Červenec 2010

Monika Absolonová ve StarDance?!

26. července 2010 v 21:35 | www.ahaonline.cz |  Akce
26.07.2010  12:00

Zpěvačce Monice Absolonové (33) se splnil jeden z jejích nejtajnějších snů. Dostala totiž nabídku účinkovat v dalším pokračování taneční show StarDance, po čemž již dlouho toužila. Sama ale přiznává, že není dobrou tanečnicí.
"Kdo vám to říkal?" zeptala se zprvu Absolonová, když jsme jí zavolali s dotazem, jak se těší na natáčení. Pak si ale jedna z našich muzikálových zpěvaček uvědomila, že podepsala klauzuli o mlčenlivosti a obrátila.

"Já vám k tomu nemám co říct. Jen to, že kdybych náhodou dostala nabídku účinkovat ve StarDance, měla bych z toho velkou radost. Ale jsem špatná tanečnice, takže vůbec netuším, jak bych mohla teoreticky dopadnout," vybruslila z toho Absolonová.

Autor: (ren)
Foto Aha! - Marek Pátek

Krátce

5. července 2010 v 20:31 | časopis Rytmus života |  Ostatní
Dovolenou na španělské Menorce stráví Monika Absolonová nejspíš celou v kuchyni u plotny! Vyráží tam sice se svým milovaným přítelem Vratislavem Jandou, kámen úrazu je ovšem to, že berou i dvě jeho děti! Kastroly má zpěvačka "pojištěné" už proto, že "rodinka" nebude bydlet v noblesním hotelu, nýbrž v pronajaté vilce.

Těžká chvilka pro gólmana

5. července 2010 v 20:28 | časopis Story |  Akce
Od vyhlášení výsledků 42. ročníku prestižní ankety Zlatá hokejka si možná nejen její vítěz, reprezentační brankář a strážce svatyně floridských Panterů Tomáš Vokoun (34), jistý, zda není lepší, když na něj pálí jeden puk za druhým hvězdný Ovečkin a spol., než když sedí při slavnostním ceremoniálu v první řadě čili takzvaně na ráně.
Svým zpěvem potěšila přítomné usměvavá Monika Absolonová
Operní pěvec Štefan Margita si jej totiž vybral jako "oběť" a při písni o Mackovi, co šel do Malacek, chtěl po nebohém Tomášovi, aby s ním do mikrofonu zanotoval refrén. Marně, Vokoun zčervenal a přitiskl se k manželce. Možná to byla nejtěžší chvilka od finále nedávného mistrovství světa v Německu, ve kterém naši borci odolali ruským superhvězdám a získali nečekané zlato. Kdo měl na něm největší zásluhu, není potřeba zdůrazňovat.

Těsně vedle

5. července 2010 v 20:19 | časopis Story |  Akce
Z připravené smlouvy na nové album, které zpěvačka Monika Absolonová vydá po dlouhých šesti letech, byl málem jen mokrý kus papíru.
Jako barmanka by se Monika asi neuživila
Samou radostí, že letos v říjnu vyjdou její největší muzikálové hity (například Jsi můj pán nebo Teď královnou jsem já), rozlévala všem přítomným v Divadle Hybernia v Praze sekt. Ten však kromě skleniček skončil téměř všude okolo. Smlouvu přichystanou k podpisu na stole naštěstí "bublinky" jen těsně jako zázrakem minuly.
Smlouva zůstala naštěstí suchá

Městské módní kreace

5. července 2010 v 20:10 Ostatní
Hodnotí stylista Dušan Chrástek
Monika
Monika zraje v dospělou sebevědomou ženu - bílé jeansy v "regular fit" střihu doplnila poloprůsvitnou tunikou v "safari" stylu a hnědé doplňky byly to pravé - střevíčky s otevřenou špičkou, masivní kruhy ze zlatého kovu a obrovská trendy kabela s kovaným zdobením.

5 hvězdiček z 5

Absolonová šokuje: Přítele vyměnila za Hámu

5. července 2010 v 20:04 | časopis Jackie |  Ostatní
Žádné líbánky u moře s přítelem Vráťou. Zpěvačka Monika Absolonová si o letošní dovolenkové sezoně vyrazí s moderátorem Alešem Hámou!
Monika a Aleš Háma
"Celé léto prakticky nemám žádné volno, protože budu natáčet desku. Do zahraničí pojedu jen s Alešem Hámou - do Barcelony na mistrovství Evropy v atletice," řekla nám Absolonová s tím, že je to studijní materiál pro moderování Atleta roku. "Budeme tam sledovat závody, abychom znali konkurenci, a tak…" vysvětluje zpěvačka.

Ve Španělsku prý stráví čtyři dny. Není to přitom jejich první cesta! "Minulý rok jsme byli na mistrovství světa v Berlíně a letos jedeme do Španělska," prozradil Háma s tím, že Atleta už moderují pátý rok. "Moc se na to těším," jen se rozplývala Absolonová.

Monika Absolonová: Koupila si kalhoty po Simoně Krainové!

5. července 2010 v 19:51 | časopis Jackie |  Akce
Nový outfit by si ale nepořídila bez přítele.
Simona Krainová se snažila udat spoustu svých věcí. Kalhoty majitelku našly.
Za pomoci svého přítele Vratislava Jandy vydražila zpěvačka Monika Absolonová (33) za deset a půl tisíce korun kalhoty po modelce Simoně Krainové (37).

Stalo se tak na dražbě ve prospěch občanského sdružení Sluneční paprsek, který pomáhá znevýhodněným dětem. "Normálně si takhle drahé kalhoty nekupuji, ale když je to pro dobrou věc…," nechala se slyšet zpěvačka, která se svým úlovkem hned každému chlubila.
Vráťa byl spokojený, že má Monika z kalhot takovou radost.
Kromě kalhot se Krainová snažila vydražit ještě kabelku od Gucciho, o tu ale nikdo zájem neprojevil. Koupit ji tak nakonec musel Simonin přítel a otec budoucího dítěte podnikatel Karel Vágner (34), a vrátil ji tak do rukou její majitelky. Dal za ni dvanáct tisíc korun. Simona byla nakonec ráda a přiznala se, že by se s ní jen nerada loučila.

Podívat se na charitativní večer přišel i hudebník Michal Dvořák s těhotnou přítelkyní DJ Luccou, který všem pyšně ukazoval, že má už stejně velké bříško jako ona. Na aukci se dražila i raketa Nicole Vaidišové, kterou si odnesl dražitel za 34 tisíc korun. Celkem se tak pro děti vybralo přes 275 tisíc korun.

Stud šel stranou

5. července 2010 v 19:37 | časopis Vlasta |  Akce
Ve znovuotevřeném klubu Demínka se mnohem víc šetřilo látkami. Na první tamní Fashion Night se totiž předváděly především plavky a spodní prádlo.
Monika s Vráťou překvapila návratem k tmavé barvě vlasů
Oslavit opětovné zahájení provozu podniku a pokochat se pohledem na dokonalá těla odhalených modelek i modelů přišla řada celebrit. Zpěvačka Monika Absolonová vytáhla do společnosti svého přítele lobistu Vráťu Jandu, s partou přátel dorazil herec Petr Vágner a obhlédnout situaci neopomněla ani návrhářka Beata Rajská.

Monika Absolonová: Před charitou si nakoupila u Diora

4. července 2010 v 9:53 | www.ihot.cz |  Akce
2.7.2010  00:04

Monika Absolonová si v poslední době rozhodně užívá luxusu plnými doušky. Značkové oblečení, luxusní sportovní vůz.
Monča
A Absolonová si dokonce vyrazila na nákupy do luxusních butiků těsně předtím, než se měla
zúčastnit charitativní akce. Na Dětský den v Holmes Place v Karlíně totiž dorazila s nákupem přímo od Diora.
Taška
Společně s Helenou Zeťovou na akci Absolonová dětem zazpívala svůj muzikálový repertoár a s Adélou Gondíkovou pak také do dětského domova věnovala LCD televizi.
Monča s Adélou Gondíkovou
Nejvíc fanoušků ale mezi dětmi měla nakonec Zeťová, které dokonce jedna holčička z dětského domova doslova pověsila na krk.
Monča s Adélou Gondíkovou
Autor: iHOT.cz

Francouzský šarm nadevše

4. července 2010 v 9:43 | www.bleskove.centrum.cz |  Ostatní
Na rozdíl od modelek, které musí mít za každých okolností dokonalou postavu, si zpěvačka Monika Absolonová ráda užívá života a dobrého jídla.

Od doby, co šťastně žije s přítelem, nějaké to kilo nabrala, ale vrásky si z toho nedělá. Naopak, umí své tělo zahalit do outfitu, který naprosto vyzdvihne její přednosti.

Monika si poslední dobou oblíbila francouzskou módu. Jednoduchá košile, dobře střižené džíny a decentní doplňky, jsou přesně to, co se od modelu takového typu očekává.

Autor: ela
Foto: Jiří Herman