Květen 2010

Klip

31. května 2010 v 16:21 | www.stream.cz |  Ostatní
Klip o Monice s písní Jsi můj pán:


David zapíjel vnuka až do rána!

31. května 2010 v 16:14 | www.blesk.cz |  Akce
31.5.2010  06:30

Hitmaker Michal David (49) dostal v pátek předčasně k 50. narozeninám vnoučka Sebastiana (2,62 kg, 46 cm). A v noci na sobotu se pěkně opil. Určitě i proto, že syna dcery Kláry (21) si stále nemůže pochovat. "Do čtvrtka musí být v inkubátoru," svěřil se Blesku Michal.

Miminko se kvůli těhotenské žloutence narodilo o pět neděl dřív a muselo na svět císařským řezem. Klára si tedy ještě pár dní poleží v nemocnici. Dědeček Michal přesto doma s přáteli oslavoval, jak zákon káže. "Chápete, jak jsou kamarádi propojení? Ve stejný den, co se narodil Sebastian, se před pěti lety narodil Jakub Svoboda a před dvěma lety Nelly Gottová, to je fantazie!" vřískal nadšením ještě v sobotu ráno David po probděné noci.

"Poslední host odešel v šest ráno, a toho musela Monika Absolonová vyprovodit písní Královnou jsem já," popisoval hudebník, kterého mrzí jediné - nemohl s ním slavit Karel Gott a Vendula Auš Svobodová.

Jedna oslava nestačí
"Slavili se svými dětmi jejich narozeniny. Chápu, že se mnou nemohli hýřit u whisky, udělám s nimi rozhodně repete a oslavíme spolu pořádně ten krásný 28. květen," rozhodl se Michal, který šel spát v sobotu dopoledne. Musel vystřízlivět, odpoledne ho už v porodnici U Apolináře čekala dcera Klára.

Autor: mir

Michal David: Nezabíjejte mě! Chci se dožít padesátky!

29. května 2010 v 12:39 | www.super.cz |  Muzikál Je třeba zabít Davida
28.5.2010  08:00

Na křtu CD písní z crazy muzikálu Je třeba zabít Davida! měl slavný hitmaker a producent Michal David (49) co dělat, aby si zachránil holý život!
Marián Vojtko a Bohouš Josef vraždí Moniku
"Chápu, že mě chce spousta lidí zabít, ale já ještě nechci umřít. Chci se dožít setkání s Eltonem Johnem a hlavně oslavy a: svých padesátin, kterou mám 17. června v O2 Areně," povykoval David v pražském Muzeu mučicích nástrojů, kde proběhl křest CD s písněmi z muzikálu Je třeba zabít Davida! nebo mu pokládali hlavu na špalek. "Třeba se vyděsí a zvedne nám honoráře," vtipkovali protagonisté crazy muzikálové parodie.
Linda Finková okukovala mučicí nástroje.
"Vůbec jsem netušil, že takové muzeum v Praze existuje, klidně bych tu chtěl strávit noc. Ale samozřejmě ne sám, ale s partnerkou," tvrdil se smíchem Marián Vojtko, který od Nového roku randí s tanečnicí Libuškou Vojtkovou. No, to se má křehká brunetka na co těšit...
Marián Vojtko na mučicí židli.
Jelikož se v muzeu nesmí podávat žádné občerstvení, vymyslel producent Oldřich Lichtenberg, že přítomní při odchodu dostanou svačinu (chleba s řízkem, jablko, tatranku, panák fernetu a plechovku piva, pozn. red.), kterou připravila jeho manželka a zároveň majitelka creperie Helena.

Autor: (mr)

Křest CD Je třeba zabít Davida!

29. května 2010 v 11:51 | www.nextfoto.cz |  Muzikál Je třeba zabít Davida
CD crazy muzikálové parodie s písněmi Michala Davida Je třeba zabít Davida bylo pokřtěno 26. 5. 2010 v pražském Muzeu mučicích nástrojů.

Petr Muk měl spoustu plánů, kolegové sebevraždu vylučují

28. května 2010 v 20:44 | www.revue.idnes.cz |  Muzikál Je třeba zabít Davida
27. května 2010  9:04

Michal David pracuje na novém muzikálu s názvem Kat Mydlář. A právě v něm si měl zesnulý Petr Muk zahrát. David mu psal jako jednomu z mála písničky přímo na tělo. Kdo si je teď zazpívá, je ve hvězdách. Všichni se ale shodují, že zpěvák dlouhodobě plánoval další práci a spekulace o sebevraždě vyvracejí.

"Těšil jsem se na něj, vždycky jsem s Petrem rád spolupracoval. Vůbec se s tím nemůžu smířit a jsem tou zprávou otřesen. Petr mi bude chybět i na mém narozeninovém koncertu, rozhodl jsem se ale, že jedna písnička bude toho 17. června patřit jenom jemu. Už vím i jaká, bude to symbolicky Největší z nálezů a ztrát," říká David.

Kdo si zahraje roli Petra Muka v muzikálu, který bude na Broadwayi uveden na jaře příštího roku, se zatím neví, na to není podle slov producenta Oldřicha Lichtenberga v tuto chvíli nálada a ani čas myslet. Fakt, že roli v muzikálu přijal, podle něj také dokazují, že si na život nesáhl sám, jak se o tom spekuluje. "Měli jsme kvůli muzikálu několik schůzek, Petr se na tuhle práci moc těšil, měl vůbec spoustu plánů," říká producent.

Jeho posledním počinem před kamerou, kterou v divadle bere pravidelně do ruky Jarek Voborný, byl ve videoklipu Decibely lásky určeném pro muzikál Je třeba zabít Davida. Muk tam vystoupil v humorně laděném klipu vedle Karla Gotta, Heleny Vondráčkové či Petra Koláře. Právě videoklip zahájil křest desky Je třeba zabít Davida, který měl být slavnostní a veselou událostí, avšak díky tragédii, která zasáhla všechny přítomné, se nesla spíš v duchu truchlivém.

O rozptýlení se na chvíli postaral program křtu uspořádaný v Muzeu mučících nástrojů. Místo bylo vybráno z recese, když už se prý Davida nepodařilo zabít během měsíce, kdy se stejnojmenný muzikál s úspěchem hraje, tak je třeba ho alespoň trochu potrápit na mučidlech. Hitmaker měl v této netypické pozici v jedné ruce desku a v druhé šampaňské, za podpory producenta Oldřicha Lichtenberga se mu ale podařilo desku polít.

Poté mu kolegové položili hlavu na špalek, aby mu tak připomněli právě Kata Mydláře. To bylo ale asi jediné rozptýlení ve chvíli, která je pro Moniku Absolonovou, Mariana Vojtka, Aleše Hámu a další zúčastněné tak těžká. Nedovedou si představit, že se s nimi na jedno jeviště Petr Muk, jejich milý kamarád a kolega, už nikdy nepostaví.

"Jsem v šoku, přijde mi to jako nesmysl. Pokud je ta zpráva pravdivá, pak jeho celé rodině upřímnou soustrast. Nevím, co k tomu víc říct," řekla iDNES.cz Monika Absolonová, která se zpěvákem naposledy pracovala na muzikálu Mona Lisa.

Autor: ja

Absolonová: Dovolená? Ne, deska

28. května 2010 v 20:34 | www.web.volny.cz |  Ostatní
28.5.2010

Zpěvačka Monika Absolonová (33) chce splatit dluh svým příznivcům a natočit pro ně dlouho slibovanou desku. "Jakmile skončí divadelní sezóna, zavřu se ve studiu a budeme na ní s Jirkou Škorpíkem pracovat," plánuje zpěvačka.

Její o jedenáct let starší přítel Vratislav Janda, se kterým se Monika loni v létě dala dohromady, tak musí na společnou dovolenou zapomenout. "Jemu to nevadí, probírali jsme to, on přece taky nesedí doma, bude chodit do práce," říká Korzu Monika.

A prozrazuje, že na pár dní si přece jen v létě spolu vyjedou. "Pojedeme do Barcelony na mistrovství Evropy v atletice. Tam také oslavíme roční výročí našeho seznámení. Sport nás oba moc zajímá, já každoročně moderuji i vyhlašování Sportovce roku, takže to beru i jako zvýšení kvalifikace," směje se zpěvačka.

A jaká bude její nová deska? "Muzikálová. Říká se o mně, že jsem muzikálová zpěvačka a tak na ní zařadíme nejznámější písničky z muzikálů, ve kterých hraju. Například z Draculy, Kleopatry, Třech mušketýrů… Bude tam i duet s Mariánem Vojtkem," upřesňuje.

Fakt, že například písničku z Draculy "Jsi můj pán" proslavila Lucie Bílá a posluchači s ní budou Absolonovou srovnávat, nechává zpěvačku zcela v klidu. "To vůbec neřeším, každá máme svůj styl a své příznivce," dodává bez obav Absolonová.

Autor: Korzo

Michala Davida krutě mučili. Skončil s hlavou na špalku

28. května 2010 v 20:18 | www.bleskove.centrum.cz |  Muzikál Je třeba zabít Davida
28.5.2010  10:25

Praha - Michal David a Monika Absolonová dali hlavu na špalek. A jejich katy se stali Ivan Vyskočil, Bohouš Josef a Marián Vojtko. K popravě populárního hitmakera ale naštěstí došlo jen obrazně.
Muzikáloví zpěváci a herci si jen dali dostaveníčko v pražském Muzeu mučících nástrojů, aby slavnostně pokřtili CD s písněmi z crazy muzikálu Je třeba zabít Davida.
Muzikálová parodie sklízí již několik měsíců ovace diváků, kteří ji od dubnové premiéry v Divadle Broadway dosud navštívili.

Michala Davida, který již v červnu oslaví padesátiny, se ale podle názvu titulu zatím zabít nepodařilo, a tak ho tvůrci potrápili na mučících nástrojích.
Slavnostní křest si nenechal ujít ani autor muzikálu a producent Oldřich Lichtenberg nebo Aleš Háma. Všichni se tak alespoň trochu rozptýlili poté, co musí vstřebávat tragické úmrtí svého kolegy a kamaráda Petra Muka.
A na co se fanoušci Michala Davida mohou těšit? Cédéčko obsahuje některé speciální verze hitů z představení. Posluchači si tedy mohou na zvukovém nosiči vychutnat některé skladby v jiném podání i provedení.
Na albu nechybí například písničky v interpretaci Michala Davida, které na jevišti v této podobě nejsou ke slyšení (Discopříběh, Tak ruku mi dej).
Milým překvapením je skladba Tak na to šlápni, ve které kromě Romana Vojtka excelují Bohouš Josef a Martin Pošta.
Na soundtracku
posluchač najde i nezkrácenou skladbu Bells of Love nebo upravený hit Teď královnou jsem já.

Autor: veš
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Smrt Petra Muka kolegy šokovala. Nevěří tomu!

28. května 2010 v 19:49 | www.bleskove.centrum.cz |  Ostatní
24.5.2010  13:02

Praha - Nečekané úmrtí zpěváka Petra Muka zasáhlo i jeho kolegy a nejbližší spolupracovníky.

Hitmaker Michal David byl informací o smrti Petra Muka šokován. "Je to pro mě šok, dozvěděl jsem se to teprve před pár minutami, jsou věci, které nemůžeme ovlivnit, my tady slavíme titul našich hokejistů a pak najednou přijde taková zpráva, nevím vůbec, co na to mám říct, Péťu jsem měl moc rád," řekl společenské rubrice Aktuálně.cz otřesený Michal David.

Smrti Petra Muka nemohla vůbec uvěřit ani Monika Absolonová, která s Petrem Mukem účinkovala v několika muzikálech. "Je to hrozné. Dokud nebudu slyšet vyjádření policie, tak tomu neuvěřím. Jsem v šoku a nechci se k tomu moc vyjadřovat," řekla Absolonová.

Autor: Bleskově

Absolonová a David: Dali hlavu na špalek!

28. května 2010 v 19:46 | www.ahaonline.cz |  Muzikál Je třeba zabít Davida
27. 5. 2010  9:00

Monika Absolonová (33) i Michal David (49) dali hlavu na popravčí špalek. A jejich kati? Ivan Vyskočil, Marián Vojtko a Bohouš Josef.
I přes náhlou smrt Petra Muka se rozhodli herci z muzikálu Je třeba zabít Davida slavnostně pokřtít cédéčko s písničkami z muzikálu v muzeu mučících nástrojů. Na pódiu zavzpomínali také na zesnulého kolegu, který se v muzikálu ukáže jen na malý okamžik, a to na videozáznamu v kostýmu Leonarda da Vinciho.
Součástí prostor, kde se deska křtila, je expozice jak nástrojů na mučení, tak i různých popravčích nástrojů. Na ten nejznámější z nich - špalek na utnutí hlavy - položila svůj krk Monika Absolonová a vžít se do středověkých odsouzenců na smrt měl možnost i samotný autor hudby muzikálu Michal David. Rolí kata se ujali Marián Vojtko, Bohouš Josef a v případě Michala Davida i Ivan Vyskočil.

Autor: (iec)
Foto: Martin Hykl

Halina Pawlowská: Natáčela novou talkshow, brala prášky

24. května 2010 v 11:45 | www.ihot.cz |  Akce
23.05.2010  00:04

Halina Pawlowská se pomalu vrací na televizní obrazovky ve svém nejoblíbenějším formátu, tedy talkshow. Banánové rybičky tak vyměnila za nový pořad, který nazvala Mamba Show a monogramy pořadu si nechala aplikovat i na svou výraznou kabelku.
Monča
Mezi prvními hosty Pawlowské tak budou herec Pavel Kříž, nebo zpěvačka Monika Absolonová. Jenže Pawlowská buď nebyla v kondici, nebo ji po celkem dlouhé absenci na televizní obrazovce trápila tréma. A tak musela produkci požádat o prášky, po kterých s ostatními hosty dokončila natáčení prvního dílu.
Pavel Kříž a Monča
Autor: iHOT.cz

Absolonová změnila barvu vlasů, příteli se jako bruneta líbí

23. května 2010 v 19:17 | www.revue.idnes.cz |  Ostatní
23. května 2010  9:35

Po devíti letech se Monika Absolonová rozhodla ke změně svého vzhledu. Blond hříva už jí připadala příliš fádní, tak se vrátila ke své původní hnědé. Současný přítel to schvaluje, ten bývalý se k tomu raději nevyjádřil.
"Monika teď pojala podezření, že by mohla začít být fádní, jak je pořád světlá, tak jsme se rozhodli, že ji trochu omladíme a vrátíme se k tomu, co jí slušelo," řekl vizážista Zdeněk Fencl.
I když změna není tak radikální, Monika i její přítel Vratislav Janda měli nejdřív trochu strach. "Ona mi řekla, že bude tmavá, tak jsem se trochu děsil, ale tohle je úžasný," řekl Janda.

Jediný, kdo nevyjádřil nadšení nad novou image Moniky Absolonové, je její bývalý přítel. S tím se normálně stýká a nevidí v tom žádný problém. "Já dělám každý rok vánočky a tam se mi scházejí mí expartneři a mí stávající to musí vydržet. Vráťa drží," řekla Absolonová.
O jedenáct let staršího lobbistu Vratislava Jandu potkala Absolonová loni v červenci v Praze. První výročí chtějí oslavit v Barceloně, kde se bude konat mistrovství Evropy v atletice.
Jinak bude mít zpěvačka léto spíš pracovní, chystá totiž s Jiřím Škorpíkem muzikálovou desku. Nazpívá na ni například duet s kamarádem a kolegou Mariánem Vojtkem.

Autor: bak
Foto: Marek Navrátil

Halina Pawlowská zve do své nové Mamba show nezvyklé hosty

23. května 2010 v 9:09 | www.kultura.idnes.cz |  Akce
20. května 2010  7:59

Po úspěšných Banánových rybičkách se Halina Pawlowská vrací na obrazovky ČT s novým pořadem Mamba show, jeho první díly právě natáčí s režisérem Rudolfem Vodrážkou. Půjde opět o žánr talk show, kam si autorka v roli moderátorky bude zvát známé i neznámé hosty.

Úvodní díl nové talk show Haliny Pawlowské odvysílá Česká televize 3. června.

Pawlowská tu slibuje útočiště pro všechny, kteří mají pocit, že nejsou takzvaně "in", tedy nezapadají do módních norem dokonalosti, krásy, stylu a zdraví.

Například v úvodním dílu Dlouhá jako bidlo, který se vysílá 3. června, zaplní studio lidé s nadměrnou tělesnou výškou. "Vážně i nevážně se pokusíme zjistit, zda dámy měřící přes 180 centimetrů skutečně trpí společenským handicapem, jak se vedle nich cítí muži malého vzrůstu a jestli může vyšší žena políbit trpaslíka," slibují tvůrci.

Pořad se vyrábí s předstihem, právě dnes se bude na Kavčích horách točit již šestý díl cyklu Mamba show. Nese název Jsem alergik a trápím se a po boku Haliny Pawlowské se v něm představí například zpěvačka Monika Absolonová, herci Pavel Kříž a Csongor Kassai nebo kadeřník a odborník na krásu hvězd Zdeněk Fencl.

Autor: Mirka Spáčilová

Monika Absolonová: Vzala Vojtkové syna

22. května 2010 v 10:43 | www.ihot.cz |  Akce
22.05.2010  00:04

O svého syna Matyáše přišla tanečnice Libuška Vojtková. Na sportovním odpoledni muzikálových divadel Broadway a Hybernia si ho totiž vypůjčila Monika Absolonová, která s malým Matyášem v náručí vypadala spokojeně.
Libuška Vojtková, Monča a Matyáš
Čtyřiatřicetiletá (moje pozn. 33) zpěvačka se tak ani nezapojila do sportovních aktivit svých kolegů. To ostatně neučinila ani nová milenecká dvojice Vanda Konečná a Alan Bastien, která se zřejmě ve sportovním areálu líbala na potkání.
Libuška Vojtková, Monča a Matyáš
Marta Jandová si zase spíš vyrazila na výlet se svým psem, Vilda Čok se pustil do házení nožů a tak se do hraní tenisu pustili jen Helena Vondráčková s Bohoušem Josefem a Martinem Poštou.

Autor: iHOT.cz

Teď královnou jsem já - Je třeba zabít Davida

22. května 2010 v 10:30 Texty písniček
píseň uklízečky Monči
Uklizečka Monika
Teď královnou jsem já
Když jsme si náhle blíž
Já smeták odkládám
Ze snů už přece vím, to má tak být
---
Jen kýbl rozhoupám
A záchod prošťouchám
A vyvětrám ten smrad
Byl plný po okraj
Šeptám ti do ucha
Tvou královnou jsem já
---
Já od barmanů smích i slýchám
A na kachlíky zblízka dýchám tak
Že leskem všechny ohromí
Vodní kámen odlomím
Tak hvězda čistá vzhůru stoupá
---
Teď královnou jsem já
Své WéCé opouštím
Já cítím saponát
Už políbit tě smím
Jsi čistý, vím
---
Ať zní jak slavný chór
Sbor mušlí spláchnutých
A papír co tu mám, se nesmí protrhnout
Pak byl by vlků ráj
Zde byl by vlků ráj
---
Teď královnou jsem já
Své WéCé opouštíš
Jsi správná hajzlbába
Tvůj hadr na mytí je jako plyš
---
Teď královnou jsem já
Své Wé Cé opouštím
Ta dívka zpocená
Poctivá i poslušná
Teď královnou jsem já
Teď královnou jsem já


Absolonová svatbu neřeší: Bude chtít dítě?

22. května 2010 v 10:20 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
22.5.2010  07:58

Praha - Zpěvačka Monika Absolonovou dorazila na kurty v Karlíně.

"Ne, neděste mě, nepřišla jsem si zahrát tenis, i když sport mám ráda. Přišla jsem za kolegy na pokec," vysvětlila Korzu.

Monika je šťastně zamilovaná a také je to na ní vidět. Samý úsměv a pohoda. S přítelem Vráťou Jandou od začátku vztahu bydlí, ale praktikují volnější vztah.

"Nemusíme spolu být od rána do večera. Každý máme své známé i práci. Ale rozhodně se neuzavíráme před světem. To by byla nejlepší cesta do pekel. Proto i tady jsem bez doprovodu," myslí si Monika.

A co svatba? "Svatbu rozhodně neřeším a nikam se nehrnu. Jednou jsem vdaná byla, nevyšlo to. Takže po téhle zkušenosti si říkám, že fakt není kam spěchat," má zpěvačka jasno.

A potomkem by si prý ale dala říci. "Samozřejmě miminko bych chtěla, jako každá žena, ale netlačím na pilu. Jednou určitě bude, a jestli za rok, nebo za tři, to mne nechává v klidu," dodala Monika Absolonová.

Teď se nejvíce těší na závěr roku, kdy by měla vydat cédéčko s muzikálovými písničkami. A snad prý dojde i na koncerty.

Autor: KORZO

Časopis Vlasta

19. května 2010 v 21:11 | www.absolonova.cz |  Ostatní
Příští středu 26. května vyjde časopis Vlasta nejen s Monikou. Dozvíte se, co na Moniku prozradil Michal David.
Vlasta

Monika Absolonová potvrdila: „Začali jsme pracovat na miminku!“

19. května 2010 v 21:03 | www.odhaleno.cz |  Akce
19.05.10  02:32

Zpěvačka, zdá se, potkala svého osudového muže.
Zpěvačku Moniku Absolonovou (34) jsme zastihli na kurtech v Karlíně. "Ne, neděste mě, nepřišla jsem si zahrát tenis, i když sport mám ráda. Přišla jsem za kolegy na pokec," vysvětlila. Monika je šťastně zamilovaná a také je to na ní vidět. Samý úsměv a pohoda. S přítelem Vráťou Jandou od začátku vztahu bydlí, ale praktikují volnější vztah. "Nemusíme spolu být od rána do večera. Každý máme své známé i práci. Ale rozhodně se neuzavíráme před světem. To by byla nejlepší cesta do pekel. Proto i tady jsem bez doprovodu," myslí si Monika.

A co svatba? "Svatbu rozhodně neřeším a nikam se nehrnu. Jednou jsem vdaná byla, nevyšlo to. Takže po téhle zkušenosti si říkám, že fakt není kam spěchat," má zpěvačka jasno. A potomkem by si prý dala říci. "Samozřejmě miminko bych chtěla, jako každá žena, ale netlačím na pilu. Jednou určitě bude, a jestli za rok, nebo za tři, to mne nechává v klidu," dodala Monika Absolonová, která už vysadila antikoncepci a čeká, co bude. Teď se nejvíce těší na závěr roku, kdy by měla vydat cédéčko s muzikálovými písničkami. A snad prý dojde i na koncerty.

Autor: Lenka
Foto: Korzo

Vojtková konečně promluvila: vztah s kolegou začal od nového roku

19. května 2010 v 20:34 | www.revue.idnes.c |  Akce
19. května 2010  12:39

Libuše Vojtková, bývalá manželka Daniela Hůlky a Josefa Vojtka, je po několika pokusech o vážný vztah opět zamilovaná. Útočiště našla u zpěváka Mariána Vojtka. Podoby se jménem svého posledního partnera se nebojí, Marian je jiný, a když už nic, není to rocker, ale muzikálový a operní pěvec.
Pár, který se spolu vídá téměř denně v divadle a který se potkal i na prvním ročníku sportovního dne zástupců divadel Hybernia a Broadway, spolu randí už pátý měsíc. Tanečnice, která září například v muzikálu Baron Prášil, má za sebou už dvě svatby a na třetí rozhodně nepomýšlí. Navíc toho nejdůležitějšího chlapa v životě už má, je to její syn Matyáš. Ne že by roztomilý a upovídaný klučina nepotřeboval mužskou autoritu, tatínka mu ale Marian Vojtko nedělá. "Táta je jenom jeden a toho Matyáš má," říká Vojtko.

Že pro svého syna tátu nehledá ani Libuška, dokazuje fakt, že se za pět měsíců viděl malý Matyáš s Marianem asi třikrát. "Malý ho bere naprosto v pohodě, miluje lidi, ale nejvíc ženský. To má po tatínkovi. Dělá i stejné grimasy jako on a podobně chodí," směje se tanečnice.

Nejvíc ho prý momentálně zajímají vlaky a tak je naprosto fascinován, když ho máma nebo babička vezmou na nádraží. Dobře mu taky dělá kolektiv a tak by ho Libuška ráda dala do školky. To je ovšem problém. "Školky jsou plné, řešením jsou snad jen ty soukromé."

Tanečnice se díky hlídání svého klučiny do sportovního klání v tenise ani v petangu či nohejbalu nezapojila. Do karlínského areálu Hajnovka dorazila až těsně před koncem. Propásla tak i kulturní vložku, o kterou se postaral Martin Pošta s kapelou Poste restante.

Nejlepší tenisovou hráčkou byla Helena Vondráčková, s nohejbalem si hravě poradil Alan Bastien, kterému přišla fandit nová přítelkyně Vanda Konečná a petangue šel v podstatě všem. Nejvíc si ale všichni do jednoho pochvalovali grilované pochoutky, které pro ně byly celý den připravovány, míchané drinky a především točené pivo, které svlažilo nejedno vyprahlé hrdlo.

Autor: ja pro iDNES.cz
Foto: Marek Navrátil

Absolonová se obklopuje luxusem. Vozí se ve sporťáku

17. května 2010 v 19:21 | www.bleskove.centrum.cz |  Akce
16.6.2010  09:36

Praha - Láska dělá s ženami divy. Ukázkovým příkladem je jak zpěvačka Monika Absolonová, tak spisovatelka Bára Nesvadbová.
Obě po boku svých zámožných mužů jen kvetou a obklopují se luxusem.

V minulých dnech se tyto krásné dámy zúčastnily charitativní dražby na Žofíně. Zatímco Absolonová zpívala, Nesvadbová společně s dcerou Bibi a přítelem Leškem Wronkou koupili v aukci jeden z obrazů.

Monila Absolonová dorazila na Žofín ve svém novém luxusním voze, který jejího přítele přišel na bezmála jeden a půl milionu korun. Nepřehlédnutelné byl také její obrovský vak na oblečení módní značky Louis Vuitton, na kterém má zpěvačka dokonce vyryté své iniciály MA.

S příchodem podnikatele Vráti Jandáka se Monika obklopila nejen drahým oblečením a doplňky, ale také našla styl, který ji opravdu sluší a vypadá jako pravá dáma.

Na aukci obrazů si oblékla propínací košilové šaty z průsvitného šifonu, kterým nechyběl bílý límeček a manžety.
K outfitu francouzského stylu si Absolonová vzala velké sluneční brýle a slušivé střevíčky na decentním podpatku.

Bára Nesvadbová se oblékla střídměji. Vzala si černobílé šaty tričkového střihu, černé silonky a luxusní lodičky na vysokém podpatku. Celý večer se nehla od svého přítele Leška Wronky a zamilovaně se k němu tiskla.

K producentovi si našla cestu i její dcera Bibi. Podle maminky se s Leškem znají už od jejího narození, a tak nebyl v jejich komunikaci žádný problém.

Autor: ela
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Premiéra nového muzikálu: Cikánka Vondráčková a uklízečka Absolonová

14. května 2010 v 21:30 | www.sip.denik.cz |  Muzikál Je třeba zabít Davida
13.05.2010  21:45

Helena Vondráčková (62) jako sexy sólistka romské kapely? Tak přesně takovýhle zážitek měli diváci bláznivého muzikálu Je třeba zabít Davida v Divadle Broadway. Přesto, že se Helena na jevišti neobjevila, všechny přítomné příjemně šokovala z předtočené projekce, ve které se naprosto vžila do role pravé cikánské zpěvačky.
Uklízečka Monika
"Ta role mi byla přidělená, ale strašně jsem si ji užila a vychutnala. Já jsem od mládí milovala a obdivovala Gondolány, kteří měli jako cikánská kapela úspěch po celém světě. Je škoda, že už neexistují. V cikánské hudbě je velký temperament," řekla Helena Vondráčková Šípu.

A jak se Heleně líbila Monika Absolonová (33) v roli uklízečky, zpívající její velký hit Dlouhá noc? "Role uklízečky jí seděla stejně jako Kleopatra, byla skvělá. A vůbec všichni podávali výborné výkony, nenudila jsem se ani vteřinu," řekla Šípu.

Autor: (kb)