Simona Krainová - Neviditelné těhotenství?

25. června 2010 v 21:54 | www.ahaonline.cz |  Akce
25.6.2010  10:00

Tak je těhotná, nebo ne? Přestože se česká topmodelka Simona Krainová (37) ke svému těhotenství nikdy oficiálně nevyjádřila, už dobré tři měsíce se o něm vášnivě debatuje. A tím, co Simona či její partner Karel Vágner (35) řeknou, jen přilévají olej do ohně!

"Je brzy se k něčemu takovému vyjadřovat," usmívá se každou chvíli tajuplně modelka, která právě kvůli jinému stavu měla v dubnu opustit i slovenskou taneční soutěž Let´s Dance. Jenže útlé modelce se ani po pěti měsících spekulací bříško nezakulacuje! A při pohledu na krásnou milenku jako by ho marně hledal i Vágner.

Spolu dorazili i na charitativní aukci - a Simona opět v upnutých džínových kraťasech a košili, za kterou se nerýsovalo vůbec nic, natož těhotenské břicho. Aukce se zúčastnila i Monika Absolonová, jež vydražila jeden z předmětů, který do dražby věnovala právě Simona. "Jsou to flitrované kalhoty. Nevím, jak je použiju, ale líbily se mi, a peníze šly na dobrou věc," smála se zpěvačka, která za kalhoty vysázela deset tisíc pět set korun.

Autor: (kre)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama