Říjen 2008

Monika Absolonová: Mé první auto bylo Polo zvané Ferdinand

31. října 2008 v 22:17 | www.auto-plus.cz |  Rozhovory
Muzikálová královna Monika Absolonová (29) by bez vozu nepřežila jediný den. Když má hodně práce a musí cestovat i mimo republiku, stráví ve svém luxusním Mercedesu ML 270 klidně sedm hodin! "Auta mám ráda. Dávají mi pocit svobody," přiznává zpěvačka. Jaká je řidička? Závodí na dálnici s ostatními řidiči? Kolik má na svém kontě karambolů? A kdy jí šlo o život?
Vypadá to, že jste si z vozu udělala přechodné bydliště...
"Skoro ano. Taky tady mám všechno, co k životu potřebuji: cédéčka, mapy, ručník na utírání palubní desky, i když ho moc nevyužívám. Podložku pod psa Kvída, se kterým často jezdíme na výlety, časopisy. Když je potřeba, najím se tady. Vždycky se zastavím v McDrive u McDonald's a dám si něco dobrého."

Už jste v něm přečkala noc?
"Jednou přišel stav nouze. Musím říct, že to bylo celkem fajn. Bylo pozdě, řídit jsem nemohla, protože jsem něco popila, a protože nebylo kam jít, vyspala jsem se v autě. Nepočítala jsem s tím, ale vešla jsem se. Jen by to příště chtělo měkkou podložku."

V tramvaji nebo metru vás člověk asi nepotká moc často.
"Občas ano. Někdy je to metrem rychlejší, než uvíznout v zácpě. Využívám metro, ale mnohem více času prosedím v autě."

A v jakém typu auta byste ten čas ráda trávila?
"Vždycky jsem chtěla Porsche Carrera, ale za tu frajeřinu mi to nestojí. Ani tolik peněz nemám."

Kolik vozů už jste vlastnila?
"Tři. A všechny si pamatuji. První byl Ferdinand - červený Volkswagen Polo. Malý, pro začátečníka, jako jsem byla já, naprosto ideální. Pak přišla stříbrná holčičí "Audinka". Moc krásná. Teď mám Mercedes Méďu. Pořád se mi ta auta nějak zvětšují. Mám ale čtyřky dioptrie, takže mi vyhovuje vyšší vůz. Ostatní řidiči mě tak neosvětlují."

Řídit jste se tedy učila ve Ferdinandovi?
"Vlastně ano. Dostala jsem ho od rodičů k dvacetinám s podmínkou, že si do tří měsíců udělám řidičák. Poprvé jsem autoškolu nezvládla, protože jsem chytla hodně nepříjemného instruktora, který mě pořád tepal. Řidičák jsem udělala napodruhé. Za jedenáct jízd jsem šla ke zkouškám."

Kdo auto proháněl, zatímco jste dělala autoškolu?
"Stálo u nás doma na zahradě. Chodila jsem si do něj poslouchat hudbu, protože tam nikoho nerušila. Hrozně jsem si na něj zvykla a přilnula k němu. Bála jsme se, aby mi ho naši zase nevzali. Autoškolu jsem udělala, a když jsem pak do něj sedla, zjistila jsem, že mě řízení strašně baví. Auto mi dává pocit svobody."

Kolik měří ta vaše svoboda na tachometru? Jezdíte ráda rychle?
"Jak kdy. Záleží na tom, jestli spěchám. Snažím se být ale ukázněný řidič. Na dálnici se trochu rozjedu, ale dvě stě jsem jela jednou, a to ještě ve vypůjčeném, hodně rychlém voze. Ani jsem nepostřehla, že jedu tak rychle. Když jsem se podívala na tachometr, zhrozila jsem se."

Závodíte na dálnici s ostatními řidiči? Necháte se strhnout?
"Jednou jsem se nechala strhnout, a díky tomu jsem se seznámila s fajn klukem. Závodili jsme a pak se sešli u pumpy na kafe. Zjistili jsme, že máme spousty společných známých, a dodnes se vídáme. Bylo to moc příjemné a hodně netradiční seznámení."

Máte za sebou nějaké karamboly?
"Stalo se to v době, kdy se schvalovalo, že chodci budou mít přednost. Nějaká paní vstoupila na přechod a auta se přitom už rozjížděla. Přede mnou stály tři vozy. První to zaťalo, druhé stačilo zabrzdit, třetí to taky stihlo, já to nestihla. Než přijeli policisté, paní si to odkráčela po přechodu domů. Tenkrát jsem měla ještě Audinu. Škoda na ní byla asi padesát tisíc korun. Jednou jsem ale měla obrovské štěstí. Nějaká paní mě tak rozstřelila, že se dodnes divím, že jsem celá. Se současným autem jsem naštěstí ještě nebourala. Akorát mi ho někdo zrovna nedávno pořádně odřel, po celé délce."

Umíte se za volantem pořádně rozčilit? Ulevujete si nadávkami?
"Pořád nadávám, asi jako všichni. Mě příšerně vytočí bezohledný řidič, pomalý šnek, když je zácpa, když mě někdo naschvál zdržuje, když mě někdo úmyslně nepustí před sebe... Vlastně všechno. Pořád se za volantem rozčiluji."

Rozčilila jste i vy nějakého řidiče? Vystoupil kvůli vám třeba z vozu, jen aby si to s vámi vyřídil z očí do očí?
"I to se mi stalo, ale to už je hodně dávno. Pospíchala jsem na natáčení Prima jízdy a nějaký taxíkář se přede mnou příšerně plazil. Dvakrát jsem ho protroubila a už to bylo. Zaťápnul brzdu, vystoupil z vozu, přišel až ke mně a začal na mě řvát. Zamkla jsem se v autě, protože jsem se bála. Trochu jsem stáhla okénko a taky jsem mu pořádně vynadala. Tehdy mi bylo dvacet."

Říká se, že se ženy snad nikdy nenaučí parkovat. Jak to jde vám?
"Něco na tom asi bude. Teď už mi to jde docela dobře, ale hlavně díky parkovacímu systému, který mám ve voze. Vždycky začne blikat a ukazuje mi vzdálenost. Ze začátku jsem ale měla s parkováním problémy."

Míváte problémy s policisty? Za co nejčastěji dostáváte pokuty?
"Za špatné parkování. Pracuji v centru, auto musím parkovat v blízkosti Divadla Broadway a tam tedy zrovna není moc příležitostí k zaparkování."

Kolik jich do měsíce slíznete?
"Tak tři čtyři. Ale bojím se bodovacího systému."

Už vám někdy nějaký policista pokutu odpustil?
"Jednou. Řekl mi: Ještě jednou a uvidíte!"

Co vás v tomto roce čeká a nemine?
"Čekají mě Tři mušketýři v Divadle Broadway, role Elišky Pomořanské v Noci na Karlštejně a také činoherní role ve hře Den na zkoušku v Divadle Radka Brzobohatého. Měli jsme pár repríz, strašně mě to baví. Je to taková konverzační komedie. Určitě stojí za to."
Monika Absolonová
Monika se narodila 27. září 1976 v Benešově u Prahy. Vystudovala soukromou střední hotelovou školu, na niž navázala studiem němčiny. Srdce ji ale odmalička táhlo k show-byznysu, ke zpěvu. Vedle čilé CD produkce nazpívala řadu písniček pro děti na albech Poníkové království, Štědrý večer s panem Ladou, Flinstoneovi apod. Účinkovala v muzikálech Dracula, Krysař nebo Kleopatra. Monika ale myslí i na herectví, a tak kromě malé role svazačky v seriálu Zdivočelá země ráda přijala part čarodějnice v Troškově Princezně ze mlejna 2 nebo v Kameňáku 2.

Bohouš Josef finišuje s Monou Lisou, Drupi nevyšel

31. října 2008 v 22:14 | www.odhaleno.cz |  Muzikál Mona Lisa
23.05.2008  13:43

Zpěvák Bohouš Josef dokončuje pro Divadlo Broadway nový muzikál Mona Lisa. Jak se mu to daří?

Muzikál Mona Lisa bude mít premiéru v únoru roku 2009. Sdělil to producent Oldřich Lichtenberg s tím, že původní záměry produkce musely být poněkud pozměněny.

"Původně jsme byli domluveni s italským zpěvákem a skladatelem Drupim. Jeho představy o díle se po poslechu ukázek výrazně odlišovaly od našich a proto jsme oslovili Bohouše Josefa a ten nabídku na hudební ztvárnění přijal," vysvětlil Lichtenberg. Podle informací samotného autora práce na muzikálu finišuje.

"Zhruba půl roku nedělám nic jiného než komponuji. Mám hotové hlavní skladby a teď se zavřeme s Michalem Davidem do studia a budeme pracovat na aranžích a sestavení celého díla," říká Bohouš Josef.

O texty k písním se postará Josefův pěvecký kolega Lou Fanánek Hagen. Ten je kmenovým spolupracovníkem Divadla Broadway a v minulosti již otextoval muzikály Angelika, Tři mušketýři a Golem. Režisérem představení bude Jozef Bednárik a hlavní roli Mony Lisy si zahraje a zazpívá Monika Absolonová.

"O představitelích ostatních rolích je předčasné hovořit stejně jako o Moničině alternantce. Teď je nejdůležitější muzikál dokončit a doladit," dodal Josef.

Autor: Korzo

Vondráček a Háma mění profesi. Na detektivy!

31. října 2008 v 22:13 | www.odhaleno.cz |  Adéla ještě nevečeřela
26.06.2008  09:54

Dva herci, šoumeni a muzikanti Aleš Háma (35) a Petr Vondráček (32) se změní v detektivy.

V nově připravované hudební komedii Adéla ještě nevečeřela, napsané podle filmového scénáře Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského, ztvární roli slavného amerického detektiva Nicka Cartera.

"Pro mě to bude brnkačka. Hrál jsem detektiva v Jacku Rozparovači, takže se převtělit do Nicka Cartera nebude problém. Jen v tom, že v Rozparovači jsem byl zcela vážný kriminalista. V Adéle budu trošku koženější, ale i komičtější," řekl Vondráček.

"Já zase hrál jenom policajty, takže jsem povýšil a budu si to užívat. V žádném případě ovšem nechci napodobovat skvělého Michala Dočolomanského z filmu, ale budu detektiv Nick Carter Háma. A padouši třeste se," vysvětlil své pojetí role Háma.

V komedii se objeví i filmová Květuška Naďa Konvalinková. "Bohužel, už ne jako Květuška. Zub času zapracoval a tak si zahraji hraběnku Thunovou. A je paráda, že se v téhle roli budu střídat s Květou Fialovou a Janou Švandovou. Už se na tuhle partičku strašně těším," uvedla Konvalinková.

Komisaře Josefa Ledvinu ztvární Vlastimil Zavřel a Oldřich Navrátil, Ruperta von Kratzmar Martin Dejdar a Jiří Langmajer, Albína Bočka Vladimír Brabec a Stanislav Zindulka. Zpívající masožravá rostlina Adéla je v současné době ve výrobě. Navrhl ji scénograf Šimon Caban a výtvarník Jaroslav Milfajt. Hlas jí propůjčí zpěvačka Monika Absolonová.

Slavnostní premiéra hudební komedie Adéla ještě nevečeřela proběhne 2š. října v pražském divadle Broadway.

Autor: Korzo
Foto: Korzo

Transsexuál připravil milovníka koček o byt

31. října 2008 v 22:13 | www.deniksip.cz |  Ostatní
30.10.2008  05:46

PRAHA - Pavel K. (47) si chtěl splnit sen. Měl v úmyslu prodat byt a pořídit si pro sebe a spoustu svých koček domek mimo Prahu. Byt na lukrativním místě v Praze Pankráci sice za téměř 1,9 milionu korun prodal, ale peníze nikdy neviděl. Připravila ho o ně podvodnice, která bývala mužem.

Loni v srpnu se řidič autobusů MHD Pavel K. rozhodl, že prodá svůj byt 3+KK na Pankráci. Plánoval, že si někde za Prahou koupí domek a přestěhuje se i s kočkami, které miluje. Jenže krutě narazil. Na inzerát s cenou bytu 1,5 milionu se hned ozývali různí zájemci. Dech mu ale vyrazila jakási žena, která se představila jako Sandra Slobodová (26). Nabídla mu 1 880 000 korun na dřevo. Tím ho dostala, a proto jí skočil na špek. "Peníze ale nikdy neviděl a přišel i o byt," řekl Šípu zdroj seznámený s případem.

Sandře Slobodové podepsal smlouvu, v níž byt prodával cizinci z Ruska. Žena ho zřejmě okouzlila natolik, že se od ní nechal zastupovat a přesvědčit, že mu sama sežene nemovitost, po které tak toužil. K tomu ale prý potřebovala všechny peníze, které dostal za prodej bytu. "Postupně z něj vytahala další až statisícové částky na různé nesmyslné poplatky," dodal zdroj.

První šok Pavel zažil, když se podle smlouvy musel do 19. listopadu vystěhovat. Bál se, že skončí na ulici. Sandra ho přestěhovala do náhradního bytu v ulici V Olšinách. Prý provizorně, na týden, než mu sežene domek. Od té doby mu nebrala telefony a když za ní vyrazil do kanceláře firmy Auriga CZ do Hradební ulice, našel zapečetěné dveře od exekutorů.

V provizorním bytě strávil mezi krabicemi zabalených věcí z bytu 3+KK půl roku. Dál už to nevydržel. Na Sandru Slobodovou podal trestní oznámení a musel si vzít milionovou hypotéku, aby měl kde složit hlavu. Koupil si menší byt pár kilometrů od Prahy. Svou důvěřivost ale bude splácet do konce života. Podle zjištěných informací stíhají pražští policisté Sandru Slobodovou od letošního září za podvod.

Kdo je Sandra Slobodová
Původně Slovák Martin Sloboda z Trnavy. Před několika lety změnil pohlaví a stala se z něj Sandra Slobodová.

Na Martina Slobodu byl v roce 2002 vydán na Slovensku zatykač kvůli podvodům.

Sandra v ČR vystupovala jako předsedkyně a rozhodce Vnitrostátní a mezinárodní arbitráže.

Podle časopisu Nový Čas její služby údajně využili i Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Josef Vojtek a Veronika Žilková.

V říjnu 2005 ji zadržela policie, obvinila z podvodu a poškozování cizích práv a vsadila do vazby. Podle obvinění měla v roce 2004 uzavřít v příbramské pobočce spořitelny úvěrovou smlouvu na 300 tisíc korun a prokázala se při tom falešnou občankou.

Vrchní soud v Praze v prosinci označil trestní stíhání za nezákonné a Sandru propustil z vazby.

Libuška Vojtková konečně rozvedená! Už zařizuje nové hnízdečko!

31. října 2008 v 22:12 | www.super.cz |  Přátelé
30.10.2008  08:00

Manželství Josefa (42) a Libuše (27) Vojtkových bylo 20. října v zastoupení jejich právníků oficiálně ukončeno. Zatímco Pepa spřádá plány do budoucna s milenkou Jovankou Skrčeskou, Libuška běhá po úřadech, aby se mohla co nejdřív nastěhovat do svého 2+kk.
"Před deseti dny proběhl rozvod, ale v občance mám pořád vdaná, bude chvíli trvat, než vše oběhám. U soudu jsme ani jeden nebyli a ani se společně nechystáme to zapít," svěřila se se smíchem Libuška.
"Teď zrovna kupuji poštovní schránku na dveře našeho nového bytu 2+kk a běhám po úřadech, abych na sebe nahlásila plyn, vodu, elektriku," řekla Super.cz tanečnice, která sice už od svého nového bytu, který jí a jejímu synovi Matějovi pořídil Pepa, klíče má, ale stále bydlí u rodičů.

"Ještě nějaký pátek potrvá, než vše zařídím. Většinu času trávím v divadlech Broadway a Hybernia nebo jezdím na vystoupení s Monikou Absolonovou. Zrovna když byla premiéra muzikálu Adéla ještě nevečeřela, kde rovněž tancuji, jsme měly dvě vystoupení na Slovensku. Je to honička, ale mě to baví," přiznává sympatická Libuška.

Bývalá manželka drsného rockera už plánuje, jak se svým ročním synkem stráví Vánoce. "Na Štědrý večer budeme se synem s mými rodiči u nich doma. Největší starost mi dělá, jak před ním schováme vánoční stromeček a dárky, je strašně zvídavý a vyčuraný," směje se tanečnice, která ani po dvou rozvodech s vlasatými muzikanty (Dan Hůlka a Pepa Vojtek - pozn. red.) na rockery nezanevřela.

"Vím, že jsem říkala, že rockera už nikdy, ale každý není stejný. Jenom si budu muset dávat větší pozor," míní Vojtková, jež je momentálně nezadaná.

Autor: (mr)

Absolonová: Má neviditelnou práci!

31. října 2008 v 22:10 | www.odhaleno.cz |  Ostatní
30.06.2008  10:53

Do nové práce se zpěvačka Monika Absolonová nemusí česat ani malovat. Jak je to možné?
V nově připravovaném muzikálu Adéla ještě nevečeřela, který chystá 23. října uvést Divadlo Broadway, zazpívá postavu masožravé květiny Adély zpěvačka Monika Absolonová (31). Samotnou zpěvačku však na jevišti neuvidíme. Místo ní bude vystupovat loutka a diváci uslyší pouze její hlas.

Pro Moniku to bude premiéra. Že by pouze zpívala a na jevišti přítomna nebyla, s tím zkušenosti nemá. "Nikdy jsem nic podobného nedělala. Bude to moje premiéra. Navíc ještě vůbec nevím, co mě čeká. Ondřej Brousek, který skládá hudbu, mi slíbil, že zavolá, ale zatím se ještě neozval. Ale i tak se na jeho hudbu strašně těším," řekla Korzu zpěvačka, která se na muzikál Adéla ještě nevečeřela velmi těší.
V dalších rolích muzikálu uvidíme Aleše Hámu, který bude alternovat s Petrem Vondráčkem detektiva Nicka Cartera, Vlastimil Zavřel bude komisař Ledvina a šíleného vědce Ruperta von Kratzmara ztvární Martin Dejdar a Jiří Langmajer.

Hudební komedie Adéla ještě nevečeřela se bude na Broadwayi střídat s obnovenou premiérou muzikálu Kleopatra.

Zdroj: Korzo
Foto: Korzo

Krásky chystají dámskou jízdu a dovolenou

29. října 2008 v 20:59 | www.odhaleno.cz |  Přátelé
01.07.2008  21:22

Monika Absolonová (31), Kristina Bastienová (31) a Libuška Vojtková (27) se už nemůžou dočkat. Dvě z nich, ty prvně menované, sice ještě čeká dovolená u moře se svými protějšky, pak je ale nechají zcela na pospas svému osudu.
Chystají totiž velkolepou dámskou jízdu, při které hodlají načerpat nové síly do nadcházející divadelní sezóny. V té se na divadelní prkna vrací na krátkou dobu muzikál Kleopatra, ve kterém účinkují.

Móňa, jak Absolonovou přezdívají přátelé, bude ale ještě před tím s partnerem, jehož jméno pořád tají, poznávat tuniský ostrov Džerba.

Kristina Bastienová s manželem Alanem, muzikálovým D´Artagnanem si zopakuje loňskou svatební cestu, na kterou mají nádherné vzpomínky. Vydají se do malebného bulharského Nesebru. Zapomenou na práci a budou ochutnávat místní rybí speciality a zapíjet je skvělým místním vínem.

Po návratu krásky přiberou tanečnici Libušku Vojtkovou, která bude s malým Matýskem trávit léto u rodičů v rodinném domku. Pak všechny tři krásky zamíří na jih Čech do lázní v Třeboni.

"Necháme se pěkně rozmazlovat, já žádnou proceduru rozhodně nevynechám, už se moc těším, moje tělo lázně potřebuje," říká tanečnice a choreografka Kristina Bastienová, kterou na začátku léta pěkně potrápila zlomenina nohy.

Obavy, že by jí byl manžel, který o ni v nemoci vzorně pečoval, při jejich letních výletech nevěrný, prý rozhodně nemá. "I on si ode mě docela rád na pár dní odpočine. Bude je trávit s kamarády na rybách. Strach, že by se o sebe nepostaral, rozhodně nemám," řekla s úsměvem Kristina.

Zdroj: Korzo
Foto: Korzo

Absolonová se připravuje na svatbu!

29. října 2008 v 20:52 | www.odhaleno.cz |  Akce
05.08.2008  03:01

Majitelka úžasného hlasu, zpěvačka Monika Absolonová (31), se už zanedlouho zúčastní svatby. Sice bohužel nebude nevěstou, ale "jen" družičkou. Ovšem jak nám exkluzivně řekla, i na to už se strašně moc těší!
Monika Absolonová bude podruhé ve svém životě družičkou. Poprvé šla, když jí bylo osm. Teď je jí jednatřicet a má radost právě jako ta malá holka! "Zanedlouho se mi vdává kamarádka a požádala mně, jestli bych tuto funkci nezastala. Já jsem se té kamarádky ptala, jestli se nebojí mít pomalu dvaatřicetiletou rozvedenou družičku, navíc když ta druhá družička je stejně stará jako já. Ale prý ne. Spíš jsme se smály, že má dobrej tandem," svěřila se exkluzivně serveru Odhaleno.cz sympatická zpěvačka.

A jaký že má Monika vlastně na svatby názor? "Sama jsem rozvedená, takže jsem bohužel vystihla to heslo, které furt opakuju: "Po svatbě jako takové následuje rozvod jako takový." Myslím, že to záleží na těch dvou lidech, a jestli oni cítí, že ten vztah chtějí zpečetit a ten papír potřebují, tak proč ne," pokrčila benevolentně rameny.

"Já pocházím z úplné rodiny, kde se ta tradice svatby jó pěstuje, a proto jsem se taky vdala. To, že mi to nevyšlo, jsem strašně dlouhou dobu brala jako prohru. Ale paradoxní je, že třeba teď máme s mým manželem moc hezkej vztah. Tehdy byl strašně nevybouřenej a z dnešního úhlu pohledu je to pro mě teď už pochopitelné, že to tenkrát tak skončilo. Tehdy jsme totiž byli opravdu strašně mladí," vypráví Monika, které v době svatby bylo pouhých dvacet tři let.

Zpěvačka ovšem skutečně ničeho nelituje! Je prý ráda, že má další životní zkušenost. "Lidé vám můžou vyprávět kde co, ale pokud tím člověk sám neprojde, tak to nikdy nepochopí," říká a má beze sporu pravdu.

Otázkou zůstává, jestli by se Monika dnes vdávala znovu... "To nemůžu říct. Měla jsem období, kdy jsem říkala, že svatbu už nikdy. Když se někdo bral, klepala jsem si na čelo a říkala, že jsou tak naivní. Houby! Je to individuální. Je to to, že někdo přijde, potkají se dva lidi, sepne to - tak proč by se proboha nevzali, když je to hezký," dělí se s námi zpěvačka o svůj názor.

Navíc má pro snoubence jednu důležitou radu. "Pokud to někdo vezme od rozvedené ženy, ráda bych doporučila všem novomanželům, že až budou mít svatební den, ať si ho pořádně užijí. Protože já co si pamatuju, a taky co jsme se bavily s kamarádkama, tak jsme se shodly, že ten den zaprvé strašně rychle uteče, ráno hrozný přípravy a pak najednou přijdou ty povinnosti, je tam strašně lidí a pak už je večer a nic. Zjistíte, že jste si nic neužili. Vy ani partner. Že to nebyl váš den, ale den v podstatě pro příbuzný, pro kamarády. A to je obrovská škoda," vypráví.

Autor: Zuz
Foto: Korzo

Intimní zpověď Moniky Absolonové. Čtěte jen u nás!

29. října 2008 v 20:48 | www.odhaleno.cz |  Rozhovory
08.08.2008  00:13

Máte možnost přečíst si to, co nikde jinde! Zpěvačka Monika Absolonová (31) se totiž v zásadě s novináři o svém soukromém (natož milostném) životě nebaví. Pro nás ale udělala výjimku!
Moniko, přestože jste nazpívala tolik nádherných písní, ve spojení s Vámi se mi vždy vybaví jen ta jedna: Zůstávám dál...
"Zůstávám dál mám taky strašně moc ráda a dokonce můžu říct, že je to snad jedinej text v mým životě, kterej jsem napsala, a má hlavu a patu. Psala jsem ho tenkrát v Americe, když jsem byla úplně nešťastná, z jednoho chlapa pochopitelně (směje se), a možná proto je v ní cítit tolik emocí. Máte pravdu, je nádherná."

Dlouho jste nevydala desku. Je vůbec další sólovka v plánu?
"Určitě jo. Já se na svou další desku hrozně těším. I když ji zas nechci uspěchat. Ale doba teď - ta je pro mně vhodná určitě. Nejsem stará, ani už mlaďounká, už jsem si něco prožila a jsem přesně ve věku, kdy vím, cítím a zažívám."

To jistě. Máte za sebou docela čerstvě dost bolestivý rozchod. I to by se mohlo v písních promítnout...
"Přesně to mám na mysli. A nejen to. Vdaná už jsem byla, nějaký chlapy už jsem taky potkala, nešťastně jsem se zamilovala, šťastně jsem se zamilovala... Psát je určitě o čem (smích)."

Proč si myslíte, že Váš poslední vztah nevyšel?
"Řekla bych, že ta dnešní doba je tak hektická a divoká, že to podle mě neprospívá všem vztahům všeobecně. Všude si přečtete, jak má kde kdo dvacet milenců, jak vypadat co nejlíp a mít nejdražší a nejkrásnější věci, ale už nikde Vám neporadí, jak si udržet vztah. Nikde vám neřeknou, co dělat, aby to fungovalo. A nikde neučí toleranci. Myslím si, že to je věc, která trápí, jak tak tak pozoruju, všechny holky v mým věku. I mladší."
Jistě. Navíc ve Vašich vztazích je problém v tom, že jste slavná a populární...
"Jo, mám v tom trošičku hendikep - stejně jako všechny holky obecně, který jsou vidět. Moje práce a to co dělám, ubírá mým partnerům ego. Podle mě se dá v klidu ustát ta rádoby popularita, novináři a všechno to okolo. Jenže chlapi neskousnou, že je ta jejich partnerka "výš". Oni mají najednou pocit, že se v tom okamžiku musejí vyhranit.
Příklad: Já jsem žila celkem se třema chlapama. A když si dnes povídáme, tak mi už dokonce dva z nich řekli, že to zkazili, protože to prostě neustáli. Teď se ke mně paradoxně chovají daleko líp, než tenkrát v tom svazku."

Měli pocit, že jim "berete kalhoty"?
"Jo! Přesně! Ale přitom to tak vůbec nebylo! Já jsem se starala, byla jsem taková ta pečující, smažící, vařící... Ale můžete se snažit jakkoliv, po chvíli euforie opadne a je tu zase problém mužské ješ itnosti. To je v čudu. Zatím, co mám zkušenost, se to opravdu vždycky na tom vztahu podepsalo."

A proč jste tedy nikdy nezkusila chodit s někým z branže? Přece jen by byl v tomto ohledu zkušenější a možná, že by mu zájem médií dělal naopak i dobře!
"Víte, to není o zkusení a nezkusení. Prostě buď to přijde, a nebo to nepřijde. Ale je pravda, že jsem zatím z showbyznysu nepoznala nikoho, kde by to tam jako že bylo (smích)".

Tak třeba to přijde! A možná brzo!
"Já ani nevím. Zrovna teď jsem ve fázi, kdy po tom ani netoužím, abych se přiznala. Mně je krásně. Jsem sice sama, ale ne osamocená. Za to vděčím kamarádům. Mám s kým někam jít, mám komu zavolat, mám komu se vybrečet a mám lidi, se kterýma se můžu zasmát. Já mám obrovské štěstí a uvědomuju si to, že je kolem mě hodně kvalitních lidí a přátel a za to jsem osudu vděčná. "
No vidíte. A ono se říká, že láska chodí vždy, když to člověk nečeká. Byla jste u kartářky?
"Tak já vám to řeknu. Byla."

Tak kdy to přijde?
"Lomikare, Lomikare, do roka a do dne... (smích). Jsem zvědavá. Prý to bude osudová láska. Měla bych s ním mít děti a být zamilovaná a šťastná. Tak uvidíme, jak to za rok bude. Jestli budu spokojeně zadaná. Zatím jsem spokojeně nezadaná a vyhovuje mi to."
To zní úžasně! Takže podle karet bude ten muž už Váš poslední a vlastně doživotní partner?
"To je otázka. Co je to celoživotní láska...?"

No přece ta, která Vás ani po padesáti letech nebude nudit!
"Ale každá láska Vás jednou bude nudit. Akorát to musíte uchopit a snažit se (oba!) to udržet. To je právě to, co je na vztazích nejtěžší. Protože v každém vztahu je období, kdy to chce jeden z nich vzdát. A vždycky je důležitý když si řeknou, ok, je to krize, to přejde, za pár dní bude dobře. Ne hned utíkat!
Vlastně takhle je to se vším. Když máte dobré přátele, tak dokud se s nima nezhádáte a nepřekonáte nějaký průšvih, prostě nepoznáte jací doopravdy jsou. Jednou jste nahoře, jednou dole. Ale bylo by krásný, kdybychom všichni byli šťastní. Viďte?"

Autor: Zuz
Foto: Korzo

Zmlácená Absolonová musí nosit krunýř!

29. října 2008 v 20:30 | www.odhaleno.cz |  Ostatní
15.09.2008  01:22

"Těšila jsem se, že podpořím svoji kolegyni Kamilu Nývltovou a zažiju atmosféru premiéry konečně i v hledišti. Ale úterní události mé plány zhatily," vysvětlila Monika, kterou před třemi dny brutálně zbil její otec. Skončila s krunýřem na krku, je samá modřina a o psychické ujmě nemluvě. Táta netáta, zpěvačka podala trestní oznámení.
V úterý v noci vyvrcholily neshody rodiny s otcem Čeňkem Absolonem, který byl mimochodem dobrým přítelem zastřeleného českého mafiánského kmotra Františka Mrázka. Ten ale měl na "ruční práci" ostré hochy.

"Nemám ráda skandály a vše jsem tutlala, ale nejde to donekonečna. Když jsem v úterý přišla domů, došlo mezi mnou a otcem k potyčce, protože se snažil z domu odvézt naše věci. Už ho nepovažuji za svého tátu a podala jsem na něj trestní oznámení," řekla se smutkem v hlase Absolonová.

Problémy s Čeňkem Absolonem trvají už pěknou řádku měsíců a zesílily zhruba před rokem, kdy Moničina maminka podala žádost o rozvod. Ono úterý dorazil do domu na Lhotce a odvezl odtud veškeré věci.

"Chtěla jsem tomu zabránit, ale surově mě hodil na plot," dodává Monika, která v současné době rodinu živí. Otec je údajně nechal zcela bez prostředků.

"Kdy se vrátím do divadla, zatím nevím. Ráda bych už v příštím týdnu, ale na přesné datum se mě prosím neptejte," dodala zpěvačka.

Autor: Zuz, zdroj
Foto: Korzo

Zpěvačka Dasha váží pouhých 48 kilo! A hubne dál!

28. října 2008 v 19:43 | www.odhaleno.cz |  Přátelé
14.10.2008  00:21

Půvabná muzikálová zpěvačka Dasha (26) by prý sice byla ráda, kdyby měla větší ňadra, ale žádnou úpravu svého skromného poprsí neplánuje. "Jsem se svým zevnějškem vcelku spokojena, žádné silikony nechci, mohlo by to být ještě horší," prohlásila zcela rezolutně a dodala, že by při své váze trojky asi ani neunesla.
Vychrtlá Dasha je abnormálně štíhlá. Odmítá ale fámy, že je anorektička. "Jím hodně, dokonce se naláduju i večer po představení, ale prostě netloustnu. U nás je to zřejmě rodové," konstatovala.

V současné době Dasha váží 48 kilogramů a to tvrdí, že dokonce o dvě kila během léta ztloustla. Její figuru by jí mohl kdekdo závidět.

Přestože je Dasha často obsazovanou muzikálovou hvězdou, má přece jen trochu smůlu. Zatím je totiž věčně druhá. Nastudovala hlavní roli v muzikálu Angelika, ale přednost při premiéře dostala Monika Absolonová. Desítky hodin trávila na zkouškách Carmen, ale roli krásné cikánky si zahraje jenom tehdy, když Lucie Bílá bude mít nějaké jiné pracovní závazky. Ani u Karla Gotta neměla zatím příležitost vystoupit ze stínu pouhé vokalistky a vystřihnout si s Mistrem třeba nějaký pěkný duet.

A co na to říká? "Ne, mně to opravdu nevadí, můj čas ještě přijde," odpovídá s nadějí v hlase přítelkyně kapelníka Martina Kumžáka, která se očividně řídí heslem ´kdo si počká, ten se dočká´.

Autor: Zuz, zdroj

Háma a Vondráček se prali o roli. Langmajer zešílel

28. října 2008 v 19:34 | www.bleskove.aktualne.centrum.cz |  Adéla ještě nevečeřela
27.10.2008  08:13

Praha - Na jevišti Divadla Broadway se v pátek odehrála slavnostní premiéra nového muzikálu Adéla ještě nevečeřela.

Neobvyklou podívanou dopřáli Petr Vondráček a Aleš Háma. Oba herci se totiž alternují v hlavní roli detektiva Nicka Cartera. Ovšem v premiéře se každý objevil v jedné části přestavení. Diváci měli tak možnost posoudit, který je ve svém výkonu lepší a přesvědčivější.
"Mě se tedy líbil asi více Aleš Háma. Přijde mi, že se do role lépe hodí a roli detektiva mu víc věřím," prozradila jedna z návštěvnic slavnostní premiéry.

Největší ovace však sklidil herec Jiří Langmajer. Ten se proměnil v muzikálu za šíleného a ráčkujícího vědce hraběte Ruperta von Kratzmara. Roli alternuje s Jiřím Langmajerem Martin Dejdar a Juraj Bernáth.
Pro milovníky krásných a neodolatelných naivek je zde vnučka profesora Albina Bočka Květuška. V té se alternují herečky Jitka Čvančarová, Zuzana Norisová a Lucia Molárová.
Roli hraběnky Thunové si pak střihne Jana Švandová společně s Naďou Konvalinkovou a Květou Fialovou.

Celé představení je náročné i po hudební stránce. Svůj hlas propůjčila květině "Adéle" zpěvačka Monika Absolonová. "Pro mě to byla nezvyklá věc, protože jsem zvyklá v tomto divadle vystupovat a ne se pouštět z nahrávky. Bylo to pro mě poměrně těžké to zazpívat, protože ten rytmus je tam zběsilý," nechala se slyšet zpěvačka.

Režisér a choreograf Radek Balaš oslovil hudebního skladatele Ondřeje Brouska a společně tak vytvořili komedii, která zcela regulérně ctí jak filmovou předlohu, tak i divadelní prostor.

Diváci se tak mohou těšit i na šlágr Praha je štamgastů ráj a další písničky. "Hudba je poměrně těžká a skláním se před herci, kteří jsou schopni se to vůbec rytmicky naučit," vysekl Klezla pochvalu hereckému souboru.
Zejména humornou stránku muzikálu zdůrazňoval režisér "Adély" Radek Balaš. "Existuje jen málo inscenací bezprostředně zaměřených na humor, Adéla ještě nevečeřela by mělo být představení, které s sebou nese doufám inteligentní humor," řekl režisér, který zároveň napsal i texty k hudebnímu zpracování.

K vidění budou i skvěle propracované kostýmy od výtvarníka Romana Šolce. "Nechal jsem se inspirovat svým oblíbeným Alfonzem Muchou," uvedl výtvarník, který vytvořil pro muzikál téměř dvě stě převleků.

Příběh napsaný podle námětu a filmového scénáře Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského se točí kolem namyšleného amerického detektiva Nicka Cartera, který přijíždí na pozvání komisaře Ledvinky do Prahy vyřešit zapeklitý případ - zmizení psa hraběnky Thunové, s nímž si zdejší policie neví rady.
Přestože je vyzbrojen geniálním mozkem a nejnovějšími americkými vynálezy, záhy zjišťuje, že v Čechách všechno chodí jinak než v Americe.

Při pátrání objeví stopy vedoucí k zločinnému hraběti von Kratzmar, jenž připravuje ďábelské plány. Ty musí detektiv překazit i kvůli líbezné Květušce, k níž Carter zahoří láskou.

Jestli v parodii na laciné sešitové detektivky scenáristy Jiřího Brdečky a režiséra Oldřicha Lipského zvítězí dobro nad zlem, není v tomto případě až tak podstatné.

Muzikál Adéla ještě nevečeřela se bude v Divadle Broadway střídat se staronovým projektem Kleopatra.

Autor: Jana Fikotová
Foto: Roman Souček

Adéla je ve střehu a vyčnívá nad běžné muzikály

28. října 2008 v 18:54 | www.kultura.idnes.cz |  Adéla ještě nevečeřela
27. října 2008  2:42

V pražském Divadle Broadway měla pražskou premiéru muzikálová komedie Radka Balaše a Ondřeje Brouska podle filmu Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského Adéla ještě nevečeřela. Jde o výtečné představení, které vyčnívá nad běžnou muzikálovou nabídkou.
foto: Divadlo BroadwayZ muzikálu Adéla ještě nevečeřela

Oproti světové premiéře ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti (6. září) důsledněji naplnila úmysly autorů novou scénou a kostýmy, byť vycházejí ze stejného základu pražských reálií z doby Verna a Cimrmana, a především se ještě víc vzdálila filmové předloze.
Vůbec je to poprvé, co se zdejší původní muzikálová adaptace filmového námětu odvážila vystavět svébytný, formálně pevný tvar.

Parodie parodie
Jestliže Brdečkův a Lipského film byl parodií pokleslých detektivek o Nicku Carterovi, muzikál je parodií filmu, navíc do svého dění vtahuje další parodie a mystifikace, jimiž se Češi přes půl století dobře baví.

Zůstal filmový příběh a postavy, včetně hlavních situací, provedení však nekopíruje otrocky film, ale komentuje ho osvědčenými prostředky klasického muzikálu, v němž se zpívá, mluví i tančí.

A to na zdejší poměry nebývale vtipnými replikami, hravými zpěvnými texty a chytlavou hudbou, prošpikovanými zjevnějšími i skrytějšími citacemi, připomínkami světa šantánů, kabaretů, ale také Osvobozeného divadla či Semaforu, dalších Lipského filmů a populárních detektivek a thrillerů všeho druhu.

Především je to pocta nejlepším americkým muzikálům od Gershwina po Bernsteina. Produkce je proto vstřícná ke všem generacím, je to v nejlepším slova smyslu rodinné představení a svého druhu hra s oblíbeným retrostylem, jehož gruntem je swing a hot jazz.

Poetika citací prorůstá dokonce do herectví, tu něco z cimrmanovské insitnosti, tu z kabaretu, klasického muzikálu, němých filmů. Také pro herecké kreace platí, že nejlepší jsou ty, které jdou na filmovou postavu zcela po svém.

Lépe naživo
Absolutní hvězdou nastudování se proto stal Jiří Langmajer v roli zloducha Ruperta von Kratzmara alias Zahradníka: na rozdíl od Miloše Kopeckého Langmajer netlačil na padoušství, ale stvořil do mimických a gestických drobností dokonale propracovanou, ad absurdum dovedenou groteskní vizi šíleného génia.

V postavě Nicka Cartera se na premiéře vystřídali Petr Vondráček, jehož typu a projevu postava sedí, až na málo průbojný zpěv, a lépe zpívající, leč trochu silácky hrající Aleš Háma - crazy inscenaci však svědčí oba, stejně jako Stanislav Zindulka coby profesor Boček, Zuzana Norisová jako blondýnka Květuška či Vlastimil Zavřel v roli komisaře Ledviny.

Režisér Radek Balaš vypointoval řadu očekávaných vtipů a doplnil je o mnohé nečekané, od lehkých po kameňáky. Patří k nim oživená masožravá Adéla, která zasahuje do děje, tančí, zpívá (hlasem Moniky Absolonové) a narůstá do obludných rozměrů. Nezbývá než zničit ji po vzoru katastrofických filmů, ale jak už to bývá, zlo vždycky přežívá...

Hudební i choreografické nastudování je precizní, zvláště v několika brilantně napsaných hromadných scénách. Vylepšovat lze zpěv a je třeba hlídat, aby se parodie nezvrhla do přehrávání. A škoda playbacků, také s živým orchestrem by bylo lépe.

Divadlo Broadway poprvé přišlo s produkcí, která se diametrálně liší nejen od jeho vlastního programu, ale vůbec od současné pražské muzikálové nabídky. Připomíná nejlepší karlínské opusy z éry Ladislava Županiče. Hrát se bude do konce listopadu, na další měsíce se plánuje pouze několik repríz, od dubna se pak má hrát pravidelně vždy zhruba týden v měsíci.

J. BRDEČKA, O. LIPSKÝ, O. BROUSEK, R. BALAŠ
Adéla ještě nevečeřela... Muzikál, který vás sežere
Divadlo Broadway Praha, režie a divadelní adaptace Radek Balaš, hudba Ondřej Brousek, premiéra 24. října 2008
Hodnocení: 90%

Autor: Josef Herman

Zuřivá Absolonová se vztekala, kousala i plivala

28. října 2008 v 18:35 | www.bleskove.aktualne.centrum.cz |  Adéla ještě nevečeřela
24.10.2008  07:39

Praha - Zpěvačka Monika Absolonová sice získala hlavní roli v muzikálu Adéla ještě nevečeřela, na jevišti se ale vůbec neobjeví.
Absolonová sice obrovské zelenočervené masožravé rostlině propůjčila svůj hlas, který ale diváci při představení uslyší ze záznamu. Chapadly hlavní hrdinky, rostliny Adély, budou pohybovat členové černého divadla.

Svůj pěvecký part Absolonová dlouho pilovala pod dohledem hlasového poradce Divadla Broadway, populárního porotce soutěže Česko hledá SupeStar a profesora konzervatoře Jaroslav Ježka a také bývalého operního pěvce Eduarda Klezly.

"Adélu jsem si užívala, byla to velká legrace. Ale musím vám říct, že pan profesor Klezla mi dával co proto. Vždycky mi říkal, znovu! Teď to zpíváte jako Absolonová, musíte se víc rozzuřit, jako obluda. A tak jsem se vztekala, kousala, plivala a vydávala různé strašné zvuky, aby to bylo správně masožravé. To jsem ještě nikdy při práci nezažila," smála se Monika.

Trému ve studiu neměla, práce ji bavila, a tak se už nemůže stát, že při představení něco zkazí. Adélu nikdo nealternuje, zpěvačka nemá tudíž žádnou konkurenci a ještě ke všemu má i víc volného času.
Muzikál Adéla ještě nevečeřela je podle názoru dvaatřicetileté zpěvačky známé především z muzikálové scény dost mimořádný. "Je pěvecky i hudebně velmi náročný, Ondřej Brousek se dost vyřádil, děj přitom ale rozhodně nepostrádá osobitý humor a nadsázku," svěřila se Absolonová agentuře Korzo.

Začala také víc koncertovat, takže ji tolik nemrzí, že si v muzikálu Adéla ještě nevečeřela vůbec nezahraje. Přesto na premiéru, která se koná 24. října, do Divadla Broadway raději nepůjde. "Mám koncert v Piešťanech, přijde se podívat brácha s maminkou," řekla Korzu.

Monika Absolonová divadlo miluje a kontakt s publikem považuje za něco mimořádného a neopakovatelného. Stále vystupuje v Kleopatře a čeká ji obnovená premiéra muzikálu Tři mušketýři v Divadle Hybernia, kde ztvární opět zrádnou Mylady.

Autor: Korzo, vsm
Foto: Jiří Herman ml.

Monika Absolonová se ve studiu vztekala, kousala i plivala!

22. října 2008 v 21:01 | www.odhaleno.cz |  Adéla ještě nevečeřela
21.10.2008  02:18

Zpěvačka Monika Absolonová (32), krerá získala hlavní roli v muzikálu Adéla ještě nevečeřela, se na jevišti se ale vůbec neobjeví!
Chapadly hlavní hrdinky, obrovské zelenočervené masožravé rostliny Adély, budou pohybovat členové černého divadla. Monika jí jen propůjčila svůj hlas, který uslyší diváci při představení ze záznamu.

Svůj pěvecký part Monika dlouho pilovala pod dohledem hlasového poradce Divadla Broadway, populárního porotce soutěže Česko hledá SupeStar a profesora konzervatoře Jaroslav Ježka a také bývalého operního pěvce Eduarda Klezly.

Trému ve studiu neměla, práce ji bavila, a tak se už nemůže stát, že při představení něco zkazí. Adélu nikdo nealternuje, zpěvačka nemá tudíž žádnou konkurenci a ještě ke všemu má i víc volného času.

Muzikál Adéla ještě nevečeřela je podle jejího názoru dost mimořádný. "Je pěvecky i hudebně velmi náročný, Ondřej Brousek se dost vyřádil, děj přitom ale rozhodně nepostrádá osobitý humor a nadsázku," svěřila se Monika a dodala: "Adélu jsem si užívala, byla to velká legrace. Ale musím vám říct, že pan profesor Klezla mi dával co proto. Vždycky mi říkal, znovu! Teď to zpíváte jako Absolonová, musíte se víc rozzuřit, jako obluda. A tak jsem se vztekala, kousala, plivala a vydávala různé strašné zvuky, aby to bylo správně masožravé. To jsem ještě nikdy při práci nezažila," smála se Monika.

Zpěvačka divadlo miluje a kontakt s publikem považuje za něco mimořádného a neopakovatelného. Stále vystupuje v Kleopatře a čeká ji obnovená premiéra muzikálu Tři mušketýři v Divadle Hybernia, kde ztvární opět zrádnou Mylady. Začala také víc koncertovat, takže ji tolik nemrzí, že si v muzikálu Adéla ještě nevečeřela vůbec nezahraje.

Přesto na premiéru, která se koná 24. října, do Divadla Broadway raději nepůjde. "Mám koncert v Piešťanech, přijde se podívat brácha s maminkou," přiznala.

Autor: Zuz, zdroj
Foto: Korzo

Langmajer jako zestárlý baron!

20. října 2008 v 21:31 | www.super.cz |  Adéla ještě nevečeřela
20.10.2008  17:00

Protagonisté připravovaného muzikálu Adéla ještě nevečeřela na módní show představili kostýmy z dílny výtvarníka Romana Šolce. Největší ohlas měl Jiří Langmajer (42) v převleku za barona Ruperta von Kratzmara.
"Jéžíš, to je Langoš? Zdálky vypadá jak anglický lord," vykřikla jedna z tanečnic, když Langmajer v kostýmu barona Kratzmara vkráčel na prkna Divadla Broadway.
O další pozdvižení se postarala Jitka Čvančarová, která coby Květuška má blonďatou paruku. S Jitkou se v roli nevinné dívky představí Zuzana Norisová a Lucia Molnárová. Zpěvačka Monika Absolonová propůjčila hlas masožravé kytce Adéle, kterou svým tancem rozpohybuje hned několik představitelek.
Výtvarník Roman Šolc 180 kostýmů navrhl v rekordním termínu dvou měsíců a nechal se inspirovat obrazy Alfonse Muchy. V případě kostýmů koček také slavným kabaretem Moulin Rouge.
Hudební komedie, která má premiéru 24. října, je inspirována filmovou předlohou, kde v hlavních rolích hráli Michal Dočolomanský, Naďa Konvalinková nebo Miloš Kopecký.

Autor: (mr)

Monika Absolonová jezdí Touaregem

19. října 2008 v 21:19 | www.auto.auto-news.cz |  Ostatní
11. června 2007  11:06

Populární česká zpěvačka, představitelka známých muzikálových rolí Kleopatry nebo Angeliky, se stala další osobností, která jezdí ve voze Volkswagen.
Pro své cesty si vybrala model Touareg v provedení 3.0 TDI V6 v antracitové barvě.

"Pro Touareg jsem se rozhodla proto, že na mě působí impozantně zevnějškem a komfortně svým interiérem. Ročně ujedu kolem 60 tisíc kilometrů, a tak potřebuji vůz, ve kterém se mohu cítit opravdu bezpečně, což je v Touaregu samozřejmostí," říká Monika Absolonová.

Při volbě značky jistě hrály roli i vzpomínky na úplně první auto, se kterým Monika jezdila: "Moje první autíčko bylo Polo, dostala jsem ho od rodičů ke dvacetinám. Pojmenovala jsem si ho Ferdinand, a protože jsem v té době ještě ani neměla řidičák, chodila jsem si do něj zpívat." S Polem pak Monika jezdila tři roky a dodnes na něj vzpomíná jaké to bylo "skvělé auto".
Inovovaný Touareg, který se prodává od začátku letošního roku přišel oproti původnímu modelu s celkem 2300 vylepšeními. Mezi nejzajímavější z nich patří systémy ABSplus, Front Scan, Side Scan, inovovaný systém ESP, paket pro dynamickou jízdu s adaptivním vyrovnáváním náklonu, snímač proti převrácení nebo audiosystém Dynaudio. Ke stávajícím motorům 3.6 FSI V6, 4.2 FSI V8, 2.5 TDI, 3.0 TDI V6 a 5.0 TDI V10, navíc v červnu přibyl nový zážehový dvanáctiválec W12 o objemu 6 litrů s výkonem 331 kW (450 k). Cena velmi úspěšného SUV Volkswagen Touareg začíná na 1 293 300 Kč, pro zákazníky jsou k dispozici i zvýhodněné výbavy s úsporou až 205 900 Kč.

Autor: Martin Hájek

Vánoce s Helenou Vondráčkovou

19. října 2008 v 21:14 | www.vondrackova.com |  Akce
11. listopadu 2005

Turné Heleny Vondráčkové a jejich hostů - Od dnešního dne jsou v síti {TicketStream} rezervace na lístky v těchto městech: Praha Žofín, Karlovy Vary, České Budějovice, Mladá Boleslav, Liberec a Plzeň.

Na turné s Helenou vyráží v roli hostů: Monika Absolonová, Tomáš Savka, Marky a Martin France. Turné bude krásným završením skvělého roku, kdy mj. společně s Karlem Gottem zazpívala v New Yorské Carnegie Hall a oslavila 40let ve světlech ramp {MEGASHOW Holka od červené řeky}.

Záznam Galavečera uvede TV NOVA 26. prosince a po Novém roce jej vydá na DVD {Universal MUSIC}.

Vánoce s Helenou

19. října 2008 v 21:13 | www.vondrackova.com |  Akce
27. listopadu 2005¨

Turné Heleny Vondráčkové a jejích hostů - 1.12.2005 v 19.30 hod. se ve Velkém sále hotelu Thermal v Karlových Varech uskuteční první z řady koncertů turné {Vánoce s Helenou}.

Lístky je možno zakoupit v obvyklých předprodejích a v síti {TicketStream} - pozor, posledních 60 lístků. Kromě oblíbených písní si pro vás Helena a její hosté Monika Absolonová a Tomáš Savka připravili překvapení s poněkud netradičním hudebním doprovodem. Píseň Tak nehraj dál (v originále Don´t Bring Me Down kapely ELO) si jistě někteří pamatujete z roku 1980, kdy ji Helena nazpívala společně s Jiřím Schelingerem, Věrou Špinarovou a Petrou Černockou. Nyní dostala tato hitparádová "pecka" nový kabát, proto byste si ji neměli nechat ujít!

Vánoce s Helenou - Karlovy Vary

19. října 2008 v 21:13 | www.vondrackova.com |  Akce
1. prosince 2005

Dnešní koncert v Karlových Varech zahájí Turné Heleny Vondráčkové a jejích hostů. Helenin repertoár se bude tentokrát v průběhu turné měnit - čím blíž vánočním svátkům, tím víc vánoční atmosféry.

O společné písni s Monikou Absolonovou a Tomášem Savkou Tak nehraj dál jste si mohli přečíst už dřív. Dále se můžete těšit na hity starší ale i na písníčky z posledních let. Po dlouhé době zazní Kvítek mandragory, v loni velmi povedená To je štěstí, dojde na oblíbená konga i step. Turné pokračuje koncerty v Českých Budějovicích (7.12.) a v Mladé Boleslavi (13.12.) na něž vás Helena též srdečně zve.