Září 2009

Mona v Topstaru

30. září 2009 v 21:54 Ostatní

TOP STAR ODHALENÍ: Nový muž Moniky Absolonové

Na zpěvačku Moniku Absolonovou se snad konečně usmálo štěstí. Pochlubila se se svým novým přítelem a TOP STAR jí drží palce!

Bartoška a Absolonová v ZOO

30. září 2009 v 17:28 | www.blesk.cz |  Akce
29. 9. 2009 05:00

Do pražské zoo vyrazily tisíce lidí! Zlákalo je sluníčko i Bartoška s Absolonovou. Troju ucpaly stovky aut.

Nejen oslavy 78. výročí otevření, ale i poslední náznaky letního počasí přilákaly včera do Zoo Praha tisíce návštěvníků. Příjemně prožitý den v Troji však lidem kazily desítky kilometrů dlouhé kolony aut. Parkoviště byla beznadějně přeplněná, autobusy jely z Holešovic k zoo místo obvyklých 10 minut i půl hodiny!

Největší návaly do zoo se konaly hlavně dopoledne. Někteří řidiči stáli v kolonách i přes půl hodiny a pak si museli ještě počkat, až se vmáčknou někam na poslední volné parkoviště, které je v horní části areálu na louce. Přesto vážnější problémy u brány nebyly. Lidé na vstupenky stáli frontu maximálně 10 minut. Spousta návštěvníků měla navíc volňásky.

"Vždycky zveme na podobné akce zdarma všechny adoptivní rodiče našich zvířat, to je asi 2500 lidí. Využívá to nadpoloviční procento pozvaných," řekl Blesku mluvčí Zoo Praha Vít Kahle, podle kterého lidi do zoo přilákalo i pondělní krásné počasí.

Půl hodiny po poledni už turnikety do zoo prošlo přes 8600 návštěvníků, oslavy by měly podle odhadů přilákat až 10 000 lidí.
Při příležitosti pondělního výročí také zpěvačka Monika Absolonová a herec Jiří Bartoška pokřtili za dozoru stovek dětí i dospělých dvě nově narozená mláďata. Pásovce kulovitého pojmenovala Absolonová Antonio, nosálovi červenému dal Bartoška jméno Toník.

Autor: Šimon Hradní

Absolonová slavila třiatřicátiny

30. září 2009 v 17:24 | www.ahaonline.cz |  Akce
30. 9. 2009 5:00

Zpěvačka Monika Absolonová oslavila »Kristova léta«! Třiatřicáté narozeniny proběhly ve velkém stylu a v Divadle Broadway kvůli nim dokonce »hořelo«.
"Po představení Mona Lisa připravili technici speciální ohňostroj uvnitř divadla. To bylo dýmu a kouře..." prozradili hosté nedělního odpoledního představení muzikálu s tím, že sbor Monice i zazpíval. Pak se Absolonová i s kamarády přesunula do pizzerie na Andělu, kde byl připraven večírek pro sedmdesát hostů. "Slavila jsem letos ve velkém stylu, protože loni se to moc nevyvedlo. Byla to opravdu hezká párty, ještě teď nám je všem blbě," smála se Monika, kterou její přítel Vratislav Janda obdaroval nádherným prstenem. "Ale není to ještě zásnubní," dodává zpěvačka, která je podle vlastních slov už »pěkně stará«, ale konečně šťastná…

Autor kre
Foto Aha! - Marek Pátek

Módní policie: Nevkusná Andrlová, trapná Absolonová

26. září 2009 v 12:40 | www.blesk.cz |  Akce
23. 9. 2009

V třípokojovém ateliéru významné české návrhářky Liběny Rochové se uskutečnila voňavá intimní párty na téma francouzských parfémů. Sešly se zde anonymní lady i tváře showbyznysu. A většina z nich se snažila vypadat šarmantně.

Výročí kapely Lokomotiva + módní policie

25. září 2009 v 15:02 | www.prima.stream.cz |  Rozhovory
Reportáž kde je Monika zhruba od 44:19


Kapela Lokomotiva v čele s Petrem Vondráčkem slaví letos patnácté výročí.
Udělala jsem průzkum a zjistila jsem, že Petra Vondráčka tajně miluje zhruba každá třetí žena v republice.

Monika Absolonová:
Lokomotivu znám opravdu, myslím si, že ne od začátků, ale že jsem byla na jejich koncertě podle mě poprvé v roce 99 nebo 98 a byla jsem úplně nadšená. Fakt jsou to jako hezký kluci. No Peťa, je strašně příjemnej, je vtipnej, je milej, bezvadně zpívá a opravdu tím rockandrollem žije.

Kluci z Lokomotivy jsou spolu už patnáct let. Je podle vás jednodušší vydržet patnáct let v kapele nebo patnáct let s partnerem?
Monika Absolonová:
Když je to kapela a jsou to chlapi, tak si myslím, že se jako můžou snáz dohodnout než ty opačný pohlaví. Tam mi to vždycky nějak jako hapruje.

Lokomotiva si pozvala na své velké výročí Evu Pilarovou a Petra Jandu, se kterými to na pódiu pěkně rozjeli.

Módní policie: Monika Absolonová - její střízlivý styl výrazně oživují vysoké kombinované holiny, které zůstávají i nadále módním hitem. Zbytek outfitu je, až na výraznější kabelu, velmi nenápadný. Jednoduché klasické černé šaty s tříčtvrtečním rukávem působí žensky. Chválíme za čistý styl.
šaty - 100%
kozačky - 100%
doplňky - 80%
PROPUŠTĚNA - 93%

Zounar přijal roli v muzikálu Děti ráje, alternovat bude Tofiho

22. září 2009 v 19:01 | www.revue.idnes.cz |  Ostatní
22. září 2009 15:15

Martin Zounar je čerstvou posilou muzikálového týmu Děti ráje, kývl na nabídku producentů zahrát si jednoho z dýdžejů, kteří provázejí celým dějem. Alternovat bude Sagvana Tofiho a na jevišti se bude objevovat po boku Lukáše Vaculíka nebo Braňo Poláka.

Důvod přijetí role je prý jednoznačný - doba, ve které vyrůstal. "Každá doba měla své symboly, já jsem vyrůstal v 80. letech a prožil jsem v nich své první lásky, první diskotéky, vzpomínám na první cigára či roli v seriálu Chlapci a chlapi. A o tom všem jsou i písničky Michala Davida. Muzikál mě zaujal také proto, že v jednoduchosti je síla, a pak proto, že jeho producenty jsou Viktor Mráz a Michal Běloušek, oba jsou totiž zárukou dobré spolupráce," říká Zounar.

Herec se v Dětech ráje ukáže jinak, než jak ho diváci znají ze seriálu Velmi křehké vztahy, z populárního pořadu Hádej, kdo jsem nebo z divadelního souboru Háta.

"Málokdo možná ví, že jsem v letech 1991-1994 hrál v karlínském divadle a zpíval živě s orchestrem a že jsem vystudoval hudebně dramatický obor na konzervatoři, kde je hlavním předmětem zpěv. Rád se k němu zase vrátím."

Herec ztvární roli Tonyho, jednoho ze dvou dýdžejů, kteří provázejí celým dějem a posouvají ho dopředu. Těší se na zajímavou roli a na své kolegy a přiznává, že i když je nádherné, že v muzikálech, které už tady jsou, může vždycky objevit oblíbené hvězdy Ilonu Csákovou, Leonu Machálkovou nebo Moniku Absolonovou, tady je nadšený z party mladých zpěváků. "Je to bezvadná parta mladých neokoukaných lidí, prostě bomba. I díky nim se na tu práci moc těším," dodává Zounar.

V těchto dnech se herec zapojil do zkoušek muzikálu, jehož premiéra je v GoJa Music Hall na pražském Výstavišti naplánována na 14. listopadu. Nestihl jen natočit titulní píseň a klip, o který se v pražském studiu Fysio postarali pod režijním vedením Sagvana Tofiho Iveta Bartošová, Lukáš Vaculík či Míša Nosková.

Autor: ja

Absolonová ukázala přítele, s nímž už také bydlí

22. září 2009 v 18:57 | www.revue.idnes.cz |  Akce
22. září 2009 11:23

Monika Absolonová se již před časem svěřila s tím, že je zamilovaná, s novým přítelem se ale zatím na veřejnosti ukazovat nechtěla. Štěstí si vydržela schovávat až do premiéry Polské krve.
"Je hrozně hezké, že mě potkalo takové štěstí. A protože je to štěstí, které jsem neočekávala, byla bych ráda, kdybych si ho nějaký čas schovala," prohlašovala donedávna zpěvačka.

Na premiéru operety Polská krev do Hudebního divadla v Karlíně ovšem nepřišla sama. Doprovod jí dělala její nová láska, o jedenáct let starší lobbista Vratislav Janda.
Milenci už žijí ve společné domácnosti, ale po dvou měsících vztahu je ještě brzy myslet na svatbu či založení rodiny, kterou by si Absolonová ostatně moc přála. Prozatím si nejvíc přeje, aby jí vztah s Jandou vydržel. "Jsem zamilovaná a šťastná a ve svých třiatřiceti letech se chovám jako puberťačka. Už jsem nečekala, že to přijde po některých životních zkušenostech, které mám s muži," přiznává Absolonová.
Současně si uvědomuje, že žít se zpěvačkou není zrovna jednoduché. Svému příteli, který je mimochodem bratrem letitého kamaráda Absolonové, filmového producenta Františka Jandy, ovšem věří. "Je naštěstí chytrý, sebevědomý, takže myslím, že to se mnou zvládne," dodává s úsměvem.

Absolonová si na premiéru Polské krve vzala nové šaty, které si pořídila v Římě. Tam trávili milenci na konci srpna svoji první společnou dovolenou. Nadšená byla z výkonu svého muzikálového kolegy Mariana Vojtka i z Martiny Kociánové, bývalé moderátorky zpráv na Primě, která ztvárnila roli Wandy.
Podívat se přišla také Markéta Hrubešová s manželem Davidem Krausem, Lumír Olšovský s přítelem Pavlem Barem nebo Petr Štěpánek s manželkou Vlastou Janečkovou.

Autor: ja
Foto: Marek Navrátil

Rozvody holkám svědčí!

21. září 2009 v 20:00 | www.sip.denik.cz |  Akce
21.09.2009 05:59

V muzikálové regatě to dámy natřely chlapům!

Těsně před začátkem divadelní sezony si hvězdy Divadla Hybernia odskočily na Slapy, aby si tu zazávodily na plachetnicích.

Přesto, že pánové před startem neměli pochyb o tom, že právě oni po třech kolech dovedou své lodě k cíli jako první, nakonec se ukázala jako nejlepší ženská síla. A možná že touha po vítězství Libušky Vojtkové a Kristiny Kloubkové byla hnána právě tím, aby to mužům jaksepatří natřely. Obě dámy totiž měly v patách své bývalé partnery, Libuška Dana Hůlku a Kristina Alana Bastiena, se kterým se právě rozvádí.

Větší pohodu si na plachetnicích užil věčně usměvavý pár Václav Vydra a Jana Boušková, kteří si dokonce přinesli své vlastní vodní přezůvky. "My plachtíme často, vyjíždíme na moře. Byli jsme už v Chorvatsku, Itálii nebo na Sardínii," prozradili Šípu.
Monika Absolonová všem ukázala ladnou nožku.

Autor: (kb)
Foto: Tilen Vajt

Absolonová vyvedla milence

21. září 2009 v 9:12 | www.ahaonline.cz |  Akce
21. 9. 2009 5:00

Zpěvačka Monika Absolonová (32) se ukázala s novou láskou Vratislavem Jandou (44)!
Lobbista tabákové firmy vyvedl svou milou na premiéru nového muzikálu Hudebního divadla Karlín Polská krev a zdálo se, že první zamilování ještě nevyprchalo...

Autor: daz
Foto Aha! - Dan Černovský

Monika Absolonová ukázala milence!

19. září 2009 v 15:18 | www.blesk.cz |  Akce
19. 9. 2009 05:21

Zpěvačka Monika Absolonová (33) konečně ukázala svého nového milence, lobbistu Vratislava Jandu (44).
"Nechci ho uvádět do rozpaků a brát ho všude do společnosti, vyrazíme až na premiéru operety Polská krev," slíbila Monika Blesku před měsícem a slovo splnila.

Slavnostně se nastrojili, Monika si oblékla nové šaty, které si přivezla z Říma, a vyrazili. Na Polskou krev, která v Hudebním divadle v Karlíně navazuje na úspěch operety Čardášová princezna, se přišli podívat i Petr Svoboda s manželkou, Petr Štěpánek se svou ženou Vlastou Janečkovou či Lumír Olšovský s přítelem.

Tleskali premiérovému obsazení v čele s bývalou moderátorkou zpráv na Primě Martinou Kociánovou a Marianem Vojtkem.

Autor: agš

Monika Absolonová ukázala nového milence

18. září 2009 v 19:50 | www.novinky.cz |  Akce
18. 9. 2009 12:00

Praha - Zpěvačka Monika Absolonová (33) poprvé vyvedla do společnosti svého nového přítele Vratislava Jandu (44). Prozradila, že už žijí ve společné domácnosti, svatbu ani miminko zatím neplánují.
Absolonová s novým partnerem Vratislavem chodí dva měsíce. "Jsem velmi šťastná a zamilovaná, přála bych si, aby to vydrželo. Zatím je vše zalité sluncem," prozradila Novinkám Absolonová, která s partnerem vyrazila do hudebního divadla v Karlíně na premiéru nové operety Polská krev.

S Vratislavem Jandou, vystudovaným právníkem, který pracuje jako lobbista a konzultant, už žijí v jedné domácnosti. "Nepořídili jsme si společné bydlení, ale v podstatě spolu žijeme v mém bytě. Můj pes má artrózu a u Vratislava doma by musel do schodů, což nejde. Je nám fajn, ale víc už o soukromí mluvit nechci," říká zpěvačka.

V médiích se dokonce spekuluje o plánované svatbě. "Jsme spolu dva měsíce, je to blbost," dodala Absolonová. Na premiéru Polské krve si oblékla krásné černé šaty, které si koupila v Římě. "Byli jsme tam na dovolené s Vráťou na konci srpna. Cestou zpátky do Prahy se mi ztratily kufry a tak jsem si myslela, že mám po šatech. Naštěstí mi kufr za čtyři dny přiletěl," dodala Monika.


Z nové operety byla nadšená. Hrála tam řada jejích muzikálových kolegů. V hlavní roli exceloval Marián Vojtko, který v Draculovi alternuje s Danielem Hůlkou. Roli Wandy skvěle ztvárnila bývalá moderátorka zpráv Martina Kociánová.

Autor: Gabriela Wolfová
Foto: Michaela Feuereislová

Monika Absolonová vyvedla svého miláčka: Máme fotky!

15. září 2009 v 21:39 | www.odhaleno.cz |  Akce
15.09.09 01:29

Vlekl ji za sebou jako blázen!
Zpěvačka Monika Absolonová dostala nabídku, která se neodmítá. Majitelka obchodu pro pejsky Lenka Kholová ji pozvala, aby si pro svého psa přišla vzít věci, které se jí líbí. A vše samozřejmě zadarmo!
Monika si vybrala pro svého Kvída pelíšek, obojek, vodítko a hračku ROGZETTE, kterou si Kvído vybral sám v regálu. Každý pes, který vejde do prodejny psích potřeb v Moskevské ulici V Praze Vršovicích, si totiž připadá jako žena, když vejde do nákupního centra nebo do cukrárny. Kvído se těžko fotografoval, jakmile na něj někdo promluvil, tak hned šel k němu, chtěl se kamarádit a nechal se hladit.
Monika původně vzhledem k věku chtěla vybrat tmavý obojek, vodítko a známku, ale pak, aby vše ladilo do červené, vybrala vše v této barvě. Na noční výlety se svým hlídačem pak zvítězil ještě jeden reflexní obojek s proužkem.
Autor: Zuz, foto archiv

Absolonová: Nový milenec ji dostal na lopatky!

15. září 2009 v 21:36 | www.video.super.cz |  Rozhovory

http://video.super.cz/supervidea/supervidea-doporucujeme/?videoId=2812

Monika Absolonová nemá štěstí na chlapy, ale momentálně je šťastně zamilovaná a nemůže si to vynachválit. Dokonce říká: "Chovám se jako puberťačka a to jsem dřív byla opravdu rozhodnutá, že láska je nesmysl."
Monika Absolonová:
Já jsem prostě fakt byla cynická. Já vždycky když jsem viděla nějaký dva lidi, který se jako vedou, tak jsem si říkala: tak za jak dlouho je to přejde? Hrozně jsem jako řešila takovýdle věci nebo jako: Hm, blbec, už čumí po jiný ženský. Už to vidím. Já jsem byla strašlivá. No, a teď vlastně se chovám jako blbec, a mám, mozek mi zůstal nevím kde. Ale je to strašně hezký. A vůbec jsem si neuměla představit, že by to mohlo jako se stát.

A ten člověk vůbec není ze showbyznysu?
Monika Absolonová:
Zaplať pán Bůh, vůbec není ze showbyznysu. Můj partner je starší a pochopila jsem, že asi to je ono. Jakože že že, já už mu neubírám jako ego. Tak to je prostě jako…

Takže do mladšího kluka už bys nešla.
Monika Absolonová:
Já vůbec nevím. To jsou emoce. To není o tom, do čeho bych šla, nešla. Jsem zamilovaná, jsem z toho v šoku. A jenom jestli máte pocit, že to nepřijde, tak fakt to normálně si představte: zpěvačka, rozvedená, skoro třiatřicetiletá, což už jako není úplně dobrý. Doufám, že to vyjde. Ale prostě už nehodlám nikomu tvrdit: to je na doživotí, do konce života. Já bych strašně ráda. Já bych strašně ráda, ale když se podívám okolo sebe, možná je to dobou, možná mi teď pes úplně, kdybych vám zmizela ze záběru, tak jsem odjela, tak jsem odjela za psem. Prostě nikdy to člověk neví, že jo. Nikdy nemůže vědět, jak se zachová sám za dva za pět let. Prostě ten život člověka strašně jako někam posouvá a vyvíjí, ale prostě já bych byla hrozně ráda, aby, aby to tak bylo.

Snad i bude. Ono přece jen platí: Každý svého štěstí strůjcem.

Monika Absolonová už nechce do postele zajíčky!

15. září 2009 v 21:33 | www.super.cz |  Ostatní
15. 9. 2009
17:00

Zpěvačka Monika Absolonová (32) si už několik týdnů užívá se svým novým partnerem Vráťou Jandou (44). Po několika nevydařených vztazích možná konečně našla svého pana Božského.
"Je to strašně hezký, to, co teď cítím. Chvílema se chovám jako blbec, prostě jsem zamilovaná až po uši," řekla nám Monika Absolonová, která momentálně randí s Vráťou Jandou.

Pohledného muže znala podle vidění zpěvačka už několik let, ale osobně je seznámil až její nejlepší kamarád. "Když jsem byla sama, tak jsem bývala dost cynická. Jakmile jsem viděla dva lidi spolu, hned jsem si říkala, jestli jim to vydrží a podobně," míní hvězda několika našich muzikálů.

Její nová láska je o dvanáct let starší, ale Monice věk jejího partnera naopak vyhovuje. "Je z něj cítit moudrost a nadhled. Už mu neubírám ego, jako to bylo kdysi u jiných mužů. Doufám, že nám to vyjde, ale už nehodlám tvrdit, že je to do konce života, i když bych si to moc přála."

Před lety Absolonové nevyšlo manželství s hokejistou Václavem Eiseltem a i další vztahy ztroskotaly. "Vždycky jsem to byla já, kdo to ukončil, ale samozřejmě mě to moc bolelo. I když jsem už nečekala, že by někdo chtěl rozvedenou, skoro třiatřicetiletou zpěvačku, tak se to podařilo," dodala s úsměvem Absolonová.

Autor: (yas)

Vaňková se chová jak přísavka! Chudák Hůlka...

15. září 2009 v 21:19 | www.super.cz |  Akce
15. 9. 2009 08:00

Když se Dan Hůlka (41) a Šárka Vaňková (22) objevili na Slapské přehradě, kde se mezi protagonisty divadel Hybernia a Broadway konaly jachtařské závody, okamžitě na sebe strhli veškerou pozornost. Zatímco Dan byl v klidu, Šárka to pojala jako svou one woman show, okamžitě se na Dana navěsila a prakticky na něm visela až do konce akce.

Dan se nemohl ani na metr vzdálit, aniž na něm nebyla nalepená jeho přítelkyně. Svou těsnou přítomností chtěla Šárka zřejmě vyvrátit spekulace o jejich nedávném rozchodu.

"Žádný rozchod nebyl, pořád se milujeme a chceme být spolu," přesvědčuje Vaňková, která se během závodů nejenom lísala k Danovi, ale i k jeho exmanželce Libušce Vojtkové. Když Libušce a její posádce předávali vítězný pohár, Šárka k ní přiskočila a vlepila jí pořádnou pusu.

"Ta je trapná, jestli v tomhle bude pokračovat, tak ji Dan kopne do zadku. Tak jako to udělal před dvěma týdny. Ale Šárka tak prosila a brečela, že ji vzal zpátky," řekl Super.cz jeden z protagonistů muzikálu Dracula.

Jachtařských závodů na regatách se zúčastnili i rozvádějící se manželé Kristina a Alan Bastienovi. Samozřejmě každý jel na jiné regatě, ale při následném rautu se setkání nevyhnuli. A jejich hovor vůbec nevypadal přátelsky... Snad se manželé rozejdou v klidu, jak si oba přejí, a nechopí se scénáře snímku Válka Rosseových.

Zpěvák Tomáš Trapl se ještě klepal ze střelby pod Václavským náměstím, k níž se úplně omylem připletl. "Šel jsem do divadla a najednou jsem ležel na zemi s rukama za hlavou a okolo mě poletovaly kulky, strašný," vyprávěl svým kolegům holohlavý zpěvák.
Manželé Václav Vydra a Jana Boušková předvedli, že na jachtě nejsou poprvé, Monika Absolonová na přídi sehrála známou scénu z Titaniku, Marta Jandová si na palubu vzala svého pejska a čerstvě rozešlá Leona Machálková rozdávala úsměvy na všechny strany.

Autor: (mr)

Absolonová přiznala: "Toužím po dítěti, ale přítel už rodinu má!"

14. září 2009 v 18:58 | www.odhaleno.cz |  Ostatní
11.09.09 04:58

Zpěvačka Monika Absolonová (32) září štěstím.
Monika konečně našla novou lásku. Má to však jeden háček. Její přítel Vratislav Janda (44) už má rodinu. "To je jeho věc. Vráťa s rodinou nežije dlouhou dobu. Nerozešel se s ní kvůli mně. Já bych chlapa od rodiny neodvedla, to je moje zásada a tu neporuším," dušuje se zpěvačka a je ráda, že se jí konečně poštěstilo zamilovat se. "Vůbec jsem v to nedoufala. Měla jsem zdravotní potíže, ať už to bylo v rodině, nebo prostě vůbec. Nečekala jsem, že se to může stát. Bude mi třiatřicet a chovám se jako puberťačka," svěřuje se Monika.

Půvabná blondýnka doufá, že jí láska vydrží. "Žít se zpěvačkou je těžké, ale on je naštěstí chytrý, sebevědomý, takže myslím, že to ustojí," vychvaluje svého přítele.

Monika Absolonová si zároveň uvědomuje, že biologické hodiny tikají. Na konci září oslaví třiatřicetiny a chce se prý chovat méně "praštěně". "Mít dítě si v podstatě přeju už od svých dvaceti let. Zvláště když vidím kamarádku s rozkošným miminkem, které se usmívá, pobrukuje si a hezky papá, říkám si, že bych ho taky chtěla. Když ji pak ale vidím s kruhy pod očima po probdělé noci a dítě pořád brečí, říkám si, že je ještě čas. Ovšem teď jsem dospěla k přesvědčení, že třiatřicet let je ideální věk na to už dítě mít," tvrdí Absolonová.

Autor: Lenka
Foto: Korzo

Zamilovaná Absolonová touží po dítěti!

14. září 2009 v 18:53 | www.super.cz |  Ostatní
14. 9. 2009
14:38

Zpěvačka Monika Absolonová (32) konečně potkala toho pravého, a tak se nemůžeme divit, že se jí pěkně roztikaly biologické hodiny a přiznává, že třiatřicet let je na potomka ten správný čas!
"Mít dítě si v podstatě přeji už od svých dvaceti let. Zvláště když vidím kamarádku s rozkošným miminkem, které se usmívá, pobrukuje si a hezky papá, říkám si, že bych ho taky chtěla. Když ji pak ale vidím s kruhy pod očima po probdělé noci a dítě pořád brečí, říkám si, že je ještě čas," míní Monika, jež je šťastně zamilovaná do Vratislava Jandy (44).

Ani ubrečené mimino a mateřské povinnosti zdá se úspěšnou zpěvačku a muzikálovou hvězdu od potomka neodradí. "Ovšem teď jsem dospěla k přesvědčení, že třiatřicet let je ideální věk na to už dítě mít," tvrdí Absolonová, která koncem září oslaví třiatřicáté narozeniny, pro server zenax.cz.

Zpěvačka, která delší dobu řeší trable a nepříjemnosti se svým otcem Čeňkem Absolonem, ale přiznává, že život po boku známé tváře není lehký. Málokterý partner ustojí mediální tlak. "Žít se zpěvačkou je těžké, ale on je naštěstí chytrý, sebevědomý, takže myslím, že to ustojí," vychvaluje svého přítele Vráťu a věří v pohádkový konec.

Autor: (ks)

Sámer Issa a dámské kalhotky!

14. září 2009 v 18:48 | www.super.cz |  Akce
11. 9. 2009
16:30

Zatímco slavné dámy na voňavém večírku obdivovaly luxusní parfémy, Sámer Issa (24) byl jako u vytržení z dámských spodních kalhotek, které v Galerii módní návrhářky Liběny Rochové byly jako jedna z netradičních dekorací.

"Myslíš, že by mi tyhle kalhotky slušely stejně jako tobě?" šokoval Sámer svou kamarádku Pavlu Dubnou, která si v první chvíli nebyla jistá, kde Sámer na party ke spodnímu prádlu přišel. "To nejsou tvoje spoďáry, tyhle tady ležely na křesle. Zřejmě je tady zapomněl David Beckham," uklidnil Pavlínku zpěvák.

"Naštěstí mám s Beckhamem společné jenom tetování, v dámských kalhotkách se doma opravdu neprocházím. Stejně bych se do nich nevešel, protože moje kamarádky mají většinou nejmenší velikost," vtipkoval rozjařený Issa.

V Galerii Liběny Rochové byly představeny nové parfémy tří proslulých světových značek, a tak není divu, že se to tu slavnými dámami jen hemžilo.

Herečky Jitku Čvančarovou, Ivanu Chýlkovou a Nelu Boudovou nejvíc uhranula svádivá vůně od Lancôme v růžovém salonku.

"Mám ráda těžší vůně, které i po vašem odchodu z místnosti jsou stále cítit," tvrdí Boudová, která je novou hrdinkou seriálu Velmi křehké vztahy.

Na voňavém večírku, kde poutaly pozornost vtipné dezerty připravené z ingrediencí jednotlivých parfémů a nesoucí jejich jméno, stylově servírované ve flakoncích, se objevila Monika Absolonová, Iva Frühlingová, Veronika Freimanová nebo Kristina Bastienová.

Autor: (mr)

Monika Absolonová touží po vlastní rodině, přítel už však jednu má

14. září 2009 v 18:44 | www.novinky.cz |  Ostatní
10. září 2009 9:35

Zpěvačka Monika Absolonová (32) jen září a je konečně šťastná. Našla totiž konečně novou lásku. Také přiznává, že vždycky toužila založit vlastní rodinu. Má to však jeden háček. Její přítel Vratislav Janda už jednu rodinu má.
"To je jeho věc. Vráťa s rodinou nežije dlouhou dobu. Nerozešel se s ní kvůli mně. Já bych chlapa od rodiny neodvedla, to je moje zásada a tu neporuším," dušuje se zpěvačka a je ráda, že se jí konečně poštěstilo zamilovat se.

"Vůbec jsem v to nedoufala. Měla jsem zdravotní potíže, ať už to bylo v rodině, nebo prostě vůbec. Nečekala jsem, že se to může stát. Bude mi třiatřicet a chovám se jako puberťačka," svěřuje se Korzu Monika.

Půvabná blondýnka doufá, že jí láska vydrží. "Žít se zpěvačkou je těžké, ale on je naštěstí chytrý, sebevědomý, takže myslím, že to ustojí," vychvaluje svého přítele.

Monika Absolonová si zároveň uvědomuje, že biologické hodiny tikají. Na konci září oslaví třiatřicetiny a chce se prý chovat méně "praštěně".

"Mít dítě si v podstatě přeju už od svých dvaceti let. Zvláště když vidím kamarádku s rozkošným miminkem, které se usmívá, pobrukuje si a hezky papá, říkám si, že bych ho taky chtěla. Když ji pak ale vidím s kruhy pod očima po probdělé noci a dítě pořád brečí, říkám si, že je ještě čas. Ovšem teď jsem dospěla k přesvědčení, že třiatřicet let je ideální věk na to už dítě mít," tvrdí Absolonová.

Autor: Korzo
Foto: Korzo

Frühlingová se přiznala: Odstartovala jsem kauzu zkrachovalé SkyEurope

14. září 2009 v 18:41 | www.novinky.cz |  Akce
9. září 2009 18:59

Zpěvačka Iva Frühlingová (27) se umí pořádně postarat o svého milovaného přítele, pilota Honzu. Když mu ve zkrachovalé společnosti SkyEurope nechtěli zaplatit dlužící výplaty, začala vyhrožovat kontakty v médiích.

"Honza asi jako jeden z mála pilotů od SkyEurope svoje peníze dostal, nedluží mu nic," řekla Novinkám zpěvačka Iva Frühlingová. A zároveň prozradila, jak Honza dokázal být zřejmě jediným zaměstnancem zkrachovalé letecké společnosti, který dostal výplatu.

"Využila jsem svých kontaktů. Honza jim prostě řekl, že jestli své peníze nedostane, rozjede kampaň v médiích," vysvětlila Frühlingová. "Pořád se nic nedělo, tak jsme to rozjeli, aniž by to ve SkyEurope tušili. Honzovi zaplatili veškerý dluh. Vlastně můžu říct, že jsem celou kauzu Sky Europe rozjela já," dodala se smíchem zpěvačka.

Přítel Frühlingové od té doby nelétá, věnuje se podnikání. "Kromě toho, že je pilot, má i svou firmu. Vyrábí a vyváží do Evropy učebnice pro začínající piloty. Létání mu ale chybí, určitě by se k němu chtěl vrátit, řekla Frühlingové.

Na párty, kde se představovaly nové parfémy, Iva přiznala, že miluje převážně jen to, co je francouzské. "Těch osm let, co jsem žila ve Francii mě asi poznamenalo. Když se tak zamyslím, tak se oblékám hlavně do francouzských značek a voním se výhradně francouzskými parfémy," dodala Frühlingová.

Večírek, kde se představovaly nové dámské parfémy, byl plný slavných žen. Nenechaly si ho ujít herečky Ivana Chýlková, Ivana Jirešová, Nela Boudová, zpěvačka Monika Absolonová, moderátorka Kateřina Kristelová nebo Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. Jediným zástupcem mužského pokolení byl Sámer Issa.

Autor: Gabriela Wolfová