Absolonová tloustne! Těhotenství?!

28. června 2010 v 21:51 | www.super.cz |  Akce
28.6.2010  08:00

Zpěvačka Monika Absolonová (33) za poslední týdny minimálně pět kilogramů přibrala. Hlavně v oblasti břicha a zadečku! Netají se tím, že má nezřízenou chuť k jídlu, a není líná pozdě večer připravit opulentní večeři.
Monika
"Každý si myslí, že jsem těhotná, ale není tomu tak. Já prostě jen strašně žeru a tloustnu," přiznala Super.cz zpěvačka. "Nejhorší je, že s Vráťou nejraději jíme pozdě večer a že se na ty naše večeře strašně těším. Je to dané tím, že je to doba, kdy se spolu sejdeme doma, protože jsme přes den oba pracovně zaneprázdnění," dodává Monika.
Monča
Sympatická zpěvačka sama přiznává, že má momentálně dobrých pět kilo nahoře. "Jak začnu jíst večer a přestanu cvičit, jdu s váhou nahoru. Zatímco já jsem šílená, že mám velký zadek, Vráťa je nadšený. Je to první chlap, kterému se líbí, že tloustnu," usmívá se Absolonová.
Monika dětem zazpívala
A jak to Monika vidí se svým těhotenstvím? "Samozřejmě bych dítě chtěla a Vráťa je ideální táta, ale v nejbližší době mimčo v plánu nemáme. I když na druhou stranu je pravda, že mi nic neplánujeme, všemu necháváme volný průběh...," říká zpěvačka, která si své mateřské pudy tak trochu "vybíjí" na Vráťových dvou dětem, jež má s manželkou Bárou. "Jsou to skvělé děti, za dva týdny všichni jedeme na dovolenou na Menorku, tak už se moc těším," tvrdí Absolonová. Moničin přítel Vráťa Janda je doposud ženatý, ale rozvod již probíhá.

Autor: (mr)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama