Srpen 2010

Zpívající herci, hrající zpěváci

29. srpna 2010 v 21:34 Akce
Noc s hvězdami, takto výstižně se jmenuje benefiční koncert, jehož 12. ročník se nedávnou uskutečnil na hradě Houska, opředeném řadou tajuplných pověstí.
Monika s Vráťou

Monika
Výtěžek ze vstupného putoval i letos na obnovu této památky. "Tentokrát jsem to pojal ve stylu zpívající herci a hrající zpěváci. Proto se zde objevila jména jako Monika Absolonová, Petr Kotvald, Eva Pilarová, Sisa Sklovska, Chantal Poullainová, Maroš Kramár, Zora Jandová či Kamila Nývltová," prozradil zpěvák a organizátor akce Martin France. O půlnoci se potom konal ohňostroj a kapely ve své produkci pokračovaly až do třetí hodiny ranní.

Kotvald se bál zpívat, France se vyboural

29. srpna 2010 v 21:17 Akce
Letošní koncert na hradě Houska stál za to! Kvůli dešti během něj sice několikrát vypadla elektřina, hvězdy zpívající při svíčkách ale daly vystoupení novou atmosféru. Pořadatel Martin France druhý den boural a málem přišel o nohy, přesto je s výsledkem akce na podporu hradu spokojený.

Koncerty na hradě Houska provází každý rok smůla. Loni se akce málem nekonala kvůli nedostatku sponzorů, letos zase hrozilo, že se zruší kvůli silnému dešti. "Všechny festivaly okolo byly zrušeny. Jsem rád, že jsme to nakonec ustáli," řekl Šípu organizátor Martin France, který na hradě nakonec napočítal pět stovek účastníků.
Monča
Počasí nicméně Housku přece jen vypeklo a dvakrát vypadla na desítky minut elektřina. Zpěváci se ale nezalekli a zpívali bez mikrofonu se svíčkami v ruce. Jediným, komu se takto zpívat nechtělo, byl Petr Kotvald. "Jsem spíše šansonový zpěvák a bez mikrofonu a hudby zpívat nebudu," prohlásil a na Housce nevystoupil.

Koncert nejvíce "odnesl" sám Martin France, který měl při odjezdu z hradu autonehodu. "Byl jsem na Housce s maminkou a kamarády a druhý den jsme se přesouvali k nám na chalupu. Jeli jsme pomalu, ale najednou ze zatáčky rychle vyjelo auto a vrazilo do nás. Můžu být rád, že mám nohy. Auto to odneslo hodně, ale snad se ho ještě podaří opravit," řekl Šípu zpěvák, který je s letošním koncertem i přes všechny úskalí spokojený. Akce totiž vynesla šestasedmdesát tisíc korun, které poputují na opravu hradu.

Autor: Kristýna Beranová

Den borec

29. srpna 2010 v 20:42 Ostatní
26. 7. 2010

Když přinesl bulvár minulé pondělí nejnovější drby, mělo tiskové oddělení ČT co hasit. Z utajované sestavy dalšího pokračování StarDance totiž uniklo jméno prý potvrzené Moniky Absolonové (33).
Monika
Já tam chci a chci a chci
Ambiciózní zpěvačka, které v začátcích kariéry velmi pomohl otec, jemuž dnes nemůže přijít na jméno, údajně o účinkování v pořadu velice stála a Česká televize prý neměla s jejím přemlouváním ani příliš práce.

O připravovaném projektu se toho zatím moc neví. Vysílat se má snad na podzim a na veřejnosti prosáklo jen potvrzené účinkování Absolonové, angažování Jitky Čvančarové (32), která se už stihla spustit s Petrem Čadkem (31), jenž má být jejím tanečním partnerem, a spekuluje se o účasti Jany Plodkové (29) a Veroniky Žilkové (48).

Monika, která má jako jedna z mála jistotu angažmá, už prý pilně trénuje a nehodlá nic ponechat náhodě. Zřejmě aby nedopadla jako Simona Krainová (37), která odstoupila ze slovenské verze pořadu kvůli jiné práci, nebo Marek Vašut (50), jenž podcenil tréninky a jeho tanečním kreacím se smálo celé Slovensko.

Názor redakce: Absolonová bere StarDance velmi vážně a o konzultaci údajně požádala (nejen) tanečního partnera Čvančarové Čadka. Ten prý nelenil a k Jitčině nevoli Monice nabídl, že by tanec mohli jet probrat na "golfový výlet na Slapy".


Monika Absolonová ve StarDance

29. srpna 2010 v 20:18 Ostatní
Zpěvačka Monika Absolonová (33) dostala velkou šanci předvést národu své taneční umění a přijít si na velké peníze.
Monika
Získala totiž nabídku na účinkování v dalším pokračování pořadu České televize StarDance, po kterém její aktéři pravidelně vydělávají i na tanečních kšeftech. Sama Absolonová se zatím k nabídce nevyjádřila kvůli smlouvě mlčenlivosti.

Autor: (kb)

Monika Absolonová: Obelhává své tělo

29. srpna 2010 v 20:13 Ostatní
Zoufalá Monika Absolonová (33) se svěřila, že už při prvních slunečních paprscích teplého ročního období, kdy začíná pučet kdejaký strom a keř, zažívá doslova očistec.
Monča
Muzikálová královna Kleopatra totiž bojuje s alergií na pyly! "Celé léto až do podzimu mám zkažené, protože neustále smrkám a slzím," postěžovala si. Prý se jí ale poslední dobou daří praktikovat jakousi fintu, která tělo obelže.

"Vždycky se rozhodnu, že budu alergii ignorovat. Prostě přestanu brát prášky a na sennou rýmu nemyslím. A ono to zabere!" raduje se. "Je to hodně o psychice," je přesvědčena zpěvačka. Nad tím by však alergologové jistě kroutili hlavou. Pravděpodobnější je, že za zázračné uzdravení může její workoholismus - hodiny strávené v uzavřeném prostoru divadla. Tam se žádný zákeřný pyl jen tak nedostane.


Modely hvězd

29. srpna 2010 v 19:39 | časopis |  Ostatní
Do ulic vyrazily sexy farmářky. Klobouky, košile nebo volné džíny jsou přitažlivé a uvolněné. Pohodlí zkrátka až na prvním místě.

Monča

Abeceda: A jako Absolonová

29. srpna 2010 v 19:30 | časopis Paparazzi |  Ostatní
Pozor, nová rubrika! Co prozradí naši slavní ve speciální rychloabecedě Paparazzi, která je jim šitá na míru? Pardon, na přijímení.
Monča

Afrika: "Teď se mi vybaví fotbal. Já ho děsně žeru. Fandila jsem Brazílii a Slovákům. Sama dělám jen slavnostní výkopy u zápasů Amfory. Palec jsem si ještě neukopla."

Akupunktura: "Ani náhodou, jen přes mojí mrtvolu! Píchat si jehličky? Nejsem masochista. I když věřím, že může pomoci."

Alkohol: "Nesnáším, připomíná mi tátu, a to nejsou hezké vzpomínky. Jak cítím líh, roztřesu se, že mě někdo bací."

Anorexie: "V mém případě nehrozí, nejsem zastánkyní diet ve smyslu nejedení. Když už hubnu, tak pohybem, ale není to nutné, mám dobré spalování. Přátelé říkají, že ho zažehává můj smích."

Atlas: "Zeměpis jsem nemusela, atlas nebyla kniha, kterou bych ráda otevřela. Kde co leží se dívám jen před dovčou."

Auto: "Sice mám jeep, který jsem si vždy přála - to víte, velké auto pro malou holku. Ale ráda kradu auto příteli. Je to BMW M3, stálo skoro dva miliony. Celý vnitřek je v červené kůži. Jen někdy je těžké vejít se na silnici..."

Ázerbájdžán: "Někde u Kaspického moře? Tam bude hodně ropy, ale tu mají i v Mexickém žálivu. Asi stejnej oddíl."

Monika Absolonová: Na hrad v drahých holinách

11. srpna 2010 v 20:57 | www.ihot.cz |  Akce
10.08.2010

Monika Absolonová vystoupila na tradičním galakoncertu na hradě Houska a do nestálého počasí zvolila raději holiny.
Monča
Absolonová ale neobula nějaké obyčejné holínky, nýbrž luxusní obuv značky Burberry. Absolonová navíc po koncertě špatné počasí zapila pivem a neodpustila si k němu ani nezbytnou cigaretku.
Monča s Vráťou
Počasí zaskočilo i jejího kolegu Petra Kotvalda, který se pojistil velkým deštníkem. Chantal Poullain dokonce obula kozačky a vzala si zimní šálu.
Monča s Kamilou Nývltovou a Vráťou
Nejhůř ale na tom nakonec byla zpěvačka Kamila Nývltová, která měla cestu na hrad poměrně těžkou. Na své levé noze má totiž ortézu a chodí o berlích.
Monča s Kamilou

Monča s Kamilou
Autor: iHOT.cz

Koncert Michala Davida 50!

11. srpna 2010 v 20:07 | www.fronk.cz |  Akce
Video o Lucce Bílé na koncertu Michala Davida, kde je i Monča:
Showlife

11. srpna 2010 v 19:43 | www.net.boomtv.cz |  Rozhovory
19.4.2010

Pozvání Zuzany Belohorcové do pořadu Showlife tentokrát přijala zpěvačka Monika Absolonová. Svou pěveckou kariéru odstartovala již ve svých sedmi letech. Do muzikálového vlaku nastoupila v roce 1995 a usedla mezi upíry v čele se známým Draculou. Dojela až na konečnou, kde přestoupila ke Krysaři Daniela Landy. Následovala cesta na pražskou Broadway, kde se dělila o titulní roli Kleopatry.


Absolonová si odskočila z luxusu: Pivo z kelímku a cigareta!

11. srpna 2010 v 19:26 | www.super.cz |  Akce
10.08.2010  11:00

Herečka a zpěvačka Monika Absolonová (34) měla to štěstí, že v kritickém věku klofla pohledného boháče. Není tajemstvím, že ji její přítel Vráťa zahrnuje luxusem a ona si to umí okázale užívat. Ze zlaté klece si ale občas přece jen odskočí mezi "normální" lidi.
Cigareta a pivo v kelímku, pro Moniku žádný problém
Zpěvačka Monika Absolonová patří mezi stoprocentní produkty šoubyznysu. Kvůli nabídce Michala Davida být slavnou a hrát v muzikálu byla před lety ochotna zhubnout a získat tím roli Kleopatry, která způsobila zlom v jejím životě. Stala se tzv. celebritou a nabídky se jí jen hrnuly.
Monča
Dokonalému štěstí už chyběl pouze pan Božský, který se objevil až v Moniččiných dvaatřiceti letech. To naštěstí ani jednomu z páru nevadilo a Vráťa své princezně Monice vynahrazuje léta, kdy se ještě neznali, drahými dovolenými, luxusními auty a dalšími "maličkostmi". Jenomže Móňa, jak ji kolegové oslovují, je přece jen obyčejná holka a na svůj původ naštěstí nezapomíná.
Monča zpívala na celé kolo
Nedávno si tak odskočila na jeden z letních festivalů, kde ač za dozoru Vráti, pálila jednu cigaretu za druhou a s kelímkem piva v ruce se náramně bavila. Pochopitelně že neopomněla vzít si na sebe alespoň jeden viditelně značkový kousek. Tím byly tentokrát holiny, které v nečase, který o víkendu vládl, byly tou nejlepší volbou. Dál se ale bavila jako všichni ostatní.
Monča s Vráťou
"Všichni účinkující měli zázemí, kde si mohli dát, co hrdlo ráčí, a pochopitelně ze skla. Monika ale nepohrdla kelímkovým pivem a vypadala, že jí to nevadí," popsal skutečný stav věcí jeden z pořadatelů.

Autor: (samantha)

Narozeniny Petra Salavy

11. srpna 2010 v 19:17 | www.nextfoto.cz |  Akce
5. 8. 2010

Své pětapadesáté narozeniny oslavil 5. 8. 2010 v pražském Paláci Aventin moderátor a prezident Amfory Petr Salava.Absolonové zničil zdraví únavový syndrom!

3. srpna 2010 v 9:06 | www.super.cz |  Ostatní
28. 7. 2010  12:00

Monika Absolonová (34) se přiznala, že trpěla únavovým syndromem. Divadelní prázdniny tak přišly za pět minut dvanáct a zpěvačka se učí odpočívat vedle svého movitého milence Vráti. Ten u ní prolomil bariéru nedůvěry i ztráty elánu do života.

Chronický únavový syndrom je porucha, při níž se postižený cítí bez zjevné příčiny unavený. Podobný stav u sebe Absolonová pozorovala už delší dobu a nebýt jejího milence Vráti, bůhvíjak by to se zpěvačkou dopadlo. Pacienti trpící tímto onemocněním totiž častokrát mívají bolesti hlavy a kloubů a zhoršující stav se u nich projevuje letargií a příznaky se zvyšují po námaze.

V době, kdy zpěvačka mohla po nelehkém rozvodu rodičů a medializovanému chování jejího otce vůči ní už otevřeně mluvit o rodině, přišel do jejího života nový partner. Bohužel ruku v ruce se zamilováním se projevila i nemoc.

Top Star magazínu ale Monika prozradila, že přítele Vratislava Jandu jí předpověděly kartářky v době, kdy ani nedoufala, že by se mohla kdy šťastně zamilovat. "Je starší než já a to taky říkaly v těch kartách. A říkaly taky, že bude mluvit třemi jazyky, což je pravda. A že bude taky chytrej, a je zbytečně chytrej," říká o naplněné věštbě Absolonová.

"Já jsem prostě zamilovaná. Jsem ráda, že někdo prolomil moji nedůvěru, a protože si myslím, že máme oba nějaký zkušenosti, tak bychom to mohli zkusit vydržet," uvedla muzikálová diva s tím, že jinak je připravena na mužské plémě definitivně zanevřít. "Pořídím si další psy, budu se věnovat nějaké charitě a budu se starat o dětské domovy. Uvidíme, ale v těch kartách to všechno bylo a mělo to happyend…"

Slávek Boura je po operaci obou nohou: Musí moderovat na vozíku!

3. srpna 2010 v 9:02 | www.odhaleno.cz |  Akce
29.07.2010  07:49

Noc s hvězdami chce Slávek moderovat stůj co stůj.

V sobotu 7. srpna od 18.00 se na jednom z nejtajemnějších hradů Evropy na hradě Houska uskuteční již 12. ročník benefičního koncertu "Noc s hvězdami", jehož výtěžek je každý rok poukázán na obnovu hradu.

Již podvanácté chystá benefiční akci "Noc s hvězdami" zpěvák a producent Martin France, který zde už také podvanácté zároveň zazpívá a letošní ročník pojmul jako "zpívající herci". A i proto se zde objevují jména jako jsou například Monika Absolonová, Petr Kotvald, Eva Pilarová, Sisa Sklovská, Chantal Poullain, Maroš Kramár, Zora Jandová, Kamila Nývltová, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská, Michaela Dolinová, Jarek Šimek, Martin Písařík, Ruda z Ostravy, Two Voices ad.

Pro diváky bude opět připraveno nejedno překvapení, ale to zjistí návštěvníci až přímo na koncertě. Po skončení vystoupení sólových interpretů se diváci mohou přesunout na 1. nádvoří hradu, kde je čeká od 21.00 hodin vystoupení kapel jako např., Martin Písařík & Akustik, Mezcla (doprovodná kapela v programu Mambo Haliny Pawlovské), Bagr a TAM. O půlnoci bude již jako každoročně ohňostroj a po ohňostroji budou pokračovat kapely ve své produkci, která bude končit mezi druhou až třetí ráno.

Podařilo se ještě před Tiskovou konferencí zjistit, že např. jedním z účinkujících, který už se z akce omluvil a přitom je psaný na plakátech je Michal Penk, který Francemu oznámil, že ještě nemá připravené základy v takové podobě, aby na Housce mohl vystoupit a že zároveň točí nové CD.

A jak bude moderovat Markéta Mayerová celou akci společně se Slávkem Bourou? To se ještě neví, protože je po operaci obou nohou a akci bude tím pádem možná moderovat na vozíku, ale to se opravdu necháme překvapit až na akci samotné.

Autor: Zuz