Obsah aktuálního čísla SŽ Zdraví 2/2010:

10. března 2010 v 20:25 | www.burda.cz |  Ostatní
V prodeji od: 10. 3. 2010

Je tu jaro a s ním také Svět ženy Zdraví. Opět vám přinášíme zajímavosti a dobré rady ze světa medicíny a dalších oborů souvisejících se zdravým životním stylem.
Ještě předtím vás ale "přivítá" rozhovor s Monikou Absolonovou, s níž jsme si povídali o nejen tom, zda si při svém pracovním vytížení dokáže najít čas na odpočinek. Dále v časopise najdete 20 pověr kolem zdraví, návod, jak zatočit s jarní únavou, vše o životě s Bechtěrevovou nemocí, jež se týká hlavně mužů, a vysvětlíme vám, jaké tuky našemu organizmu škodí a které mu naopak prospívají.

V reportáži se věnujeme nádorovému onemocnění kostní dřeně a ve skutečném příběhu si přečtete o boji s bulimií. A protože je tu jaro, máme pro vás i několik způsobů odstranění přebytečných tukových faldíků - cvičení, recepty na lehký zeleninový oběd a pomůžeme vám i s výběrem odšťavňovače, abyste si mohla sama udělat čerstvou ovocnou či zeleninovou šťávu. Nakonec jsme pro vás připravili testy, díky nimž zjistíte, jaký jste hormonální typ, jste-li panikářka, nebo jestli váš kalendářní věk odpovídá staří vaší duše. Příjemné čtení!

Cena za výtisk: 24,90 Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama