Srpen 2007

Absolonová má co ukázat!

30. srpna 2007 v 13:41 | www.super.cz |  Muzikál Kleopatra
21.9. 2006 08:00

Muzikál Kleopatra se příští čtvrtek po dvou letech vrací na prkna pražského Divadla Broadway.
"Nová verze je modernější a svižnější. Ale nejvíc pozornosti na sebe určitě strhnou některé ženské kostýmy, které jsou hodně sexy. Hlavně královna Kleopatra svým hlubokým dekoltem přitáhne nejedno mužské oko," slibuje producent a autor hudby muzikálu Michal David.

V hlavní roli Kleopatry se opět představí Monika Absolonová, Ilona Csáková a Radka Fišarová.
Novými tvářemi v muzikálu jsou i finalisti SuperStar Šárka Vaňková a Petr Poláček.
V roli bohyně Isis se nově představí Linda Finková. Její manžel Richard Genzer si také v muzikálu střihne roli, a to boha Jupitera.
Nejbujnější poprsí v muzikálu má určitě Ilona Csáková. Jejích 106 cm přes prsa trochu zamotalo hlavu návrháři kostýmů Romanu Šolcovi.
Zpěvačka Radka Fišarová v kostýmu Fulvie.
SuperStar Šárka Vaňková hrála Octavii v muzikálu Kleopatra.
Úplně nové brnění museli vyrobit Martinu Maxovi. Jeho mohutná hruď se do původního nevešla.
Apollodoros Lešek Semelka přiznal, že se mu v sukni chodí líp než v kalhotách.
Tanečnice LibuškaVojtková tančila v mnoha muzikálech.

Absolonová jezdí v tanku

30. srpna 2007 v 13:17 | www.super.cz
V centru Prahy jsem viděla Moniku Absolonovou. Seděla za volantem hrozně velkého auta. Vtipné to bylo, hlavně když vystoupila. Vedle ní to její auto vypadalo jako tank. Betyna

Absolonová: "Pořád brečím"

30. srpna 2007 v 13:16 | www.stream.cz |  Muzikál Angelika
Monika Absolonová: "Já jsem při každý zkoušce vlastně brečela. Mě hrozně dojímá soud, když se tam ti kluci Joffreyové začnou jakože mluvit. Tak se mi chce vždycky brečet. A potom "Úder lásce mé je smrtící" a tam je úžasnej text a to "nazdar bazar" Móňa brečí. A odcházím. Je to jako pro mě strašně emotivní představení. Já doufám, že i pro diváky. Ale je fakt jako. Je to teda strašná dřina. Ale zaplať pánbůh za to, všechno to víceméně dopadlo. Až na "Lžete, aby očistil jste skutky svoje zlé." to je tak příšerná věta. Jak jsem Fanánka vyzdvihla předtím, tak za taji to bych ho zaškrtila."

Ale zvládla jsi?
Monika Absolonová: "No s odřenýma jako zubama, ušima."

Tomáš Savka: "Já hraju roli básníka Špíny. To je vlastně jeden z chlapů Angeliky. Zrovna v momentě, kdy vlastně ona musí žít s pařížskou spodinou, protože jí vlastně král odebral všechny statky a majetky. Tak tam na mě takovým svým způsobem kápne. Něco tam proběhne. Láska a..."

Jak to máte v osobní životě s láskama doma momentálně?
Tomáš Savka: "Já s láskou? Já mám svoji lásku."

A kdo to je?
Tomáš Savka: "No tak to je úplně irelevantní si myslím."

Ali Amiri: "Já jsem chodil do anglické školy, když jsme byli v Poetě a tam jsme hráli hodně muzikály. Pamatuju, že jsem. První nejslavnější role byla taková role ovce. Tam jsme měli takové kostýmy a krásně zpívali."

Petr Novotný: "Prostě mě jednou zavolali jestli bych to nechtěl zkusit. A já jsem je upozornil, že neumím ani zpívat, ani tančit a že ani neudržím rytmus."

Vilém Čok: "Stoupám prostě po žebříčku. Podívej se hele. Herodes to byl takovej jako, to byl kruťák, jo. V Johance z Arku to byl takovej podivín. A teď jsem takovej seriózní. Skoro skoro seriózní vážení. Ale všichni byli cáklí, všichni byli cáklí králové. Takže..."

A ty taky, takže je to v pořádku.
Vilém Čok: "Já taky, takže je to v pořádku. Dobrý večer, jak se máte, já dobře, takže já jdu na guláš."

Kleopatra křtila Davida!

1. srpna 2007 v 13:10 Akce
Diskotékový král Michal David (46) pokřtil v pražském klubu Duplex svoje sedmnácté cédéčko s titulem Love songs. Romantická placka, na které nechybí songy Největší z nálezů a ztrát, Každý mi tě lásko závidí či Pár přátel, mu pokřtili "Kleopatra" Monika Absolonová se SuperStářím porotcem Eduardem Klezlou.
Křtitelé
Na křest se přišli podívat i Sagvan Tofi, který popíjel na baru pivo s tequilou, či ex-Holka Klára Kolomazníková s Patrikem Roklem, kteří to už zase dali dohromady. "Mám Michalovu hudbu ráda už odmalička, některé písničky jsem již slyšela, tak se teď těším, až si cédéčko poslechnu celé," řekla nám "křtitelka" Absolonová, která je vytížená hlavní rolí v muzikálu Kleopatra.

"Svými radami jsem se na tomto cédéčku nijak nepodílel, ale jak znám Michala, tak to ani nebylo potřeba," tvrdil zase kat ze SuperStar Eduard Klezla, který v muzikálu Kleopatra, k němuž složil hudbu přávě Michal David, působí jako hlasový poradce. A bude se mové Michalovo cédéčko prodávat? "Určitě!" tvrdí Absolonová, která dodnes vzpomíná na Vánoce, kdy jí Ježíšek poprvé přinesl pod stromeček fenomonální "céčka", které kdysi opěvoval právě Michal David.