Srpen 2009

Monika Absolonová: Její pes před lety pokousal dítě! Teď je z něj miláček!

31. srpna 2009 v 17:25 | www.super.cz |  Ostatní
31. 8. 2009
17:00

Zpěvačka Monika Absolonová (32) je sice momentálně zamilovaná do Vratislava Jandy (44), stále jí ale dělá společnost její jedenáctiletý labrador Kvído. Před lety dokonce toto mírumilovné plemeno napadlo malé dítě!
"Kdysi se stalo, že Kvído jednu holčičku napadl. Naštěstí ji jenom silně stiskl. Dostal ode mě hrozně vynadáno a seřezala jsem ho, ale pak jsem se dozvěděla, že ho ta holčička dloubala klackem do oka," prozradila nám Monika Absolonová, která má svého mazlíčka už jedenáct let.
"Po letech jsem se dozvěděla, že když byl Kvído malý, tak ho bratránek mučil a někdy opravdu hodně. Je jasné, že to v tom pejskovi něco zanechá, a i když s ním jinak nemám vůbec žádné problémy, tak s menšími dětmi ho nemohu nechat o samotě," míní zpěvačka.
A jak dokáže vytížená Monika, jež je hvězdou několika muzikálových představení, skloubit kariéru se psem? "Když se někde zdržím déle, vždycky mi někdo pomůže. Řeknu buď bráchovi, nebo mamince, která má teď s Kvídem skvělý vztah," uvedla Absolonová.
Najevo totiž vyšlo, že její otec Čeněk týrá celou rodinu. I když se tuto skutečnost Monika snažila dlouho tajit, celá věc se dostala na veřejnost, když musela u jedné potyčky zasáhnout policie. "Maminka tenkrát neměla moc pochopení proto, že jsem si pořídila psa, ale teď jsou největší kamarádi," říká s úsměvem zpěvačka, která během sezóny opět zazáří ve veleúspěšném muzikálu Drákula.

Autor: (yas)

Monika Absolonová: Další plastika!

30. srpna 2009 v 9:35 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
30. 8. 2009 5:00

Zpěvačka Monika Absolonová (32) prodělala další operaci nosu! "Objevily se u mě snad všechny komplikace, které mohly nastat," vysvětluje. Nebojí se ale, že dopadne jako Michael Jackson, kterému se nos doslova rozpadl?! "Doufám, že nebudu muset nosit roušky jako on," žertuje Absolonová.
Muzikálová zpěvačka si nos nechala plasticky upravit už v šestnácti letech, nebyla s ním spokojena. "Po sedmi letech mi ale dorostly chrupavky, celé se mi to posunulo a já musela na operaci znovu. Jenže když do jednoho místa neustále řežete, tak to má své následky," svěřila se Aha! zpěvačka.

Ta má od té doby s nosem potíže a už několikrát si ho nechala upravit. "Minulá plastika se nepovedla, ale bohužel jsem měla i nepřiměřenou reakci na zákrok. Všude se o plastikách píše, ale málokdy se uvádějí rizika," varuje všechny zájemkyně o podobnou operaci Monika Absolonová.

Autor: Nikol Klevcovová
Foto Aha! - Martin Hykl

Absolonová šokovala: „Jsem ošklivá, proto se musím tolik malovat!“

28. srpna 2009 v 19:49 | www.odhaleno.cz |  Akce
28. 08. 09 04:55

Půvabná zpěvačka je sebekritická až běda.
Nejzářivější hvězda muzikálů, populární zpěvačka Monika Absolonová, má paradoxně hodně malé sebevědomí. Přestože je krásná, štíhlá a málokdo by na ní hledal chyby, ona sama sebe vidí hrozivě.

Potvrdilo se to i na večírku Top Star magazínu. Monika byla oblečena do krásných černých šatů s velmi vskusnými doplňky. Ona sama ale přiznala, že si musela vzít velkou kabelku, aby se do ní vešla všechna líčidla, která používá. Bez nich prý totiž nikam nešla. "Jsem strašně ošklivá a musím se kvůli tomu hodně malovat. Proto v kabelce nosím takovou spoustu šminek," přiznala zpěvačka, která o prázdninách podstoupila další plastiku nosu. A vypadá skvěle!

Autor: Zuz

Absolonová: Pes dostal pelech s Che Guevarou

28. srpna 2009 v 19:46 | www.bleskove.aktualne.centrum.cz |  Ostatní
28. 8. 2009 08:27

Praha - Ještě donedávna milovala Monika Absolonová z celého srdce jen svého černého labradora Quida.
Sice už více než měsíc patří její srdce o třináct let staršímu podnikateli Vratislavovi, ale i tak Quida nezanedbává.
Rozhodla se proto, že svému černému společníkovi udělá radost a vezme ho do psího obchodu Rogz, kde mu zakoupí nový obojek, vodítko a pelíšek.
Quido si tak v obchodě plném voňavého psího jídla, hraček a měkkých pelíšků připadal jako v ráji. Za všemi návštěvníky pet shopu se zvědavostí chodil a vrtěl spokojeně ocasem.
Monika původně vzhledem ke Quidovu pokročilému věku vybrala tmavý obojek, vodítko a známku, ale pak se zakoukala do červené barvy.
"Nakonec jsem pro Quida vybrala červevé věci s motivem Che Guevary. Pelíšek je měkký a Quidovi se v něj velice dobře leží," smála se Monika.
Na noční výlety se svým hlídačem si Monika vybrala ještě jeden obojek a to elegantní černý s reflexním proužkem.
Na nočních procházkách má nyní Absolonová i jiného hlídače a tím je už zmíněný přítel Vratislav. "Jsem do Vráti velmi zamilovaná. Po těch problémech s otcem jsem konečně zase šťastná," nechala se Absolonová slyšet.

Autor: ela
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz


Monika Absolonová: Táta mě chce zničit!

28. srpna 2009 v 12:12 | www.blesk.cz |  Rozhovory
28. 8. 2009 05:00

Ustála rozchody, komplikovaný rozvod rodičů i vleklé neshody se svým otcem. I když trápení s ním má pořád. Možná i proto na muže tak trochu zanevřela. O prázdninách podstoupila další plastiku nosu a pak se vydala do Anglie, aby se zdokonalila v cizí řeči.
Moniko, jak byste teď popsala vaše poměry v rodině?
"Nemluví se mi o tom dobře... Byla bych nejradši, aby už tahle kapitola byla za mnou. Rodiče si bohužel nevybíráme, takže ani já jsem si tátu vybrat nemohla. Do mého života už ale nepatří a patřit nebude."

Prý vás napadl a vyhrožoval vám. Už se situace zklidnila?
"Ubližuje nám neustále a já jenom doufám, že ho to někdy přejde. Třeba teď jsem se dozvěděla, že mě chce nachytat opilou, vyfotit a posílat do novin, jaká že to jsem alkoholička. Asi abych měla špatnou pověst, neměla práci a tím pádem nemohla pomáhat rodině. Super táta, ne?!"

Nenapadlo vás nějak se tomu bránit?
"Především jsem si řekla, že je to jeho boj, jeho ostuda, jeho prohra. Je mi to líto, ale nic víc s tím dělat nemůžu. A pak věřím na boží mlýny, který pomalu, ale jistě melou."

Jaká je vaše poslední vzpomínka na otce?
"Není hezká a mluvit o ní nebudu."

Jiní muži vás netrápí?
"Vůbec ne. Muže mám hrozně ráda, ale je málo těch, kterých bych si skutečně vážila. Byla jsem teď dlouho sama a byla jsem ráda, že mám volno jen pro sebe. To už teď ale neplatí."

Jste zamilovaná?
"Mám teď vedle sebe muže, se kterým je mi moc dobře. Nechci předbíhat, náš vztah je teprve v začátcích, ale mohlo by to klapnout, předpověděla mi ho totiž kartářka."

Kdo to je? Známe ho?
"Ne, není z branže. Je to bratr mého nejlepšího kamaráda. Je o jedenáct let starší než já, je chytrý, milý, pozorný a hlavně má rád mě a ne zpěvačku Absolonovou."

Odjel s vámi i na vaši třítýdenní dovolenou do Anglie?
"Nejel, ale nemusel se bát, že bych se tam zakoukala do jiného. Tam jsem se nejela seznamovat s lidmi, ale s anglickým jazykem. Také jsem si tam chtěla odpočinout a hledat inspiraci životní i pracovní. Bylo to skvělé. Ráno jsem běhala, pak se učila angličtinu, četla knížky, na které přes rok nemám čas, protože usínám i u časopisů.

S jakou slovní zásobou jste tam vyrazila?
"Hi, I am Monika! (směje se) Pár vět jsem dala dohromady, ale stydím se mluvit, protože vím, že dělam chyby."

Proč jste se vůbec rozhodla pro letní školu v Anglii?
"Mam hotelovku, pak rok jazykovky, myslela jsem si, že půjdu na práva, ale začala jsem se brzy věnovat zpěvu. Zatímco moji spolužáci chodili po škole do hospody a na diskotéky, já jsem jezdila po vystoupeních a hrála v divadle. Tyhle věci mi unikly, takže jsem se na ně těšila. Navíc se tam odstěhovala moje kamarádka, která mi tu chybí."

Za sebou máte další plastickou úpravu nosu. Kolikátou již?
"To neprozradím, ale bylo jich víc. Někdo se narodí krásnej, někdo si musí pomoct a někdo ani po ikstý krásně nevypadá. Nedá se nic dělat, mrzí mě to, ale bohužel se u mě objevily snad všechny komplikace, které mohly nastat. Ale tak to mám v životě běžně. Takže jsem v podstatě zvyklá."

Je taková operace bolestivá?
"Bolí to strašně, pokud je to v lokální anestezii, ale obličej mě živí, takže možná budu doživotně zkoušet, jestli můj nos bude jednou vypadat hezky. Mohla bych si ale koupit roušky po Jacksonovi..."
Na divadle skoro každý večer prožíváte emocemi nabité scény. Nechybí vám to o prázdninách?
"A jak! Když se nehraje, mám přebytečný emoce a pláču pomalu i u zpráv a nad vším se dojímám."

Co vás třeba dojalo?
"Koukala jsem se v televizi na záznam narozeninového koncertu Karla Gotta, kde jsem i vystupovala. Na konci pořadu mu tleskala celá O2 Aréna vestoje. Tak to jsem se neudržela a bulela. Karla si nesmírně vážím, je to ikona, hodně toho dokázal a navíc to je hrozně milý člověk."

Co jste mu dala k narozeninám?
"Hodně jsem nad tím přemýšlela a bylo to těžký, protože on si všechny věci může dopřát sám. Slyšela jsem, že má rád Fidorky, tak jsem mu koupila 70 Fidorek. A pak jeho oblíbenou voňavku, ale protože jsem znala jen značku a ne typ, koupila jsem dvě, tak se mu snad aspoň jedna líbí."

Vy sama si na voňavkách zakládáte, že?
"Miluju je! A taky mámu, bráchu, psa a pak ještě velký kabelky, pantofle, barevný ponožky a tepláky. A občas i nějakýho muže."

Autor: Katka Kotalová
Foto: Dana Kolářová

Bendová v kalhotkách

28. srpna 2009 v 11:34 | www.video.super.cz |  Akce
27. srpna 2009 08:06

Na party TopStar se celebrity hodně vymódili, a tak nás zajímalo, co je k jejich outfitu inspirovalo a čeho mají ve skříni nejvíc.


Jiní lidé si zase potrpí na módní doplňky.
Monika Absolonová:
Hele, já vždycky nosím velký kabelky. Já vím, že asi to není úplně jako cool, ale já mám ráda velký kabelky. Dávám do nich spoustu věcí, který mám pocit, že budu potřebovat. A protože jsem ošklivá a musím se hodně malovat, tak tam mám spoustu šminek.

Absolonová: Dovolená s movitým milencem v Římě a další plastika nosu?!

28. srpna 2009 v 11:31 | www.super.cz |  Ostatní
28. 8. 2009 11:00

Zpěvačka Monika Absolonová (32) se před několika dny vrátila z romantické dovolené v Římě, kde si užívala se svým novým přítelem Vráťou Jandou (44).
"Do dneška nemám ani jeden kufr. Přestupovali jsme totiž v Miláně a tam se asi ztratila. Už to ale vypadá na dobré cestě a zavazadla snad dojdou ke svému majiteli," řekla nám Monika Absolonová.

Zpěvačka se totiž před několika dny vrátila z romantické dovolené v Římě, kde trávila čas se svým novým přítelem Vráťou Jandou. "Moc jsme si to tam užívali, miluju památky, ale dost rozpačitá jsem byla z památníku Vittoria Emmanuela. Samozřejmě jsem si i nakoupila nějaké módní kousky, protože mě překvapilo, jak je všechno o dost levnější než u nás," míní Absolonová, která v poslední době září štěstím.
Vedle svého nového partnera doslova kvete a po tom, co si prožila s předchozími partnery, to vypadá, že konečně potkala toho pravého. "Je to zvláštní, protože by mě nikdy nenapadlo, že právě my dva se dáme dohromady. Seznámil nás můj kamarád František Janda, jeho bratr. Teď jsem šťastná a samozřejmě bych si moc přála, aby to vydrželo," tvrdí Monika, která si na svého "pana Božského" musela dlouho počkat.

Před lety jí nevyšlo manželství s hokejistou Václavem Eiseltem a i další vztahy ztroskotaly. "Vždycky jsem to byla já, kdo to ukončil, ale samozřejmě mě to moc bolelo. I když jsem už nečekala, že by někdo chtěl rozvedenou, skoro třiatřicetiletou zpěvačku, tak se to podařilo," dodala s úsměvem Absolonová.

Půvabná Monika si ve svém životě už několikrát nechala upravit nos a podstoupila plastickou operaci, která se nevyvedla podle jejích představ. "Je důležité si zvolit opravdu výborného chirurga. Tento zákrok se několikrát nepovedl,"dodala zpěvačka, jež opět bude excelovat v muzikálech Kleopatra nebo Dracula.

Autor: (yas)

Monika Absolonová: Poprvé vyvedla milence

27. srpna 2009 v 10:47 | www.ahaonline.cz |  Ostatní
27. 8. 2009

PRAHA - Zpěvačka Monika Absolonová (31) světu poprvé ukázala svého milence Vratislava Jandu (44)! Deník Aha! ty dvě zamilované hrdličky načapal při jejich dostaveníčku v centru Prahy! Romantické polibky, pohledy do očí a vášnivá objetí nenechávají nikoho na pochybách, že tohle je opravdu vážné! Ale kdo vlastně je Janda? Čím se živí? A jak mu přezdívají kamarádi? Deník Aha! to ví!
"Vratislav Janda je bratr mého dobrého kamaráda Františka Jandy, filmového producenta. Známe se už devět let, nikdy by mě nenapadlo, že budeme spolu. Ale jsme!" přiznává šťastná Monika. "Je to zatím docela čerstvé, takže mohu říci, že spolu chodíme, ale nežijeme spolu. Jsme v začátcích. Nečekala jsem, že se teď zamiluju, ale stalo se to a jsem tomu ráda. Je to po dlouhé době někdo, o kom si myslím, že bychom to mohli zvládnout. Ale nechci předjímat, už jsem velká holka a vím, že pocity a realita se někdy můžou docela rozcházet," dodává zpěvačka s tím, že budoucnost je opravdu ve hvězdách.

A deník Aha! už ví, čím se Janda živí. "Je to lobbista jedné tabákové firmy, pracuje pro British American Tobacco a dříve pracoval jako zástupce velvyslance v americkém Washingtonu," prozradil deníku Aha! člověk z Jandova okolí s tím, že kamarádi Vráťovi přezdívají Kašpárek.

Vypadá to tedy, že Monika měla tentokrát štěstí na dobrou partii. British American Tobacco je totiž druhá největší tabáková společnost na světě, která aktivně působí ve 180 zemích a zaměstnává více než 53 000 lidí. Skupina provozuje celkem 47 továren ve 40 zemích, které ročně vyprodukují kolem 684 miliard cigaret.

Autor Petr Macek
Foto Aha! - Martin Hykl

Novotný jako Kristelka!

25. srpna 2009 v 14:03 | www.video.super.cz |  Akce
24. srpna 2009

Byly jsme na večírku, o němž se v zákulisí mluvilo jako o největší párty českého showbyznysu letošního roku.


Hvězd jsme se ptali, kdo je pro ně dostatečně hvězdný?
Monika Absolonová:
Karel Gott, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Václav Havel, Dagmar Havlová, Jiřina Bohdalová.
Co z nich ony hvězdy dělá?
Monika Absolonová:
Rozhodně osobnost, rozhodně musej něco umět aaaa a charisma.

Marnivá sestřenice a další

24. srpna 2009 v 17:44 Akce
Monika, Bohuš Matuš a Leona Machálková:


Sláva

24. srpna 2009 v 11:21 Muzikál Kleopatra
Písnička Sláva, zpívají herci a zpěváci z muzikálu Kleopatra:


70-tiny Karla Gotta

24. srpna 2009 v 11:03 Akce
5. malé finále, Ráno jedeme dál:


Královny popu na Karlštejně 2004

24. srpna 2009 v 11:00 Akce
Závěrečná píseň s královen s Karlem Gottem, Jdi za štěstím:


Teď královnou jsem já

24. srpna 2009 v 10:47 Ostatní
Velice komický výstup tří královen. Hlavně sledujte jejich ruce. :))


Monika Absolonová: Osedlala si Lumíra Olšovského

23. srpna 2009 v 17:54 | www.ihot.cz |  Akce
23. 8. 2009 00:14

V divokou párty v podání Moniky Absolonové se změnil večírek bulvárního televizního magazínu Topstar. Zatímco se ostatní celebrity v pražském Hard Rock Café ukazovaly ve svých luxusních róbách, Monika se veselila natolik, že ji kolega Lumír Olšovský musel nosit na ramenou.
To Kateřina Kristelová předvedla svou novou image, na večírku nechyběla ani zpěvačka Iva Fruhlingová, nebo Vendula Svobodová se svým přítelem Patrikem. Agáta Hanychová se dostavila ve společnosti své maminky Veroniky Žilkové a nenechala vyvést z míry ani, když ji osahával provokující Pavel Novotný, který do Hard Rock Café přišel v paruce a noční košili.

Autor: iHOT.cz


Absolonová ukazovala prsa, Hanychová celulitidu

23. srpna 2009 v 17:40 | www.blesk.cz |  Akce
22. 8. 2009 05:00

Na největší letní párty ve znamení pořadu TopStar se konečně mohly dámy hodit do gala, pochlubit se tím, co si na nich zasluhuje pozornost. Mahulena Bočanová (41) ukazovala opálené nohy. Kateřina Moťovská (31) upozorňovala na křivky šíje. Monice Absolonové (32) se dmul výstřih. A Agáta Hanychová (24) předvedla ukázkovou celulitidu.
Tématem číslo jedna byl ve všech koutech sex. "Jdu brzy domů, čeká na mě přítel a hádejte, co budeme dělat," sdělovala čerstvě zamilovaná Monika Absolonová.

"Pořád jsem sama, ještě nepřeskočila žádná jiskra. Ale jestli mám někoho na sex, se svěřovat nebudu," mlžila Kateřina Moťovská. Agáta Hanychová pro změnu probírala sexuální aféru svého dávného expřítele Jiřího Hudlera.

Autor: agš
Foto: Ladislav Křivan