Červen 2010

Víme, kdo zazáří na tajemné Noci s hvězdami!

30. června 2010 v 20:57 | www.sip.denik.cz |  Akce
29.06.2010  23:46

Hudební festival na hradě Houska se neúprosně blíží! A Šíp už zná jeho hlavní tahouny! Kromě spousty kapel se představí i špičky české pop music. Fanouškům festivalu zazpívají třeba Eva Pilarová, Petr Kotvald, Martin France nebo Monika Absolonová.

V roli muzikanta se na Housce představí také herec Martin Písařík, který zahraje se svou kapelou Akustik. "Je to pro nás skvělá možnost, jak představit kapelu spoustě lidí. Vážíme si toho, že se můžeme objevit vedle takových velkých postav české hudby," svěřil se Šípu Písařík. Představitel doktora Všetečky potká na pódiu také svého kolegu ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Mezi účinkujícími je totiž i herec Milan Bahúl, chybět nebude ani další herečka Chantal Poullain nebo sympaťák Maroš Kramár.

Na celé akci budou ještě desítky dalších interpretů, festival Noc s hvězdami se již tradičně uskuteční 7. srpna. Cena vstupenky v předprodeji vyjde na 300,- korun.

Autor: (jn)

Módní policie

30. června 2010 v 20:55 | www.blesk.cz |  Ostatní

Absolonová: Bude nosit kalhoty po Simoně Krainové

30. června 2010 v 20:34 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
30.6.2010  09:19

Praha - Jen, co modelka Simona Krainová dorazila do Čech z dovolené v Las Vegas, vyrazila na charitativní večírek Občanského sdružení Sluneční paprsek do Ekotechnického muzea.
Tam ji pozval dlouholetý kamarád, známý onkolog a pediatr Pavel Boček, který Občanské sdružení založil.

Posláním Krainové, která stále tají své údajné těhotenství, bylo přinést nějaké věci, které ji charakterizují. Simona donesla luxusní zelenou kabelku, kterou si kdysi pořídila v New Yorku a extravagantní stříbrné kalhoty.
Zatímco kabelku, ke které má modelka velmi vřely vztah, nikdo nechtěl a tak ji její přítel Karel Vágner vydražil za deset tisíc zpět, kalhoty připadly zpěvačce Monice Absolonové a to také za deset tisíc korun. "Obvykle si tak drahé oblečení nekupuji a ani nevím, jestli je budu nosit, ale protože jsou peníze na dobrou věc, tak jsme je s přítelem vydražili," okomentovala svůj nový úlovek Absolonová.
Simona Krainová však nebyla středem pozornosti jen kvůli dražbě osobních věcí. Všichni přítomní si ji se zájmem prohlíželi a dohadovali se o tom, jestli nosí poslední dobou volnější oblečení schválně, nebo je opravdu těhotná. Sama modelka se k tomu ale opět nechtěla vyjadřovat.
"Nechce se mi nic říkat. Všechny otázky budou včas zodpovězeny," mlžila dál modelka a to i přesto, že její těhotenství před časem propálila největší kamarádka Dara Rolins. "Ze srdce jí to přeju. Mám velkou radost z toho, že bude taky maminkou. Už teď plánujeme, kam budeme jezdit na společné dovolené," řekla Dara.

Autor: ela
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Těhulka Krainová a její pupík

29. června 2010 v 18:46 | www.video.super.cz |  Akce
28.6.2010  14:11

Topmodelka Simona Krainová o svém těhotenství stále mlží. Jak to s ní tedy je? To se doopravdy dozvíme asi až za pár měsíců...


Helena Zeťová už má dítě! Kdo je otcem?

29. června 2010 v 18:41 | www.video.super.cz |  Akce
29.6.2010  16:56

Zpěvačka Helena Zeťová je mistryní tajností - má už tři děti! A že nevíte s kým? Podívejte se na video!
Dana Morávková: S manželem v parku

29. června 2010 v 18:32 | www.ihot.cz |  Akce
29.6.2010  00:05

Herečka Dana Morávková i přes veškeré spekulace o pevnosti jejího manželství s hudebníkem Petrem Maláskem ukázala, že vše je nejspíš v pořádku. Dvojice si totiž za slunečného letního počasí vyrazila na pražskou Ladronku, kde se konal už třetí ročník festivalu La Sophia.
Monča
A Petr Malásek si dokonce vzal i foťák, aby mohl se svou ženou udělat pár fotek. Děti z dětských domovů se tak měly možnost setkat s celou řadou osobností z řad herců a zpěváků a i Morávková patřila k těm, kdo s velkou trpělivostí uspokojoval nekonečné žádosti o autogram.
Monča s Yvettou Blanarovičovou a Petrem Maláskem
Na Ladronce ale nebyla rozhodně sama. Akci přišli podpořit například moderátor Vlasta Korec, nebo zpěvačky Monika Absolonová, Yvetta Blanarovičová, Monika Bagárová nebo Markéta Konvičková.
Monča
Autor: iHOT.cz

Zeťová zpívala ve fitku, Gondíková skončila v bublině

29. června 2010 v 18:23 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
29.6.2010  10:04

Praha - Zpěvačka Monika Absolonová, Helena Zeťová a moderátorka Adéla Gondíková připravily společně se sportovním klubem Holmes Place Karlín zábavné odpoledne pro děti s dětských domovů.
Helena Zeťová si s dětmi z domovu Krnsko a Dolní Počernice zazpívala pár svých hitů a poté následoval repertoár Moniky Absolonové z muzikálu Kleopatra.

"Ráda podporuji charitu a o to více, když se to týká dětí, které zbožnuji. Pro mě byly jejich okouzlující úsměvy velkým zážitkem," uvedla ke svému vystoupení Helena Zeťová, která se s dětmi objímala a podepisovala jim své kartičky.
Ke zlatým hřebům návštěvy patřily obří bubliny a bublinová show Matěje Kodeše, který si nedávno do své sbírky světových rekordů připsal další úspěch v podobě nejdelšího bublinového tunelu.

Aktivnější děti se také vyřádily na lekcích kickboxu a mladé slečny se naučily od Adély Gondíkové základy tanečních kroků. Závěrem oběma dětským domovům moderátorka akce předala LCD televizi.

Autor: ela
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Absolonová tloustne! Těhotenství?!

28. června 2010 v 21:51 | www.super.cz |  Akce
28.6.2010  08:00

Zpěvačka Monika Absolonová (33) za poslední týdny minimálně pět kilogramů přibrala. Hlavně v oblasti břicha a zadečku! Netají se tím, že má nezřízenou chuť k jídlu, a není líná pozdě večer připravit opulentní večeři.
Monika
"Každý si myslí, že jsem těhotná, ale není tomu tak. Já prostě jen strašně žeru a tloustnu," přiznala Super.cz zpěvačka. "Nejhorší je, že s Vráťou nejraději jíme pozdě večer a že se na ty naše večeře strašně těším. Je to dané tím, že je to doba, kdy se spolu sejdeme doma, protože jsme přes den oba pracovně zaneprázdnění," dodává Monika.
Monča
Sympatická zpěvačka sama přiznává, že má momentálně dobrých pět kilo nahoře. "Jak začnu jíst večer a přestanu cvičit, jdu s váhou nahoru. Zatímco já jsem šílená, že mám velký zadek, Vráťa je nadšený. Je to první chlap, kterému se líbí, že tloustnu," usmívá se Absolonová.
Monika dětem zazpívala
A jak to Monika vidí se svým těhotenstvím? "Samozřejmě bych dítě chtěla a Vráťa je ideální táta, ale v nejbližší době mimčo v plánu nemáme. I když na druhou stranu je pravda, že mi nic neplánujeme, všemu necháváme volný průběh...," říká zpěvačka, která si své mateřské pudy tak trochu "vybíjí" na Vráťových dvou dětem, jež má s manželkou Bárou. "Jsou to skvělé děti, za dva týdny všichni jedeme na dovolenou na Menorku, tak už se moc těším," tvrdí Absolonová. Moničin přítel Vráťa Janda je doposud ženatý, ale rozvod již probíhá.

Autor: (mr)

Den dětí

27. června 2010 v 21:13 | www.nextfoto.cz |  Akce
24.6.2010

Den pro děti z dětských domovů připravilo pražské fitness a welness centrum Holmes Place Karlín.

Absolonová na dovolené vymění romantiku za vaření a hlídání děti

27. června 2010 v 20:59 | www.revue.idnes.cz |  Ostatní
27. června 2010  16:31

Monika Absolonová se chystá na dovolenou se svým partnerem, podnikatelem Vratislavem Jandou. O romantice ve dvou si ale může nechat zdát, pobyt na španělském ostrově Menorka bude totiž rodinný.
"Dovolená to bude opravdu taková rodinná, bereme Vráťovy dvě děti a bydlet budeme ve vilce u moře. Takže žádný hotel a plná penze nebo all inclusive, budu muset pěkně vařit. Vařím sice ráda, ale už méně o dovolené. No, snad to nějak zvládnu," říká zpěvačka.

Po návratu ze soukromé dovolené ji čeká polopracovní cesta na Mistrovství Evropy v atletice, která se letos koná v Barceloně. Jede tam spolu s Alešem Hámou, s nímž bude opět moderovat slavnostní vyhlašování Atleta roku.

"Atletický svaz nás pravidelně na pár dní vysílá na tyto závody, abychom do toho trochu pronikli a viděli, jak to chodí a co to obnáší. Těším se tam, loni jsme byli na Mistrovství světa v Berlíně a poznali jsme spoustu našich skvělých sportovců od oštěpařky Báry Špotákové až po překážkáře Petra Svobodu. Letos se tedy těším dvojnásob, navíc jsou naši atleti ve skvělé formě a mohli by podat výborné výsledky. Vzpomínám si, jak bylo dojemné, když k nám, lidem, kteří s českými vlajkami namalovanými na tvářích jen tak přihlíželi sportovnímu klání a neměli na výsledcích našich sportovců pražádný podíl, chodili ostatní diváci a gratulovali k úspěchu," líčí Absolonová.

Věnovat se bude o prázdninách i práci. Po šesti letech totiž vydává sólové album muzikálových melodií. Smlouvu už má s Popron Music a producentem Jiřím Škorpíkem, kterého považuje za obrovskou hudební autoritu, podepsanou a tak ve chvílích volna už teď vybírá vhodné melodie. Za muzikálové cédéčko ale prý v první řadě může Hana Zagorová.

"Chodíme s Haničkou a její kamarádkou pravidelně tak jednou za dva měsíce na oběd do naší oblíbené restaurace, povídáme si u šampíčka a užíváme si příjemné chvíle. Jak tak jednou sedíme, svěřila jsem se Hance, že budu dělat novinkovou desku a ona na to, jestli to není škoda, když mě lidé znají jako muzikálovou zpěvačku a mají mne v muzikálech rádi. Jak jsem se bránila zaškatulkování muzikálová zpěvačka, tak jsem se nad jejími slovy zamyslela a nakonec je uznala. Je pravda, že muzikálům se věnuju už dlouho, tak proč to nevyužít. Novinkové album můžu vydat později," míní zpěvačka.

CD muzikálových melodií představí Moniku Absolonovou v jejích nejslavnějších rolích a vedle známých písní "Jsi můj pán" nebo "Teď královnou jsem já" se tu objeví také další světové muzikálové hity. Jiří Škorpík jí mimochodem skládá také jednu novinkovou píseň. Album vyjde letos v říjnu a 9. listopadu má Monika naplánován v Divadle Broadway samostatný koncert s orchestrem.

Autor: ja
Foto: Marek Navrátil

Zagorová je kmotrou Absolonové

26. června 2010 v 11:56 | www.super.cz |  Ostatní
26.6.2010  08:00

Stálice naší popové scény Hana Zagorová (64) se brzy stane kmotrou nového alba Moniky Absolonové (34). Ta se díky ní rozhodla vydat po téměř šesti letech novou desku.
Monika
Monika Absolonová patří mezi interprety, kteří se dostali do povědomí hlavně díky muzikálovým produkcím. Na kontě má několik rolí ve světových i původních českých muzikálech. Není se proto co divit, že se po šesti letech rozhodla vydat album, na němž budou skladby z jejích nejslavnějších rolí.

Monika oslovila jako producenta Jiřího Škorpíka. Multiinstrumentalista, aranžér a skladatel, spolupracovník Karla Svobody, známý mj. i prací na muzikálu Dracula, bude ideálním tvůrcem soundu CD.

"Natočit muzikálové album mi dlouhou dobu radil a doporučoval Michal David i mnoho spolupracovníků i fanoušků. Rozhodující impulz však přišel od Hany Zagorové, se kterou jsem se o tom radila. Hanka by se měla stát kmotrou CD, které pokřtíme na mém koncertě 9. listopadu 2010," řekla k chystanému sólovému albu Absolonová.

Naposledy se obě zpěvačky potkaly na oslavě padesátin Michala Davida, který Absolonovou objevil a kvůli kterému také zhubla, aby získala roli Kleopatry, která ji proslavila. O tom, jestli právě zde Zagorová Moniku "ukecala", ale můžeme jen spekulovat. Faktem je, že půvabná brunetka nedávno podepsala smlouvu s vydavatelstvím a vydání jejího prvního sólového koncertu by nemělo stát nic v cestě.

Autor: (pet)

Absolonová vedle movitého milence jen září!

25. června 2010 v 22:18 | www.super.cz |  Ostatní
25.6.2010  08:00

Zpěvačka Monika Absolonová je už několik měsíců šťastně zadaná. Po několika zpackaných vztazích skončila v náruči bohatého podnikatele Vráti Jandáka, na kterého kráska pěje jenom chválu. Její outfit komentovala módní redaktorka Markéta H.
Monča
Jednoduché, elegantní, ženské, vzdušné, zkrátka samé pozitivní atributy jednoduchého modelu oživeného decentní bižuterií. Takhle vypadá francouzský šmrnc a letní lehkost. Kvalitní košili perfektního střihu zkrátka musíte mít.

Monika Absolonová: Po šesti letech vydá desku

25. června 2010 v 22:09 | www.ihot.cz |  Ostatní
24.06.2010  15:57

Zpěvačka Monika Absolonová podepsala smlouvu na nové album. Po šesti letech vydá sólové CD. S vydavatelstvím Popron Music a producentem Jiřím Škorpíkem se dohodli na CD muzikálových melodií, které představí Moniku Absolonovou v jejích nejslavnějších rolích.
Monika se smlouvou
Interpretka si vedle prověřených písní jako "Jsi můj pán" nebo "Teď královnou jsem já" vybrala i další světové muzikálové hity. Půjde o nové nahrávky, které vzniknou s novými aranžemi a s velkým symfonickým orchestrem.

Výsledkem náročné studiové práce by mělo být exkluzivní album, které bude reprezentovat úspěšnou muzikálovou kariéru zpěvačky. Muzikálové album Moniky Absolonové je dlouho očekávaným projektem. Album vyjde v říjnu 2010.
Monika
"Monika Absolonová je královnou české muzikálové scény, má za sebou hlavní role v muzikálech Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika, Mona Lisa a Dracula. Věříme, že muzikálové album bude klenotem v její diskografii a potěší všechny, kteří jí jako první dámu českého muzikálu milují," uvedl k tomu ředitel Popron Music JUDr. Alan Piskač.

Monika oslovila jako producenta Jiřího Škorpíka. Multiinstrumentalista, aranžér a skladatel, spolupracovník Karla Svobody známý mj. i prací na muzikálu Dracula bude ideálním tvůrcem soundu CD. "Těším se na spolupráci s Monikou a jsem rád, že mám příležitost vytvořit nová aranžmá pro velké Moničiny muzikálové hity od Karla Svobody, Michala Davida i Daniela Landy. Věřím, že s velkým symfonickým orchestrem a skupinou Sound&Rhythm Orchestra dáme nový kabát slavným světovým i domácím skladbám. Nahrávat budeme celé prázdniny, ke spolupráci jsem přizval i hudebníky České filharmonie. Pro Moniku skládám i jednu novinkovou píseň", řekl k tomu Jiří Škorpík.
Jiří Škorpík, Monika a JUDr. Alan Piskač
Prozatím Absolonová své dvě hudební kariéry oddělovala. Vedle účinkování v muzikálech nahrála 5 písničkových alb s různými producenty. Nyní se rozhodla vydat album, které si její příznivci žádali již dávno. "Natočit muzikálové album mi dlouhou dobu radil a doporučoval Michal David i mnoho spolupracovníků i fanoušků. Rozhodující impuls však přišel od Hany Zagorové, se kterou jsem se o tom radila. Hanka by se měla stát kmotrou CD, které pokřtíme na mém koncertě 9. listopadu 2010 v Divadle Broadway."
Jiří Škorpík, Monika a JUDr. Alan Piskač
Půjde o historicky první sólový koncert Moniky Absolonové. V programu živě za doprovodu hudebního tělesa Sound&Rhythm Orchestra pod vedením Jiřího Škorpíka zazní árie hlavních rolí, kterých se Monika zhostila nejen na prknech Divadla Broadway a chybět samozřejmě nebudou ani hvězdní hosté.

Autor: iHOT.cz
Foto: Popron

Simona Krainová: Koupila si vlastní kabelku, Absolonové prodala kalhoty

25. června 2010 v 22:00 | www.ihot.cz |  Akce
25.06.2010  00:05

Modelka Simona Krainová byla hlavní postavou charitativní aukce, která se konala ve prospěch Občanského sdružení Sluneční paprsek.
Monika s maminkou a Vráťou
Do aukce totiž věnovala několik vlastních věcí, včetně luxusní kabelky značky Gucci. I Krainová ale zjevně patří k modelkám, které si na kabelkách zakládají, a tak během aukce přiznala, že se s ní loučí jen velmi nerada.
Monika s Vráťou
Nakonec ale být smutná nemusela, protože její milenec Karel Vágner jí kabelku v aukci koupil zpátky. Z jejích kalhot se nakonec velmi radovala zpěvačka Monika Absolonová, jejíž přítel z peněženky vytáhl přes 10 tisíc korun.
Vráťa s Mončou
Na aukci se objevila také její patronka Hanka Křížková, nebo držitelka Českého lva Jana Plodková. Podívat se přišel i bývalý člen skupiny Lucie Michal Dvořák se svou těhotnou přítelkyní DJ Luccou.

Autor: iHOT.cz

Simona Krainová - Neviditelné těhotenství?

25. června 2010 v 21:54 | www.ahaonline.cz |  Akce
25.6.2010  10:00

Tak je těhotná, nebo ne? Přestože se česká topmodelka Simona Krainová (37) ke svému těhotenství nikdy oficiálně nevyjádřila, už dobré tři měsíce se o něm vášnivě debatuje. A tím, co Simona či její partner Karel Vágner (35) řeknou, jen přilévají olej do ohně!

"Je brzy se k něčemu takovému vyjadřovat," usmívá se každou chvíli tajuplně modelka, která právě kvůli jinému stavu měla v dubnu opustit i slovenskou taneční soutěž Let´s Dance. Jenže útlé modelce se ani po pěti měsících spekulací bříško nezakulacuje! A při pohledu na krásnou milenku jako by ho marně hledal i Vágner.

Spolu dorazili i na charitativní aukci - a Simona opět v upnutých džínových kraťasech a košili, za kterou se nerýsovalo vůbec nic, natož těhotenské břicho. Aukce se zúčastnila i Monika Absolonová, jež vydražila jeden z předmětů, který do dražby věnovala právě Simona. "Jsou to flitrované kalhoty. Nevím, jak je použiju, ale líbily se mi, a peníze šly na dobrou věc," smála se zpěvačka, která za kalhoty vysázela deset tisíc pět set korun.

Autor: (kre)

Očima Františky Čížkové

24. června 2010 v 12:19 | www.blesk.cz |  Ostatní

Hvězdy muzikálů - Leona Machálková a Monika Absolonová, pro jejíž kariéru udělal Michal David maximum. Úzká róba Leoně moc sluší, jen si nejsem jistá výčesem odhalujícím tvář. Monika je teoreticky perfektní, včetně délky sukně z éry padesátých let, která bohužel nožkám nesvědčí.

Autor: Františka Čížková

Lumír Olšovský se oženil s mužem, teď mu chodí zákeřné emaily!

24. června 2010 v 12:08 | www.odhaleno.cz |  Akce
23.06.2010  02:22

Krátce po svatbě musejí řešit nepříjemnosti.

Herec a režisér Lumír Olšovský (36) se po dlouhém váhání rozhodl. V naprosté tajnosti uzavřel registrované partnerství se svým o šest let mladším přítelem Pavlem Bártou. O přesném datu obřadu (19. 6.), který se uskutečnil na Staroměstské radnici v Praze, vědělo jen pár nejlepších kamarádů.

I na oslavě se sešlo jen pár známých. "Byli tam skutečně jen ti nejbližší, já sám jsem o jeho úmyslech nevěděl," řekl nám David Novotný, organizátor charitativních soutěží, který s Lumírem úzce spolupracuje. A i když se na hostině sešlo údajně jen málo žen, jednou z vyvolených, která se párty zúčastnila, byla zpěvačka Monika Absolonová. "Vládla skvělá atmosféra, všichni jsme se báječně bavili," vyprávěla Monika.

Sám Lumír Olšovský se obrnil hradbou mlčení. Nezvedá mobil, nereaguje ani na SMS. A má pro to své důvody. Lumír o "svatbě" hovořil několik let. Nejprve se vymlouval, že nemá peníze na uspořádání oslavy pro kamarády, protože splácí hypotéku. Pak mu začaly vadit přílišná medializace jeho homosexuální orientace a nepřátelské maily, které často od čtenářů dostával. Nedávno po premiéře muzikálové parodie Je třeba zabít Davida řekl, že kvůli tomu "svatbu" odkládá na neurčito.

Autor: Lenka

Simona Krainová: Hladí si těhotenské bříško?

24. června 2010 v 12:03 | www.blesk.cz |  Akce
24.6.2010  10:30

Modelka Simona Krainová (37) se ke svému těhotenství stále nechce naplno přiznat! Dokonce ani tehdy, když ji naši reportéři vyfotili, jak si hladí rýsující se mateřské bříško. Blesk.cz: Simono, už to přiznej!
Simona Krainová se pár hodin po návratu z dovolené v Los Angeles objevila na charitativním večírku jednoho občanského sdružení. Na akci dorazila v džínových mini šortkách, které sepnula ve volné bílé košili tak šikovně, že těhotenské bříško nebylo skoro vidět.

Na přímou otázku ohledně těhotenství modelka tradičně mlžila. "Nepotvrdím nic, chci mít fakt klid, ještě se k tomu nechci vyjadřovat, jednou nastane doba, kdy dostanete na všechny otázky odpověď," sdělila Blesk.cz Simona Krainová.
Těhotenství Krainové přitom potvrdila už i Simonina největší kamarádka Dara Rolins (37). "Ze srdce jí to přeju. Mám velkou radost z toho, že bude taky maminkou. Už teď plánujeme, kam budeme jezdit na společné dovolené," řekla před časem Dara Rolins.
Simona těhotenství úpěnlivě tají několik měsíců. Mlžila, ve společnosti se objevovala vždy jen ve volných modelech. Bojí se, že coby prvorodička by v poměrně pokročilém věku mohla vše zakřiknout? Kvůli těhotenství dokonce odstoupila ze slovenské verze taneční soutěže Let's Dance, přestože tvrdila, že jí v pokračování brání poraněný kotník.

Na charitativním večírku nadace Sluneční paprsek se mimo jiné dražily osobní doplňky Simony Krainové. O její značkovou kabelku ale nebyl mezi místními dámami moc velký zájem, zřejmě kvůli tmavě zelené barvě. Kabelku tak nakonec vydražil zpět Simoně její partner Karel Vágner (35). Vágner kabelku nakonec koupil za pouhých 12 tisíc korun! Cena takových kabelek se přitom pohybuje okolo 50 tisíc.
"Tak vydražená částka mě nepřekvapila, vím, jak to na takových akcí chodí, kabelka se mnou prožila docela dost, koupila jsem ji v New Yorku a je z limitované edice, to že se mi vrátila mi nevadí, alespoň jsme přispěli na dobrou věc," svěřila se Blesk.cz známá modelka.

Narozdíl od nešťastné kabelky bílá halenka a stříbrné kalhoty našly své majitele. Kalhoty vydražila a získala zpěvačka Monika Absolonová. "Ještě nevím, jak ty kalhoty upotřebím, ale přišlo mi, že jsou zábavné. Musím si je ještě vyzkoušet, jestli mi budou, kalhoty za deset tisíc si běžně nekupuji, ale šlo to na dobrou věc," řekla Absolonová. O kalhoty se v dražbě přetahovala s jinou dámou v publiku, nakonec si je domů odnesla za deset tisíc pět set korun.
Na charitativním večeru se ještě objevil Michal Dvořák s partnerkou DJ Luccou, která má těsně před porodem, Jana Plodková, Hanka Křížková, která zazpívala pár písní a Aleš Háma, který celý večer moderoval a sám se i zapojil do aukce. Dražila se i raketa Nicol Vaidišové, kterou si odnesl dražitel za 34 tisíc. Celkově se pro děti na konto vybralo 274 tisíc.

Autor: pet, gam
Foto: Pavel Machan

Absolonová bude nosit kalhoty po Krainové, vydražila je za deset tisíc

24. června 2010 v 11:45 | www.revue.idnes.cz |  Akce
24. června 2010  9:24

Simona Krainová se jen pár hodin po návratu z Ameriky objevila na charitativním večeru Občanského sdružení Sluneční paprsek, kam přinesla do aukce hned několik věcí. Extravagantní stříbrné kalhoty vydražila Monika Absolonová, značkovou kabelku koupil zpátky do modelčiny sbírky její partner Karel Vágner.
Do Ekotechnického muzea pozval Krainovou Pavel Boček, známý onkolog a pediatr, který Občanské sdružení Sluneční paprsek založil. "Je to nejen skvělý lékař, ale také můj kamarád a tak jsem dorazila i přesto, že jsem poměrně unavená, před pár hodinami jsem se totiž vrátila z Los Angeles," uvádí modelka.
"Měla jsem přinést něco, co mě vykreslí a nikoho to nepřekvapí. A protože jsem známá tím, že sbírám kabelky, sáhla jsem okamžitě po jedné z nich. Tahle je z limitované edice a pořídila jsem ji v New Yorku. Procestovala se mnou hodně míst, a přestože ji mám už několik let, je jako nová, podobné věci si totiž opečovávám," říká Krainová.
Loučit se s ní nakonec nemusela, její přítel ji vydražil zpátky a udělal tak radost hned dvakrát - Simoně i nemocným dětem, které za výtěžek z dražby cenných osobních předmětů budou moci vyrazit na ozdravný pobyt k moři.
Bílá halenka a extravagantní kalhoty se stříbrnými flitry ovšem skončily u nových majitelů. Kalhoty mimochodem získala zpěvačka Monika Absolonová. "Ještě vůbec nevím, kam v nich vyrazím, ale moc jsem je chtěla. A hlavně jsem ráda, že jsem přispěla na dobrou věc," nechala se slyšet Absolonová. O kalhoty se v dražbě přetahovala s jinou dámou v publiku, nakonec si je domů odnesla za deset tisíc pět set korun.
Na charitativním večeru se objevila DJ Lucca, která má sotva dva týdny do porodu, Jana Plodková, Hanka Křížková, která zazpívala a Aleš Háma, který večerem i aukcí provázel. Sám si z aukce odnesl lyžařskou helmu a troje lyžařské brýle od Šárky Záhrobské v celkové hodnotě deset tisíc korun. Reprezentační dres Radka Štěpánka nebo tenisovou raketu Nicol Vaidišové si chtěl odnést Pavel Boček, bohužel pro něj a bohudík pro nemocné děti se vyvolávací cena vyšplhala vysoko nad jeho nabídku.

Autor: ja
Foto: Marek Navrátil

Lumír Olšovský do toho praštil: Vzal si přítele Pavla

21. června 2010 v 23:38 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
21.6.2010  12:03

Praha - Lumír Olšovský do toho praštil.

Sympatický herec uzavřel sobotu registrované partnerství se svým přítelem Pavlem Bárou, se kterým žije už osm let.

Své "ANO" si dlouholetí partneři řekli na Staroměstské radnici. O "svatbě" mluvil herec již před dvěma lety. Kvůli placení hypotéky si to však rozmyslel.

Komorního obřadu ve Staroměstské radnici se zúčastnila jen rodina a nejbližší přátelé. Poté následoval velkolepý mejdan v Počernicích.

Ten si nenechala ujít Ivana Andrlová, Monika Absolonová, Aleš Cibulka s partnerem Michaelem Jagelkou, Sandra Pogodová nebo Adéla Gondíková. Svatební proslov pro svého kolegu pronesli herci z Divadla Na Fidlovačce.

Autor: Bleskově