Květen 2009

Video: Zpěvačka Absolonová si muzikál Mona Lisa užívá

30. května 2009 v 10:54 | www.ceskenoviny.cz |  Muzikál Mona Lisa
05.03.2009 12:09

Takhle to vypadá, když se zpěvačka Monika Absolonová rozpovídá. Při rozhovoru stíhá odpovídat na otázky a zároveň se bavit se svými kolegy. Mimo jiné prozradila, jaké výmluvy platí na přísného režiséra.


Monika Absolonová:

Po generální zkoušce Mony Lisy
Já se hrozně omlouvám divákům, protože já jsem teďkon si sundala paruku a slezla jsem z jeviště, takže jsem taková mírně jako jetá.

O historii postavy Mony Lisy
Nevím jestli je to úplně jako důvěryhodný, jestli opravdu jdeme po prameni. Nicméně je to na motivy knihy, tak doufejme, že ano. Když v tý době nikdo nežil, takže stejně víme prd. (smích)

O své roli
Docela si to užívám. Až na to, že jsem teda zbitá jak blázen. Včera jsem se taji přizabila o železnou traverzu. Pak jak kluci se mnou mydlej na tom jevišti, tak já se snažím to jako uhrávat. Oni jsou zlatíčka a vždycky se mě choděj omlouvat, jestli to není moc. Tak není, ovšem já když si to sama nevychytám, tak se tam pak vlastně praštím sama. Takže jsem úplně fialová a je to fajn.

Promlouvá ke svým kolegům ukrytých za redaktorkou
Já jsem vždycky byla, jako jsem vždycky hrála. Vy jste takový ptáci. To máme techniku. Tady, oni se tady. (smích) Jste se oběsili z toho, jak jsem chytrá. Musím říct, že nejtěžší v tomhle muzikále, když mě štvou strašně, to má opravdu technika. Ne, ale takový jako přestavby neuvěřitelný. Navíc v totální tmě. A já je teda ještě předtím. Ono se jim to vždycky povede, ale strašně mě vyrušujou, protože tam mluvej, a já pak nemůžu zpívat a nemůžu se soustředit. Mě chtěj zabít kdybych mluvila. To je pravda.

Zdeněk Bubák:
Moniko, prosím tě nehluč, tady se nedá pracovat.

Monika Absolonová:
Ne, ne, ne, teď se nepracuje. (smích) To jsou takový potvory. Ne, divadlo je fajn, že to je taková jako kolektiv. A já si občas přijdu, jako kdybych byla na táboře. Já jsem milovala jako malá tábory. A tady si tak jako přijdu, že to tak je. Když se zkouší, tak jsme to my proti režisérovi. Nebo jako ve škole třeba. Tak a tak se různě jako kryjem, protože třeba režisér řekne: "Kde jsi bol? Kde jsi byla?" A ty řekneš, že jsi byla čůrat, a přitom jsi byla kouřit za rohem. A to je sranda. To je jako na tom hrozně milý. Ten kolektiv. Děkuju a už jsem vám toho řekla víc než dost.

Zdroj: ČTK

Absolonová i Rolins bojují s rakovinou prsu. Chůzí

27. května 2009 v 15:35 | www.bleskove.aktualne.centrum.cz |  Akce
26.5.2009 13:16

Praha - Zpěvačka Monika Absolonová, herečky Aňa Geislerová, Mahulena Bočanová a další známé tváře budou bojovat proti rakovině prsu. Pochodem.
První červnová sobota tak bude ve znamení růžových balonků, které jsou letošním motivem už devátého ročníku Pochodu, který podpoří boj s rakovinou.

Tváří projektu je už čtvrtým rokem zpěvačka Monika Absolonová. Po jejím boku bude pochodovat jako o život i dalších sedm celebrit.

Růžové balonky tak kromě Bočanové s Geislerovou ponese i Táňa Vilhelmová, Simona Stašová a Dara Rolins. Přidá se i Marta Issová s maminkou Lenkou Termerovou.

Pětikilometrový pochod odstartuje na pražském náměstí Republiky. O dobrou náladu se postará skupina Hamleti v čele s Alešem Hámou, který bude moderovat celé slavnostní odpoledne.
K Pochodu zahraje i populární kapela Chinaski. V cíli bude v rámci slavnostního programu předáno 9 milionů na projekty boje proti rakovině prsu.

Závěrečným vypuštěním tisíců balonků pak vzdají všichni společně čest ženám, které s tímto závažným onemocněním bojovaly či stále bojují.

Zúčastnit Pochodu se může úplně každý, kdo zakoupí speciální tričko v hodnotě 300 korun, které můžete sehnat, jak v místě konání akce, tak od Avon Ladies a Gentlemans či na webových stránkách zdravaprsa.cz

Autor: veš

Hudebník Michal David tvrdí: Jsem odchovaný jazzem

25. května 2009 v 21:08 | www.denik.cz |  Rozhovory
22.5.2009 21:47

Zlín - Má na svém kontě přes tři a půl milionu prodaných alb. Řeč je o hitmakrovi, skladateli, zpěvákovi, producentovi a autorovi nesmrtelných hitů Michalu Davidovi.

Na začátku dubna vyrazil umělec na velké jarní turné a už v pátek 29. května se představí také ve zlínské sportovní hale Novesta. "Velká disco show vypukne ve 20 hodin. Koncert zahájí speciální host večera, italsko-česká skupina Damichi a poté už bude pódium patřit jen Michalovi a jeho zpívajícím klávesám," prozradil David Mlčoch z pořádající agentury.

Zpěvák má za sebou už dvanáct vystoupení doma i na Slovensku a po zlínském koncertu ho už čeká jen jedna produkce.

Můžete zhodnotit těch pět uplynulých týdnů? Jste se šňůrou spokojený?
Celé turné bylo velice úspěšné. Zaznamenali jsme senzační počet diváků. V Bratislavě dokonce přišlo tři a půl tisíce lidí, což je nádherné. No a samozřejmě se těším k vám do Zlína, protože máte výborné publikum. Dokonce chystám jedno malé překvapení.

Prozradíte?
Pozval jsem si jednu neznámou, začínající zlínskou zpěvačku. Poslala mi nějaké nahrávky, které byly dobré, tak jí dáme možnost, aby se předvedla.

Bude to druhá Monika Absolonová, které jste také pomohl na začátku její kariéry?
No to nevím. (Úsměv.) Ale vzhledem k tomu, že je jí teprve čtrnáct let, zpívá opravdu velmi dobře a myslím si, že je hodně talentovaná.

Viděla jsem fotky z vašich předešlých vystoupení a musím říct, že scéna je velkolepá…
Taky jsem s ní spokojený. Vytvořili ji profesionálové a hodně se jim povedla.

Když se řekne Michal David, každý si vás zařadí k muzikálu a k popu. Ale málokdo možná už ví, že jste v roce 1976 začínal s jazzem. Vracíte se k němu?
Moc rád. Dokonce teď budu zkoušet přes léto s jednou avantgardní jazzovou kapelou, kterou vede Pavel Ryba a dost se na spolupráci těším, protože chceme objet různé podzimní festivaly. Bude s námi cestovat i bubeník Dave Weckl, který je v jazzovém světě velmi uznávaný. Bude to z úplně jiného soudku a myslím, že spoustu lidí překvapíme.

U lidí řada vašich skladeb téměř zlidověla. Pár přátel, Nenapovídej… Máte ve svém repertoáru i takovou, kterou už nemůžete ani slyšet?
(Smích.) Jedna taková je. Když ji musím zpívat, nejsem úplně nadšený, ale lidi ji prostě chtějí. Jsou to Poupata ze Spartakiády. Ale ta nelibost není v tom, že je písnička spojená se Spartakiádou. Já totiž moc nemusím dechovku. Tím, že jsem odchovaný jazzem, mám rád synkopy a barevnější muziku. Poupata jsou typická dechovková záležitost na čtyři. Proto mi muzikantsky nesedí.

Těch pecek, které se u publika ujaly, je z vaší dílny celá řádka. Máte osvědčený recept na hit?
Recept je hlavně v tom, že jsme s Krokama (kapela, ve které Michal David působil, pozn. red.) chtěli dělat melodické písničky, které mají příběh. Něco ze života. Něco, co si každý může prožít. Proto jsou lidem blízké. Každý chce žít nonstop, mít pár přátel, prožít lásku z pasáže…

Tím se asi vysvětluje i fakt, proč se na vašich koncertech potkává hned několik generací.
Přesně tak. Texty jsou pořád aktuální. Pro starší i pro mladé.

Nemůžu nezmínit muzikály. Vaší prvotinou je Kleopatra. Jak jste se k práci na ní dostal?
Kleopatra je velmi emocionální muzikál. Nabídka přišla od mého kamaráda Petra Neorala, který mi o ní řekl v momentě, kdy jsme ztratili dceru. Já jsem nechtěl nic dělat, byl jsem hodně nekomunikativní. Když se něco takového stane, člověk přestane mít chuť do života. Petr si myslel, že právě muzikál je parketa, která by mne mohla nakopnout. Tak jsem začal psát. Myslím si, že je úspěšná právě proto, že jsou v ní cítit všechny mé tehdejší pocity.

Můžete pozvat lidi na páteční koncert?
Jak už jsem řekl, moc se k vám těším a doufám, že přijde hodně lidí. Zazpíváme si všechny pecky, zatančíme si, budou tam i Damichi, takže je čeká spousta krásných italských písniček. Takže neseďte doma a vstaňte od televize. Na Novestě to bude určitě fajn.

Autor: Silvie Pospíšilová

Uplakaný Dan Hůlka: Slzy si otíral o Vaňkovou!

25. května 2009 v 21:01 | www.blesk.cz |  Rozhovory
19.05.2009 05:00

ROZHOVOR: Tisící představení v roli Draculy Daniel Hůlka (40) obrečel. Vzpomínal na zesnulého textaře Zdeňka Borovce (†71) a skladatele Karla Svobodu (†68). Zalitoval i sám sebe, protože ho sklátila nemoc hlasivek, nostalgicky zmínil exmanželku Libuši (28). Ještě že si pak dal pár drinků a našel útěchu u kolegyně Šárky Vaňkové (21).
Na pódiu jste děkoval exmanželce Libuši, proč?
"Měla největší zásluhu na tom, že jsem se vrátil. Když mi bylo nejhůř a vzpamatovával se z dlouhodobé nemoci, stála při mně a byla se mnou."

Teď jste ale také onemocněl, včera jste nemohl hrát. Co se stalo?
"Doktoři mi diagnostikovali tracheitidu. Spočívá v tom, že nějaký virus se ze zažívacího ústrojí dostane až na hlasivky. Ale snad jsme to podchytili včas."

Na pódiu jste se několikrát rozbrečel. Stává se vám to často?
"Brečím málokdy a říkal jsem si, že to musím ustát. Pak jsem si ale vzpomněl na věci, které se během čtrnácti let, kdy hraju Draculu, seběhly. Na kamarády Zdeňka Borovce a Karla Svobodu, kteří už mezi námi nejsou. Dojali mě kolegové, i závěrečná píseň, kterou zpívala Monika Absolonová. A když už jsem byl v tom, slzel jsem i nad přívěskem od produkce. Pak jsem si chvíli říkal, že jsem debil, že jsem se tak rozbrečel."
Nepil vám už Dracula během těch let krev?
"Ta role mě nikdy bavit nepřestala, je to sen každého muzikálového herce. Je ale pravda, že když jsem hrával devět představení týdně bez alternace, takže šestatřicet až čtyřicet měsíčně, byl jsem hodně unavený."

Během Draculy jste prožil spoustu lásek, oženil se, rozvedl. Jaký z toho máte pocit?
"Doprovází mě vlastně třetinou mého dosavadního života. To je taky jeden z důvodů, proč jsem brečel, když se mi to dalo všechno dohromady."

Tato role vás proslavila, ale získal jste ji souhrou náhod. Dokážete si představit, kde byste teď byl bez nich?
"Život funguje podle motýlího efektu. Stačí mávnutí křídla a vše bude jiné. Je jasné, že kdyby si tenkrát Dan Landa, který měl být hlavním představitelem Draculy, nezlomil ruku a já se jako operní zpěvák z Ústí nad Labem nenechal přemluvit ke konkurzu, všechno by bylo jiné."

Autor: Saša Šeflová
Foto: Jindřich Starý, Martin Mithofer

Milenky Hůlky? Bílá, Absolonová a mnoho dalších!

25. května 2009 v 20:56 | www.blesk.cz |  Přátelé
22.05.2009 12:23

Zpěvák Daniel Hůlka (40) je pořádný kanec! Jeho postelí prošly stovky milenek a mezi nimi i řádka slavných žen. Jeho nová partnerka Šárka Vaňková (19) by měla být na pozoru!

Jen málokdo v českém šoubyznysu má takovou pověst svůdníka jako démonický zpěvák Daniel Hůlka. V dobách své největší slávy, kdy v anketě popularity Český slavík dokonce porazil i Karla Gotta, prý zvládl za týden obšťastnit i deset milenek.

A mezi jeho trofeje se zařadilo i několik slavných zpěvaček. "Ačkoliv to Lucka ani Dan nikdy oficiálně nepřiznali, tak mezi Hůlkovy milenky patřila jednu dobu i Lucie Bílá," odtajňuje tajemství zpěvákovi ložnice jeden z jeho přátel.
Hůlkovou milenkou pak dále byla například zpěvačka Monika Absolonová, se kterou si užíval ještě před několika měsíci. Jejich vztah byl ale spíše takovou "kamarádskou výpomocí" v době, kdy ani jeden neměl trvalého partnera. To ostatně i Hůlka sám potvrdil. "S Monikou jsem nikdy nechodil. Jsme jen dobří přátelé," okomentoval avantýru Dan.

Spekulovalo se také o Hůlkově více než vřelém vztahu k Vendule Svobodové. Paparazzi jej totiž vyfotili, jak se spolu líbají v jedné z jevanských restaurací. Nakonec ale Hůlka i nejslavnější česká vdova skončili ve vztahu s někým úplně jiným.

Hůlka se před pár dny totiž přiznal, že chodí se o devatenáct let mladší zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Ta má ale také pověst pořádné sexuální dračice. Takže třeba právě pod boku podobně divokého partnera najdou potřebný klid a harmonii.

Autor: efk

Rok bez začátku

22. května 2009 v 14:17 | www.youtube.com
Moničina nová písnička od Vítka Fialy:


Tvrďák Hůlka: Plakal. Utěšovala ho Vojtková i Vaňková

22. května 2009 v 14:06 | www.bleskove.aktualne.centrum.cz |  Muzikál Dracula
22.5.2009 11:52

Praha - Když se řekne Daniel Hůlka, snad každý si představí Draculu.
A ono se není čemu divit. Nedávno se totiž už potisící stal charismatický zpěvák karpatským knížetem temnot.

Nebyl to však jen Daniel Hůlka, který byl v jubilejním představení na prknech divadla Hybernia hvězdou.
Na pódiu se totiž nečekaně vystřídaly v roli Lorraine hned dvě zpěvačky. Podle plánu Leona Machálková a neplánovaně Monika Absolonová.
A snad i proto podlehl při závěrečné děkovačce, jindy tvrďák Hůlka, dojemné situaci a neubránil se slzám dojetí. Libušce Vojtkové pak zpěvák před všemi přítomnými poděkoval za pomoc při návratu k divadlu. "Byla mou velkou oporou ve chvílích, kdy mi bylo nejhůř," nechal se slyšet.
Daniel také nezapomněl na dva velké muže, bez kterých by Dracula vůbec nevznikl - zesnulého textaře Zdeňka Borovce a skladatele Karla Svobodu.

Draculovy osudové ženy na pódiu, Hůlkovy v zákulisí? Hned tři ženy, svázané se životem Daniela Hůlky, se potkaly na tisícím představení.
Bývalá manželka Libuška Vojtková, údajně bývalá milenka Monika Absolonová a ta současná Šárka Vaňková.

Právě s touto mladičkou zpěvačkou Hůlka chodí. "Ano, jsme spolu, ale více se k tomu vyjadřovat nebudeme," prozradil zpěvák.
Jak to v divadle Hybernia na tisícím představení Daniela Hůlky v roli Draculy vypadalo? Podívejte se na video Boom TV zde! dole


Autor: ela
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Hůlka a jeho vnadné kolegyně: Odolat je hodně těžké! Která už podlehla?

21. května 2009 v 21:39 | www.super.cz |  Přátelé
20.5.2009 08:00

V žádném muzikálu nečíhá na hlavní mužské hrdiny tolik vnadných kolegyň jako ve slavném Draculovi. Jak se s tím vyrovnává jediný nezadaný "upír" Daniel Hůlka (40), který se nedávno do role převtělil již potisící?

"Hodně těžko," přiznává se smíchem Dan. "Na druhou stranu, který chlap se ženský nepodívá do výstřihu," dodává zpěvák, kterému situaci vůbec neulehčují sexy kostýmy návrháře Romana Šolce. O jeho korzetech, které i z nulek dokáží udělat plné dvojky, se doslova vedou báje.
O Hůlkovi je známo, že má slabost pro své muzikálové tanečnice. Ale to se nedávno změnilo a do jeho portfolia prý přibyla zpěvačka Monika Absolonová. Oba sice intimní vztah popírají, ale zákulisní tamtamy hučí jako Niagara.

"Už jsem několikrát řekla, že se o svém soukromí nehodlám bavit. S kým spím nebo nespím, je moje věc," rozčiluje se Absolonová, která nechyběla na Danově jubilejním představení Draculy. Hůlka si roli střihl již potisící.

Po děkovačce bylo na zpěvákovi, který dostal obrovský pugét rudých růží, vidět dojetí, které se v divadelním klubu snažil zahnat panáky slivovice.
"Na další tisícovku," připíjel si s Danem Tomáš Trapl.

Autor: (mr)

Křest knihy o Barboře Špotákové v hotelu Marriott 19. 5. 2009

21. května 2009 v 21:35 | www.nextfoto.cz |  Akce
Kniha Petra Čermáka o Barboře Špotákové nazvaná prostě Bára byla 19. 5. 2009 pokřtěna v pražském hotelu Marriott.


Oštěpařka Špotáková pokřtila knihu s názvem Bára

21. května 2009 v 21:32 | www.magazin.ceskenoviny.cz |  Akce
19.05.2009 13:36

Praha - Cestu oštěpařky Barbory Špotákové atletickým životem, korunovanou úchvatným olympijským vítězstvím v Pekingu, popisuje kniha autora Petra Čermáka s příznačným názvem Bára. Dnes ji v Praze pokřtili trojnásobný olympijský vítěz a mistr světa v hodu oštěpem Jan Železný a zpěvačka Monika Absolonová.

"Bára je fenomén nejen z pohledu sportovního, ale také společenského a lidského. Umí myslet nejen na sport, ale vidí ho v souvislostech. I proto ji národ miluje, proto je českou Lady Dianou," řekl Čermák.

Špotákové se takové přirovnání zdálo až přehnané. "Byla to krásná žena, určitě si jí moc vážím a to srovnání je velký kompliment. Pamatuji si dobře ten den, když zemřela, docela jsem to prožívala," doplnila oštěpařka.

Kniha popisuje její atletické začátky v Jablonci, vícebojařské úsilí i neblahou roční zkušenost v Americe. Osudové setkání s Janem Železným, který ji přiměl změnit atletickou disciplínu. Kniha vrcholí titulem mistryně světa v Ósace a nezapomenutelným příběhem o porážce Rusky Marie Abakumovové v Pekingu v den čtyřicátého výročí ruské okupace.

Špotákovou po olympiádě kontaktovalo hodně lidí s nápadem na knihu. "Já jsem nechtěla, protože v mém věku mi to připadalo jako uzavření kapitoly. Ale olympijské zlato je závěr nějaké pouti, svůj význam to má, zvlášť když to byl takový příběh," popisovala Špotáková, jak kniha vznikala. "Není to úplně nuda a kniha také slouží k tomu, abych pořád nemusela opakovat notoricky známé věci," usmívala se oštěpařka.

Železný věří, že Špotáková ještě zdaleka neřekla své poslední slovo. "Pokud bude chtít a bude mít to zázemí, které má nyní, tak bude ještě hodně dlouho nejlepší na světě. Taková sezona se bude hodně těžko opakovat, ale Bára je člověk, který to může dokázat," věřil světový rekordman. "Určitě to nebude poslední kniha," prohlásil.

"Druhý díl?" reagovala Špotáková. "To ale musí napsat osud, jako to napsal teď. Ale jak Honza (Železný) říká, ono to už někde napsané je," přiznala, že věří v osud. "Těžko ale říct, jestli něco překoná tu zlatou z olympiády. Já jsem moc ráda, že mě to potkalo aspoň jednou v životě," dodala.

Autor: ČTK

Vaňková a Hůlka jsou milenci, prozradily je žhavé polibky

21. května 2009 v 21:28 | www.revue.idnes.cz |  Akce
20. května 2009 9:36

Šárka Vaňková během posledních pár měsíců vystřídala hned tři muže. Po krátkém románku s fotografem Jakubem Ludvíkem se vrátila k bývalému příteli, podnikateli Jakubovi Vytáčkovi, aby se nakonec ocitla v náruči démonického zpěváka Daniela Hůlky. Objevila se s ním oficiálně na představení nové kapely Martina Pošty Poste restante.

Lásku mladé zpěvačky a životem protřelého zpěváka prozradily milostné pohledy a vášnivé polibky. A nakonec i jejich přiznání. "Není důvod, proč bychom se měli schovávat. Už jsem dospělý a snad vím, co dělám," prohlásil Hůlka. Ten přitom ještě před pár dny tvrdil, že oficiální partnerku nemá a že se nebude ani vyjadřovat k tomu, jestli je zamilovaný. "Tu pravou stále hledám," řekl doslova. A Vaňková? Ta netajila, že je zamilovaná jako blázen.

První signály toho, že není jednadvacetileté Vaňkové její starší kolega vůbec lhostejný, se objevily již na konci loňského roku. Vaňková tehdy na tradičním vánočním večírku Divadla Broadway a Hybernia vyjadřovala Hůlkovi sympatie tím, že se povzbuzená pár skleničkami vína věnovala téměř celý večer jen jemu. Další milostná rošáda se odehrála před dvěma dny, v neděli 17. května, kdy Hůlka odehrál v roli Draculy již tisící představení. Večírek skončil podle očitých svědků společným odjezdem milenců do Hůlkova domu v Jevanech. Jak dlouho jim láska vydrží, je v tuto chvíli otázkou.
Zamilovaný pár mohla v music klubu Futurum vidět třeba Monika Absolonová, která byla s Hůlkou spojována před Vaňkovou. Vztah obou zpěváků se ale v tomto případě nepotvrdil. Zamilovanost mohli novému páru předvést po několika měsících vztahu Václav Noid Bárta s Alenou Jáklovou, kterým to spolu pořád skvěle klape. Noid vedle Viléma Čoka a Kamila Střihavky pokřtil novou kapelu svého kolegy Martina Pošty.

Autor: ja
Foto: Marek Navrátil

Daniel Hůlka málem přišel o hlas, zachránil ho profesor Klezla

21. května 2009 v 21:14 | www.revue.idnes.cz |  Muzikál Dracula
19. května 2009

Zpěvák Daniel Hůlka oslavil o víkendu jubileum. V divadle Hybernia se již potisící ocitnul na pódiu v roli Draculy. Nebýt ale včasného zásahu profesora Eduarda Klezly a lékařů, nemusel si Hůlka zazpívat už nikdy.
Zpěvákův hlas totiž ohrozila zákeřná viróza, která se mu rozšířila od střev přes všechny orgány až po hlasivky. Neštěstí předešel správným odhadem Eduard Klezla, který během sobotní zkoušky poznal, že s Hůlkovým hlasem není něco v pořádku a poslal ho k doktorovi. Na večerním představení ho pak zaskočil kolega Marián Vojtko, kterému je nyní Hůlka podle svých slov velice vděčný.
"Včera jsem se šel rozezpívat k panu profesorovi Klezlovi a zjistili jsme, že to prostě nejde. Pan profesor řekl: "Ne, dneska zpívat nebudete, ublížil byste si." U paní primářky Vydrové jsem pak zjistil, že mi pan Klezla zachránil hlasivky, protože jsem dostal nějakou virózu. Ale kdybych včera zpíval, tak bych už pak možná nezpíval nikdy," vylíčil celou situaci sám Hůlka.
Staronový Dracula tak mohl v neděli vystoupit ve svém tisícím představení, které doprovázela řada překvapení. Na pódiu se totiž nečekaně vystřídaly v roli Loraine hned dvě zpěvačky, plánovaná Leona Machálková a neplánovaná Monika Absolonová, která kvůli tomu přiletěla ráno z Košic, kde večer předtím hrála dvě představení Kleopatry. Hůlku celá situace i následná oslava tak dojala, že dokonce uronil pár slz.
Zdravotní problémy jiného rázu trápily zpěváka už v minulosti. Tenkrát mu pomohla jeho bývalá žena Libuška Vojtková, za což jí při nedělním představení veřejně poděkoval. "Hrál jsem v sedmi divadlech, v devíti inscenacích současně a fakt jsem ten organismus přetáhl. Doktoři se mi snažili pomoct, ale nešlo to, takže mi jen dávali prášky. Pak prostě přišel okamžik, kdy jsem všechny prášky vysadil, přestal jsem pít, kouřit a jíst a bylo mi fakt špatně. V tu chvíli tu ale byla Libuška, která měla sama svých problémů dost, ale když jsem se potřeboval o někoho opřít, tak tam byla. Nebýt jí, tak tu dneska nejsem," odhalil Hůlka podstatnou část ze svého soukromí.
Sama Vojtková v minulosti přiznala, že s Hůlkou po rozvodu neměli dobrý vztah. Po svatbě s Vojtkem dokonce tanečnice tvrdila, že je ráda, že se zbavila Hůlkova příjmení. Poté, co zpěvákovi pomohla z problémů a k návratu do Draculy, stali se z nich výborní přátelé. Láska v tom ale podle Hůlky není. "Vrátit se k sobě nemůžeme. Tak to ten život dal a já jsem hrozně vděčný, že teď mezi sebou máme tak dobrý vztah," přiznal Hůlka.
Autor: Revue iDNES.cz
Foto: Marek Navrátil


Nový pár Hůlka a Vaňková - Lásku už neskrývají!

21. května 2009 v 20:49 | www.ahaonline.cz |  Akce
21.5.2009

Démonický muzikálový Dracula Daniel Hůlka (40) a představitelka Adriany, mladičká zpěvačka Šárka Vaňková (21), jsou milenci. Reportéři deníku Aha! je nachytali v úterý večer ruku v ruce v pražském music baru Futurum. Hůlka tak dal zapomenout na poslední vášnivý románek plný sexu s další muzikálovou kolegyní - Monikou Absolonovou (32).
Dámy, pozor! Kdysi sexsymbol a hrabě Dracula Daniel Hůlka je zadaný. Starý mládenec a za svých časů po Karlu Gottovi (69) jeden z nejžádanějších svobodných mužů v republice tak už není k mání. Udici, na kterou se tento nejspíš už polepšený proutník chytil, pevně nesvírá nikdo jiný než mladičká zpěvačka Šárka Vaňková. Ta zazářila coby stříbrná hvězda první řady SuperStar. A k překvapení všech se už lásku ani nesnaží nijak skrývat. V úterý večer se tak promenádovali ruku v ruce v baru v centru Prahy. "Po dlouhé době je to konečně vztah," svěřil se zpěvák serveru Blesk.cz. A už ji za sebe nechává i platit. Na bar pro pití po celý večer totiž chodila jen Šárka, která svému milému koupila, co mu na očích viděla. Dokonce i krabičku tvrdých cigaret.

Vždy ale rychle cupitala za svým »hrabětem«, aby se mu mohla přitisknout na jeho hruď.
Milenci tak konečně dali volný průchod citům, které se ještě nedávno snažili skrývat. Ještě v pondělí si v Divadle Hybernia dávali pozor a laškovali spolu jen tehdy, když si mysleli, že je nikdo nevidí.
Vaňková a Hůlka spolu ale koketují už delší dobu a jejich vztah není žádným překvapením. Již minulý rok o Vánocích byli spolu přistiženi na vánoční párty muzikálových zpěváků v restauraci U Slepiček v Průhonicích. A už tehdy bylo podle jiskření jasné, že nezůstane jen u jedné vášnivé noci…

S kým taky spali
Šárka Vaňková
· Říká se, že s ní o panictví přišel během SuperStar sám Sámer Issa.
· Během SuperStar měla údajně spát i s Julianem Zahorovským, který se tím rád chlubí.
· Jakub Vytáček, podnikatel - rozešli se v červenci 2007 po dvou a půl letech.
· Jakub Ludvík, fotograf - podzim 2007 až podzim 2008.
· Jakub Vytáček - podzim 2008 - do května 2009.
· Daniel Hůlka - nyní.

Daniel Hůlka
· Tanečnice Lenka Bílková
· Tanečnice Adéla Šeďová
· Iveta Bartošová
· Tanečnice Libuška Vojtková (tu si vzal a po dvou letech se rozvedli)
· Vendula Svobodová
· Kamila Nývltová
· Monika Absolonová
· Šárka Vaňková

Autor: Karen Mchitarjan
Foto Aha! - Marek Pátek, David Kundrát

Dan Hůlka: Chodí se Šárkou Vaňkovou

20. května 2009 v 16:39 | www.ihot.cz |  Akce
20.05.2009 13:43

Dan Hůlka a Šárka Vaňková jsou milenci. Potvrdila to jejich včerejší společná návštěva křtu nové kapely Martina Pošty Poste restante v pražském klubu Futurum.
Tam přišla dvojice ruku v ruce a celý večer se neustále objímala a vzájemnou náklonností se nijak netajila. Potvrdily se tak už několikatýdenní spekulace, že muzikálová dvojice má k sobě velmi blízko.
Na křestu Poste restante se také objevila Monika Absolonová, které dělal společnost další muzikálový kolega Tomáš Trapl, nebo Václav Noid Bárta, který přišel se svou novou přítelkyní Alenkou Jáklovou.

Autor: iHOT.cz

Bára Špotáková: Oštěpařka napsala knihu

20. května 2009 v 16:35 | www.ihot.cz |  Akce
20.05.2009 00:04

Olympijská vítězska v hodu oštěpem Bára Špotáková už má svou knihu. Napsala ji spolu s autorem Petrem Čermákem a popisuje v ní svou atletickou dráhu, zakončenou zlatou medailí z Pekingu.
Špotáková dnes svou knihu nazvanou Bára pokřtila spolu s VIP hosty. Samozřejmě nemohl chybět její velký vzor a guru Jan Železný, kmotrou se stala také zpěvačka Monika Absolonová a objevil se také herec Aleš Háma.
Špotáková na křest vzala i svého přítele Lukáše, který už si na zájem médií o svou přítelkyni asi zvykl a tentorát i ochotně zapózoval.

Autor: iHOT.cz

Hůlka: Muchlování s mladičkou Vaňkovou. Jsou milenci

20. května 2009 v 16:30 | www.bleskove.aktualne.centrum.cz |  Přátelé
20.5.2009 15:21

Praha - Fanynky pláčou. Zpěvák Daniel Hůlka si našel ženskou. Nebo ona jeho?

Charismatický zpěvák ještě před pár dny zarputile tvrdil, že je sám a smál se fámám, že chodí s Monikou Absolonovou, Šárkou Vaňkovou či Kamilou Nývltovou.
"Jsou to kolegyně z divadla a kamarádky, to je přece úplně normální, že jdeme společně na večírek, nebo do kina, nic jiného za tím opravdu nehledejte," uvedl pro agenturu Korzo.
Na koncertě rockové kapely Poste Restante ve Futuru však ve svém mohutném objetí schovával právě drobnou zpěvačku Šárku Vaňkovou.
Lásku mladé zpěvačky a zralého zpěváka prozradily milostné pohledy. "Ano, jsme spolu. Víc se ale k tomu nechci vyjadřovat," prozradil Hůlka.

O tom, že mezi Vaňkovou a Hůlkou přeskočila jiskra, se špitalo už na konci loňského roku. Na tradičním vánočním večírku v divadle Hybernia se obě ovíněné pěvecké hvězdy věnovaly výhradně sobě navzájem.

Podobné milostné etudy předvedly i před několika dny na tisícím představení Daniela Hůlky v roli Draculy. Na rockovém nářezu v pražském Futuru okukovala zamilovaný párek nejen široká veřejnost, ale i lidé z branže.

Hudebník Martin Pošta totiž na svůj debut s kapelou pozval Moniku Absolonovou, která údajně taky mohutnému Hůlkovi podlehla, Libušku Vojtkovou, Kamila Střihavku, Viléma Čoka nebo Václava Noida Bártu.
Je Šárka Vaňková na starší? Podle všeho ano! Nejprve byl jejím osudovým mužem podnikatel Jakub Vytáčka. Toho však opustila, aby se mohla vrhnout do náruče fotografa Jakuba Ludvíka.

Románek s vyzrálým umělcem ale netrval moc dlouho a Šárka byla zpět u Vytáčky. Nyní se stal jejím srdcovým králem Daniel Hůlka.

Autor: ela
Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Hůlka a jeho tři ženy - Vojtkovou líbal, k Vaňkové se tulil, na Absolonovou kašlal!

20. května 2009 v 16:22 | www.ahaonline.cz |  Akce
19.5.2009¨

Tolik žen, a tak málo času! Muzikálový Dracula Daniel Hůlka (40) měl co dělat, aby při svém jubilejním tisícím převtělení do Draculy zvládl všechny své osudové lásky. A že se jich v divadle Hybernia sešlo opravdu dost - Libuška Vojtková (28), Monika Absolonová (32) i Šárka Vaňková (21)!


Charismatický Hůlka se při děkovačce, kterou coby karpatský kníže temnot zažil už tisíckrát, neubránil dojetí. Slzy mu však slíbala exmanželka Libuška. Celému aktu přihlížela Monika Absolonová, o které se donedávna hovořilo jako o Hůlkově milence. Nutno říci, že se v jejím pohledu zrcadlilo něco mezi závistí a touhou... A když se dvě perou, třetí se má dobře! Je něco mezi Danem a Šárkou Vaňkovou? Ti dva byli už několikrát přistiženi při více než kamarádském polibku. Nejinak tomu bylo i v neděli večer, kdy Šárka přihlížela z hlediště a jen co se Dan vyřítil ze šatny, vrhla se na něho. Kdoví, která se stala vyvolenou. Deník Aha! sází na Šárku...

Autor: (kre)
Foto Aha! - David Kundrát

Pochodujme jako o život proti rakovině prsu

18. května 2009 v 16:57 | www.novinky.cz |  Akce
18.5.2009 8:19

Kosmetická společnost AVON vyhlašuje devátý ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu. První červnovou sobotu zaplaví Prahu růžové balonky, které jsou letošním motivem boje proti této zákeřné nemoci. Přidejte se k nám. Pochodujme společně jako o život!
Start je v sobotu 6. června ve 14 hodin na náměstí Republiky, kde se o dobrou náladu postará skupina Hamleti v čele s Alešem Hámou. Cíl pochodu bude v pět kilometrů vzdáleném Erpet Golf Centru. On-line zpravodajství z Pochodu budou přinášet internetové stránky Žena.cz.

Do Pochodu se zapojí i osm celebrit, které jsou tento rok tvářemi boje proti rakovině prsu. Jako o život budou pochodovat Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Dara Rolins, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Martha Issová a Lenka Termerová. Na Pochod se rovněž chystají postavy seriálu Ulice. Sledujte seriál v období před pochodem a dozvíte se více.

V cíli bude předáno 9 000 000 Kč na projekty boje proti rakovině prsu. Odpoledne vyvrcholí koncertem skupiny Chinaski a vypuštěním tisíců balonků. Vstupenkou na Pochod je tričko za 300 Kč, které prodávají AVON Ladies a které si můžete i objednat na www.zdravaprsa.cz nebo koupit přímo na místě. Peníze budou využity na financování aktivit boje proti rakovině prsu.

Hůlka: Plakal kvůli bývalé ženě Libušce!

18. května 2009 v 16:28 | www.blesk.cz |  Muzikál Dracula
18.5.2009 15:24

VIDEO: Tisící představení v roli Draculy Daniel Hůlka (40) obrečel. Vzpomínal na zesnulého textaře Zdeňka Borovce (†71) i na exmanželku Libuši (28). Podívejte se na video!


Monika Absolonová už nie je sama

14. května 2009 v 21:16 | www.markiza.sk |  Rozhovory
11. 05. 2009 18:00

Česká speváčka Monika Absolonová údajne prežíva vážny vzťah so známym charizmatickým spevákom. Kto je jej vyvolený?
2. část pořadu

Autor: topina