říká zpěvačka, jež poukazuje na to, že spor nevede ona, ale agentura MM Praha, jíž je majitelkou a nikoli jednatelkou.

Mezi slavnými osobnostmi, které zvedly telefon a Vondráčkové se zeptaly, co se děje a proč, nebo jí jen stručně oznámily, že podobnou věc podepisovat nebudou, poněvadž do ní nevidí a nepřísluší jim kohokoli soudit, byly například Karel Šíp, Michal David, Josef Laufer, Pavel Nový, Petr Rychlý, Jan Čenský, Hana Hegerová a mnoho dalších.

"Hana byla dokonce první, kdo mi ten den volal, moc mě to povzbudilo. A samozřejmě i od všech ostatních. Musím teď sebrat síly a soustředit se na poměrně složitý koncert ve Státní Opeře, kde budu zpívat po dva večery 20. a 21. září. Jsem už teď pořádně nervózní," přiznává Vondráčková.

Žádný problém či pocit viny necítila Vondráčková ani v zaplněném sále Divadla Broadway při charitativním koncertu pro Chrastavu, který uspořádal zpěvák Michal David a producent Divadel Broadway a Hybernia Oldřich Lichtenberg.
Kromě Vondráčkové, která sklidila za stále oblíbený hit Dlouhá noc obrovský aplaus, na něm vystoupili Ilona Csáková, Monika Absolonová, Josef Vojtek, Petr Kolář, Marián Vojtko nebo Kamila Nývltová. Všichni bez nároku na honorář. Koncert vynesl obci Chrastava půl milion korun. David a Lichtenberg šek slavnostně předali přímo na jevišti starostovi obce Michaelovi Canovi.
Dobré věci přispěli i manželé Karel a Ivana Gottovi, a to i přesto, že zpěvák dopředu věděl, že bude mít ten den koncert mimo Prahu.

Autor: ja
Foto: Marek Navrátil

Jiří Pomeje: Dárek Janečkovi za něho nesl kamarád

19. září 2010 v 21:54 | www.ihot.cz |  Akce
17.9.2010  00:04

Jiří Pomeje se objevil na velkolepé oslavě šestašedesátých narozenin Františka Janečka se svým věrným kamarádem Pavlem Páskem. Dárek pro oslavence ale neměl, přinést ho za něho musel právě Pásek.

Do luxusního hotelu v centru Prahy se sjela společenská smetánka, které pochopitelně vévodil Karel Gott. Podle darů, které jednotliví hosté nesli, si Janeček zjevně po oslavě rozšířil svou sbírku vybraného alkoholu.
Monika s Vráťou
Drahé lahve totiž mimo jiné přinesli Monika Absolonová, Jiří Krampol nebo Sámer Issa. Režisér Jiří Adamec s manželkou přinesl pro změnu velký puget růží a Kateřina Brožová zase nesla malou obálku s neurčitým obsahem.

Autor: iHOT.cz

Show mix: Pařba Menzelové, slavící Gott

19. září 2010 v 21:46 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
16. 9. 2010  15:45

Stále ještě manželka režiséra Jiřího Menzela Olga Menzelová měla pořádný důvod k oslavě. Zapíjela totiž úspěšné složení státnic a to se muselo jaksepatří oslavit.

Bujará oslava trvala až do brzkých ranních hodin a tak to má být. Slavit určitě umí také zpěvák Karel Gott, který si nenechal ujít oslavu narozenin Františka Janečka. Ve fialovém saku a slušivé kravatě stejné barvy mu to seklo jako zamlada.
S Janečkem oslavovala i Dáda Patrasová s manželem Felixem Slováčkem, Michal Nesvadba z oblíbené Kouzelné školky či Jiří Krampol s Petrem Novotným. Mladší generaci zastupovala Monika Absolonová, která dorazila se svým přítelem.

Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Šestašedesátka Františka Janečka: Od své ženy jsem dostal píseň!

19. září 2010 v 21:40 | www.ahaonline.cz |  Akce
17.9.2010  12:00

Boss bossů českého showbyznysu František Janeček oslavil 66. narozeniny ve velkém stylu! Na večírek do luxusního Kampa hotelu sezval na 350 hostů těch nejslavnějších jmen!

"Všichni mi udělali velkou radost! Karel Gott, Jiřinka Bohdalová, Štefan Margita nebo Monika Absolonová, která se mnou vydržela slavit nejdéle. Odcházela z hostů poslední a vezli mě s přítelem ještě domů," pochlubil se včera Janeček.

Dárků prý dostal bezpočet, ale z lásky jen ten od své Terezy, s níž má dvouletou dceru Emilly Anne. "Moje žena mi krásně zazpívala. Je to moje žena, považuji ji za ni, i když před oltářem jsme ještě nestáli. Ale všechno bude," směje se producent, který hned ráno po oslavě vyrazil na jednání do Německa s americkými partnery. Janeček, který v Česku produkoval už muzikály Bídníci či Miss Saigon, chystá přivézt přímo z Broadwaye další »majstrštiky«.

Autor: (mac)

Nývltová, Absolonová a spol.: Exhibice nevkusu a faldů

16. září 2010 v 13:01 | www.super.cz |  Akce
15.9.2010  11:35

Na charitativním koncertu pořádaném na podporu zatopených oblastí v jednom z pražských divadel vystoupila mimo jiné Kamila Nývltová (21) a Monika Absolonová (34). A že to dámy tentokrát se svými outfity moc nevychytaly, se neslo celým sálem.
Monča
Monika Absolonová už v létě na jedné z akcí, kde vystoupila, přiznala, že v poslední době trochu přibrala. Bodejť by ne, když žije téměř rok ve spokojeném vztahu s přítelem Vráťou, který pro Moniku udělá, co jí na očích uvidí. Bohužel outfit, ve kterém vystoupila před plným sálem, v kombinaci s ne příliš vydařeným nasvícením dal vyniknout jejím špíčkům na bocích a většímu pozadí.
Kamila Nývltová
Pozadu ovšem nezůstala ani její pěvecká kolegyně Kamila Nývltová, která všem přítomným doslova vyrazila dech, když nastoupila na jeviště v laciných růžových šatech se středovým volánem. "No to je strašný, ta si snad spletla místo, ne?" vyjádřila se o Nývltové nelichotivě známá módní návrhářka, která koncert také navštívila. Nývltové to ovšem nepřišlo a nejspíš si ani neuvědomila, že se svýma nohama do "x" by se minišatům měla raději vyhýbat.
Petr Kolář
No, zdá se, že v divadelních kruzích není móda a vkus skutečně středobodem zájmu. Jak jinak by totiž mohli na jeviště vpustit Petra Koláře v koženém saku, ve kterém je vidět skoro na všech akcích a které už se pyšní takovou patinou, že by si jeden pomyslel, že Kolář na víc nemá.

Autor: (pet)

Nešťastná Monika Absolonová: Teror rodiny pokračuje

11. září 2010 v 10:28 | časopis Jackie |  Ostatní
28.8.2010

Situace s nenávistným otcem zpěvačky Moniky Absolonové je horší, než se zdá...

Ještě nedávno Monika Absolonová (33) všechny přesvědčovala, že trable s otcem, který jí a celé její rodině dělal ze života peklo, jsou už minulostí. Ve společnosti se ukazuje s úsměvem na tváři a snaží se budit dojem, že je maximálně šťastná se svým partnerem Vratislavem Jandou (45). Teď se muzikálová hvězda svěřila, že od rozzlobeného táty stále nemá pokoj. Naopak, Čeněk Absolon (55) přitvrzuje!

Pronásledování řeší na policii
Jakmile se Monika přiblíží ke svému domovu, sevře se jí hrdlo. Bude tam na ni číhat otec? Jakou pomstu její rodině opět chystá? Absolon je jí totiž stále v patách a před svým domem jej může potkat kdykoli a rozhodně ne jako kamaráda. "Problémy s tátou trvají," přiznala Absolonová. "Bohužel teď překročil všechny hranice přijatelného chování. To, co momentálně provozuje, má dokonce odborný výraz. Je to stalking, obtěžování," svěřila se zpěvačka s tím, že je proti jeho zlobě zcela bezbranná. "Nejhorší je na tom bezmoc. Naprostá. Nemám žádnou šanci to zastavit, dokud si ten člověk neuvědomí, že neškodí jenom nám, ale taky sám sobě. Musí se prostě smířit s tím, že k sobě jako rodina už nepatříme. Zatím mu to ale pořád nedochází. Ten šílený kolotoč jede pořád dál - včetně výslechů na policii atd.

Spoustu toho říct vůbec nemůžu. Stále dokola opakuje, jak je máma hrozná a všichni že jsem bůhvíco. A za pár hodin zazvoní u dveří znovu," líčí bezvýchodnou situaci. Jediné, co ji prý drží nad vodou, je její přítel. "Nebyla bych si tipla, že přežiju tímto způsobem další rok," říká s tím, že bez opory a lásky svého Vráti by se zřejmě už dávno zhroutila. Dovolá se někdy pomoci?

Monika Absolonová: Válčí s policií

11. září 2010 v 10:27 | časopis Pestrý svět |  Ostatní
26.8.2010

Uběhl další rok od doby, co podala trestní oznámení na vlastního tátu. Monika Absolonová (33) po fyzických napadeních tehdy prohlásila: "Nemám otce!" Čeněk Absolon (56) vztáhnul ruku nejen na ni, ale i na její maminku Blanku (54). Po urážkách a výhružkách se zpěvačka domnívala, že už bude problémům konec a všichni si dopřejí zasloužený klid. Omyl!

"Stále trvají. To, co teď provzuje, se nazývá stalking, obtěžování," zoufá si pěnice. "Nemám žádnou šanci to zastavit." Stalking je definován jako opakované sledování, nechtěné kontakty a ničení majetku. Ve výjimečných případech stalker svoji oběť zabije!

Monice hraje do karet, že stalking byl nedávno v našem zákoníku přehodnocen na trestný čin. Jenže! Ochránci zákona jaksi neprojevují snahu věc dotáhnout do konce. "Šílený kolotoč jede pořád podobně, včetně výslechů a tak podobně," kroutí nešťastnice hlavou. "Nezlobte se, vím, že za to nemůžete, ale víc neřeknu," zdržuje se komentáře, neboť cokoli může být použito proti ní.

Soukromí Absolonové: Od policie k dětem

11. září 2010 v 10:26 | časopis Rytmus života |  Ostatní
30.8.2010

Víc než k vlastní krvi to zpěvačku táhne k nové rodině, dokonce k dětem, které má její partner s jinou. S nimi zapomíná na teror, který prý zažívá kvůli otci.

Peripetie, které Monika Absolonová, její bratr i maminka zažívají s Čeňkem Absolonem (56), neberou ani po třech letech konce. Zpěvaččin otec neunesl rozvod a to, že se děti postavily na matčinu stranu. Proto rodinu pronásleduje. "Tím, že o tom mluvím, doufám, že se situace konečně zlepší," věřila Monika předloni. Stal se opak. "Táta překročil všechny hranice přijatelného chování. To, co momentálně provozuje, má i odborný název. Je to stalking, obtěžování," svěřila se zpěvačka.

Nešťastná dcera, ale hodná macecha
Absolon se snaží rodinu kontaktovat, rozumná řeč s ním ale prý není. "Vím, co mi chce říkat, pořád to samé. Jak je máma hrozná, já hrozná. A za pár hodin zazvoní znovu," zoufá si Absolonová. Takřka na denním pořádku jsou prý dokonce výslechy na policii! "Nejhorší je ta bezmoc, úplná. Nemám žádnou šanci to zastavit," krčí Monika rameny.

Oporu má v příteli Vratislavu Jandovi (44), a i když málokterá jiná žena by si lebedila v roli "macechy", Monice to tak vyhovuje. Našla se i v přítelových dětech. A to i navzdory faktu, že Vráťa stále ještě není rozvedený s jejich matkou!

"Vídáme se a je to fajn, jsou to úžasné bytosti. Vždycky se na ně těším a trávit společný čas je pro mě radost. Těší mě i to, že jim v noci vařím, aby měli na druhý den co k obědu," básní zpěvačka. Možná je nejvyšší čas, aby myslela na miminko vlastní.