Blondýna Pazderková a spol.: Chtějí zabít Michala Davida!

10. března 2010 v 19:58 | www.ahaonline.cz |  Muzikál Je třeba zabít Davida
10.3.2010 13:50

Idol disco music Michal David je v ohrožení. V divadle Broadway už začali usilovat o jeho život...
Naštěstí jen na prknech pražského divadla Broadway, kde se začala zkoušet nová muzikálová parodie s písněmi Michala Davida. Děj muzikálu se odehrává v roce 2060 a známý hudebník je v něm představen jako modla a největší skladatel své doby. A jedna na první pohled nevýznamná událost spustí řetěz situací, které jsou obsahem našeho příběhu. Touto událostí je rozhodnutí Ministerstva školství a kultury upravit název Akademie múzických umění (ve zkratce AMU) na Davidovu akademii múzických umění - ve zkratce tedy DAMU.

Představitel úpadkové hudební formy, jakou je POP music, a má být po něm pojmenovaná celá akademie? Tři nejvýznamnější osobnosti akademické obce: prof. Rejžák, doc. Vývrt a dr. Natalická se rozhodnou této národní tragédii zabránit. Využít k tomu chtějí stroj času, jehož prostřednictvím lze cestovat mezi různými časovými dimenzemi.
V muzikálu se představí například Iva Pazderková, Bára Štěpánová, Ivan Vyskočil, Roman Vojtek, Alan Bastien, ale i Ilona Csáková, Monika Absolonová, Leona Machálková, Linda Finková a další.

O tom, že půjde v muzikálu opravdu do tuhého, svědčí i fotky ze zkoušek, které jsou právně v plném proudu. Premiéra muzikálu se totiž uskuteční už 28. dubna 2010.

Fotky ze zkoušek napovídají, že se bude muzikál odehrávat v akčním tempu.

Autor: (iec)
Foto: Martin J. Polák, Marek Pátek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama